пропало бажання

Пропало лібідо, немає сексуального потягу до чоловіка

Якщо у одного з партнерів пропало лібідо, потрібно відразу ж розбиратися в причині цього і будувати покрокову стратегію того, як можна виправити ситуацію. Причин, які можуть спровокувати таке явище, просто величезна кількість. Але варто сказати, що при правильному підході, кожна з них вирішується. У будь-якій парі можна повернути сексуальний потяг партнерів один до одного, але для цього потрібно, в першу чергу, мати обопільне бажання.

Чому це відбувається у «слабкої» статі?

До фізіологічних факторів належать:

 • Зниження сексуального потягу через гормонів. Лібідо жінки безпосередньо залежить від такого гормону, як тестостерон. При гормональному збої в організмі, жінка може не відчувати зовсім ніякої симпатії до свого партнера. Варто сказати, що за результатами багатьох опитувань, така проблема початку дуже часто зустрічатися і у дівчат до 30 років.
 • Пропадає сексуальний потяг в результаті якого-небудь недуги. Будь-яке захворювання і особливо гінекологічне, може привести до такого негативного явища. Дана причина є однією з найпоширеніших і для її вирішення потрібно вилікувати захворювання, після чого жіноче лібідо обов'язково відновиться.

 • Внаслідок вікового зміни. При досягненні представницею жіночої статі певного віку, деякі з функцій її репродуктивної системи починають ставати менш активними, що тягне за собою зниження потягу до партнера. Більшість жінок, взагалі, забувають про сексуальне життя і при цьому не відчувають ніяких фізичних чи моральних труднощів.
 • Однією з причин цього явища вважається вагинизм. При статевому контакті з партнером у жінки починають проявлятися мимовільні спазми, які надають неприємні відчуття як їй самій, так і чоловікові. Через це у неї пропадає бажання займатися сексом, що протягом часу може перерости в повну байдужість до партнера.

До психологічних факторів належать:

 • Хронічний стрес.
 • Розбіжності у відносинах з партнером.
 • Навколишня обстановка.
 • Комплекси в сексуальних відносинах.
 • Релігійні погляди.

Існує ще дуже багато таких причин і цей список можна довго продовжувати.

З чоловіками все набагато простіше, так як причини, які впливають на сексуальний потяг, можна порахувати на пальцях однієї руки.

До них відносяться:

 • Проблеми з алкоголем. У невеликих дозах алкоголь викликає велике бажання до дружини або партнерці. Інтимна близькість проходить більш розкуто і весь процес набагато затягується, що не може не сподобатися дівчині. Але у випадках вживання його у великих дозах або систематичному прийомі, все змінюється з точністю до навпаки. Думки про статеве життя стають все рідше і загальний стан відносин з кожним днем ​​починає все більше псуватися.
 • Постійні недосипання. Сон дуже важливий для кожної людини і його нестача може викликати найрізноманітніші як психологічні, так і фізіологічні розлади.
 • Криза у відносинах.

 • Захворювання передміхурової залози і розлади через це.
 • Знижений показник тестостерону в організмі. Так як даний гормон безпосередньо впливає на сексуальний потяг чоловіка, його нестача може негативно позначитися на подальшому бажанні статевого контакту. Варто сказати, що такий негативний фактор дуже легко виправити навіть природним методом. Досить налагодити свій спосіб життя, дотримуватися правильного режиму і є тільки корисну їжу. Тоді гормональний рівень налагодиться і чоловік зможе відчувати себе як новенький.

Яким способом жінці відновити своє лібідо?

Дуже часто активну участь в лікуванні приймає і друга половинка. Варто сказати, що жінка повинна повністю довіритися своєму чоловікові або просто партнеру і тоді, безсумнівно, у неї все вийде.

Для того, щоб все налагодити, потрібно зробити наступне:

 • Якщо причиною даного явища став гормональний збій, то не потрібно зволікати похід до лікаря. Компетентний фахівець завжди допоможе повністю відновитися і повернути колишнє сексуальний потяг на старий рівень.
 • Потрібно навчитися любити свою фігуру. Кожній дівчині бажано частіше дивитися на себе в дзеркало, і це допоможе в подальшому більш виражено показувати всі свої плюси і, навпаки, дуже ретельно приховувати мінуси в тілі (якщо такі, звичайно, є).
 • Дуже часто допомагає більш довга прелюдія. Потрібно сказати своєму чоловікові / партнеру, що ви бажаєте насолоджуватися ласками більш довгий час і лише потім хочете приступати до статевого контакту. Потрібно збільшити прелюдію в кілька разів, що поступово допоможе відновлювати своє лібідо.
 • Потрібно підібрати собі правильне харчування. Більшість дівчат має проблеми сексуального характеру через неправильно раціону харчування. Смачна їжа, приготована з корисних продуктів, обов'язково сподобатися і чоловікові. Насичення свого організму вітамінами допоможе впоратися з багатьма проблемами інтимного характеру, що поступово нормалізує всі сексуальні процеси.

Відновлення лібідо у чоловіків

Найперше, що потрібно зробити кожному чоловікові це:

 • Піти на прийом до сексопатолога.
 • Здати всі необхідні аналізи.
 • Дізнатися чи не порушені гормональні процеси в організмі, і якщо причина криється в цьому, то пройти відновний курс лікування.

Обов'язковим правилом для всіх є суворе дотримання призначеного лікарем лікування. У разі його невиконання, всі спроби відновити сексуальний потяг будуть порожніми і життя не зможе повернутися до колишнього її виду.

Якщо призначене лікування (медикаментозне) не допомагає, потрібно знову звернутися до лікаря, з проханням про підбір нових медичних препаратів. Так як їх на даний момент дуже велика кількість, можна без особливих зусиль підібрати нові медикаменти, які будуть ефективно справлятися з поставленим завданням.

Особливу увагу потрібно приділити самому заняття сексом. Дуже часто допомагає внесення різноманітності (рольові ігри, сексуальні іграшки і т. Д.).

Потрібно сказати, що навіть проста зміна пози під час статевого контакту може допомогти у вирішенні виниклої проблеми.

Дуже багатьом чоловікам на користь йде зміна обстановки і різноманітність в місцях заняття сексом. Нові місця і гострі відчуття, безсумнівно, позначаться на стані організму чоловіки, і допоможуть відновити своє бажання до партнерки.

Якщо пропало сексуальне бажання до партнера, не потрібно відразу гарячкувати і засмучуватися. Слід крок за кроком аналізувати ситуацію, розібратися з причинами, які могли вплинути на це і звернутися за допомогою до фахівців.

Ніколи не варто боротися з такою проблемою самотужки, так як це, швидше за все, не дасть ніякого результату, а лише, навпаки, може погіршити ситуацію. Немає жодної ситуації, з якої немає виходу і дана не є винятком.


Коли немає бажання займатися сексом - що робити?

Проблема відсутності сексуального потягу - дуже серйозне і навіть драматичне життєве утруднення, подолання якого часом стає панацеєю від раптом звалюються на голову чоловіка бід. Стикаються з нею дуже багато, тільки далеко не всі намагаються поставитися до цього розумно, без панічної боязні стати імпотентом. Якщо немає бажання займатися сексом - чи означає це фізичну нездатність?

З наукової точки зору знизилося статевий потяг має патологічну або фізіологічну природу. Щоб грамотно оцінити характер статевої дисгармонії, потрібно керуватися такими параметрами, як гормональний статус, психоемоційний стан чоловіка і співвіднесення його лібідо з віковими даними.

Часто навіть при повній відсутності бажання займатися сексом цілком зберігаються такі фізіологічні реакції, як спонтанна або ранкова ерекція, що означає можливу наявність психосоматичного розладу, тобто передбачуване захворювання є наслідком деяких станів з підвищеним емоційним фоном: тривоги, гніву, депресії, стресу, затяжного конфлікту або трагічної події. Все ж зауважимо, що кожен випадок треба розглядати суворо індивідуально.

Наприклад, при збереженні сексуального збудження і періодичного здійснення стимуляційного оргазму може статися, що у чоловіка геть зникає бажання займатися сексом. В даному випадку його відсутність може бути викликано певною залежністю, наприклад, від порнографії. Проблема віртуальної інтернет-реальності охоплює все більшу аудиторію, яка необдумано занурюється в його безодню. Особливо впливає на свідомість чоловіків порнофілія - ​​це медичне визначення залежності від порнографії, яка вважається серйозним, але оборотним розладом психіки.

Патологічний збій в організмі чоловіка

Коли стоїть питання про форму патологічного збою в організмі, то необхідно встановити справжню причину, оскільки, швидше за все, сталися порушення в будь-яких інших органах або функціях. Перш за все, якщо у чоловіка немає бажання займатися сексом, то це слід розглядати як один із симптомів можливого захворювання, як і підвищена температура буде ознакою хвороби, що розвивається.

Якщо ніякої патології не спостерігається, тоді ситуація з діагностуванням трохи складніше. Справа в тому, що чоловіки абсолютно по-різному можуть ставитися до свого здоров'я. Деякі навіть з онкологією легенів продовжують палити і заливати свою хворобу алкоголем. Інші примудряються приходити на профілактичні огляди до лікарів-стоматологів регулярно раз в 3 місяці без будь-яких симптомів зубного болю.

Повноцінне життя неможлива без сексуальної реалізації

Добре, якщо в житті чоловіка присутній повноцінний регулярний секс, коли статевий акт супроводжується стабільно приємними відчуттями, а його комплексні показники здоров'я практично завжди на високому гормональному рівні. Звичайно, від затяжного відсутності статевих відносин навряд чи хто-небудь може померти, але відомі негативні наслідки такого дисбалансу можуть послужити причиною важких хронічних захворювань. До них в першу чергу відносяться хвороби аденоми простати, мастопатії і різні міоми.

Можливо, що хтось із чоловіків не вважає зниження своїх статевих потреб проблемою, яка потребує прийняття термінових заходів для її усунення. Можливо, навіть упокорюється з нею або усе терпить спокійно, як належне. Тільки ось в останньому випадку це вже само по собі патологія!

Адже повноцінне життя обов'язково включає в себе гармонійне функціонування в статевій сфері.

Зовсім нема чого обділяти себе і збіднювати своє життя відсутністю сексу.

Слід зазначити, що чимала кількість емоційно вразливих чоловіків розглядають дану проблему як наслідок особистої неспроможності. Дисфункція в сексі для них - це постійний страх, який пригнічує їх особисте життя, навколо цього «жаху» відбуваються всі інші події. Їм вкрай рідко вдається відключити своє хворобливе самолюбство, щоб оцінити ситуацію реально. Звичайно, в сучасному суспільстві для занепокоєння існує все більше і більше вагомих підстав: величезна кількість середньовікових чоловіків «зависають» в фазі сексуальних бажань, але не можуть їх повноцінно реалізувати.

Спочатку, якщо раптом виявляється, що немає бажання займатися сексом, вони намагаються приділяти увагу своєму фізичному стану, намагаються дотримуватися медичні вказівки, дієту або починають активно приймати стимулятори і пролонгатори. Незважаючи на те що за медичними показниками не існує занадто великої різниці між 30-річними і 40-річними чоловіками, психологічна різниця у них спостерігається значна. Проблема відсутності сексуального бажання тяжіє над свідомістю цілком еректильної дієздатних чоловіків і змушує їх відчувати себе безпорадними.

Така напруга і занепокоєння часто переходить в затяжну і дуже небезпечну своїми ускладненнями стадію кризового стану, яка так і називається - средневозрастной криза, або криза середнього віку. Для 40-річного чоловіка, який починає усвідомлювати, що він більш не володіє тією фізичною силою і сексуальною енергією так, як раніше, такий стан може розвинутися в реальну психосексуальную дисфункцію.

Враховуються всі особливості, супутні асексуальність станом чоловіки, все буде залежати від конкретної розглянутої випадку і стану організму людини в цілому. В існуючій нормі патогенетична терапія спрямована на причину захворювання. При традиційному підході до лікування зазвичай враховуються такі важливі фактори, як гігієна і спосіб життя, характерний для статевих партнерів. Їхні взаємини і ролі в статевому акті аналізуються, розробляється ціла градація «сексуальних імпульсів», можуть досліджуватися ерогенні зони і призначатися курси фізіотерапевтичного впливу і лікувальної фізкультури.

Досить активно застосовуються психотерапевтичні методи лікування і, звичайно, широко представлена ​​фармакотерапія. Успішність повного одужання або як мінімум корекція сексуального бажання при такому універсальному підході забезпечена на 70-100%. У сучасній методології лікування сексуальних дисфункцій «базовим» контингентом чоловіків, які втрачають бажання практикувати регулярний секс, є люди у віці від 30 до 55 років. Стверджується, що головними причинами, що призводять до цього стану, стає депресія, а також постстрессових стану і навіть трудоголізм. Чоловіки втрачають здатність і вміння розслаблятися і перемикатися на позитивні емоції або просто інші види діяльності.

Додає складності в такій ситуації і факт того, що сучасні чоловіки втрачають рівень тестостерону. Ось чому необхідно здійснювати періодичні заміри гормонального фону в крові. Значна нестача найважливішого чоловічого гормону - тестостерону - веде до ослаблення бажання займатися сексом, відхилень у сексуальній сфері і різних захворювань.

Рекомендації медиків однозначні: чоловікові, що відчуває небажання займатися сексом, необхідно пройти тест на спеціальному приладі - ультразвуковому доплер. З'ясувавши, що насправді відбувається з організмом, чи пов'язано це зі зниженням прохідності його судин, знизився у пацієнта рівень тестостерону або виникли інші відхилення від норми, призначається лікування. Різноманіття і ефективність методик лікування велика.

При будь-яких, навіть найскладніших діагнозах існує можливість надання медичної допомоги чоловікам практично будь-яких вікових категорій і незалежно від стану здоров'я їхнього організму. Можливо це навіть в постінфарктних випадках або, наприклад, для хворих на діабет. Поліпшення сексуального функціонування обов'язково станеться. Наприклад, на сьогоднішній день успішно застосовується абсолютно нескладний спосіб відновлення рівня гормону тестостерону. Звичайно, звернутися до лікаря-андролога необхідно якомога раніше! Адже дуже багато буде залежати саме від занедбаності стану.

Найчастіше відсутність у чоловіка бажання сексу може бути викликано наступними захворюваннями: нефизиологических аноргазмія, коли оргазм не досягається з причин психологічного характеру; вагинизм, коли чоловік побоюється або намагається уникати статевих актів; сексуальна дисгармонія, пов'язана з психологічними порушеннями. На сьогоднішній день всі ці захворювання цілком успішно лікуються як стаціонарно, так і амбулаторно.

Практичні поради при наявності стресу

Величезна кількість досліджень виявило факт того, що саме чоловіки з активним сексуальним режимом життя найменше схильні до захворювань, особливо серцевих нападів! У них формується більш стійка імунна система і фізична витривалість. Що рекомендовано вживати в кожному конкретному випадку?

 1. Будь-яке занепокоєння, та ще й по самому формальним приводом, може зовсім знищити романтичну піднесеність. Так зване сексуальне настрій легко при цьому руйнується. Сам стрес значно підвищує гормональну активність, але в більшій кількості виробляється такий гормон, як кортизол. Відомо, що саме кортизол геть блокує здатність організму до розслаблення. Якщо чоловік не зуміє розслабитися і забути про неприємності, які його переслідують, то навіть в обіймах коханої жінки у нього навряд чи настане збудження. Намагайтеся під час сексу думати тільки про секс і про тих задоволеннях, які він доставляв вам в минулому!
 2. Для зниження рівня стресових гормонів необхідні щоденні фізичні навантаження. Мінімальний режим навантажень - півгодинний. Треба відзначити, що помітно знижує їх рівень тренувальна розминка безпосередньо перед сексуальним актом. Доведено, що порушення в стадії прелюдії настане набагато швидше, якщо цьому передуватиме хоча б 10-15 хвилинна фізична активність організму.
 3. Для підняття рівня артеріального тиску, з яким безпосередньо пов'язана чуттєвість чоловіки, необхідна елементарна бистротемповая ходьба. Треба розуміти, що секс - прекрасний природний транквілізатор! Після нього організм чоловіка занурюється в дрімотний стан умиротворення, так як оргазм видає в кров підвищений рівень гормону окситоцину, який володіє розслаблюючу дію.
 1. Розлади сексуального потягу фізіологічного характеру характеризуються безініціативність чоловіки, який відгукується на прохання жінки зайнятися з нею сексом без явно вираженого бажання. В цьому випадку, якщо еректильна чоловік в нормі, можливо, вся справа в прийомі незвичайної для організму дозування або рецептури фармакологічних препаратів. Це - тимчасове явище. Таким же буде відповідь і на проблему через велику кількість стресу в житті чоловіка, його перевтоми через скаженого життєвого ритму, а також голодування, недосипання, надмірне вживання алкоголю та ін.
 2. Розлади сексуального потягу психологічного характеру зазвичай зустрічаються двох основних типів - активного і пасивного. При активному спостережуваний чоловік ініціює сварки для того, щоб уникнути сексу. При пасивному вилежується на дивані з газетою або перед телевізором. Проблему потрібно шукати всередині сімейного кола і в сфері сімейних відносин.
 3. Порушення у чоловіка в досягненні фази оргазму виражаються як в прискореної, так і в сильно сповільненій еякуляції, що і служить причиною уникнення сексуального контакту чоловіком через елементарну боязні бути осміяним і не відбувся коханцем. Необхідний фізичний і, звичайно, психологічний аналіз функціонального стану організму чоловіки.

Чи існують норми сексуального бажання?

Усередненої нормою для бажання і можливості провести статевий акт при сприятливих, тобто комфортних, умовах, прийнято вважати 2-3 сполучення в тиждень. Це так званий усереднений умовно-фізіологічний ритм (УФР). Правда, брати його за основу можна лише з великими умовностями. Можуть відбуватися значні коливання в бажаннях сексуальної близькості у чоловіків через безліч факторів. Наприклад, елементарна стомлюваність або порушення сну, хронічні захворювання або новизна відносин.

Негативним чинником, що діє на бажання займатися сексом, є «звикання» чоловіки до свого статевого партнера. Найчастіше відбувається перевтілення коханки в «матусю» або «товариша». Великий вплив на збереження сексуального бажання має нормальний режим сну. Руйнівно діє на чоловіче лібідо примітивізм сексуального сценарію, а також обов'язковість або механістичність сексу. Тривале занурення в порнографічний світ і постійна мастурбація виснажують волю і бажання близькості у чоловіка швидше, ніж відбувається відновлення його еректильної функціональності.

Нерідко на небажання близькості впливає народження в сім'ї дитини. Жіночому організму після пологів властиві природні зміни, які можуть змінити ставлення чоловіка до своєї обраниці. Елементарна психоемоційна втома один від одного в сімейному дуеті - ще одна з причин зниження бажання в статевої близькості у чоловіків.

Основні висновки і профілактичні рекомендації

 1. Повторюйте собі, що ви єдиний і неповторний. Тим більше що це так і є насправді. Ваша впевненість в своїй чоловічій спроможності необхідна не тільки вам, але і вашому партнерові. Спрацьовує система енергетичних імпульсів: чим вище ваша впевненість в своїх силах, тим більше сексуально розкриється ваш партнер перед вами, тим якісніше і гармонійніше буде статевий акт.
 2. Збільште прелюдію перед сексом в 3-4 рази. Скористайтеся величезним вибором інтимних атрибутів для різноманітності сексу. Користуйтеся лубрикантами і гелями для змащення - будь комфортне нововведення може радикально змінити якість статевого акту і позитивно вплинути на ваше бажання займатися сексом.
 3. Приділіть увагу своїй фізичній формі. Мінімальні 30-хвилинні пробіжки або заняття будь-якими іншими активними видами спорту гарантовано підвищать ваше лібідо. Займайтеся без фанатизму, але щодня. Пам'ятайте, що системність - запорука стабільного самопочуття.
 4. Зверніться до лікаря-андролога і подкорректируйте свій гормональний збій для відновлення сексуального бажання.
 5. Зверніть увагу на ваш раціон і якість вашого харчування. Крім рекомендованих продуктів з властивостями загальнозміцнюючий і оздоровчого характеру існує цілий ряд продуктів, які вирішують проблеми інтимного характеру - афродизіаки. Перш за все це дари моря. Збільшення сексуального бажання відбувається за рахунок надходження в організм чоловіка жирних кислот. Іншими потужними стимуляторами для ерогенною функції є горіхи, яйця, авокадо, інжир, банани, чорний шоколад. Розпалити пристрасть допоможуть багато інших продуктів, а ще доповнюйте свій раціон різними гострими приправами: імбирем, часником, перцем, цибулею і т.п.
 6. Використовуйте дари природи. У лікуванні сексуальних порушень часто застосовують і лікарські трави. Комбінації в вигляді настоянок і відварів з них будуть сприяти стимуляції чоловічого бажання займатися сексом, а значить, повноцінно жити. Найбільш відомі види трав: женьшень, алое, селера, даміана, дикий ямс.
 7. Розмовляйте по душам, так як тільки відверті і довірчі відносини бувають повністю гармонійними. Це дозволить вам без сорому і комплексів злитися в єдиному сексуальному пориві з тим, кому ви повністю себе довіряєте.
 8. Фантазуйте разом з жінкою! Відкритий політ сексуальних почуттів підвищить ваше лібідо і допоможе подолати будь-яку дисфункцію. Влаштовуйте вечора відвертих бажань - нехай вони плавно перетікають в ніч пристрасних поривів і божевілля сексу!

Станьте романтичним коханцем! У повсякденній суєті знаходите час для спільного прослуховування повільної еротичної музики при свічках. Емоційний фон настільки важливий для вашого сексуального здоров'я, що переоцінити його значення просто неможливо.

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Чому в чоловіка немає бажання займатися сексом?

Причини і способи усунення проблеми

Для будь-якого чоловіка ситуація, коли пропало бажання займатися сексом, є драматичним і дуже тривожним утрудненням. На жаль, більшість чоловіків з такою проблемою, в силу сором'язливості не наважуються звернутися за допомогою до фахівця, тим самим посилюючи ситуацію. Насправді тільки своєчасне виявлення причин відсутності бажання до близькості і усунення їх є запорукою успіху.

Як показала практика, відсутність статевого потягу є частою проблемою сучасних чоловіків, при цьому далеко не всі випадки є ознакою імпотенції і статевого безсилля. Для визначення причин і ступеня розвитку статевих проблем потрібна комплексна діагностика і огляд лікаря. Знизилося статевий потяг виліковне, якщо правильно підібрати методику терапії.

Чому в чоловіка немає бажання займатися сексом?

У разі якщо ситуації, коли пропадає бажання до близькості з жінкою, є поодинокими, швидше за все це можна пов'язати з фізичною перевтомою, психоемоційним дисбалансом, нервовими розладами або несприятливою обстановкою. У разі якщо видимих ​​причин, що знизився лібідо немає, а відсутність бажання є постійним, в такому випадку потрібна допомога фахівця.

У загальних рисах, причинами статевого байдужості можуть бути:

 • психологічні чинники;
 • фізіологічні чинники впливу.

Що стосується психологічних причин зниження лібідо, до них відносять психоемоційні розлади, стреси й конфліктні ситуації, несприятливий психологічний клімат у відносинах з жінкою, кризи у відносинах, фізичне і розумове перенапруження.

Фізіологічними причинами вважають захворювання сечостатевої системи, такі як:

Крім того, привести до відсутності потягу можуть такі патологічні процеси, як зайву вагу, особливості анатомічної будова дітородного органу, вплив шкідливими звичками. Ну і лікарі особливу увагу приділяють системних захворювань - цукровий діабет, патології серцево-судинної системи, захворювання органів шлунково-кишкового тракту та ін. Але статистика говорить про те, що найчастішою причиною відсутності лібідо є простатит.

Для точного визначення того, які саме чинники впливають негативно на чоловіче лібідо, потрібно знати в цілому ряд факторів, здатних впливати на статевий потяг чоловіка. Виділяють наступні з них:

 • психічні захворювання;
 • системні захворювання;
 • захворювання органів сечостатевої системи;
 • рівень статевого гормону тестостерону;
 • прийом певних лікарських засобів, наприклад, для тиску або антидепресантів;
 • шкідливі харчові звички, прийом алкоголю або тютюнопаління;
 • надмірний або недостатній рівень фізичної активності;
 • стресостійкість;
 • незадоволеність або задоволеність стосунками з жінкою.

Причинами зниження лібідо можуть бути гормональні розлади, проблеми з ерекцією, виснаження організму, ступінь ожиріння, а також неправильний спосіб життя.

Найефективнішим лікуванням відсутності статевого потягу у чоловіків є комплексна терапія. Вона включає в себе паралельне застосування відразу декількох методик, а саме:

Це просто елементарно! Щоб повернути і посилити потенцію, потрібно щовечора.

 1. фізичні заняття - силові тренування з важкої атлетики для стимуляції вироблення тестостерону, а також анаеробні навантаження у вигляді ходьби, бігу, плавання і ін., Що стимулює кровообіг і еректильну функцію.
 2. прийом препаратів - практично всі вони націлені на додаткову вироблення тестостерону організмом. Виділяють наступні ефективні стимулятори лібідо:
 • андриол ТК - найбезпечніший і дієвий препарат, який призначають сучасні лікарі;
 • метилтестостерон - це засіб призначають тим чоловікам, зниження тестостерону у яких було викликано надмірною вагою, а також при гіпофізі і дисфункції яєчок;
 • Імпаза - рослинний препарат для стимуляції лібідо і статевих функцій без шкоди організму;
 • Віагра, Сіаліс і Левітра - ці таблетки призначають чоловік з низьким лібідо, якщо цьому сприяла імпотенція;
 • Карнітин, Селцінк і Цинктерал - вітамінні препарати, що також беруть участь у виробленні тестостерону і сприяють цьому.
 1. сеанси психотерапії - це може бути когнітивно-поведінкова терапія для усунення негативних емоцій, тренування для управління тривогою і сеанси парою для відновлення сприятливого клімату у відносинах.

Крім того фахівці радять особливу увагу приділяти харчуванню, так як підвищити лібідо можна за допомогою продуктів афродизіаків. Такими ж властивостями володіють багато аромати в парфумерії та ефіри масел, що можна використовувати в побуті для активізації лібідо.

Будьте першим коментатором

Звичайна ціна: 3960 руб.

Ціна зі знижкою: 990 руб.

 • Кращі збудники для жінок швидкої дії Категорія: Порушення і потяг
 • Як пити Канефрон: інструкція із застосування і. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Що робити, щоб довго не кінчати хлопцю. Категорія: Про ЦЕ
 • Через що і чому чоловік довго не. Категорія: Про ЦЕ
 • Найефективніші таблетки для продовження статевого акту. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Препарати, що підвищують тестостерон у чоловіків: в аптеці. Категорія: Медичні засоби для чоловіків

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

26 + = 30