Пропало статевий потяг

Якщо у вас пропало лібідо: що робити в цьому випадку?

Одним з поширених розладів статевої функції у чоловіків є зникнення лібідо, що проявляється зниженням статевого потягу. Як правило, причиною тому стають розлади нервової або ендокринної системи, застуда, вроджена патологія, побічний ефект від прийому лікарських засобів і навіть тривале утримання від сексуальних контактів.

Якщо пропало лібідо, необхідно негайно звернутися до фахівця, так як недуга може спричинити за собою серйозні проблеми, причому як з фізичним, так і психологічним здоров'ям.

На рівень сексуального бажання впливає ряд факторів, в числі яких настрій, емоційний і фізичний стан, навколишнє оточення під час статевого акту і інше. Щоб не пропало лібідо, слід уважно стежити за своїм здоров'ям і відгородитися від стресів.

Рано чи пізно кожен чоловік стикається з такою проблемою, як зниження статевого потягу. Щоб зрозуміти, як з цим боротися, необхідно розібратися, чому пропадає сексуальне бажання. Постійна або тимчасова статева дисфункція може виникати внаслідок захворювань травної, серцево-судинної системи, а також патології легенів або нирок. Але, на думку фахівців, пропадає лібідо через низку несприятливих психологічних факторів:

 • поганий настрій;
 • депресія;
 • фізичне та емоційне перенапруження;
 • сімейні та внутрішньоособистісні проблеми.

Кожен чоловік повинен знати, що деякі лікарські препарати мають побічними діями і негативно впливають на рівень статевого потягу, тому при лікуванні будь-яких захворювань слід враховувати даний факт. Коли прийом препарату буде скасований, сексуальне бажання прийде в норму. До таких препаратів відносять нейролептики, антидепресанти, а також ті, які містять жіночі гормони.

Значний вплив на лібідо надає спосіб життя. Куріння, прийом алкоголю і неправильне харчування часто призводить до того, що сексуальне бажання починає пропадати. Слід врахувати, що деякі вроджені аномалії організму можуть чинити сильний негативний вплив на статевий потяг чоловіків, яке не піддається терапії.

Якщо сексуальні розлади виникли на тлі гормональних порушень, то у чоловіка може не тільки пропадати потяг, але і з'являтися відразу до сексу. Найчастіше в таких випадках тембр голосу пацієнта стає більш високим, утворюються жирові відкладення в області стегон і сідниць, а також припиняється оволосіння тіла за чоловічим типом, тобто на грудях, спині і т.д. Іноді недостатній рівень тестостерону призводить до того, що у чоловіків виникає одностатеві сексуальний потяг.

Зниження лібідо або повна відсутність сексуального бажання може проявитися внаслідок постійного стресу, депресивного або тривожного стану і переживання через невдачі інтимного характеру. Досить часто у чоловіків виникають розлади статевої функції, здавалося б, без причин, але пояснення можуть ховатися в вихованні, яке вони отримували, будучи дітьми. Психологи настійно не рекомендують виховувати хлопчиків в надмірній строгості, так як в майбутньому це може стати причиною багатьох психологічних розладів.

Якщо зникло або знизилося статевий потяг до своєї постійної партнерки, не слід шукати причину саме в ній, як це робить більшість представників сильної статі. Насамперед необхідно звернути увагу на своє здоров'я та емоційний стан. Крім того, звинувачуючи свою партнерку в своїх сексуальних невдачах, можна зародити в ній невпевненість в собі.

Через зниження лібідо скорочується чисельність сексуальних контактів, внаслідок чого в урогенітальної області утворюються застійні явища, які припиняють вироблення гормонів. Крім того, у чоловіків активно проявляється дратівливість і депресивний стан.

Перше, що необхідно зробити чоловікові, коли пропадає сексуальний потяг до протилежної статі - це проконсультуватися з сексологом і пройти гормональне обстеження. Якщо зниження лібідо відбулося через гормонального збою, тоді аналізи покажуть відхилення в рівні глобулінів, пролактину і тестостерону.

Лікування сексуальних розладів буде ефективним лише в тому випадку, якщо лікар з'ясував справжню причину виникнення недуги, а пацієнт строго дотримується схеми призначеного лікування. Слід врахувати, що для кожного випадку схема лікування буде індивідуальною, в силу особливостей кожного організму і сексуальної активності чоловіка.

Як правило, за допомогою до фахівців звертаються пари, які прожили разом тривалий час, і у них більше немає сексуального потягу одне до одного. Причиною тому зазвичай є одноманітність сексуального життя. Щоб виправити ситуацію, рекомендується більше уваги приділяти прелюдії і попередніми пестощів, змінити звичну обстановку і позу під час коїтусу.

Підсумовуючи вищевикладене, можна відзначити, що, якщо пропало колишнє сексуальний потяг - це ще не вирок. Дотримуючись рекомендацій сексолога і дотримуючись здорового способу життя, рівень лібідо ви незабаром відновите, і ваша статеве життя «заграє» новими фарбами.

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Пропало сексуальний потяг

Щоб відносини з партнером залишалися гармонійними і доставляли радість, необхідно бажання. Частою буває ситуація, коли один з партнерів розуміє, що пропало сексуальний потяг і життя з другою половинкою вже не так яскрава, як це було раніше. При цьому подібним порушенням страждають як вікові сімейні пари, так і молоді люди. Причин патології безліч, від банальних стресів на роботі до серйозних захворювань.

Чому це відбувається у «слабкої» статі?

Причини, за якими згасає сексуальний потяг до партнера, різноманітні. Серед головних виділяють:

 • стресові ситуації, депресії (організм кидає всі сили на боротьбу з наслідками стресу, не залишаючи сил на збудження);
 • шкідливі звички (алкоголь і наркотики поступово притупляють бажання сексу);
 • діти (у жінки зменшується сексуальний потяг до чоловіка з появою новонародженої дитини в будинку);
 • порушення сну (порушення графіка сну і відпочинку несприятливо впливає на лібідо жінки);
 • лікарські засоби (деякі види препаратів здатні повністю звести на «ні» потяг до статевого партнера, навіть коханому і бажаному);
 • гормональний збій (проблеми з ендокринною системою чреваті серйозними наслідками);
 • менопауза (у цей період у жінки відбувається спад фізичної активності, в результаті чого відмови партнера в сексі стають буденністю);
 • проблеми в стосунках (небажання партнера виконувати сміливі ідеї другої половинки або постійні побутові сварки, сцени ревнощів);
 • страх перед небажаною вагітністю (жоден з контрацептивів не дає 100% гарантії захисту, тому багато жінок, що пройшли через аборт, боятися вступати в інтимний зв'язок з побоювання, що ситуація повториться);
 • релігійні переконання (фанатики релігії можуть переконати себе, що секс - це гріх).

Причини не завжди несправні, досвідчений доктор допоможе позбутися від виниклої проблеми. Можливо, для повернення сексуального потягу, жінці потрібно поговорити по душам з статевим партнером.

У запущених випадках психолог відповість на питання про те, чому пропало лібідо у жінки, і як з цим боротися. Дати однозначну відповідь, можна тільки провівши дослідження і вивчивши проблему в корені.

Перевірена домашнє засіб для лікування ПРОСТАТИТУ:

 • приголомшливий результат,
 • низька вартість,
 • повна безпека,
 • не викликає превиканія.

Поширеною проблемою, з якою чоловік звертається до лікаря, вважається зникле сексуальне бажання. Причин патології, як і у жінок, безліч. Головні з них такі:

 • депресія, стрес, поганий настрій (можуть істотно вплинути на роботу еректильної системи);
 • фізичне та емоційне перенапруження (також відносять до психологічних причин виникнення недуги);
 • сімейні проблеми (сварки з дружиною можуть призвести до охолодження пристрасті між подружжям);
 • шкідливі звички (алкоголь і куріння негативно впливають на ерекцію у чоловіка);
 • захворювання (проблеми з серцем і судинами, печінкою, нирками, зниження тестостерону і ін.);
 • прийом ліків (багато терапевтичні засоби мають побічні ефекти, серед яких може значитися зниження лібідо).

Для розуміння, що робити в разі, коли пропало лібідо, потрібно визначитися з причинами виникнення даної патології. Зробити це допоможе досвідчений доктор на підставі проведених досліджень, до якого необхідно звернутися негайно.

Лібідо може зникнути тимчасово, і цей показник проявляється все частіше. Сексопатологи стверджують, що кілька процедур в їхньому кабінеті і можна назавжди забути про недугу.

При виникненні статевої дисфункції не слід панікувати. Досвідчений лікар допоможе розібратися з причинами недуги. Можливо, відновити лібідо буде легше, ніж здавалося.

Яким способом жінці відновити своє лібідо?

Дізнатися, чому немає сексуального бажання і як його відновити, допоможе тільки лікар. Визначившись, за результатами проведених досліджень і опитування пацієнтки, доктор призначає курс терапії медикаментами або сеанси у психолога.

Якщо дівчина помітила у себе зниження інтересу до сексу, зволікати з відвідуванням до лікаря не варто. Можливо, причини криються в серйозному захворюванні, рання діагностика якого допоможе швидко і ефективно впоратися з патологією.

Відновлення лібідо у чоловіків

Якщо у чоловіка пропало бажання займатися сексом і його не приваблює партнерка, необхідно пройти обстеження і виявити причину патології. Насамперед, здаються аналізи на гормональні порушення, проводиться огляд і бесіда з сексологом.

Лікування ефективно тільки в тому випадку, якщо причина патології була встановлена ​​лікарем вірно і пацієнт дотримується рекомендованої терапевтичної схеми відновлення лібідо. В силу особливостей та індивідуальності кожного організму, терапія підбирається для певного хворого.

Як поліпшити сексуальну активність

Способів підвищити статевий потяг безліч і всі вони доступні будь-якому пацієнтові. Лікарі рекомендують, при відсутності захворювань, змінити звичну обстановку, провести довірчі бесіди і дізнатися бажання один одного.

Серед рекомендованих процедур, лікарі виділяють:

Гіподінамічний спосіб життя тягне за собою ряд проблем, в тому числі і зниження лібідо. Посильні фізичні вправи стануть засобом для позбавлення від проблеми.

Жінки часто відчувають неприємні відчуття від сексу, в зв'язку з індивідуальними особливостями будови тіла. Чоловік думає, що проблема в його здібностях, зовнішності і т. Д. Це обертається втратою сексуальності партнерки для партнера. Щоб цього не сталося, можна використовувати спеціальні мастила.

Народні методи лікування ніхто не відміняв. Якщо у чоловіка не виявлено алергічні реакції і протипоказання на застосування трав'яних зборів, відварів і настоянок, сміливо використовується цей метод відновлення.

Жінки звертаються з подібними питаннями до сексопатолога або гінеколога. При цьому лікарі, вивчивши корінь проблеми, радять вдатися до наступних методів відновлення:

Рецептори у жінки вкрай чутливі і реагують на зовнішні подразники. Застосування приємною розслаблюючій музики, смачної закуски, обволакивающих запахів здатне підвищити потяг.

Кожна дівчина повинна вивчивши своє тіло виявити принади і слабкі місця фігури, і подавати себе у вигідному світлі. Не секрет, що проблеми в ліжку відбуваються через втрату впевненості дівчиною в своїй привабливості.

 • відверту розмову з статевим партнером;

Частою причиною, від якої може пропадати потяг, вважається невміле поводження чоловіка з жінкою. Попередні ласки вкрай важливі для дівчини, а чоловік може про це навіть не здогадуватися. Потрібно відверто поговорити з ним і розповісти про свої уподобання в ліжку.

Подібний захід проводиться виключно під суворим наглядом медперсоналу і спираючись на призначення лікаря. Самолікування в цьому випадку неприпустимо. Збій подібного роду здатний привести до серйозних наслідків. Навіть народні рецепти не врятують в запущеній стадії патології.

Не варто забувати і про організацію відповідної обстановки, приготуванні закусок з афродизіаками. Не зайвим буде зміна місця і пози при коїтус. Це актуально для сімейних пар, багато років прожили в шлюбі.

У Вас серйозні проблеми з потенцією?

Уже багато коштів перепробувано і нічого не допомагало? Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити МОЖЛИВО! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

Куди пропало лібідо і як «знайти» його знову?

Пропало лібідо у чоловіка - ситуація, прямо скажемо, не з приємних, і здатна «вибити із сідла» кого завгодно. Однак в такому положенні повинно виникнути не почуття відчаю, а бажання негайно почати лікування, оскільки проблема піддається корекції. Закомплексованість, небажання «виносити сміття з хати», боязнь осуду - все це тільки погіршить ситуацію, і в рази знизить якість життя.

Прийнято вважати, що потяг до жінки згасає в міру старіння чоловіки. Але фахівці довели, що статеве дисфункцію викликають і інші чинники, наприклад:

 • нервові перенапруження і постійні стреси
 • травми і хвороби на кшталт цукрового діабету, ожиріння або порушеного обміну речовин;
 • гормональні порушення, якщо бути точніше, то зниження вироблення тестостерону;
 • шкідливі пристрасті, то ж куріння тютюну, вживання наркотичних речовин, алкоголю і т.д .;
 • вживання анаболіків і гормональних ліків без нагляду лікаря.

У цьому списку віком відведено найостанніше місце, а все тому, що низьке лібідо у чоловіків 40-50-річного віку зазвичай стає підсумком все тих же хронічних захворювань і шкідливих звичок. Часто люди досить похилого віку відчувають сексуальний потяг до жінок, більш того, вони втілюють свої інтимні бажання в реальність, і обзаводяться спадкоємцями без допомоги сексопатологів і андрологів. Треба лише вчасно розпізнати ознаки зниження лібідо і вжити заходів.

Відсутність сексуального потягу складно не помітити, хоча його симптоми можуть трохи відрізнятися. Умовно розрізняють такі ступені:

 • зниження бажання займатися сексом;
 • часткова (періодична) втрата потягу до жінок;
 • повна байдужість (а то і відраза) до сексу як до поняття, дії і явища.

Причини знижується статевого потягу

Часто причина зниження лібідо ховаються в гормональному дисбалансі, в цьому випадку і ознаки його будуть відповідними, а саме:

 • змінюється голос, він стає незвично високим;
 • починають погано рости волосся на обличчі, в паху і під пахвами;
 • спостерігається відкладення жиру за жіночим типом;
 • всі інші ознаки нестачі тестостерону.

До зниження лібідо можуть привести і психологічні проблеми, викликані, наприклад, такими факторами:

 • пережите фіаско сексуального характеру;
 • психотравми, пов'язані з інтимною стороною життя;
 • нездатність задовольнити статевого партнера;
 • конфлікти, пов'язані з нетрадиційної орієнтації.

Чоловікові належить переглянути свій життєвий уклад і харчові пристрасті, випробувати нетрадиційні і звичні методики, можливо, поміняти статевого партнера.

Фахівці наполягають на тому, щоб пацієнт збільшив тривалість повноцінного нічного сну до 8 годин щодня, почав займатися спортом, кинув свої шкідливі звички і почав частіше бувати на свіжому повітрі.

У плані харчування потрібно налягати на продукти, багаті вітамінами, які належать до групи А, Е, С і D. Раціон повинен складатися з:

Відсутність лібідо у чоловіків передбачає і медикаментозне лікування, в основному, полягає в штучному збільшенні гормону тестостерону. Головний упор робиться на усунення причини, що призвела до зниження його вироблення, що зазвичай укладається в дисфункції ендокринної системи.

Поряд з медикаментами рекомендується коригувати лібідо за допомогою відварів і настоїв на основі петрушки, столітник, лаврового листа, імбиру, рожевої радіоли, суцвіть липи і пагонів ялівцю. Позитивний ефект можуть дати БАДи на базі перерахованих рослинних компонентів. Наприклад, позитивна дія демонструють такі продукти, як: «Гінкго-білоба», «Трибулус» або «Йохимбе». Але доцільність їх прийому потрібно обговорити з фахівцем, що спостерігає протягом патології.

Лікар сексопатолог-андролог 1 категорії.

Стаж роботи: 27лет

Головна сторінка »Куди пропало лібідо і як« знайти »його знову?

Вперше відсутність потягу помітив пару років назад. Після консультації з лікарями і зокрема з психологом, з'ясувалося, що це наслідок найсильніших нервових стресів. Не заглиблюючись у подробиці, були проблеми з документами і як наслідок загроза депортації. Розібравшись в справах нормалізував графік, здоровий сон. Так само складені дієти допомогли впоратися з недугою. Зайнявся плаванням, пару раз в тиждень тренування. Вдячний дружині, що вона пережила зі мною цей складний період.

Як розпізнати імпотента - це питання може здатися дивним, але тільки не для жінок, особливо, які переступили рубіж «за.

Фізичні вправи для поліпшення ерекції - це одна з методик, спрямованих на посилення і відновлення потенції у чол.

У сучасному світі слабка потенція в 30 років перестає бути екстраординарним явищем. За статистикою, з цією проблемою СТАЛКОМ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + 3 =