протоку відгуки

Відгуки до протоку

Форма випуску: Шприц

Анастасія додав (а) позитивний відгук до протоку

Вже близько 5 років я знайома з остеопорозом. Проходила комісію і лікар вирішив зробити ще кілька додаткових аналізів і не дарма. Зробили денситометрію і вона виявила остеопороз. Ні про що таке я раніше і не чула і не підозрювала, хоча двічі руку ламала, коли падала. Потрібно було насторожиться, так як падіння було слабеньким. Пройшли ряд обстежень, пробували приймати деякі препарати, але на них у мене алергія з'являлася і живіт болів. Тоді лікар запропонувала спробувати найдорожче ліки - протоку. Купити в аптеці не вийшло, замовляли з іншого міста. Продається протоку відразу зі спеціальним шприцом. Укол робиться 1 раз на півроку. Укол дуже неприємний, але всього один. Самому такий укол робити складно, тому укол зробив лікар. Через півроку було ще одне обстеження. Лікар каже що динаміка позитивна. Результати поки радують. Після уколу пару днів трохи живіт болів, але це проходить.

Антон додав (а) позитивний відгук до протоку

Дороге, але дієвий засіб

У мене Остеопороз. Якщо хто не знає, це захворювання, при якому у людини кістки стають дуже крихкими. Можна відчувати себе абсолютно здоровим, а потім ненавмисно впасти і отримати серйозний перелом, там, де здорова людина заробив би максимум вивих. Протоку - засіб дороге і тому всім його радити бесссмисленно. Це підшкірні ін'єкції, робити які потрібно двічі на рік. Продається у вигляді шприца-механізму, куди вже поклали препарат. У Москві протоку варто 21000 рублів, так-так, тут немає зайвого нулика. Зате дійсно допомагає. Після першого уколу по аналізах стало зрозуміло, що мінеральна щільність хребців підвищилася, динаміка позитивна.

Діна додав (а) позитивний відгук до протоку

Дорого і не дуже приємно, зате ефективно

Єдиний препарат, який мені реально допоміг. Чи не пошкодувала грошей, мені зробили 3 уколи загальною вартістю майже в 50 000 рублів з перервою в півроку. Через 2 місяці після першого перевірили щільність кісток, і вже тоді стало ясно, результати стали помітно краще. До кінця другого року діагноз «менопаузальних остеопороз» і зовсім був знятий, тепер у мене немає ніякого ризику поламати кістки, а проблеми з руйнівними зубами і кришаться нігтями канули в лету. Тепер про неприємне. Сам укол майже безболісний, але у препарату дуже серйозні побічні ефекти. Їх мало, але вони сильні - у мене вже після першої ін'єкції так стало ломити кістки, що я пила знеболюючі, щоб втихомирити біль. Після другого дуже сильно зіпсувалася шкіра, настільки, що мені діагностували нейродерміт. Довелося купувати навіть гормональні мазі. Після завершення лікування це все пройшло, але далеко не відразу, мучилася ще близько 4 місяців. Але воно коштувало.

Тетяна Іванівна додав (а) позитивний відгук до протоку

Кращий засіб від остеопорозу

Мені вже скоро 70, дуже боюся за свої кісточки. Подруга після перелому шийки стегна так і не оговталася, а у мене вік і гіпотеріоз, я приймаю гормони, які вимивають кальцій, це послаблює кісткову тканину. Таблетки пити не можу, у мене від них сильно страждає шлунок. Лікар порадив колоти протоку. На сьогодні це вважається кращий препарат для підтримки кісткової тканини. Варто дуже дорого, як дві моїх пенсії, щоб було зрозуміло, не кожному таке лікування за коштами. Уколи роблю раз на півроку, підшкірно, справляюся сама. Для тих, хто не вміє, до шприца з ліками додається детальна інструкція, в принципі, нічого складного, але можна і медсестру запросити, не набагато дорожче вийде. Шкірних реакцій в місці уколу не спостерігаю, переношу ін'єкції нормально. Додатково приймаю кальцій і вітамін D, зараз статути не болять, сподіваюся, що все буде в межах вікової норми, аналізи поки показують позитивну динаміку.

Маріта додав (а) позитивний відгук до протоку

Дорого, але вселяє довіру і надію на ефективність

Після операції на щитовидці чекав мене ще один неприємний сюрприз - остеопороз. Спочатку доктор призначив Бівалос, але через шість місяців скасував, пояснюючи це тим, що застосовувати цей препарат не можна тривалий час через те, що на серце навантаження велике від нього. Натомість призначив пролити. Засіб дуже навіть дороге. але ж здоров'я в мільйон разів дорожче та й усього лише два рази на рік ін'єкцію потрібно робити підшкірно. Побічних ефектів від ліків не було ніяких. Після четвертого уколу денситометрія показала, що в області суглобів з'явилися помітні поліпшення. Та й болю стали не такими сильними і частими.

2010-2017. ЛекОтзиви.ком / Вся інформація представлена ​​виключно в ознайомлювальних цілях і не може бути використана як рекомендація до лікування.

Протоку: відгуки, інструкція, аналоги, застосування, ціна.

Представляємо вашій увазі препарат протоку. Ви можете роздрукувати інструкцію, натиснувши клавіші Ctrl + P. Осава відгук про препарат для інших користувачів.

розчин для підшкірних ін'єкцій 60мг

Амджен Європа Б.В. (Нідерланди)

Різні антіостеопорозние кошти

Діюча речовина: 60 ​​мг деносумаба в 1 мл розчину (60 мг / мл).

Схожі назви

Препарати для лікування захворювань кісток - інші препарати, що впливають на структуру та мінералізацію кістки. Моноклональні антітела.Деносумаб є повністю людське моноклональних антитіл (IgG2), що володіє високою аффинностью і специфічністю до ліганду рецептора активатора ядерного фактора каппа В (RANKL). Зменшує кісткову резорбцію і збільшує масу і міцність кортикального і трабекулярного шарів кості.Назначеніе діючої речовини призводило до швидкого зменшення сироваткових концентрацій маркера резорбції кісткової тканини - 1С-телопептиду (СТХ) - приблизно на 70% протягом 6 годин після підшкірного введення і приблизно на 85 % протягом наступних 3 дней.Било показано, що переклад з лікування алендронової кислотою (середня тривалість застосування - 3 роки) на діючу речовину препарату призводить до додаткового сни енію концентрації СТХ в сироватці в порівнянні з групою жінок в постменопаузі з низькою кістковою масою, які продовжували лікування алендронової кислотою. У той же час зміни вмісту кальцію в сироватці були однаковими в обох группах.Деносунаб - людське моноклональних антитіл, тому, як і для інших лікарських засобів білкової природи існує теоретичний ризик іммуногенності.У жінок з постменопаузального остеопорозу препарат збільшує мінеральну щільність кістки (МПК), зменшує частоту переломів шийки стегна, вертебральних і невертебральних переломів. Зниження ризику виникнення нових вертебральних переломів при застосуванні деносумаба протягом більш ніж 3 років залишалося стабільним і значітельним.Клініческая ефективність при лікуванні втрати кісткової маси, викликаної гормондепріваціонной терапією або терапією інгібіторами ароматази.Леченіе втрати кісткової маси, викликаної депривації андрогенов.Существенное збільшення МПК визначали в поперековому відділі хребта, всієї стегнової кістки, шийки стегнової кістки, рожні стегнової кістки через 1 місяць після прийому першої дози.Лечені втрати кісткової маси, у жінок, які отримують терапію інгібіторами ароматази з приводу раку молочної желези.Еффектівность і безпеку в лікуванні втрати кісткової маси, викликаної ад'ювантної терапією інгібітором ароматази, оцінювалася в 2-х річному дослідженні, що включало 252 пацієнтки з неметастатичного раком молочної желези.Действующее речовина складається з амінокислот і вуглеводів, як звичайний імуноглобулін.

Лікування постменопаузального остеопорозу. Лікування втрати кісткової маси у жінок, які отримують терапію інгібіторами ароматази з приводу раку молочної залози і у чоловіків, з раком передміхурової залози, які отримують гормон-депривационную терапію.

Підвищена чутливість до будь-якого з компанентов препарату. Гіпокальціємія. Вагітність.

Інфекції та інвазіі- запалення підшкірної клечатке. З боку метаболізму та електролітного обміну - гіпокальціємія. З боку органу зору-катаракта. З боку шкіри і підшкірно-жирової клітковини - екзема. З боку кістково-м'язової системи та сполучної тканини - біль у кінцівках, остеохондроз щелепи.

Дослідження лікарських взаємодій не проводилося. Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.

Одна підшкірна ін'єкція кожні 6 місяців.

У клінічних дослідженнях не відмічено випадків передозування препарату.

Протягом курсу лікування рекомендується додатково приймати препарати кальцію і вітамін D. У пацієнтів, які отримують препарат, можуть розвиватися інфекції шкіри і її придатків (переважно запалення підшкірної клітковини), в окремих випадках потребують госпіталізації. У пацієнтів з поширеним раком, які отримали 120 мг препарату кожні 4 тижні повідомлялося про розвиток випадків остеохондрозу щелепи. Особи з алергією на латекс не повинні стосуватися гумового ковпачка голки (похідне латексу).

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла, в недоступному для дітей месте.Не встряхівать.После вилучення з холодильника препарат може зберігатися при кімнатній температурі не вище 25 ° С не більше 30 днів.

Відпускається за рецептом

УВАГА! Перед використанням препаратів, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем

Скажіть, протоку знімає біль?

Скажіть, протоку знімає біль?

Я теж два місяці тому отримувала препарат протоку, поки не відчуваю жодного зміни. У мене денсиметром була -3,75. Можеть, відгукнетеся хто отримував цей препарат.

А вона у вас відчуває мінеральну щільність кістки? ) Оцінюється по денситометрии до і десь через рік після початку прийому

Залишу свій відгук на даний препарат протоку. Купували його для тітки природно за рекомендацією лікаря. У неї спостерігалися деякі проблеми з кістками. Тітка пройшла курс в точності як сказано в опис. Звичайно ніхто не очікував миттєвого ефекту, але навіть по закінченню часу вона не помітила змін.

Тітка зміни і не повинна помічати. Об'єктивною оцінкою ефективності лікування є контрольна денситометрія і біохімічні показники фосфорно-кальцієвого обміну. Результат повинен покращитися, а докладніше пояснить лікар.

протоку

Розчин для п / к введення прозорий, від безбарвного до світло-жовтого кольору, практично вільний від видимих ​​включень.

Допоміжні речовини: сорбітол (Е420) 47 мг, оцтова кислота льодяна 1 мг, натрію гідроксид до pH 5.0 - 5.5, полісорбат 20 0.1 мг, вода д / і до 1 мл.

1 мл - шприци одноразові (1) попередньо заповнені - пачки картонні.

Деносумаб є повністю людське моноклональних антитіл (IgG2), що володіє високою аффинностью і специфічністю до ліганду рецептора активатора ядерного фактора каппа В (RANKL) і тим самим перешкоджає активації єдиного рецептора RANKL - активатора ядерного фактора кВ (RANK), розташованого на поверхні остеокластів і їх попередників. Таким чином, запобігання взаємодії RANKL / RANK пригнічує утворення, активацію і тривалість існування остеокластів. В результаті деносумаб зменшує кісткову резорбцію і збільшує масу і міцність кортикального і трабекулярного шарів кістки.

Призначення деносумаба в дозі 60 мг призводило до швидкого зменшення сироваткових концентрацій маркера резорбції кісткової тканини - 1С-телопептиду (СТХ) - приблизно на 70% протягом 6 годин після п / к введення і приблизно на 85% протягом наступних 3 днів. Зменшення концентрації СТХ залишалося стабільним в 6-місячному інтервалі між дозуванням. Швидкість зниження концентрації СТХ в сироватці крові частково зменшувалася при зниженні концентрації деносумаба в сироватці крові, що відображає оборотність впливу деносумаба на ремоделирование кістки. Дані ефекти спостерігалися протягом усього курсу лікування. Відповідно фізіологічної взаємозв'язку процесів освіти і резорбції при ремоделюванні кісткової тканини спостерігалося зменшення вмісту маркерів утворення кістки (наприклад, костноспеціфіческой лужноїфосфатази і сироваткового N-кінцевого пропептида

колагену 1 типу) з першого місяця після введення першої дози деносумаба. Маркери ремоделювання кістки (маркери освіти кістки і резорбції кістки), як правило, досягали концентрацій періоду до початку лікування не пізніше, ніж через 9 місяців після прийому останньої дози препарату. Після відновлення лікування деносумабом ступінь

зниження концентрацій СТХ була схожа зі ступенем зниження концентрації СТХ на початку курсу лікування деносумабом.

Було показано, що переклад з лікування алендронової кислотою (середня тривалість застосування - 3 роки) на деносумаб призводить до додаткового зниження концентрації СТХ в сироватці в порівнянні з групою жінок в постменопаузі з низькою кістковою масою, які продовжували лікування алендронової кислотою. У той же час зміни вмісту кальцію в сироватці були однаковими в обох групах.

В експериментальних дослідженнях інгібування RANK / RANKL одночасно зі зв'язуванням остеопротегеріна з Fc-фрагментом (OPG-Fc), призводило до уповільнення росту кістки і порушення прорізування зубів. Тому, лікування деносумабом може гальмувати зростання кісток з відкритими зонами росту у дітей і призводити до порушень прорізування

Деносумаб - людське моноклональних антитіл, тому, як і для інших лікарських засобів білкової природи існує теоретичний ризик імуногенності. Більш ніж 13 000 пацієнтів були обстежені на предмет освіти, що зв'язують антитіл з використанням методу чутливої ​​електрохемілюмінесценціі в поєднанні з імунологічним аналізом. Менш ніж у 1% пацієнтів, які приймали деносумаб протягом 5 років, визначалися антитіла (включаючи існуючі раніше, транзиторні і зростаючі). Серопозитивні пацієнти були далі обстежені на предмет освіти нейтралізують антитіл, використовуючи хемілюмінісцентний аналіз в культурі клітин in vitro, що нейтралізують антитіл не виявлено. Не було виявлено змін фармакокінетичного профілю, токсичного профілю або клінічної відповіді, обумовлених утворенням антитіл.

Лікування остеопорозу в постменопаузі

У жінок з постменопаузного остеопорозом протоку збільшує мінеральну щільність кістки (МПК), зменшує частоту переломів шийки стегна, вертебральних і невертебральних переломів. Ефективність та безпечність деносумаба в лікуванні постменопаузного остеопорозу була доведена в дослідженні, тривалістю 3 роки. Результати дослідження показують, що деносумаб істотно, в порівнянні з плацебо знижує ризик виникнення вертебральних і невертебральних переломів, переломів шийки стегна у жінок з остеопорозом в постменопаузі. У дослідження було включено 7808 жінок, з яких у 23% відзначалися часто зустрічаються переломи хребців. Всі три кінцеві точки ефективності в відносин переломів досягали статистично значущих значень, які оцінюються за попередньо заданою послідовної схемою тестування.

Зниження ризику виникнення нових вертебральних переломів при застосуванні деносумаба протягом більш ніж 3 років залишалося стабільним і значущим. Ризик знижувався незалежно від 10-річної імовірності виникнення великих остеопоротичних переломів. На зниження ризику також не впливали наявність часто зустрічаються переломів хребців в анамнезі, невертебральних переломи, вік, пацієнтів, МПК, рівень ремоделювання кістки і попередня терапія з приводу остеопорозу.

У жінок старше 75 років в постменопаузі деносумаб зменшував частоту виникнення нових вертебральних переломів, і, за даними post hoc аналізу, зменшував частоту переломів шийки стегна.

Зменшення частоти виникнення невертебральних переломів спостерігалося незалежно від 10-річної імовірності виникнення великих остеопоротичних переломів.

Деносумаб істотно, в порівнянні з плацебо, збільшував МПК у всіх анатомічних областях. МПК визначали через 1 рік, 2 і 3 роки після початку терапії. Подібне вплив на МПК відзначено в поперековому відділі хребта незалежно від віку, расової приналежності, індексу маси тіла (ІМТ), МПК і ремоделювання кістки.

Гістологічні дослідження підтвердили нормальну архітектоніку кістки і, як і очікувалося, зниження кісткового ремоделювання в порівнянні з плацебо. Не відмічено патологічних змін, включаючи фіброз, остеомаляцію і порушення архітектоніки кісткової тканини.

Клінічна ефективність при лікуванні втрати кісткової маси, викликаної гормондепріваціонной терапією або терапією інгібіторами ароматази

Лікування втрати кісткової маси, викликаної депривації андрогенів

Ефективність та безпечність деносумаба при лікуванні втрати кісткової маси, асоційованої зі зниженням концентрації андрогенів, були доведені в 3-х річному дослідженні включав 1 468 пацієнтів з неметастатичного раком передміхурової залози.

Істотне збільшення МПК визначали в поперековому відділі хребта, всієї стегнової кістки, шийки стегнової кістки, рожні стегнової кістки через 1 місяць після прийому першої дози. Збільшення МПК в поперековому відділі хребта не залежало від віку, расової приналежності, географічного регіону, ІМТ, початкових значень

МПК, ремоделювання кістки; тривалості проведення гормон-депривационной терапії та наявності вертебрального перелому в анамнезі.

Деносумаб значно зменшував ризик виникнення нових вертебральних переломів протягом 3 років застосування. Зменшення ризику спостерігалося через 1 рік і через 2 роки після початку терапії. Деносумаб також знижував ризик виникнення більш ніж одного остеопоротического перелому будь-якої локалізації.

Лікування втрати кісткової маси, у жінок, які отримують терапію інгібіторами ароматази з приводу раку молочної желе

Ефективність та безпечність деносумаба в лікуванні втрати кісткової маси, викликаної ад'ювантної терапією інгібітором ароматази, оцінювалася в 2-річному дослідженні, що включало 252 пацієнтки з неметастатичного раком молочної залози. Деносумаб значно збільшував МПК у всіх анатомічних областях, в порівнянні з плацебо, протягом 2 років. Збільшення МПК спостерігалося в поперековому відділі хребта через місяць після прийому першої дози. Позитивний вплив на МПК в люмбальній відділі хребта відзначали незалежно від віку, родолжітельності терапії інгібітором ароматази, ІМТ, попередньої хіміотерапії, що передує використання селективного модулятора рецепторів естрогену (СМРЕ) і часу, що пройшов від початку менопаузи.

При п / к введенні деносумаб характеризується нелінійної фармакокінетикою, дозозависимой в широкому діапазоні доз, і дозозалежним збільшенням експозиції для дози в 60 мг (або 1 мг / кг) і вище.

Після п / к введення деносумаба в дозі 60 мг біодоступність склала 61% і Cmax деносумаба - 6 мкг / мл (діапазон 1-17 мкг / мл), дані параметри спостерігалися через 10 днів (діапазон 2-28 днів). Після досягнення Cmax вміст препарату в сироватці крові знижувався з T1/2 26 днів (діапазон 6-52 дня) і далі протягом 3 місяців (діапазон 1.5-4.5 місяців). У 53% пацієнтів деносумаб не виявлявся в сироватці крові після 6 місяців від останнього введення

Чи не спостерігалося змін фармакокінетичних параметрів деносумаба, а також акумуляції за весь час прийому багаторазових доз препарату по 60 мг кожні 6 місяців

Деносумаб складається з амінокислот і вуглеводів, як звичайний імуноглобулін. На підставі даних доклінічних досліджень, очікується, що метаболізм деносумаба відбуватиметься шляхом кліренсу імуноглобулінів, результатом якого буде розпад на невеликі пептидні ланцюга і окремі амінокислоти.

На підставі доклінічних даних, виведення деносумаба відбуватиметься шляхом виведення всіх імуноглобулінів, результатом якого буде розпад на невеликі пептидні ланцюга і окремі амінокислоти.

Окремі групи пацієнтів

Вік не має значного впливу на фармакокінетику деносумаба за даними фармакокінетичного аналізу в популяції пацієнтів від 28 років до 87 років.

Фармакокінетика у дітей не вивчалась.

Фармакокінетика деносумаба не залежить від расової приналежності.

У дослідженні на 55 пацієнтах з різним ступенем ниркової недостатності, включаючи пацієнтів, які перебувають на діалізі, ступінь ниркової недостатності не чинила впливу на фармакокінетику і фармакодинаміку деносумаба; тому не потребують коригування режиму дозування деносумаба при хронічній нирковій недостатності.

Досліджень впливу недостатності функції печінки на фармакокінетику деносумаба не проводилося.

- лікування постменопаузного остеопорозу;

- лікування втрати кісткової маси у жінок, які отримують терапію інгібіторами ароматази з приводу раку молочної залози і у чоловіків з раком передміхурової залози, які отримують гормон-депривационную терапію.

- підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Проведення ін'єкції препарату вимагає попереднього навчання - см. Рекомендації по введенню препарату, наведені в кінці справжньою інструкціями.

Рекомендована доза препарату протоку - одна п / к ін'єкція 60 мг кожні 6 місяців. Протягом курсу лікування рекомендується додатково приймати препарати кальцію і вітамін D.

Препарат протоку не рекомендований до застосування в педіатрії, так як ефективність і безпеку даного препарату не вивчалися в цій віковій групі.

Пацієнти похилого віку

Грунтуючись на наявних даних про ефективність і безпеку препарату в цій віковій групі, не потребують коригування режиму дозування препарату.

Грунтуючись на наявних даних про ефективність і безпеку препарату у цій групі пацієнтів, не потребують коригування режиму дозування препарату.

У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну <30 мл / хв) або знаходяться на діалізі існує великий ризик розвитку гіпокальціємії. Таким пацієнтам необхідно додатково приймати препарати кальцію і вітамін D.

Ефективність та безпечність не вивчались.

Інструкція по використанню

Слід оцінити розчин перед введенням на предмет наявності включень або зміни кольору. Розчин не можна використовувати при помутнінні або зміні кольору. Чи не струшувати.

Щоб уникнути дискомфорту в місці введення, слід зігріти розчин до кімнатної температури (до 25 ° С) перед ін'єкцією, а потім повільно ввести весь вміст попередньо заповненого шприца. Шприц із залишками препарату викинути.

Будь-які кількості невикористаного препарату або невикористані матеріали повинні бути знищені відповідно до місцевих вимог

Дані, подученний при контрольованому застосуванні в клінічних дослідженнях.

Небажані реакції наводяться за класами систем органів в термінах Медичного словника регуляторної діяльності (MedDRA).

Частота виникнення небажаних явищ класифікувалась наступним чином: дуже часто (≥1 / 10), часто (≥1 / 100, <1/10), іноді (≥1 / 1000, <1/100), рідко (≥1 / 10 000, <1/1000), дуже рідко (<1/10 000), включаючи окремі випадки.

У кожній групі систем органів і частоти повідомлень небажані реакції наводяться по спадаючій ступеня серйозності.

У клінічних дослідженнях не відмічено випадків передозування препарату.

У клінічних дослідженнях вводили дози деносумаба до 180 > мг кожні 4 тижні (кумулятивна доза до 1080 мг в 6 місяців).

Досліджень лікарських взаємодій не проводилося.

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.

Рекомендується прийом препаратів кальцію і вітаміну D під час застосування препарату протоку.

Гіпокальціємія може бути скоригована прийомом препаратів кальцію і вітаміну D в адекватних дозах перед початком терапії деносумабом. Рекомендується контроль концентрації кальцію у пацієнтів, схильних до гіпокальціємії.

У пацієнтів, які отримують препарат протоку, можуть розвинутися інфекції шкіри і її придатків (переважно запалення підшкірної клітковини), в окремих випадках потребують госпіталізації. Про таких реакціях частіше повідомлялося для групи деносумаба (0.4%) ніж групи плацебо (0.1%). При цьому загальна частота вознікновенія.кожних інфекцій порівнянна в групах деносумаба і плацебо. Пацієнтів слід проінструктувати негайно звернутися за лікарською допомогою в разі розвитку симптомів і ознак запалення підшкірної клітковини.

У пацієнтів з поширеним раком, які отримували 120 мг деносумаба кожні 4 тижні повідомлялося про розвиток випадків остеонекрозу щелепи. Є окремі повідомлення про розвиток остеонекрозу щелепи на дозі 60 мг кожні 6 місяців.

Особи з алергією на латекс не повинні стосуватися гумового ковпачка голки (похідне латексу).

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Досліджень впливу на здатність керувати автотранспортних засобів і управління механізмами не проводилось.

Немає будь-яких даних щодо застосування препарату під час вагітності протоку не рекомендується для застосування у вагітних жінок.

У токсикологічних дослідженнях на нижчих приматів було показано, що в дозах, 100-кратно перевищують рекомендовані для клінічного застосування, деносумаб не впливав на фертильність або розвиток плода.

Експерименти на мишах з вимкненим геном показали, що відсутність RANKL може призводити до порушення розвитку лімфатичних вузлів у плода, а в постнатальному періоді може бути причиною порушення прорізування зубів, і зростання кісток; також можливий вплив на дозрівання молочної залози, що може призводити до ослаблення лактації.

Невідомо, чи виводиться деносумаб в грудне молоко. Оскільки відомо, що потенційно деносумаб може викликати небажані реакції у дітей грудного віку, необхідно або припинити грудне вигодовування, або скасувати препарат.

Грунтуючись на наявних даних про ефективність і безпеку препарату у цій групі пацієнтів, не потребують коригування режиму дозування препарату.

У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну <30 мл / хв) або знаходяться на діалізі існує великий ризик розвитку гіпокальціємії. Таким пацієнтам необхідно додатково приймати препарати кальцію і вітамін D.

Зберігати при температурі 2-8 ° С. Чи не заморожувати. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла.

Чи не струшувати. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Після вилучення з холодильника протоку може зберігатися при кімнатній температурі не вище 25 ° С в оригінальній упаковці не більше 30 днів.

Термін придатності - 3 роки.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Оставьте комментарий

+ 21 = 22