Пропав ранковий стояк

Чому пропала ранкова ерекція: які причини і що робити?

Основне пояснення ранкової ерекції побудовано на фізіологічних особливостях чоловічого організму. Вранці до члена підходить велика кількість крові, орган наповнюється. Порушення виникає спонтанно, іноді навіть під час сну. Неписьменному в медичних питаннях людині незрозуміло, що сталося, що призвело до підйому статевого органу. Він не може пояснити, чому немає ерекції. Вранці вона відрізняється від звичайної потенції, тому що проявляється без поштовху з боку. Іноді вона відбувається навіть, якщо поруч немає жінка.

 1. Еротичні сни. Найчастіше це думка побутує у жінок. Їм здається, що чоловік вранці прокидається з готовим до сексу членом, тому що всю ніч дивився еротичні сни. Медиками вирахувано, що під час сну здоровий чоловік може відчути кілька збуджень. Кожне наступне буде тривалішим попереднього. Середня кількість сексуальних підйомів - три. Останнє, найтриваліше, може розбудити чоловіка. Снов в даний період може не бути взагалі.
 2. Сексуальна активність. Дана версія також належить жінкам. Вони припускають, що ранковий підйом члена - це показник сексуальності. Чоловік, який має гостре бажання сексу при пробудженні, дуже активний і не обмежує себе в статевих актах. Насправді, після ранкової ерекції протягом дня людина може і не збуджуватися, якщо не буде будь-яких інших зовнішніх подразників.
 3. Чоловічі фантазії. Третя версія теж придумана жінками. Вони пояснюють підвищення потенції незадоволеністю статевими стосунками, які пройшли вночі. Їм здається, що в фантазіях чоловіки виникають інші сцени любовних відносин, інші жінки. Фантазії збуджують, активізують сексуальність. Зрозуміло, що ніч - пора мрій. Звідси і ерекція, з'являється вранці.

Причини відсутності бажання сексу вранці

Якщо ерекція в ранкові години відсутня, організм попереджає про необхідність звернути увагу на здоров'я:

 1. Порушення еректильної функції. Спочатку фахівцями проводиться обстеження потенції. Є спеціальні методики для перевірки чутливості чоловіки. Можна визначити, пропала ранкова ерекція чи ні, простим способом, що не вимагає консультації лікаря. На член на ніч надягають кільця, виготовлені з тонкого паперу. Кільця залишаються весь період сну, вранці перевіряється їх цілісність. Якщо кільця не розірвалися, значить, ерекція відсутня. Фахівці призначать лікування, можна знайти народні засоби для підвищення потенції.
 2. Втома. Організм, перевантажений за день, не може проявляти потрібну активність. Кілька годин відпочинку не пропонують повноцінного звільнення від навантаження. Причини усуваються при повному звільненні від втоми.
 3. Стресові ситуації. Постійне перебування людини в стані стресу позначається на здоров'ї. Якщо чоловік зауважує, що пропала ранкова ерекція, потрібно спробувати змінити ситуацію. Піти від стресу і створити умови психологічного комфорту і затишку. Зрозуміло, що для цього буде мало одного дня або ночі, але як тільки все нормалізується, потенція прийде в норму. На сексуальність впливає прийом антидепресантів, тому виходити з ситуацій краще без прийому ліків.
 4. Захворювання. Деякі хвороби негативно впливають на чутливість статевих органів, зменшується потенція. До таких захворювань належать: гіпертонія, цукровий діабет, серцева недостатність. Якщо пропала ранкова ерекція під час лікування, слід перевірити прийняті ліки. Сечогінні препарати створюють перешкоди і заважають статевого акту.

Поради, як повернути сексуальне здоров'я

Причини прояви відхилень можна усунути, якщо дотримуватися кількох правил.

Коли немає ранкової ерекції, важливо знати, що можна робити самостійно:

 1. Ранкова зарядка або вечірня розминка;
 2. Збалансований правильний раціон харчування;
 3. Свіжі фрукти в будь-який час року;
 4. Відмова від алкоголю і куріння;
 5. Контроль ваги;
 6. Помірні фізичні навантаження;
 7. Сон без нижньої білизни або зручні крій нічний одягу;
 8. Часте застосування препаратів для підвищення потенції.

Стан, коли немає ранкової ерекції, для багатьох чоловіків стає проблемою. Причини цього допоможе зрозуміти фахівець. Ранкові години - це час, коли організм отримав повноцінний відпочинок, в фізичному і психологічному сенсі. Статевий орган здорового чоловіка до пробудження наповнюється, концентрація гормонів доходить до максимального рівня. Мозгова діяльність не встигає проконтролювати процес ерекції. Цей стан підтверджує здоров'я статевої системи чоловіка.

Задуматися і починати щось робити варто, якщо проблема часто повторюється.

Повернути здоров'я можна регулярними сексуальними стосунками. Вони допоможуть бути постійно у формі, зроблять людину більш спокійним, врівноваженим, самодостатнім і впевненим у собі.

Особливості ранкової ерекції у чоловіків

Ерекція вранці зустрічається у 9 з 10 чоловіки в будь-якому віці. Це цілком нормальне явище, хоча за старих часів ранкова ерекція у чоловіків вважалася захворюванням, з яким активно боролися за допомогою двох пристроїв. Перший пристрій - це обруч з металу і щипчиків, які чіплялися до лобковим волоссю. Під час підйому члена щипчики висмикували волоски і ерекція припинялася. Пізніший варіант - це прилад, який посилає хворобливий електричний сигнал при початку ерекції.

Однак у наш час вчені з'ясували, що ерекція з ранку - це не тільки норма, а й непряма ознака того, що з статевими функціями у хлопця все в порядку. При цьому постає член і у хлопчиків, і у чоловіків похилого віку, змінюється тільки частота виникнення ерекції, і її тривалість. У чоловіків старше 80 років ерекція пропадає зовсім. Діти до підліткового віку відчувають ерекцію набагато рідше.

Причини появи ранкової ерекції

Точно пояснити, чому у хлопців вранці варто, вчені так і не змогли, проте висунули кілька версій, які доповнюють один одного.

 1. Тестостерон. За однією з версій за ніч у чоловіка накопичується в крові чоловічий статевий гормон, який відповідає за репродуктивні здібності. До 5-9 ранку концентрація цього гормону стає настільки великою, що статевий орган сам збуджується.
 2. Бажання помочитися. У головному мозку центр, який відповідає за бажання спорожнити сечовий міхур, і центр, що відповідає за статеве збудження, знаходяться поруч. Коли чоловік сильно хоче в туалет, поступово центр головного мозку, який контролює збудження, теж починає працювати. Якщо у чоловіка встав рано з цієї причини, то ерекція проходить відразу після того, як чоловік помочитися.
 3. «Тестовий запуск» .бути думку, що перед тим як «розбудити» організм головний мозок проводить тестовий запуск всіх систем організму. Коли черга доходить до статевої системи, виникає ерекція. З цієї причини лікарі вважають, що довга відсутність ранкової ерекції вказує на порушення роботи сечостатевої системи чоловіка.
 4. Запобігання гіпоксії. Ще одне наукове пояснення. У розслабленому стані в член надходить надто мало крові для нормального функціонування. Тому кілька разів за ніч, а іноді і вдень, мозок змушує член вставати, щоб оновити артеріальну кров і запобігти кисневе голодування органу.
 5. Еросни. Багато жінок дотримуються цієї думки. Однак далеко не у всіх випадках член встає з-за бурхливе сексуальне фантазії чоловіки, але це теж може бути однією з причин ерекції.
 6. Механічні дії. Незручне нижню білизну або фізичний контакт з постільною білизною при підвищеній збудливості статевого члена може стати причиною порушення дітородного органу.
 7. Реакція головного мозку на швидкі фази сну. Відповідно до цієї теорії член збуджується кожен раз при настанні швидкої фази сну. До 8 разів за ніч у людини настає швидка фаза сну, під час якої зростає температура тіла, починають скорочуватися м'язи, очні яблука починають ворушитися, а член - ставати більше.

Відповідей на питання, чому у чоловіків вранці встає, багато. Одночасно може діяти кілька факторів.

Чому пропадає ранкова ерекція

На думку урологів, наявність ранкової ерекції є ознакою здоров'я у чоловіків. Тому якщо пропав ранковий стояк, чоловік відразу починає панікувати. Однак нормальним вважається відсутність ранкової потенції протягом місяця, не більше.

Ерекція вранці може пропадати з кількох причин:

 • стрес;
 • втома, як фізична, так і розумова;
 • неправильне харчування;
 • неускладнені проблеми зі здоров'ям типу застуди або грипу.

Як правило, після зникнення цих факторів, ранкова потенція повертається.

Чи нормально відсутність ерекції вранці

Якщо більш ніж 30 днів немає ранкової ерекції, то варто звернутися до уролога. Причин таких збоїв теж може бути декілька, і їх можна класифікувати за походженням.

 1. Захворювання: підвищений артеріальний тиск, інсулінозалежний діабет, гормональний збій, серцева недостатність, відсутність фізичної активності, порушення сну, захворювання сечостатевої системи, депресивні розлади, венеричні захворювання.
 2. Прийом наркотиків, алкоголю або куріння.
 3. Прийом препаратів, що порушують ерекцію: сюди можуть входити кошти від депресії, сечогінні, психоактивні речовини, транквілізатори.
 4. Нервове збудження: це може бути як порушення негативного характеру, так і бурхливі позитивні емоції.
 5. Тривала фізична активність: якщо довгий час чоловік сильно втомлюється, наприклад, на роботі або в спорті, то через якийсь час активність його статевої системи спаде.
 6. Старіння. З віком ерекція пропадає, найчастіше у чоловіків у віці від 80 років вона відсутня зовсім.

Що робити, якщо пропала ерекція вранці

Якщо ерекція вранці не спостерігається нетривалий час, і ви точно знаєте, що останнім часом не висипаєтеся, сильно втомлюєтеся або погано харчуєтеся, то шукайте вирішення проблеми в усуненні цих факторів. Якщо пропала ранкова ерекція більш ніж на місяць, а безсоння або стрес не спостерігаються, то потрібно йти до уролога.

Лікар призначить загальне обстеження, щоб виключити наявність захворювань, через які немає ерекції вранці, перевірить гормональний баланс організму і так далі. Що робити, якщо немає стояка, кваліфіковано вам підкаже тільки лікар.

Якщо пропала ерекція вранці, не обов'язково причина може критися в імпотенції. Якщо «коли треба» член встає відмінно, значить відвідування лікаря зовсім необов'язково - в даному випадку відсутність ерекції вранці є особливістю вашого організму.

Чому пропала ерекція вранці

Ранкова ерекція вважається цілком природним явищем, а відсутність її може говорити про розвиток патології в організмі. Деяких чоловіків цікавить, чому пропала ерекція вранці, які чинники могли вплинути на це, і як бути в такому випадку.

Чому виникає ранкова ерекція

Вчені та медики досі не можуть прийти до єдиної думки в цьому питанні. Точно відомо, що ранкова потенція є нормальним фізіологічним процесом, під час якого поліпшується насичення тканин киснем, посилюються процеси обміну на клітинному рівні. Обумовлюється це явище наповненням печеристих тіл пеніса кров'ю.

Щоб зрозуміти, чому немає ранкової ерекції, слід знати причини, за якими вона відбувається. До них відносяться:

 • Підвищений рівень тестостерону в крові. Період з 5 до 9 ранку вважається піком надмірної кількості чоловічого гормону. Це і змушує член наповнюватися кров'ю.
 • Профілактика гіпоксії. Деякі лікарі думають, що ерекція відбувається через відновлення крові в статевому органі. Профілактика кровоносної застою захищає тканини органів від гіпоксії.
 • Наповнений сечовий міхур. Його стінка тисне на нервові закінчення, які регулюють прояв ерекції.

У здорової людини статевий орган повинен збільшуватися близько 20-60 хвилин в день. Такий стан пеніса буває не тільки у зрілих чоловіків, а й у хлопчиків в маленькому віці. Воно ніяк не пов'язане з еротичними сновидіннями і станом збудження. Чоловіки часто не знають, що робити, якщо ерекція вранці ослабла або зникла зовсім.

Відсутність ранкової потенції може говорити про серйозні захворювання в організмі.

Відсутність ранкової ерекції може говорити про серйозні захворювання в організмі

Якщо пропав ранковий стояк, і пеніс набухає протягом декількох днів, не варто сильно турбуватися. Це може бути реакцією організму на стрес або втому. Щоб зафіксувати ерекцію, радять провести самодіагностику.

Зробити це можна, надівши на пеніс паперове кільце, яке відповідає його діаметру. Так лягають спати, а вранці дивляться, що сталося з кільцем. Якщо воно не пошкоджено, то, швидше за все, вночі і вранці не було ерекції.

Якщо чоловік помітив, що ерекції вранці більше немає, не треба впадати в паніку. Адже вона могла статися до моменту пробудження. Можна попросити партнерку відстежити процес набухання пеніса. Якщо ерекція вранці відсутня протягом місяця, потрібно звернутися в медичний заклад. Самостійно зрозуміти, чому пропала ранкова ерекція, досить складно.

З роками потенція слабшає, рівень гормонів знижується, випадки набухання статевого органу зменшуються. Після 50 років у чоловіків все рідше спостерігається ерекція з ранку, після 70 років у більшості представників сильної статі вона зовсім відсутня.

Хвороби сечостатевих органів

Крім вікового чинника, провокуючого відсутність ерекції, існують і інші причини порушення роботи статевого органу. До них відносяться:

 • Сильні перевантаження організму. Якщо у чоловіка немає ерекції члена вранці, це може говорити про сильні стреси, неприємності, перевтомі. Іноді ерекція починає пропадати через проблеми в голові, які заважають повноцінному відпочинку, не дають нормально спати.
 • Гормональний збій. Порушення в роботі статевої системи може бути викликано збоєм гормонального фону. Зазвичай до цього додаються зайву вагу, випадання волосся.
 • Спосіб життя. Куріння і частий прийом алкоголю згубно впливають на еректильну функцію чоловіки. Відсутність спорту, тривале перебування за комп'ютером, нічна робота і ненормований графік можуть привести до відсутності здорової ерекції у чоловіків.
 • Захворювання серцево-судинної системи. На потенцію впливає стану судин і серця. Тому гіпертонія, атеросклероз, серцева недостатність, діабет є причиною відсутності ерекції у чоловіка вранці.
 • Імпотенція. Розвиток еректильної дисфункції тягне проблеми з потенцією не тільки вранці, але і в будь-який момент при порушенні.
 • Передозування медикаментами. Іноді чоловіки, які приймають снодійне, транквілізатори або заспокійливі засоби, можуть помітити, що ранкової ерекції більше немає.
 • Хвороби сечостатевих органів. У деяких випадках немає нормальної ерекції вранці через наявність венеричних захворювань або простатиту.

Якщо відсутність ерекції пов'язано з негативними емоціями, радять звернутися до психолога. Слід привести в порядок свій душевний стан, частіше бувати на свіжому повітрі і розслаблятися. Необхідно регулярно відпочивати і не перевтомлюватися, уникати переживань і стресу.

При гормональних розладах треба звернутися до ендокринолога. Якщо немає ранкової ерекції, і до всього іншого додалися виділення з сечовипускального каналу, свербіж і печіння, треба відвідати уролога або дерматовенеролога. Проблеми сексуального характеру допоможе вирішити сексопатолог або андролог. Виявити порушення в роботі серця і судин можна, звернувшись до терапевта або флебологу.

Рекомендують приймати вітамінні комплекси

Відсутність ерекції пов'язано з причинами, які необхідно усунути для відновлення статевої функції. Щоб повернути ранкове збудження, слід дотримуватися деяких правил:

 • Радять спати вночі не менше 7 годин.
 • Краще лягати спати і вставати в один і той же час.
 • Рекомендують приймати вітамінні комплекси.
 • Слід відмовитися від шкідливих звичок або хоча б знизити вживання спиртних напоїв.
 • Треба звернути увагу на свій раціон. Відсутність ранкової ерекції може бути пов'язано з надмірним вживанням жирного і смаженого. Щодня радять їсти овочі і фрукти.
 • Слід більше рухатися, регулярно займатися фізичними вправами і контролювати свою вагу. Існує спеціальна гімнастика для поліпшення потенції.
 • Без рекомендацій доктора не можна застосовувати засоби, що підвищують статеву силу.

Якщо ерекція вранці раптом пропала, необхідно відвідати кваліфікованого фахівця, адже неправильна терапія може завдати серйозної шкоди організму. Кращим засобом для відновлення ерекції є регулярне статеве життя. Якісний секс зміцнює роботу статевої системи, стимулює репродуктивну функцію чоловіка, робить його впевненим в собі.

У Вас серйозні проблеми з потенцією?

Уже багато коштів перепробувано і нічого не допомагало? Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити МОЖЛИВО! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

 • Автор запису: Куцобін Михайло Юрійович

  Матеріали по темі

  Коментарі наших читачів

  Виберіть цікавий для вас розділ сайту для отримання максимальної інформацціі

  Обласна і втрата волосся

  Порушення репродуктивної функції

  Поширені чоловічі захворювання

  Питання та відповіді

  Наталя задає питання:

  Добрий вечір! Прошу Вас допоможіть! У мого тата, йому 76 років, пухлина в сечовому міхурі, болі немає, але у нього зараз почалося нетримання сечі. Операцію робити доктор заборонив, так-як у нього було два інсульти. Порадьте які препарати можна приймати? Пухлина не визначали доброякісна або злоякісна.

  Саша задає питання:

  Вітаю! Доктор скажіть будь ласка як відновити чоловіче здоров'я? У підлітковому віці у мене була травма анального отвору, після цього стусана у мене щось там порвалося і після цього у мене почалися проблеми з ерекцій. Зараз мені 43 роки і стан стало ще гірше. Що мені робити?

  сергей задає питання:

  У мене аденома простати. Приймаю бобровий струмінь. Прямо до їжі або потрібно за пів години до їжі приймати? Спасибі заздалегідь.

  Матеріали сайту не є керівництвом до дії і носять рекомендаційний характер. Призначити лікування і поставити точний діагноз і може тільки фахівець. oblivki

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  + 29 = 36