пропазін відгуки

пропазін

Опис актуально на 02.07.2016

 • Латинська назва: Propazinum
 • Код АТС N05AA03
 • Діюча речовина: Промазин (Promazine)
 • Виробник: ВАТ «Татхимфармпрепарати» (Татарстан)

промазин, молочний цукор, тальк, картопляний крохмаль, стеаринова кислота, стеарат кальцію; індігокармін.

Таблетки Пропазін 25 мг і 50 мг, вкриті оболонкою в контурній упаковці по 10 штук в картонній пачці №50 або в пластиковій банці № 50 в картонній пачці.

Нейролептическое, антипсихотичний, протиблювотну, седативну.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Пропазін є похідним продуктом фенотиазина. Хімічна будова і механізм дії препарату схожий з хлорпромазином (аминазином), Проте Пропазін менш токсичний і має більш низьку активність. Механізм антипсихотичної ефекту обумовлений блокуванням постсинаптических рецепторів головного мозку.

За седативного і антипсихотичної дії поступається аминазину. Препарат знижує рухову активність, володіє протиблювотну, гіпогерміческім і гіпотензивну дію. За антигістамінні дії Пропазін перевершує аміназин, але при цьому, надає менш виражену побічну дію ніж аміназин (загальмованість, млявість, апатія, пригніченість, соматовегетативні і екстрапірамідні розлади). Підсилює інтенсивність і збільшує тривалість дії наркотичних, снодійних, гіпотензивних, антигістамінних препаратів, анальгетиків і алкоголю.

Препарат після прийому добре і швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація досягається через 2-4 години. Висока зв'язок з білками крові (близько 90%). Метаболізм відбувається в печінці з утворенням фармакологічно неактивних метаболітів. З організму виводиться нирками.

 • психози в гострій і хронічній формі, що супроводжуються галюцинаторними розладами, психомоторнимзбудженням, маренням;
 • Психотичні розлади різної етіології, маніакальні стани, депресії;
 • Психічні захворювання (психопатії, реактивні стану, неврози), Що супроводжуються страхом, напругою, порушенням, безсонням;
 • У наркологічній практиці для купірування симптомів абстиненції;
 • При блювоті різної етіології.

Побічна дія

При тривалому прийомі або прийомі доз препарату, вище терапевтичних можливі наступні прояви: екстрапірамідні порушення (дискінезії, акатизия, тремор, гіперкінези, вегетативні порушення), в окремих випадках - судоми. У початковій стадії терапії може спостерігатися сухість у роті, сонливість, закладеність носа, запаморочення, анорексія, порушення акомодації (помірно виражена гіпотензія, розлади сну, тахікардія, нудота, блювота, утруднення сечовипускання, запор, місцеві алергічні реакції, фотосенсибілізація, зниження потенції, агранулоцитоз, лейкопенія, порушення серцевого ритму.

Пропазін, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Таблетки Пропазін приймати після їжі. Дозування по 25 - 100 мг 2-4 рази на добу, за призначенням лікаря дозу поступово можна довести до 500-1000 мг / добу. Підтримуюча терапія проводиться пропазин в дозі 50 - 150 мг один раз на день. Дітям старше 12 років приймати по 25 мг через кожні 4-6 годин, з урахуванням переносимості дозу можна коригувати.

взаємодія

Одночасний прийом пропазин:

 • з іншими ЛЗ, пригнічують ЦНС (Наркотичні анальгетики, засоби для наркозу, алкоголь, транквілізатори, барбітурати) підсилює дію на ЦНС, дихання;
 • з протисудомними препаратами - знижує судомний поріг;
 • з препаратами, що викликають екстрапірамідні реакції - зростає тяжкість і частота екстрапірамідних порушень, збільшується ризик розвитку агранулоцитоза;
 • з гіпотензивними препаратами - завершальна стадія ортостатичноїгіпотензії;
 • з ефедрином - послаблює ефективність дії ефедрину;
 • з бромкриптином -підвищує концентрацію пролактину в плазмі крові і знижує ефективність його дії.

Слід уникати одночасного прийому з протидіарейними і адсорбирующими ЛЗ.

Умови зберігання

При температурі не вище 25 ° C.

особливі вказівки

Під час прийому препарату пропазин необхідний регулярний контроль за АТ і пульсом, картиною периферичної крові, функцією печінки, нирок. Препарат не можна приймати водіям транспорту та особам, професія яких вимагає високоточних або швидкісних рухів. В період лікування вживання алкоголю не допустимо.

Відгуки про пропазин

Відгуки пацієнтів про пропазин розрізняються. Деякі з них вважають, що препарат досить ефективний і після 3-4 тижнів прийому добре усуває психози, постійне роздратування, сильні перепади настрою. Інша категорія пацієнтів вважає, що препарат недостатньо ефективний. Погано знімає симптоми депресії, часто виникають побічні ефекти у вигляді загальмованості, сонливості. Однак, на практиці, коли використовується комплекс препаратів, точно встановити, що подібна реакція дійсно викликана прийомом саме пропазин дуже важко.

Ціна таблеток Пропазін 25мг №50 становить в середньому 314 рублів за упаковку. Де купити Пропазін? Згідно з даними довідкової з лікарських засобів відзначено наявність пропазин в більшості аптек Москви. Крім Москви купити Пропазін можна в аптечній мережі практично кожного великого міста Росії.

ЗдравЗона

Освіта: Закінчив Свердловське медичне училище (1968 - 1971 рр.) За фахом «Фельдшер». Закінчив Донецький медичний інститут (1975 - 1981 рр.) За фахом «Лікар епідеміолог, гігієніст». Проходив аспірантуру в Центральному НДІ епідеміології р Москва (1986 - 1989 рр.). Вчений ступінь - кандидат медичних наук (ступінь присуджена в 1989 році, захист - Центральний НДІ епідеміології м.Москва). Пройдені численні курси підвищення кваліфікації з епідеміології та інфекційних захворювань.

Досвід роботи: Робота завідуючим відділенням дезінфекції та стерилізації 1981 - 1992 рр. Робота завідуючим відділенням особливо небезпечних інфекцій 1992 - 2010 рр. Викладацька діяльність в Медінституті 2010 - 2013 рр.

Володимир: Сон втратив після важкого інфекційного захворювання в 2013 році. Прокидаюся регулярно в.

Ірина: Скажіть термін 7-8 тижнів можна перервати вагітність цим препаратом

Доктор: Побоююся я таких капсул психотропних, від яких потім на позитив пробиває. Бідні.

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

пропазін відгуки

наш форум присвячений темі позбавлення від депресії і тривожних розладів (в т.ч. від ВСД, неврозу, панічних атак, ОКР, і т.п.)

Часовий пояс: UTC +3 години

Запитаної теми не існує.

Часовий пояс: UTC +3 години

Створено на основі phpBB® Forum Software © phpBB Group

Наша здорове життя

Пропазін: відгуки, лікування, використання, властивості

Для друку анотации до ліків Пропазін, ви можете натиснути на кнопку друк або поєднання клавіш (Ctrl + P). Також можете залишити відгук про його застосування.

В якій формі ліки випускається

Мосхімфармпрепарати ім. Н.А. Семашко (Росія)

Нейролептики - похідні фенотіазину

Діюча речовина - промазин.

Міжнародне (інтернаціональне) найменування

Нейролептическое, антипсихотичний, седативну, протиблювотну. Зменшує прояви психозів: марення і галюцинацій. Володіє також гіпотензивну, протиалергічну і гіпотермічному дією. Антипсихотичний ефект пов'язаний з блокадою дофамінових D2-рецепторів в полінейрональнимі синапсах хеморецепторной критичної зони мозку. Пригнічення дофамінових рецепторів у нігростріарной і тубулоінфундібулярной зонах обумовлює екстрапірамідні розлади і гіперпролактинемію, центральних адренергічних і серотонінергічних рецепторів - зменшення страху, тривоги, напруги. Периферичні альфа-адреноблокирующий і H1-гистаміноблокирующєє ефекти проявляються зниженням артеріального тиску і протиалергічну дію. Добре всмоктується після прийому всередину. Максимальна концентрація досягається через 2-4 години. Піддається біотрансформації в печінці з утворенням неактивних метаболітів. Екскретується, в основному, нирками.

Психози, шизофренія, блювота при хіміо- і променевої терапії, злоякісна гіпертермія, порфірія.

Підвищена чутливість, алкоголізм, шокові та коматозні стану, органічні ураження ЦНС, епілепсія, хвороба Паркінсона, ішемічна хвороба серця, порушення дихання, рак грудей, печінково-ниркова недостатність, аденома передміхурової залози, хвороби крові, глаукома, вагітність, лактація. З обережністю використовують препарат у дітей до 12 років.

Екстрапірамідні розлади, каталепсії, зниження мотивації, головний біль, запаморочення, диспепсичні явища (нудота, блювота, діарея, болі в животі, анорексія), холестатичний гепатит, артеріальна гіпотензія, атонія кишечника і сечового міхура, фотосенсибілізація та пігментація шкіри, напад глаукоми, аменорея , галакторея, пріапізм, агранулоцитоз, анемія, алергічні реакції.

Підсилює ефект алкоголю, транквілізаторів, анальгетиків, снодійних та засобів для наркозу, а також гепато- і нефротоксичність лікарських засобів. Знижує активність бромокриптина і протипаркінсонічних препаратів.

Дорослим, внутрішньом'язово 10-100 мг кожні 6-12 годин. Вища добова доза - 2 г. Дітям старше 12 років - по 10-25 мг кожні 6-12 годин. Вища добова доза - 1 г.

Особливі рекомендації з використання

Список Б. У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° C.

Відпускається за рецептом

Категорично заборонено використовувати даний препарат самостійно. Зверніться до лікаря!

Маргарита:

У брата шизофренія, часто супроводжується психозами, і йому виписали недавно тільки препарат Пропазін. Дія ліків нам сподобалося, допомагає добре, ефективно, помітно вже через пару днів застосування, рекомендую!

Оставьте комментарий

56 − = 49