Пропала ранкова ерекція

Якщо у чоловіка пропала ранкова ерекція - що робити?

Ерекція вранці трапляється практично у кожного чоловіка, який не піддається стресовим ситуаціям і не страждає від еректильної дисфункції. Головний момент, за яким ерекція вранці відрізняється від звичайного порушення, це те, що вона може з'явитися спонтанно, без будь-якого зовнішнього впливу. Більшість чоловіків в даний момент спить. А багато жінок вважають, що ерекція вранці пов'язана з якою-небудь причиною, наприклад, еротичним сном, фантазіями і т.д.

Насправді ж це звичайна фізіологія, в якій немає нічого романтичного, морального, вульгарного і т.д. Здоровий зрілий чоловік, як правило, має ерекцію вранці. Якщо ж у вас пропала ранкова ерекція, то це може як бути сигналом організму про те, що щось не в порядку, так і не бути таким. Щоб зрозуміти, чому пропала ранкова ерекція, потрібно, перш за все, розібратися, чому вона з'являється.

Причини появи ерекції вранці

Точних причин, за якими у чоловіків виникає ерекція вранці, не встановлено. У вчених щодо цього є кілька припущень. Згідно з результатами кваліфікованих досліджень, у здорової молодої людини без проблем з потенцією статевий член незначно або істотно збільшується в розмірах з проміжком в 1,5-2 години в середньому на 20-60 хвилин. З віком потенція, як правило, слабшає, тимчасові проміжки стають більше, а тривалість набухання зменшується.

Ці ж дослідження показали, що найкращі реакції уві сні спостерігаються у тих чоловіків, які міцно сплять, не мають розладів сну, які сплять без кошмарів, які не піддаються стресовим ситуаціям і депресій.

У більшості випадків ранкова ерекція спостерігається під час фази т.зв. швидкого сну. Саме в цей період люди бачать сновидіння. Однак зміст даних снів не робить на потенцію абсолютно ніякого впливу. Наприклад, вам може снитися щось абсолютно далеке від теми сексу, але ви можете прокинутися з ерекцією. Або ж вам можуть снитися дуже збуджуючі сни, але, прокинувшись, ви помітите, що у вас пропала ранкова ерекція.

В період швидкого сну в головному мозку людини відбувається безліч активних процесів. Деякі фахівці пов'язують появу мимовільної ранкової ерекції саме з ними. Так що якщо у вас пропала ерекція, це може бути пов'язано з різними порушеннями сну.

У багатьох чоловіків ерекція вранці настає у випадках, коли їх сечовий міхур переповнений. Дана реакція є природним рефлексом організму чоловіки активувати певні нервових закінчень. Насправді переповнення сечового міхура є не найпоширенішою причиною появи ерекції вранці.

Деякі лікарі вважають, що вранці організм чоловіки найбільш розслаблений, і потенція немов виходить з-під його контролю. І нібито саме з цієї причини у чоловіків спостерігається ранкове збудження. Паралельно з цим існує думка, що потенція знаходиться під повним контролем чоловічого організму, і саме таким способом він перевіряє працездатність даної системи.

Таким чином, однозначної думки щодо того, чому у чоловіка з'являється і зникає ранкова ерекція, чи пов'язано це з потенцією і що робити в таких ситуаціях, до сих пір немає. Вчені відмовилися від проведення глибоких досліджень з даної теми, хоча деякий час раніше подібні розробки існували. Однак знайти ефективні методи вирішення проблеми не вдалося тоді і не виходить зараз. Так що дати однозначну відповідь щодо причин зникнення ранкової ерекції неможливо, але порекомендувати, що робити в таких ситуаціях, можна. І в першу чергу необхідно розглянути головні чинники, які впливають на потенцію в цілому і ерекцію вранці зокрема.

Вплив втоми на чоловічу потенцію

Життя в сучасному місті встановлює свої правила. Багато чоловіків отримують такі навантаження, які чинять негативний вплив на потенцію і, зокрема, призводять до зникнення ранкової ерекції. Причина полягає в тому, що чоловік просто не встигає відновити свої сили за час сну, і його тілу недостатньо енергії для забезпечення ерекції не тільки вранці, але і при статевому контакті.

В цьому плані дуже пощастило професійним спортсменам. Вони прекрасно знають, що втома може накопичуватися в організмі, а тому ефективно розподіляють свої сили. Адже не дарма багатьом атлетам тренери рекомендують утримуватися від статевих контактів перед важливими змаганнями.

Таким чином, якщо ви не встигнете відпочити за час сну, то до втоми нового дня додасться втома, яку накопичив ваш організм за вчорашній день. Це коло може бути нескінченним. А проблеми з потенцією свідчать про те, що потрібно терміново відпочити. В даному випадку ви зможете повернути свою потенцію в нормальний стан, тільки якщо навчитеся правильно відпочивати. Це простіше, ніж здається. Необхідно дотримуватися всього 2 правила:

 • лягати спати не пізніше 10-11 вечора;
 • спати не менше 7-8 годин.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви вже через 1-2 тижні помітите, що ваша потенція покращилася.

Вплив стресів на ерекцію вранці

В даному випадку маються на увазі сильні і тривалі за часом стреси, серед головних передумов до яких можна виділити:

Людина стає заручником власних емоцій, вони «спалюють» його зсередини, роблячи вплив і на потенцію.

Однак повернути ерекцію, яка пропала під впливом стресу, досить просто. Перш за все, потрібно налаштуватися на позитив, навчитися отримувати максимум задоволення від кожної ситуації і вміти правильно розслаблятися без шкоди для організму. Найкраще з того, що можна порекомендувати - це йога, спортивні тренування, поїздки на природу, прогулянки на свіжому повітрі та інші подібні заходи.

Щоб швидше налагодити потенцію, можна виконувати спеціальні вправи. Вони входять в комплекс йоги і доступні для виконання в домашніх умовах. На те, щоб позбутися від стресів і повернути повноцінну потенцію, може знадобитися від дня до місяця і більше, в залежності від конкретної ситуації.

Якщо ранкової ерекції немає вже більше місяця, то це може бути сигналом організму про розвиток досить серйозних захворювань (простатиту, еректильної дисфункції, різних венеричних хвороб та ін.). У подібних ситуаціях потрібно негайно звертатися до хорошого уролога і проходити призначене обстеження.

Один з найпоширеніших методів діагностики при такого роду симптомах - це ультразвукове дослідження передміхурової залози.

Воно буває абдомінальним і трансректального. Конкретний варіант призначить лікар.

Що робити, якщо ранкова ерекція пропала?

Перш за все, не треба панікувати і накручувати себе, навіть якщо в останній раз ви бачили ранкову ерекцію багато місяців тому. Акцентувати на цьому дуже велику увагу не потрібно. Урологи стверджують, що переживання з цього приводу можуть призвести до дуже серйозних проблем з потенцією. Адже відомо, що психологічні проблеми можуть швидко переростати в фізіологічні. А для того щоб відновити потенцію, знадобиться багато часу і грошей.

Часто трапляється, що ранкова ерекція присутня, але вона досить слабка. Необхідно знати, що в організмі кожного чоловіка відбуваються процеси, іменовані ініціюванням. До них відносяться різного роду несвідомі процеси, які контролює не чоловічий мозок, а вегетативна нервова система. Саме тому часто трапляється, що ерекція наступає, але збудження відсутня.

І все може бути зовсім інакше - збудження буде, а ерекції - немає. У разі якщо вранці ерекція не настільки сильна, як повинна бути, не потрібно панікувати. Даний процес цілком нормальний і може періодично спостерігатися у кожного чоловіка.

Відсутність ранкової ерекції може бути свідченням того, що чоловік занадто самокритично ставиться до себе на підсвідомому рівні. Багатьом рекомендується пропити препарати, що знижують тиск, можуть бути призначені антидепресанти.

При великому бажанні можна проконсультуватися з лікарем, розповівши йому все про наявну проблему. Потрібно обов'язково розповісти фахівцеві про свій спосіб життя останнім часом, про наявні порушення сну, стресових ситуаціях, шкідливі звички і т.д.

Таким чином, відомо, що причиною зникнення ранкової ерекції може бути безліч різних чинників. І найчастіше це сигналізує про те, що щось «не так» - від недосипання до серйозних хвороб. Тому необхідно уважно проаналізувати свій спосіб життя і вже після цього приходити до якихось висновків. Будьте здорові!

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Чому пропала ерекція вранці

Ранкова ерекція вважається цілком природним явищем, а відсутність її може говорити про розвиток патології в організмі. Деяких чоловіків цікавить, чому пропала ерекція вранці, які чинники могли вплинути на це, і як бути в такому випадку.

Чому виникає ранкова ерекція

Вчені та медики досі не можуть прийти до єдиної думки в цьому питанні. Точно відомо, що ранкова потенція є нормальним фізіологічним процесом, під час якого поліпшується насичення тканин киснем, посилюються процеси обміну на клітинному рівні. Обумовлюється це явище наповненням печеристих тіл пеніса кров'ю.

Щоб зрозуміти, чому немає ранкової ерекції, слід знати причини, за якими вона відбувається. До них відносяться:

 • Підвищений рівень тестостерону в крові. Період з 5 до 9 ранку вважається піком надмірної кількості чоловічого гормону. Це і змушує член наповнюватися кров'ю.
 • Профілактика гіпоксії. Деякі лікарі думають, що ерекція відбувається через відновлення крові в статевому органі. Профілактика кровоносної застою захищає тканини органів від гіпоксії.
 • Наповнений сечовий міхур. Його стінка тисне на нервові закінчення, які регулюють прояв ерекції.

У здорової людини статевий орган повинен збільшуватися близько 20-60 хвилин в день. Такий стан пеніса буває не тільки у зрілих чоловіків, а й у хлопчиків в маленькому віці. Воно ніяк не пов'язане з еротичними сновидіннями і станом збудження. Чоловіки часто не знають, що робити, якщо ерекція вранці ослабла або зникла зовсім.

Відсутність ранкової потенції може говорити про серйозні захворювання в організмі.

Відсутність ранкової ерекції може говорити про серйозні захворювання в організмі

Якщо пропав ранковий стояк, і пеніс набухає протягом декількох днів, не варто сильно турбуватися. Це може бути реакцією організму на стрес або втому. Щоб зафіксувати ерекцію, радять провести самодіагностику.

Зробити це можна, надівши на пеніс паперове кільце, яке відповідає його діаметру. Так лягають спати, а вранці дивляться, що сталося з кільцем. Якщо воно не пошкоджено, то, швидше за все, вночі і вранці не було ерекції.

Якщо чоловік помітив, що ерекції вранці більше немає, не треба впадати в паніку. Адже вона могла статися до моменту пробудження. Можна попросити партнерку відстежити процес набухання пеніса. Якщо ерекція вранці відсутня протягом місяця, потрібно звернутися в медичний заклад. Самостійно зрозуміти, чому пропала ранкова ерекція, досить складно.

З роками потенція слабшає, рівень гормонів знижується, випадки набухання статевого органу зменшуються. Після 50 років у чоловіків все рідше спостерігається ерекція з ранку, після 70 років у більшості представників сильної статі вона зовсім відсутня.

Хвороби сечостатевих органів

Крім вікового чинника, провокуючого відсутність ерекції, існують і інші причини порушення роботи статевого органу. До них відносяться:

 • Сильні перевантаження організму. Якщо у чоловіка немає ерекції члена вранці, це може говорити про сильні стреси, неприємності, перевтомі. Іноді ерекція починає пропадати через проблеми в голові, які заважають повноцінному відпочинку, не дають нормально спати.
 • Гормональний збій. Порушення в роботі статевої системи може бути викликано збоєм гормонального фону. Зазвичай до цього додаються зайву вагу, випадання волосся.
 • Спосіб життя. Куріння і частий прийом алкоголю згубно впливають на еректильну функцію чоловіки. Відсутність спорту, тривале перебування за комп'ютером, нічна робота і ненормований графік можуть привести до відсутності здорової ерекції у чоловіків.
 • Захворювання серцево-судинної системи. На потенцію впливає стану судин і серця. Тому гіпертонія, атеросклероз, серцева недостатність, діабет є причиною відсутності ерекції у чоловіка вранці.
 • Імпотенція. Розвиток еректильної дисфункції тягне проблеми з потенцією не тільки вранці, але і в будь-який момент при порушенні.
 • Передозування медикаментами. Іноді чоловіки, які приймають снодійне, транквілізатори або заспокійливі засоби, можуть помітити, що ранкової ерекції більше немає.
 • Хвороби сечостатевих органів. У деяких випадках немає нормальної ерекції вранці через наявність венеричних захворювань або простатиту.

Якщо відсутність ерекції пов'язано з негативними емоціями, радять звернутися до психолога. Слід привести в порядок свій душевний стан, частіше бувати на свіжому повітрі і розслаблятися. Необхідно регулярно відпочивати і не перевтомлюватися, уникати переживань і стресу.

При гормональних розладах треба звернутися до ендокринолога. Якщо немає ранкової ерекції, і до всього іншого додалися виділення з сечовипускального каналу, свербіж і печіння, треба відвідати уролога або дерматовенеролога. Проблеми сексуального характеру допоможе вирішити сексопатолог або андролог. Виявити порушення в роботі серця і судин можна, звернувшись до терапевта або флебологу.

Рекомендують приймати вітамінні комплекси

Відсутність ерекції пов'язано з причинами, які необхідно усунути для відновлення статевої функції. Щоб повернути ранкове збудження, слід дотримуватися деяких правил:

 • Радять спати вночі не менше 7 годин.
 • Краще лягати спати і вставати в один і той же час.
 • Рекомендують приймати вітамінні комплекси.
 • Слід відмовитися від шкідливих звичок або хоча б знизити вживання спиртних напоїв.
 • Треба звернути увагу на свій раціон. Відсутність ранкової ерекції може бути пов'язано з надмірним вживанням жирного і смаженого. Щодня радять їсти овочі і фрукти.
 • Слід більше рухатися, регулярно займатися фізичними вправами і контролювати свою вагу. Існує спеціальна гімнастика для поліпшення потенції.
 • Без рекомендацій доктора не можна застосовувати засоби, що підвищують статеву силу.

Якщо ерекція вранці раптом пропала, необхідно відвідати кваліфікованого фахівця, адже неправильна терапія може завдати серйозної шкоди організму. Кращим засобом для відновлення ерекції є регулярне статеве життя. Якісний секс зміцнює роботу статевої системи, стимулює репродуктивну функцію чоловіка, робить його впевненим в собі.

У Вас серйозні проблеми з потенцією?

Уже багато коштів перепробувано і нічого не допомагало? Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити МОЖЛИВО! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

 • Автор запису: Куцобін Михайло Юрійович

  Матеріали по темі

  Коментарі наших читачів

  Виберіть цікавий для вас розділ сайту для отримання максимальної інформацціі

  Обласна і втрата волосся

  Порушення репродуктивної функції

  Поширені чоловічі захворювання

  Питання та відповіді

  Наталя задає питання:

  Добрий вечір! Прошу Вас допоможіть! У мого тата, йому 76 років, пухлина в сечовому міхурі, болі немає, але у нього зараз почалося нетримання сечі. Операцію робити доктор заборонив, так-як у нього було два інсульти. Порадьте які препарати можна приймати? Пухлина не визначали доброякісна або злоякісна.

  Саша задає питання:

  Вітаю! Доктор скажіть будь ласка як відновити чоловіче здоров'я? У підлітковому віці у мене була травма анального отвору, після цього стусана у мене щось там порвалося і після цього у мене почалися проблеми з ерекцій. Зараз мені 43 роки і стан стало ще гірше. Що мені робити?

  сергей задає питання:

  У мене аденома простати. Приймаю бобровий струмінь. Прямо до їжі або потрібно за пів години до їжі приймати? Спасибі заздалегідь.

  Матеріали сайту не є керівництвом до дії і носять рекомендаційний характер. Призначити лікування і поставити точний діагноз і може тільки фахівець. oblivki

  Пропала ранкова ерекція

  Ранкова ерекція у чоловіка є одним з головних ознак повноцінної функції органів репродуктивної системи. У деяких представників сильної половини людства подібні органічні явища здатні тривати досить довго, це сигнал про можливі дисфункциях в органах репродуктивної системи. У деяких випадках відзначається ситуація, коли повністю пропала ранкова ерекція. Чому так відбувається, яке потрібне лікування, якщо немає ерекції вранці?

  Чому виникає ранкова ерекція

  Процес ерекції є природною фізіологічною реакцією на наповнення статевого члена кров'яний рідиною. Такий процес в ранковий час є мимовільним. Оскільки в цей період доби відбувається максимальне накопичення гормональних речовин, а головний мозок не може контролювати потреби тіла. Ранковий фізіологічний процес властивий не тільки для дорослих чоловіків, підліток і хлопчик теж здатний відчувати його. У дітей нерідко причиною появи ранкової ерекції стає переповненість сечового міхура, він і стимулює нейрони в хребетному стовпі. Вони викликають появу рефлекторної ерекції.

  Твердження про те, що причини появи ерекції криються в еротичних снах, невірні. Це тільки міфи. Мимовільна ерекція виникає в стадії глибокого сну. Оскільки активність головного мозку в цей період підвищується, з'являється ерекція і сновидіння. Може виникати не тільки одна ерекція, їх рівень збільшується до п'яти. Кожна наступна ерекція підвищується на кілька хвилин. По завершенні останній нічній або ранкової ерекції зазвичай чоловік прокидається. Такі процеси є нормою, свідчать про те, що зі здоров'ям все добре.

  У підлітків тривалість збудження статевого члена в нічний час збільшується в кілька разів, ніж у дорослих чоловіків. А в похилому віці ерекція може знижуватися.

  Перевірена домашнє засіб для лікування ПРОСТАТИТУ:

  • приголомшливий результат,
  • низька вартість,
  • повна безпека,
  • не викликає превиканія.

  Якщо не варто член вранці, потрібно звернути увагу на тривалість такого явища. Якщо це короткочасний симптом, не варто панікувати. Причини можуть критися в стресі, психоемоційному збудженні, різних несприятливих психологічних факторах, які супроводжують людину протягом дня. Якщо ж член не варто тривалий час, в першу чергу треба постаратися не нервувати, оскільки зайві емоційні переживання тільки погіршать становище. Для початку потрібно самостійно спробувати проаналізувати ситуацію, визначити можливу причину проблеми.

  Причина того, що вранці може зникати ерекція, криється в таких станах і захворюваннях:

  • гіпертонічне захворювання;
  • наявність цукрового діабету;
  • збої в гормональній системі;
  • присутність в анамнезі серцевої недостатності;
  • наявність шкідливих звичок, зокрема, куріння;
  • ведення малорухливого способу життя;
  • хронічні порушення сну;
  • постійна втома;
  • депресії;
  • вживання певних медикаментозних препаратів - антидепресанти, транквілізатори, діуретики.

  Ключовими провокуючими факторами, які можуть впливати на відсутність ранкової ерекції, вважаються втому і наявність хронічного стресу. Регулярні нервові перезбудження, виснажливі фізичні навантаження - все це не може не позначатися на психологічному стані, а відсутність ерекції в ранковий час часто є наслідком несприятливих психологічних факторів. Самостійно починати будь-яке лікування не рекомендується.

  Якщо ранкова потенція починає пропадати занадто часто і таке триває більше декількох тижнів - це привід для звернення до лікаря. Тільки уролог або андролог з'ясує причину, чому розвивається імпотенція, а також вирішить, що робити далі в кожному конкретному випадку. Говорячи про причини того, чому може бути відсутнім еректильна функція, слід також згадати вік. Через деякий час рівень гормонального фону починає слабшати, частота того, що вранці немає ерекції, значно скорочується.

  У віці після 45 років вранці у чоловіків дуже часто відсутня набухання члена, а у віці після 70 років пеніс припиняє стояти повністю. Але вік - це не єдиний фактор проблеми. Вплинути на те, що пропаде статева функція, можуть і інші причини. Виснаження організму, збільшення рівня гормональних речовин, хвороби органів сечостатевої системи - ось несприятливі фактори, що привертають, які можуть сприяти розвитку будь-яких порушень.

  Щоб діагностувати, чи є вночі ерекція, потрібно надіти перед сном паперове кільце на підставу статевого органу. Вранці після пробудження перевірити стан кільця. Якщо воно ціле і неушкоджене, це сигнал того, що ерекції не було ні вдень, ні вранці.

  Можна також попросити свою другу половинку простежити, чи є набухання пеніса вночі і вранці. Якщо ерекції немає більше місяця - це привід для звернення до лікаря.

  Якщо психоемоційний стан викликало таке порушення, рекомендується відвідати психолога. Він допоможе впоратися зі стресами і нервозністю. Якщо причиною стали гормональні збої, лікування проводиться ендокринологом. Уролог або андролог проводить лікування захворювань органів сечостатевої системи.

  Важливо висипатися, сон повинен бути повноцінним, щоб організм зміг відновитися після важких трудоднів. Періодично проходити курс прийому полівітамінних комплексів. Які вітаміни пити, краще проконсультуватися з лікарем. Рекомендується виключити з життя шкідливі звички. Жирна і смажена їжа, алкоголь і куріння - всі ці фактори стають несприятливими для ерекції у чоловіка. У раціон включити більше фруктів і овочів.

  Приділяти увагу своєю вагою, внести в режим помірні фізичні навантаження. Щоб поліпшити стан потенції, можна виконувати гімнастику Кегеля. Не варто захоплюватися стимуляторами потенції без попереднього відвідування лікаря. І важливою умовою для відновлення повноцінної ерекції є регулярний секс. Тільки часта близькість допоможе зміцнити статеву систему і підвищити можливості чоловіка в ліжку.

  У Вас серйозні проблеми з потенцією?

  Уже багато коштів перепробувано і нічого не допомагало? Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

  Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити МОЖЛИВО! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  4 + 5 =