Пропало потяг до чоловіка

Пропало лібідо, немає сексуального потягу до чоловіка

Якщо у одного з партнерів пропало лібідо, потрібно відразу ж розбиратися в причині цього і будувати покрокову стратегію того, як можна виправити ситуацію. Причин, які можуть спровокувати таке явище, просто величезна кількість. Але варто сказати, що при правильному підході, кожна з них вирішується. У будь-якій парі можна повернути сексуальний потяг партнерів один до одного, але для цього потрібно, в першу чергу, мати обопільне бажання.

Чому це відбувається у «слабкої» статі?

До фізіологічних факторів належать:

 • Зниження сексуального потягу через гормонів. Лібідо жінки безпосередньо залежить від такого гормону, як тестостерон. При гормональному збої в організмі, жінка може не відчувати зовсім ніякої симпатії до свого партнера. Варто сказати, що за результатами багатьох опитувань, така проблема початку дуже часто зустрічатися і у дівчат до 30 років.
 • Пропадає сексуальний потяг в результаті якого-небудь недуги. Будь-яке захворювання і особливо гінекологічне, може привести до такого негативного явища. Дана причина є однією з найпоширеніших і для її вирішення потрібно вилікувати захворювання, після чого жіноче лібідо обов'язково відновиться.

 • Внаслідок вікового зміни. При досягненні представницею жіночої статі певного віку, деякі з функцій її репродуктивної системи починають ставати менш активними, що тягне за собою зниження потягу до партнера. Більшість жінок, взагалі, забувають про сексуальне життя і при цьому не відчувають ніяких фізичних чи моральних труднощів.
 • Однією з причин цього явища вважається вагинизм. При статевому контакті з партнером у жінки починають проявлятися мимовільні спазми, які надають неприємні відчуття як їй самій, так і чоловікові. Через це у неї пропадає бажання займатися сексом, що протягом часу може перерости в повну байдужість до партнера.

До психологічних факторів належать:

 • Хронічний стрес.
 • Розбіжності у відносинах з партнером.
 • Навколишня обстановка.
 • Комплекси в сексуальних відносинах.
 • Релігійні погляди.

Існує ще дуже багато таких причин і цей список можна довго продовжувати.

З чоловіками все набагато простіше, так як причини, які впливають на сексуальний потяг, можна порахувати на пальцях однієї руки.

До них відносяться:

 • Проблеми з алкоголем. У невеликих дозах алкоголь викликає велике бажання до дружини або партнерці. Інтимна близькість проходить більш розкуто і весь процес набагато затягується, що не може не сподобатися дівчині. Але у випадках вживання його у великих дозах або систематичному прийомі, все змінюється з точністю до навпаки. Думки про статеве життя стають все рідше і загальний стан відносин з кожним днем ​​починає все більше псуватися.
 • Постійні недосипання. Сон дуже важливий для кожної людини і його нестача може викликати найрізноманітніші як психологічні, так і фізіологічні розлади.
 • Криза у відносинах.

 • Захворювання передміхурової залози і розлади через це.
 • Знижений показник тестостерону в організмі. Так як даний гормон безпосередньо впливає на сексуальний потяг чоловіка, його нестача може негативно позначитися на подальшому бажанні статевого контакту. Варто сказати, що такий негативний фактор дуже легко виправити навіть природним методом. Досить налагодити свій спосіб життя, дотримуватися правильного режиму і є тільки корисну їжу. Тоді гормональний рівень налагодиться і чоловік зможе відчувати себе як новенький.

Яким способом жінці відновити своє лібідо?

Дуже часто активну участь в лікуванні приймає і друга половинка. Варто сказати, що жінка повинна повністю довіритися своєму чоловікові або просто партнеру і тоді, безсумнівно, у неї все вийде.

Для того, щоб все налагодити, потрібно зробити наступне:

 • Якщо причиною даного явища став гормональний збій, то не потрібно зволікати похід до лікаря. Компетентний фахівець завжди допоможе повністю відновитися і повернути колишнє сексуальний потяг на старий рівень.
 • Потрібно навчитися любити свою фігуру. Кожній дівчині бажано частіше дивитися на себе в дзеркало, і це допоможе в подальшому більш виражено показувати всі свої плюси і, навпаки, дуже ретельно приховувати мінуси в тілі (якщо такі, звичайно, є).
 • Дуже часто допомагає більш довга прелюдія. Потрібно сказати своєму чоловікові / партнеру, що ви бажаєте насолоджуватися ласками більш довгий час і лише потім хочете приступати до статевого контакту. Потрібно збільшити прелюдію в кілька разів, що поступово допоможе відновлювати своє лібідо.
 • Потрібно підібрати собі правильне харчування. Більшість дівчат має проблеми сексуального характеру через неправильно раціону харчування. Смачна їжа, приготована з корисних продуктів, обов'язково сподобатися і чоловікові. Насичення свого організму вітамінами допоможе впоратися з багатьма проблемами інтимного характеру, що поступово нормалізує всі сексуальні процеси.

Відновлення лібідо у чоловіків

Найперше, що потрібно зробити кожному чоловікові це:

 • Піти на прийом до сексопатолога.
 • Здати всі необхідні аналізи.
 • Дізнатися чи не порушені гормональні процеси в організмі, і якщо причина криється в цьому, то пройти відновний курс лікування.

Обов'язковим правилом для всіх є суворе дотримання призначеного лікарем лікування. У разі його невиконання, всі спроби відновити сексуальний потяг будуть порожніми і життя не зможе повернутися до колишнього її виду.

Якщо призначене лікування (медикаментозне) не допомагає, потрібно знову звернутися до лікаря, з проханням про підбір нових медичних препаратів. Так як їх на даний момент дуже велика кількість, можна без особливих зусиль підібрати нові медикаменти, які будуть ефективно справлятися з поставленим завданням.

Особливу увагу потрібно приділити самому заняття сексом. Дуже часто допомагає внесення різноманітності (рольові ігри, сексуальні іграшки і т. Д.).

Потрібно сказати, що навіть проста зміна пози під час статевого контакту може допомогти у вирішенні виниклої проблеми.

Дуже багатьом чоловікам на користь йде зміна обстановки і різноманітність в місцях заняття сексом. Нові місця і гострі відчуття, безсумнівно, позначаться на стані організму чоловіки, і допоможуть відновити своє бажання до партнерки.

Якщо пропало сексуальне бажання до партнера, не потрібно відразу гарячкувати і засмучуватися. Слід крок за кроком аналізувати ситуацію, розібратися з причинами, які могли вплинути на це і звернутися за допомогою до фахівців.

Ніколи не варто боротися з такою проблемою самотужки, так як це, швидше за все, не дасть ніякого результату, а лише, навпаки, може погіршити ситуацію. Немає жодної ситуації, з якої немає виходу і дана не є винятком.


Чому немає бажання займатися сексом

Не існує чітких показників здорової статевої активності - для кого-то нормою є щоденний секс, а для кого-то досить 1-2 разів на тиждень. В середньому, при комфортних умовах і збігу бажань, а також можливостей, нормальної «навантаженням» можна вважати 2-3 статевих акти в тиждень. Причому цифра ця дуже «плаваюча», так як завжди все залежить в рівній мірі від бажань і від можливостей чоловіки, часто зникаючих з різних причин - від стресу на роботі і притуплення новизни відносин з конкретною партнеркою до серйозного захворювання. Тому, що пропало потяг, може бути і найпростіше пояснення, але з'ясувати, чому немає бажання займатися сексом, все ж потрібно.

Чому немає бажання займатися сексом

У найпростіших випадках, які не потребують допомоги лікаря (можливо, за винятком психолога), на питання, чому немає бажання займатися сексом, можна відповісти наступними версіями:

 • сформувалося звикання до партнерки або пройшли довгі роки спільного життя з дружиною;
 • примітивізм статевої близькості, механічне виконання статевого акту;
 • народження дитини (якщо мова йде про сім'ю).

У першому випадку небажання вступати в інтимну близькість може бути викликано тим, що чоловік просто не відчуває статевого потягу до партнерки. Якщо дружина стає «бойовим товаришем» або коханка починає нагадувати «матусю», ні про яке порушення мова вже не йде.

Якщо пропало статевий потяг, дуже може бути, що сексуальний зв'язок між чоловіком і жінкою проходить по дуже примітивним сценарієм (зустрілися, роздяглися, зайнялися сексом, одяглися і розійшлися) або є строго обов'язковою ( «подружній обов'язок»). Бажання близькості з жінкою може знижуватися, якщо «пацієнт» занадто захоплюється переглядом порнографії і мастурбацією - еректильна функціональність просто не буде встигати відновлюватися.

Найбільш елементарної причиною небажання займатися сексом є порушення нормального режиму сну

Трапляється, що у чоловіка пропадає потяг до дружини, якщо недавно вона народила дитину - змінилося після вагітності і пологів тіло жінки може більше не порушувати чоловіка. Крім того, психоемоційна втому як один від одного, так і від того ритму життя, який встановлюється з появою новонародженого в будинку, також знижує сексуальне бажання практично до нуля.

Наші читачі рекомендують

Наш постійний читач позбувся проблем з потенцією дієвим методом. Він перевірив його на собі - результат 100% - повне позбавлення від проблем. Це натуральний засіб на основі трав. Ми перевірили метод і вирішили порадити його Вам. Результат швидкий. ДІЄВИЙ МЕТОД.

Ще однією - найбільш елементарної - причиною проблем з бажанням займатися сексом є порушення нормального режиму сну. Патологічно недосипають чоловік - ні на що не придатний коханець. Те ж саме вірно по відношенню до представників сильної статі, багато і важко працюють: вони витрачають багато енергії на свою трудову діяльність, тому організми оберігають себе, пригнічуючи сексуальне бажання, яке провокує хоч і приємну, але все ж додаткову енергетичну витрату.

Чому пропало статевий потяг

Якщо немає бажання займатися сексом, не варто відразу ж турбуватися. Можливо, причини відсутності сексуального потягу полягають в зазначених вище факторах, і впоратися з ними нехай і складно, але реально.

Якщо ж відсутність статевого потягу стає все більш частим явищем в житті чоловіка, і ні одноманітність відносин, ні недавнє народження дитини, ні ударну працю в цьому не винні, пора звертатися за допомогою. Для участившегося відмови від інтимної близькості є велика кількість факторів, і виявити конкретний в окремому випадку може тільки фахівець.

В цілому стан, що описується пацієнтами, як «пропало бажання займатися сексом», може бути викликано причинами:

 • фізіологічними;
 • психологічними (іноді - психоемоційними).

До психологічних причин в деякій мірі відносяться ситуації, описані вище, також про них буде сказано окремо, так як таких менше, ніж фізіологічних проблем зі зниженням лібідо.

Фактори фізіологічного характеру найчастіше виявляються пов'язаними з наявністю у хворого різних захворювань сечостатевої системи (простатит, орхіт, уретрит, бактеріальні ураження). Патології будови тіла також можуть відповідати на питання, чому пропало бажання займатися сексом: чоловіча статева функція страждає, якщо в наявності є надлишкова маса тіла, анатомічні особливості будови пеніса або інших частин статевої системи, схильність до негативного впливу шкідливих звичок. Трапляється і так, що статевий потяг пропадає при протіканні в організмі інших патологічних процесів, не пов'язаних з сечостатевої системою. До таких належать цукровий діабет, захворювання кровоносних судин, проблеми з функціонуванням шлунково-кишкового тракту.

Найбільш частою причиною, чому немає бажання сексу, є простатит у чоловіка

Найбільш частою причиною, що пояснює, чому немає бажання займатися сексом, є простатит. Запалення передміхурової залози, має різне походження, порушує функціонування даного органу. Якщо простата, що відповідає за формування в цілому чоловічої статевої функції, що виробляє секрет насінної рідини і є джерелом певної кількості чоловічого гормону тестостерону, перестає працювати нормально, не змушують себе чекати різні статеві розлади. Одним з них і є відсутність бажання вступати в інтимну близькість.

Орхітом називається захворювання яєчок (парних чоловічих статевих залоз), що супроводжується запальним процесом в них. Фактори, що провокують недугу можуть бути різними, починаючи з порушень гормонального фону і закінчуючи механічною травмою. Однією з форм протікання орхита є неприємне відчуття в мошонці, який тягне, при сексуальної близькості посилюється до хворобливості. Саме такі періодичні болі стають причиною відмови чоловіка від сексу.

При уретриті (запальному ураженні, яке провокується попаданням в нижню частину уретри різних бактерій, найчастіше - трепонеми) відбувається поширення патогенної мікрофлори по сечівнику з подальшим розвитком процесу на верхні сечовивідні шляхи і статеві залози. Зникнення бажання займатися сексом в цьому випадку може бути пов'язано з основною симптоматикою недуги: виділеннями жовтого кольору з неприємним запахом, печіння в уретрі, набряклість головки пеніса.

Фізичне нездужання, викликане значним зниженням імунітету, наприклад, внаслідок недавнього перенесення вірусних інфекцій, також може стати причиною зниження і зникнення статевого потягу. Без достатньо сильною бар'єрної функції імунної системи організм стає відкритим негативному впливу маси всіляких вірусів і бактерій. Основні симптоми цього стану включають загальну млявість і падіння працездатності, постійну схильність респіраторним і іншим аналогічним захворювань, зниження потреби в сексуальної активності.

Зайва вага, «напрацьований» малорухливим способом життя і шкідливою, переважно жирною їжею, для чоловіка вкрай небезпечний. Жирові відкладення втручаються і порушують функціонування всіх органів і систем в організмі. Більш того, вони тиснуть на органи механічно, змушуючи їх зміщатися з призначеного природою місця. Згодом зайву вагу призводить до того, що огрядний чоловік починає страждати від зниження обсягів вироблення гормону тестостерону і від ослаблення м'язів (включаючи відповідальні за механізм ерекції), а результат цього - пропало бажання займатися сексом, та й можливості тіла для статевого акту, потрібно прямо сказати , неабияк ослабли.

Зайва вага, малорухливий спосіб життя і жирна їжа для чоловіка небезпечні зниженням обсягів вироблення гормону тестостерону

Психологічні чинники зниження статевого потягу

До психологічних причин, що обумовлює проблеми із згасанням статевого потягу, відносяться багато факторів, в числі яких:

 • стресовий стан, тривога;
 • нервове напруження в повсякденному житті;
 • переживання через проблеми на роботі, в сім'ї або відносинах;
 • стан депресії;
 • розумові розлади.

Впливати на сексуальне бажання може також факт неправильного виховання хлопчиків в період статевого дозрівання. Якщо молодий чоловік виростає з думкою, що секс - це брудно, непристойно і неправильно, його лібідо перебуватиме в пригніченому стані. Пізніше, вступаючи в інтимну близькість, він не буде отримувати від неї задоволення і або почне звинувачувати партнерку, створюючи проблеми з відносинами, або «обростає» новими комплексами, потрапляючи в замкнене коло. Результатом стане ще більш помітне зниження лібідо, потім - скорочення статевих контактів, що шкідливо, так як призводить до застою в області органів малого тазу, пригнічення вироблення гормонів, депресії і дратівливості. А в таких станах успішний статевий акт стає ще менш ймовірним.

У молодих людей, які тільки починають вести статеве життя, бажання вступати в сексуальні відношення може бути пригашена ще однією версією порочного кола: невдача при перших спробах здійснення статевого акту породжує страх повторення «осічки», переживання і комплекси з цього приводу. Як наслідок відбувається зниження лібідо аж до повної втрати сексуального бажання. Найчастіше дана ланцюг подій запускається, якщо вперше займається сексом чоловік від хвилювання виявляється нездатний випробувати ерекцію або утримати її досить довго для виконання власне акту близькості. Тимчасове порушення еректильної функції при досить сильних переживаннях і побоюваннях повторення «конфузу» має всі шанси стати постійним станом.

Важливо: на відміну від фізіологічних причин, при яких бажання займатися сексом зникає не тільки при відсутності потреби в статевої близькості, скільки при неможливості здійснювати сексуальну активність, з факторами психологічними справа йде зовсім навпаки. При таких проблемах чоловік може мати масу можливостей для вступу в статеві стосунки, але в силу різних комплексів і стресів втрачає бажання.

Всьому виною гормональний дисбаланс

Фактори, що негативно впливають на обсяг статевого потягу і бажання мати сексуальні стосунки, можуть мати відношення до гормонального дисбалансу. Лібідо знижується, якщо в організмі чоловіка не вистачає тестостерону, гормону, який несе відповідальність за нормальний перебіг збудження при статевому потязі. Незначний рівень тестостерону - низький рівень прагнення зробити статевий акт. Причиною зниження вироблення даного гормону в організмі чоловіка може бути зрілий вік, деякі хронічні захворювання, шкідливі звички, вживання деяких медикаментозних засобів.

До психологічних причин, що обумовлює проблеми із згасанням статевого потягу, відноситься стресовий стан

Крім тестостерону на бажання займатися сексом впливає недолік інших гормонів, наприклад, тиреоїдних, або надлишок, наприклад, пролактину. Також причиною проблем з лібідо може бути недолік дофаміну - гормону, що регулює нормальний стан психоемоційної сфери людини. Так як чи не найбільшу роль в процесі сексуального збудження, що виникає при прояві потягу, грає мозок, то недолік медіатора дофаміну в хімічній системі нервових імпульсів гальмує його реакції. А «загальмований» мозок не здатний змусити тіло відчувати бажання фізичної близькості.

У чому може полягати допомога

Коли всі фактори, потенційно здатні стати причинами зникнення у чоловіків бажання займатися сексом, вивчені, настає час розібратися: що робити, щоб повернути згаслі статевий потяг. Але для початку потрібно привести один цікавий факт: виявляється, кожен п'ятий представник чоловічої статі, яка досягла віку 35 років і старше, навіть якщо раніше він вів активне статеве життя, цілком задовольняється умовним стандартом, вираженим в 1-2 статевих актах в тиждень. Так що перед тим, як починати панікувати щодо свого згасаючого лібідо, слід подумати: а може бути, все йде нормально?

Якщо все ж знизило бажання сексу турбує, обов'язково потрібно звернутися до лікаря. Після проходження обстеження і виявлення можливих факторів порушення, пацієнт зможе пройти відповідне лікування. Якщо в усьому винна психологія і порушене різними «провокаторами» емоційну рівновагу, чоловікові можуть бути призначені консультації у психолога, в деяких випадках - прийом антидепресантів. Фізіологічні фактори вимагають, щоб хворий спочатку звернувся до профільних фахівця - уролога, андролога, терапевта, тобто позбувся хвороб, що викликали зниження прагнення до статевої активності. Після лікування простатиту, орхіту і уретриту, а також після відновлення нормальної ваги ймовірність відновлення статевої функції дуже висока.

Починати шукати відповідь на питання: «Як повернути бажання займатися сексом?» Слід з визнання наявності проблеми. Пацієнт повинен бути готовий розповісти про свій стан, поділитися переживаннями, при фізіологічних причинах - пройти ретельне обстеження сечостатевої сфери. Доведеться запастися терпінням, тому що в будь-якому випадку терапія буде тривалою.

Буває так, що відсутність інтимних стосунків у сім'ї сприймається як, само собою, що розуміє річ, особливо якщо обоє з подружжя перебувають у віці старше 45-50 років. Багато пар вважають, що головне в їх спільного життя - душевна спорідненість і близькість, а без сексу можна і обійтися. Однак, з точки зору фізіології, далеко не всі жінки, а тим більше - чоловіки здатні дотримуватися тривалого утримання, що не набуваючи при цьому ускладнення фізіологічного та психологічного характеру. Згодом ці ускладнення, накопичуючись, можуть вилитися або в сімейні скандали, або в зради. Саме тому, якщо чоловік в любовних або сімейних відносинах починає втрачати бажання вступати в статеву близькість, а раніше був сексуально активний, йому варто звернутися до лікаря, щоб вчасно почати усувати цю проблему.

У Вас серйозні проблеми з потенцією?

Уже багато коштів перепробувано і нічого не допомагало? Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити МОЖЛИВО! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

 • Автор запису: Юшин Петро Миколайович

  Мамолог, Проктолог, Хірург

  Матеріали по темі

  Коментарі наших читачів

  Виберіть цікавий для вас розділ сайту для отримання максимальної інформацціі

  Обласна і втрата волосся

  Порушення репродуктивної функції

  Поширені чоловічі захворювання

  Питання та відповіді

  Наталя задає питання:

  Добрий вечір! Прошу Вас допоможіть! У мого тата, йому 76 років, пухлина в сечовому міхурі, болі немає, але у нього зараз почалося нетримання сечі. Операцію робити доктор заборонив, так-як у нього було два інсульти. Порадьте які препарати можна приймати? Пухлина не визначали доброякісна або злоякісна.

  Саша задає питання:

  Вітаю! Доктор скажіть будь ласка як відновити чоловіче здоров'я? У підлітковому віці у мене була травма анального отвору, після цього стусана у мене щось там порвалося і після цього у мене почалися проблеми з ерекцій. Зараз мені 43 роки і стан стало ще гірше. Що мені робити?

  сергей задає питання:

  У мене аденома простати. Приймаю бобровий струмінь. Прямо до їжі або потрібно за пів години до їжі приймати? Спасибі заздалегідь.

  Матеріали сайту не є керівництвом до дії і носять рекомендаційний характер. Призначити лікування і поставити точний діагноз і може тільки фахівець. oblivki

  Пропало потяг до чоловіка

  Консультує: Алена Казанцева

  м Бургас (Болгарія)

  Привіт, Karamell. Розкажіть, будь ласка, що відбувається в ці 7 років: немає потягу? немає порушення? немає оргазму? А як було в перші 9 років шлюбу? Що, по-вашому, могло посприяти змінам в інтимному житті? Скільки вам років? Коли дітки з'явилися? Як їх народження відбилося на інтимному житті? Як ви себе почуваєте фізично? Емоційно? Як складаються з чоловіком "дневние9quot; відносини?

  Фізично відчуваю себе добре. Емоційно складно, розумію, що чоловік зараз чужий мені чоловік, немає душевної близькості. Розумію, що я не можу зробити його щасливим, йому потрібна пристрасть, а мені доводиться прикидатися. Він ображається, якщо я йому відмовляю в близькості. Зараз у нас дружні стосунки і більшого мені не хочеться. Від інтимної близькості намагаюся ухилитися під різними приводами.

  м Бургас (Болгарія)

  А чи робили ви гормональні дослідження? На даний момент є бажання інтимної близькості взагалі? (Не обов'язково з чоловіком) Чи сняться еротичні сновидіння? Чи є мастурбація? І чи була мастурбація до шлюбу, на початку шлюбу і в період, коли ви почали отримувати оргазм? Чи є зараз больові відчуття під час близькості?

  На скільки ви пішли в материнство? (Для кого-то це покликання, сенс життя, для іншого - це тільки етап, а хтось намагається швидко повернутися на роботу. Як у вас?)

  Материнство для мене етап в житті, але під час цього етапу була повністю зосереджена на дітях. Зараз вже не так, з'явилися інші інтереси.

  м Бургас (Болгарія)

  Які з перерахованих причин вам близькі?

  Багато разів говорила з чоловіком про проблему, просила надавати мені увагу, тому що я не відчуваю себе з ним жінкою, не відчуваю його бажання. Я просто знаю про його потребах і знаю, що їх потрібно задовольнити.

  У нас трапився серйозну кризу і він змінився, став більш уважним, але у мене виникло відразу до його дотиків, поцілунків, до близькості. Зараз я просто відключаю в цей момент мозок і не думаю про те, що це саме він, нікого іншого не уявляю, але зосереджую на те, що це просто чоловік. Зараз розумію, що це глухий кут тому виникає відраза до близькості взагалі. Для мене в цьому є щось неправильне. Що робити?

  м Бургас (Болгарія)

  Karamell, секс - це парний процес. Тому в терапії повинні брати участь обидва партнери. Відраза у вас до сексу з конкретною людиною, тому без нього ніяк не обійтися. Не можна повернути вам потяг до чоловіка в той час, коли ви змушені займатися з ним сексом проти своїх потреб. Найбільший злочин в сексі - це займатися ним без бажання. Наш організм такого не прощає і блокує цю функцію. Неможливо переконати потяг. Коли пара приходить на терапію з подібним запитом, перше що відбувається - це заборона на секс на певний період. Щоб зруйнувати зв'язок близькості і негативних емоцій. Щоб усунути негативний, тривожне очікування близькості. А після, починається відновлення відносин між подружжям і ставлення до сексу. Дуже поступово. Від сексуальних обіймів до еротичного контакту, а потім вже і до сексуального. якщо "дневние9quot; відносини в парі хороші, то прогноз дуже сприятливий. Тому рекомендація у мене для вас буде тільки одна - поговорити з чоловіком і удвох відвідати фахівця.

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  6 + = 15