Пропанорм аналоги

Аналоги ліки Пропанорм

аналоги

групова приналежність

Фармакологічна дія

Антиаритмічний препарат Ic класу, блокує Na + -канали. Має пряму мембраностабілізуючу дію на міокардіоцити. Зменшує максимальну швидкість деполяризації фази 0 потенціалу дії і його амплітуду у волокнах Пуркіньє і скорочувальних волокнах шлуночків, пригнічує автоматизм. Уповільнює проведення по волокнах Пуркіньє.

Подовжує час проведення по SA вузлу і предсердиям. Чи не впливає або незначно збільшує корректированное час відновлення функції синусового вузла при програмованої електричної стимуляції.

Збільшує ефективний рефрактерний період AV вузла, пригнічує проведення по додаткових шляхах в ретроградним і антеградном напрямках, підвищує поріг стимуляції шлуночків.

Електрофізіологічні ефекти більш виражені в ишемизированном, ніж в нормальному, міокарді.

Володіє слабким бета-адреноблокирующим (відповідним приблизно 1/40 частини активності пропранололу) і м-холіноблокуючу ефектом.

Надає негативну інотропну дію, яке зазвичай проявляється при зниженні фракції викиду ЛШ менше 40%.

Володіє місцевоанестезуючу активністю, відповідної приблизно активності прокаїну.

Дія починається через 1 год після прийому всередину, досягає піку через 2-3 год і триває 8-12 год.

Протипоказання

З боку серцево-судинної системи: брадикардія, шлуночкові тахіаритмії, стенокардія, розвиток або посилення СН (у хворих з початково зниженою функцією ЛШ), SA блокада, AV блокада, порушення внутрішньошлуночкової провідності, надшлуночкові тахіаритмії, при прийомі у високих дозах - ортостатичнагіпотензія.

З боку травної системи: зміна смаку, сухість у роті, нудота, зниження апетиту, відчуття тяжкості в епігастрії, запори або діарея, рідко - порушення функції печінки, холестатична жовтяниця.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, судоми, рідко - нечіткість зору, диплопія.

Лабораторні показники: пригнічення кістковомозкового кровотворення (лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія), подовження часу кровотечі, поява антинуклеарних антитіл, електролітні порушення.

З боку сечостатевої системи: олігоспермія, зниження потенції.

Алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, висип, гіперемія шкіри, кропив'янка.

Інші: слабкість, бронхоспазм, артралгія, геморагічні висипання на шкірі.

Рекомендується починати терапію в стаціонарі, попередньо скасувавши всі антиаритмічні ЛЗ.

Всередину, в початковій дозі 150 мг кожні 8 год, з наступним збільшенням (кожні 3-4 дні) до 300 мг 3 рази на добу. У виняткових випадках можливе збільшення добової дози за умови суворого кардіологічного контролю. Таблетки приймають після їди, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Дітям - в середньодобової дозі 10-20 мг / кг в 3-4 прийоми.

В / в - 1 ампулу розводять в 5% розчині глюкози і вводять крапельно, в початковій дозі 0,5 мг / кг. При недостатній ефективності дозу збільшують до 1-2 мг / кг. Вводять зі швидкістю 0.5-1 мг / хв протягом 1-3 ч. При необхідності інфузію повторюють через 1-2 ч. В / в введення здійснюють під контролем ЧСС, АТ і ЕКГ.

Якщо на тлі в / в введення або в процесі його курсового призначення відзначено розширення комплексу QRS або інтервалу Q-T більш ніж на 20% в порівнянні з вихідними значеннями, слід зменшити дозу або тимчасово зупинити лікування. У літніх пацієнтів і у хворих з масою тіла менше 70 кг терапію починають з більш низьких доз.

При порушенні функції печінки (можлива кумуляція) використовується в дозах, що становлять 20-30% від звичайної, при порушенні функції нирок (КК менше 10%) початкова доза - 50% від початкової. Для профілактики порушення серцевого ритму призначають підтримуючу дозу - 300 мг 2-3 рази на добу.

Лікування слід починати в умовах стаціонару, оскільки підвищений ризик аритмогенного дії, пов'язаного із застосуванням пропафенону. Рекомендується, щоб попередня антиаритмічної терапії була припинена до початку лікування пропафеноном в терміни, рівні 2-5 T1 / 2 цих ЛЗ.

Лікування повинно проводитися під контролем електролітного балансу (особливо концентрації K +) і ЕКГ; періодично визначати активність трансаміназ, антинуклеарні антитіла.

При лікуванні шлуночкових порушень ритму пропафенон ефективніше антиаритмічних ЛЗ Ia і Ib класів.

При індукованих порушеннях ритму проводять внутрисердечное електрофізіологічне дослідження не раніше ніж через 5-7 днів після початку прийому.

При шлуночкової екстрасистолії загальним правилом є зниження числа екстрасистол на 70% від вихідного, за даними добового моніторування по Холтеру.

В період лікування необхідно дотримуватися обережності при водінні автотранспорту і занятті ін. Потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

Підвищує концентрацію в плазмі пропранололу, метопрололу, дигоксину (наростає ризик глікозидної інтоксикації), антикоагулянтів непрямої дії, циклоспорину. Підсилює ефект варфарину (блокує метаболізм).

При одночасному застосуванні з бета-адреноблокаторами та трициклічними антидепресантами можливе посилення антиаритмічної дії, з місцевими анестетиками - збільшення ризику ураження ЦНС.

Циметидин і хінідин, сповільнюючи метаболізм, підвищують концентрацію пропафенону в плазмі на 20%, рифампіцин - знижує.

Аміодарон підвищує ризик розвитку тахікардії типу "пірует".

ЛЗ, які пригнічують SA і AV вузли і володіють негативною інотропною дією, підвищують ризик розвитку побічних ефектів.

ЛЗ, які пригнічують костномозговое кровотворення, збільшують ризик мієлосупресії.

Відгуків про ліки Пропанорм: 2

Страждаю миготливої ​​арітміей.в рік 2-3 рази лежав у лікарнях. Зараз знімаю напади мерцалкі прийомом 2 по 150 мг таблетками Пропанорму. Успішно.

мій чоловік приймає пропанол 2 місяці, по 1таб 2 рази в день.Началісь проблеми з ЖКТ.Пробовалі скасувати, почастішали напади арітміі.Уменьшілі дозу.Проблеми з ЖКТне пішли.

Аналоги таблеток Пропанорм

Пропанорм (таблетки) Рейтинг: 8

Виробник: ПРО.МЕД.ЦС (Чехія)

Доступні замінники Пропанорму

Пропафенон (таблетки) Рейтинг: 4

Аналог дешевше від 74 руб.

Виробник: Алкалоїд АТ (Македонія)

Ритмонорм (таблетки) Рейтинг: 4

Аналог дорожче від 162 руб.

Виробник: Ебботт ГмбХ і Ко.КГ (Німеччина)

Пропанорму аналоги

Переконливо просимо не виносити рішення про заміну Пропанорму самостійно, тільки за вказівкою і з дозволу лікаря.

(228 пропозицій від 143 до 718 грн)

Дата поновлення ціни: 3 години 37 хв тому

магнеротом

соталекс

Соталекс може бути призначений при виражених симптоматичних вентрикулярних зміни ритму серця (типу тахиаритмий), а також для їх профілактики за умови доведеної ефективності.

Соталекс застосовують у пацієнтів з аритміями, які асоційовані з підвищеною чутливістю тканин до катехоламінів, а також надмірної циркуляцією катехоламінів.

соталол

Для профілактики недостатності коензиму Q10.

При підвищених фізичних навантаженнях.

також Амідарон застосовується для лікування суправентрикулярної тахікардії: уповільнення або зменшення фібриляції або тріпотіння передсердь; ішемічної хвороби серця і / або порушення функції лівого шлуночка.

  Препарат в таблетованій формі використовують тільки при тяжких порушеннях ритму, які становлять небезпеку для життя пацієнта, якщо даний стан не піддається терапії іншими лікарськими засобами та в разі, коли інші препарати протипоказані до застосування.

  Здійснювати контроль за лікуванням необхідно в стаціонарних умовах.

  Розчин для ін'єкцій Аритміл: Захворювання, що супроводжуються тяжкими порушеннями серцевого ритму, коли застосування пероральних лікарських форм недоцільно: тахікардія, обумовлена ​​WPW с-мом; передсердна аритмія з великою частотою скорочення шлуночків; підтверджені симптоматичні порушення ритму шлуночків, що призводять до порушення працездатності; серцево-легенева реанімація в разі зупинки серця, яка сталася через фібриляції шлуночків і в тому випадку, коли електроімпульсна терапія виявилася неефективною.

  СОРІТМІК

  Пароксизмальні суправентрикулярні тахіаритмії, в тому числі пароксизмальна форма фібриляції / тріпотіння передсердь, пароксизмальні кругові тахікардії з включенням атріовентрикулярного вузла або допоміжних провідних шляхів (у разі якщо стандартна терапія неефективна або не може бути використана в зв'язку з наявністю протипоказань).

  - Шлуночкові аритмії (шлуночкові тахікардії, політопние і парні шлуночковіекстрасистоли), які розглядаються як небезпечні для життя.

  - Пароксизмальні надшлуночкові тахіаритмії (надшлуночкова тахікардія, зокрема, при синдромі WPW, мерехтіння передсердь, тріпотіння передсердь)

  - Пароксизмальні надшлуночкові тахікардії з залученням AV вузла або додаткових шляхів проведення, коли інша терапія неефективна або протипоказана.

  - ішемічної хвороби серця, нестабільної стенокардії, стенокардії спокою та напруження;

  - постинфарктного і міокардитичного кардіосклерозу (дифузного та вогнищевого кардіосклерозу);

  - порушень серцевого ритму;

  - міокардіодистрофії та міокардитів;

  - синдрому хронічної втоми.

  НЕБІЛЕТ

  - ішемічна хвороба серця, стенокардія напруги;

  - препарат також застосовують в комплексній терапії хронічної серцевої недостатності.

   Препарат не призначений для початкової терапії АГ. Препарат призначають у разі неефективності застосування монотерапії.

    ДІКОРІНАН

    - Шлуночкові аритмії (шлуночкові тахікардії, політопние і парні шлуночковіекстрасистоли), які розглядаються як небезпечні для життя.

    - Пароксизмальні надшлуночкові тахіаритмії (надшлуночкова тахікардія, зокрема, при синдромі WPW, мерехтіння передсердь, тріпотіння передсердь)

    - Пароксизмальні надшлуночкові тахікардії типу re-entry з залученням AV вузла або додаткових шляхів проведення, коли інша терапія неефективна або протипоказана.

    - Підтримка синусового ритму після медикаментозної або електричної кардіоверсії; профілактика аритмій при проведенні катетеризації коронарних артерій.

    - Загрожують життю шлуночкових аритмій, включаючи шлуночкову тахікардію та фібриляцію шлуночків (лікування повинно бути розпочато в стаціонарі при ретельному кардиомониторном контролі).

    - Надшлуночкових пароксизмальних тахікардій: документованих нападів рецидивуючої стійкої наджелудочковой пароксизмальної тахікардії у пацієнтів з органічними захворюваннями серця; документованих нападів рецидивуючої стійкої наджелудочковой пароксизмальної тахікардії у пацієнтів без органічних захворювань серця, коли антиаритмічні препарати інших класів неефективні або є протипоказання до їх застосування; документованих нападів рецидивуючої стійкої наджелудочковой пароксизмальної тахікардії у пацієнтів з синдромом Вольфа-Паркінсона-Уайта.

    - Миготливої ​​аритмії (фібриляції передсердь) і тріпотіння передсердь. Профілактика раптової смерті аритмічного у пацієнтів групи високого ризику

    - Пацієнти після недавно перенесеного інфаркту міокарда, які мають більше 10 шлуночкових екстрасистол в 1 годину, клінічні прояви хронічної серцевої недостатності і знижену фракцію викиду лівого шлуночка (менше 40%).

    Кордарон може застосовуватися при лікуванні порушень ритму у пацієнтів з ішемічною хворобою серця і / або порушеннями функції лівого шлуночка.

    изоптин

    - Лікування і профілактики порушень серцевого ритму: пароксизмальної надшлуночкової тахікардії; тріпотіння і мерехтіння передсердь (тахиаритмическую варіант); наджелудочковой екстрасистолії;

    - Лікування та профілактики хронічної стабільної стенокардії (стенокардія напруги); нестабільної стенокардії; вазоспастической стенокардії (стенокардія Принцметала, варіантна стенокардія);

    - Лікування артеріальної гіпертензії.

    Питання та відповіді

    довідник хвороб

    Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

    Оставьте комментарий

    70 − = 66