Пропало сексуальний потяг

Якщо у вас пропало лібідо: що робити в цьому випадку?

Одним з поширених розладів статевої функції у чоловіків є зникнення лібідо, що проявляється зниженням статевого потягу. Як правило, причиною тому стають розлади нервової або ендокринної системи, застуда, вроджена патологія, побічний ефект від прийому лікарських засобів і навіть тривале утримання від сексуальних контактів.

Якщо пропало лібідо, необхідно негайно звернутися до фахівця, так як недуга може спричинити за собою серйозні проблеми, причому як з фізичним, так і психологічним здоров'ям.

На рівень сексуального бажання впливає ряд факторів, в числі яких настрій, емоційний і фізичний стан, навколишнє оточення під час статевого акту і інше. Щоб не пропало лібідо, слід уважно стежити за своїм здоров'ям і відгородитися від стресів.

Рано чи пізно кожен чоловік стикається з такою проблемою, як зниження статевого потягу. Щоб зрозуміти, як з цим боротися, необхідно розібратися, чому пропадає сексуальне бажання. Постійна або тимчасова статева дисфункція може виникати внаслідок захворювань травної, серцево-судинної системи, а також патології легенів або нирок. Але, на думку фахівців, пропадає лібідо через низку несприятливих психологічних факторів:

 • поганий настрій;
 • депресія;
 • фізичне та емоційне перенапруження;
 • сімейні та внутрішньоособистісні проблеми.

Кожен чоловік повинен знати, що деякі лікарські препарати мають побічними діями і негативно впливають на рівень статевого потягу, тому при лікуванні будь-яких захворювань слід враховувати даний факт. Коли прийом препарату буде скасований, сексуальне бажання прийде в норму. До таких препаратів відносять нейролептики, антидепресанти, а також ті, які містять жіночі гормони.

Значний вплив на лібідо надає спосіб життя. Куріння, прийом алкоголю і неправильне харчування часто призводить до того, що сексуальне бажання починає пропадати. Слід врахувати, що деякі вроджені аномалії організму можуть чинити сильний негативний вплив на статевий потяг чоловіків, яке не піддається терапії.

Якщо сексуальні розлади виникли на тлі гормональних порушень, то у чоловіка може не тільки пропадати потяг, але і з'являтися відразу до сексу. Найчастіше в таких випадках тембр голосу пацієнта стає більш високим, утворюються жирові відкладення в області стегон і сідниць, а також припиняється оволосіння тіла за чоловічим типом, тобто на грудях, спині і т.д. Іноді недостатній рівень тестостерону призводить до того, що у чоловіків виникає одностатеві сексуальний потяг.

Зниження лібідо або повна відсутність сексуального бажання може проявитися внаслідок постійного стресу, депресивного або тривожного стану і переживання через невдачі інтимного характеру. Досить часто у чоловіків виникають розлади статевої функції, здавалося б, без причин, але пояснення можуть ховатися в вихованні, яке вони отримували, будучи дітьми. Психологи настійно не рекомендують виховувати хлопчиків в надмірній строгості, так як в майбутньому це може стати причиною багатьох психологічних розладів.

Якщо зникло або знизилося статевий потяг до своєї постійної партнерки, не слід шукати причину саме в ній, як це робить більшість представників сильної статі. Насамперед необхідно звернути увагу на своє здоров'я та емоційний стан. Крім того, звинувачуючи свою партнерку в своїх сексуальних невдачах, можна зародити в ній невпевненість в собі.

Через зниження лібідо скорочується чисельність сексуальних контактів, внаслідок чого в урогенітальної області утворюються застійні явища, які припиняють вироблення гормонів. Крім того, у чоловіків активно проявляється дратівливість і депресивний стан.

Перше, що необхідно зробити чоловікові, коли пропадає сексуальний потяг до протилежної статі - це проконсультуватися з сексологом і пройти гормональне обстеження. Якщо зниження лібідо відбулося через гормонального збою, тоді аналізи покажуть відхилення в рівні глобулінів, пролактину і тестостерону.

Лікування сексуальних розладів буде ефективним лише в тому випадку, якщо лікар з'ясував справжню причину виникнення недуги, а пацієнт строго дотримується схеми призначеного лікування. Слід врахувати, що для кожного випадку схема лікування буде індивідуальною, в силу особливостей кожного організму і сексуальної активності чоловіка.

Як правило, за допомогою до фахівців звертаються пари, які прожили разом тривалий час, і у них більше немає сексуального потягу одне до одного. Причиною тому зазвичай є одноманітність сексуального життя. Щоб виправити ситуацію, рекомендується більше уваги приділяти прелюдії і попередніми пестощів, змінити звичну обстановку і позу під час коїтусу.

Підсумовуючи вищевикладене, можна відзначити, що, якщо пропало колишнє сексуальний потяг - це ще не вирок. Дотримуючись рекомендацій сексолога і дотримуючись здорового способу життя, рівень лібідо ви незабаром відновите, і ваша статеве життя «заграє» новими фарбами.

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Куди пропало лібідо і як «знайти» його знову?

Пропало лібідо у чоловіка - ситуація, прямо скажемо, не з приємних, і здатна «вибити із сідла» кого завгодно. Однак в такому положенні повинно виникнути не почуття відчаю, а бажання негайно почати лікування, оскільки проблема піддається корекції. Закомплексованість, небажання «виносити сміття з хати», боязнь осуду - все це тільки погіршить ситуацію, і в рази знизить якість життя.

Прийнято вважати, що потяг до жінки згасає в міру старіння чоловіки. Але фахівці довели, що статеве дисфункцію викликають і інші чинники, наприклад:

 • нервові перенапруження і постійні стреси
 • травми і хвороби на кшталт цукрового діабету, ожиріння або порушеного обміну речовин;
 • гормональні порушення, якщо бути точніше, то зниження вироблення тестостерону;
 • шкідливі пристрасті, то ж куріння тютюну, вживання наркотичних речовин, алкоголю і т.д .;
 • вживання анаболіків і гормональних ліків без нагляду лікаря.

У цьому списку віком відведено найостанніше місце, а все тому, що низьке лібідо у чоловіків 40-50-річного віку зазвичай стає підсумком все тих же хронічних захворювань і шкідливих звичок. Часто люди досить похилого віку відчувають сексуальний потяг до жінок, більш того, вони втілюють свої інтимні бажання в реальність, і обзаводяться спадкоємцями без допомоги сексопатологів і андрологів. Треба лише вчасно розпізнати ознаки зниження лібідо і вжити заходів.

Відсутність сексуального потягу складно не помітити, хоча його симптоми можуть трохи відрізнятися. Умовно розрізняють такі ступені:

 • зниження бажання займатися сексом;
 • часткова (періодична) втрата потягу до жінок;
 • повна байдужість (а то і відраза) до сексу як до поняття, дії і явища.

Причини знижується статевого потягу

Часто причина зниження лібідо ховаються в гормональному дисбалансі, в цьому випадку і ознаки його будуть відповідними, а саме:

 • змінюється голос, він стає незвично високим;
 • починають погано рости волосся на обличчі, в паху і під пахвами;
 • спостерігається відкладення жиру за жіночим типом;
 • всі інші ознаки нестачі тестостерону.

До зниження лібідо можуть привести і психологічні проблеми, викликані, наприклад, такими факторами:

 • пережите фіаско сексуального характеру;
 • психотравми, пов'язані з інтимною стороною життя;
 • нездатність задовольнити статевого партнера;
 • конфлікти, пов'язані з нетрадиційної орієнтації.

Чоловікові належить переглянути свій життєвий уклад і харчові пристрасті, випробувати нетрадиційні і звичні методики, можливо, поміняти статевого партнера.

Фахівці наполягають на тому, щоб пацієнт збільшив тривалість повноцінного нічного сну до 8 годин щодня, почав займатися спортом, кинув свої шкідливі звички і почав частіше бувати на свіжому повітрі.

У плані харчування потрібно налягати на продукти, багаті вітамінами, які належать до групи А, Е, С і D. Раціон повинен складатися з:

Відсутність лібідо у чоловіків передбачає і медикаментозне лікування, в основному, полягає в штучному збільшенні гормону тестостерону. Головний упор робиться на усунення причини, що призвела до зниження його вироблення, що зазвичай укладається в дисфункції ендокринної системи.

Поряд з медикаментами рекомендується коригувати лібідо за допомогою відварів і настоїв на основі петрушки, столітник, лаврового листа, імбиру, рожевої радіоли, суцвіть липи і пагонів ялівцю. Позитивний ефект можуть дати БАДи на базі перерахованих рослинних компонентів. Наприклад, позитивна дія демонструють такі продукти, як: «Гінкго-білоба», «Трибулус» або «Йохимбе». Але доцільність їх прийому потрібно обговорити з фахівцем, що спостерігає протягом патології.

Лікар сексопатолог-андролог 1 категорії.

Стаж роботи: 27лет

Головна сторінка »Куди пропало лібідо і як« знайти »його знову?

Вперше відсутність потягу помітив пару років назад. Після консультації з лікарями і зокрема з психологом, з'ясувалося, що це наслідок найсильніших нервових стресів. Не заглиблюючись у подробиці, були проблеми з документами і як наслідок загроза депортації. Розібравшись в справах нормалізував графік, здоровий сон. Так само складені дієти допомогли впоратися з недугою. Зайнявся плаванням, пару раз в тиждень тренування. Вдячний дружині, що вона пережила зі мною цей складний період.

Як розпізнати імпотента - це питання може здатися дивним, але тільки не для жінок, особливо, які переступили рубіж «за.

Фізичні вправи для поліпшення ерекції - це одна з методик, спрямованих на посилення і відновлення потенції у чол.

У сучасному світі слабка потенція в 30 років перестає бути екстраординарним явищем. За статистикою, з цією проблемою СТАЛКОМ.

Як повернути сексуальне бажання

 • Крем від грибка ніг Екзомін
 • Капсули від паразитів Ветоксік
 • Комплекс Сусталайф для відновлення суглобів

Бажання сексу - це прагнення, яке повинно бути присутні не тільки в молодому віці. Зрілим і таким, що відбувся парам також необхідно цікавитися цим питанням, щоб відносини між коханими були гармонійними. Як повернути сексуальне бажання, якщо воно раптом пропало? Слід розібратися з ситуацією, так як стан не є природним процесом навіть у віці за 40-50 років.

Причини зникнення інтересу до протилежної статі

Насправді причин, за якими в інтимному житті пари намітився перерву, досить багато. Проте, коли пропало сексуальне бажання, не варто опускати руки і здаватися. Головне - знайти причину і позбутися від неї, щоб повернути гармонію.

 • стресова ситуація. У дуже рідкісних випадках у разі виникнення серйозної проблеми людина захоче вдаватися до плотських утіх. Його психіка починає активну боротьбу за збереження душевної рівноваги після перенесеного удару від долі. Стрес - серйозне життєве випробування, після якого сексуальний потяг може зійти на «ні». При цьому постраждала сторона залишається віддана душею своєму партнеру, але вступати в інтимну близькість з ним тимчасово не хоче.

Перераховані проблеми в багатьох випадках не є беззастережно нерозв'язним питанням. Всі вони можуть бути схильні до коригування фахівцем для відновлення гармонії в інтимній сфері. А іноді досить просто подолати свій страх і поговорити відверто з партнером, щоб розкрити потенціал один одного і реалізувати бажання.

Способи повернення зниклого сексуального бажання

Методи боротьби за повернення сексуального бажання жінкам

Представниці прекрасної статі досить часто страждають від озвученої проблеми. Сексопатологи і гінекологи нерідко стикаються з питанням, чому пропало сексуальне бажання у жінки. У цьому випадку вони рекомендують своїм пацієнткам зробити наступні дії:

 1. пробудження чуттєвості. Рецептори дам зазвичай дуже чуйно реагують на всі зовнішні подразники. Отже, потрібно оточити себе якнайбільшою кількістю приємних і красивих речей. Духи з тонким ароматом і володіє соул-музика здатні підвищити лібідо багатьом жінкам. Подібна терапія з використанням запахів і звуків допоможе скутою особі розслабитися і отримати якомога більше задоволення від близькості з партнером.
 • Читайте огляд комплексного кошти від геморою Проктонол
 • Як схуднути на 20 кг - реальні відгуки про Guarchibao

Способи повернути сексуальне бажання чоловікам

У разі представників сильної половини людства подібне явище зустрічається набагато рідше, ніж у жінок. Причина зазвичай полягає в психологічному аспекті, тому що фізіологія тут відіграє другорядну роль.

 • Розмова по душам з партнеркою. У деяких ситуаціях вина в те, що сталося полягає саме в ній. Відмова від сексу з постійною посиланням на головний біль відштовхне від себе будь-якого чоловіка. Необхідно в спокійній обстановці і без звинувачень поговорити з обраницею, з'ясувавши причини її відчуження в фізичному плані.

Як повернути сексуальне бажання - дивіться на відео:

Деякі люди задаються питанням, що робити, якщо пропало бажання сексу. Перш за все слід засвоїти для себе, що якщо подібне влаштовує обох в парі, то фахівці не вважають це проблемою. Однак таке трапляється вкрай рідко, що призводить в кінцевому підсумку до розриву відносин. До того ж не варто добровільно позбавляти себе радості інтимного спілкування з партнером, якщо реально можна вирішити дане питання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − = 8