пропала ерекція

Що робити, якщо у чоловіка пропадає ерекція

Зниження потенції у чоловіків - явище досить часте на сьогоднішній день. Сексуальне життя є однією з найважливіших складових. Хороша і тривала ерекція - це запорука щасливих і довгих відносин. В даний час важко знайти чоловіка у віці 50-60 років, який би відчував себе впевненим в сексуальному плані і був задоволений своєю потенцією. У цьому віці в зв'язку зі старінням організму відбувається поступове зниження статевої функції, і це цілком нормальний стан. А ось якщо подібне трапляється з молодим чоловіком або юнаків, то даний факт вказує на деякі порушення в стані здоров'я.

Що робити, якщо ерекція починає пропадати і зовсім не з'являється? Однозначну відповідь на це питання дати не можна. Тут потрібен індивідуальний підхід, що включає обстеження і збір анамнезу. Чому пропадає ерекція?

Причинами даної патології можуть бути органічні захворювання внутрішніх органів, психічні травми, стрес, сильна перевтома, невдалі сексуальні відносини в минулому, які можуть знизити лібідо у чоловіка.

Дуже часто ерекція пропадає тоді, коли втрачається інтерес до партнерки. Причиною тому може бути одноманітність в сексі, поганий догляд за собою з боку дівчини і так далі. Розглянемо докладно, від чого зникає ерекція, можливі причини, лікування цієї недуги, надання психологічної допомоги чоловікам при зниженні потенції.

Органічні причини зниження ерекції

Якщо пропала ерекція, то це може бути сигналом якого-небудь захворювання. Сюди можна віднести хвороби серцево-судинної системи (атеросклероз, підвищений артеріальний тиск), ендокринні захворювання (цукровий діабет), гормональний збій, вживання алкоголю та інших шкідливих речовин, венеричні хвороби, радіацію і електромагнітне опромінення і багато іншого. Найбільш важливими є хвороби внутрішніх органів. Якщо пропадає ерекція, то це може бути наслідком ураження передміхурової залози. Аденома і простатит може викликати погіршення ерекції і її повне зникнення.

У тому випадку, якщо ерекція швидко падає, потрібно звернути увагу на стан органів сечовидільної системи. Етіологічним фактором нерідко буває запалення сечового міхура або сечових шляхів. Запальні процеси яєчок - ще одна причина того, чому швидко пропадає ерекція. Не потрібно забувати і про захворювання серцево-судинної системи. Чому зникає ерекція при атеросклерозі? Все досить просто.

Справа в тому, що ерекція відбувається завдяки гарному притоку крові до статевого члена, в результаті чого входять в його склад порожнини швидко заповнюються кров'ю. Атеросклероз зменшує просвіт судин, в результаті чого зменшується обсяг кровотоку, що і призводить до зменшення ерекції. Факторами в даному випадку є ожиріння, гіподинамія, спадкова схильність.

При поганій ерекції пропадає і саме бажання займатися сексом в подальшому. До даного питання необхідно підходити і з психологічної точки зору. За статистикою дорослі чоловіки найчастіше страждають від імпотенції саме через фізіологічних зрушень в організмі. Молоді ж особи більш схильні до психологічного фактору.

Найбільш значущими з них є стреси, тривалі депресії, пережиті в дитинстві травми, нераціональне сексуальне виховання в сім'ї, невдалий сексуальний досвід з дівчатами. Надалі такій людині буде важко перебороти свій страх і почати повноцінне сексуальне життя. У такій ситуації рекомендується звертатися за допомогою до фахівця. Він підкаже можливі шляхи вирішення даної проблеми.

Гормональні порушення та деякі інші фактори

Погана ерекція дуже часто спостерігається у осіб з порушеною виробленням гормонів, чому ерекція і знижується. Одним з найважливіших гормонів, що беруть участь в підтримці ерекції і сексуального потягу, є тестостерон. Виробляється він у чоловічих статевих залозах (яєчках). При запальних процесах, новоутвореннях синтез його може порушуватися. Нормальна ерекція багато в чому визначається саме цим гормоном. Крім тестостерону є й інші активні речовини, які відіграють важливу роль в житті чоловіка.

До них можна віднести пролактин і естроген. Пролактин виробляється в жіночому організмі. У чоловіків він циркулює в крові, але тільки в малих кількостях. Від пролактину залежить вироблення тестостерону. Якщо пролактину виробляється занадто багато, то він гальмує утворення тестостерону. При порушенні вироблення останнього розвивається захворювання під назвою гіпогонадизм. Ерекція поступово зникає.

Важливо, що естрогени також перешкоджають синтезу основного чоловічого гормону, що відповідає за ерекцію і статеву функцію. Якщо ерекція впала, то це привід звернутися до лікаря. Ерекція може знижуватися і зникати при різних шкідливих факторах: курінні, вживанні спиртного, наркотиків, сильних психотропних речовин (транквілізаторів, нейролептиків). Потенція пропадає і після погано проведених оперативних втручань, травм.

Якщо ерекція падає, то необхідно вживати термінових заходів. По-перше, потрібно звернутися до лікаря. По-друге, в даний час існує безліч препаратів, які допомагають підвищити потенцію і поліпшити ерекцію. Одним з найбільш ефективних засобів є «Алікапс». Він підвищує сексуальний потяг у чоловіків і сприяє швидкому одужанню. По-третє, усунути симптоми патології - це тільки частина справи. Якщо падає сексуальна функція, то спершу потрібно усунути причину захворювання. Якщо це атеросклероз, то призначаються антисклеротические препарати.

При гормональних порушеннях доцільно нормалізувати рівень тестостерону в крові. У рідкісних випадках вдаються до таких методів лікування, як протезування, голковколювання. Якщо пропала ерекція, велике значення має психотерапія. Таким чином, якщо у чоловіка пропадає сексуальний потяг і ерекція, то не потрібно впадати у відчай. Рекомендується консультація фахівця і комплексне обстеження. Завдяки сучасній медицині в більшості випадків подібна патологія легко виліковується.

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Чому пропадає ерекція?

У багатьох чоловіків хоча б раз в житті виникало питання, чому пропала ерекція і що в такому випадку робити. Адже для чоловіків вчинення статевого акту грає важливу роль, так як тут присутні порівняння з продовженням роду і здатністю зачати нове життя. Саме це є основним аргументом того, що чоловіки так дбайливо ставляться до свого статевого органу (мабуть, в народі недарма кажуть, що саме він вважається чоловічою гордістю). І якщо виникає ситуація коли пропала ерекція, у чоловіка раптово з'являються переживання. У даній статті постараємося розібратися, чому пропадає ерекція і що робити.

Бувають випадки, коли спостерігається пропажа ранкової ерекції, причинами цього можуть бути:

 • Виснаження організму перевтомою. Так як у багатьох чоловіків скажений темп роботи і життя взагалі, може спостерігатися виникнення перевтоми. При відсутності поновлення життєвих сил може з'являтися відсутність ранкової ерекції. Щоб уникнути цього неприємного симптому, потрібно дотримуватися щадний режим свого дня, щоб в ньому був час для відпочинку. Тривалість сну повинна становити 8 годин. Якщо ви зміните характер свого життя, то відновлення ерекції має настати протягом 7 днів.

 • Вплив ситуацій, при яких відбувалося нервове збудження. Причиною відсутності ерекції вранці можуть бути тривалі нервові навантаження, переживання, депресії і стрес. Ситуація погіршується, коли у чоловіка присутні почуття гніву, заздрощів і образи. В результаті виникає втрата життєвих сил організму, а це, в свою чергу, ще й позначається на ерекції. Щоб позбутися від цієї проблеми необхідно ставитися до всього з легкістю і не брати до уваги негативні події. Будуть корисними заняття фізкультурою, походи на природу. Коли дані причини зникнення ерекції усунені, її відновлення буде спостерігатися в період від трьох до чотирнадцяти днів.
 • Присутність захворювань. Одночасне перебіг захворювання та ситуації, коли пропала потенція, викликає проблему серйознішу і тому потрібно звернутися на прийом до лікаря для постановки діагнозу і призначення адекватного та ефективного лікування.

Вплив невдалого сексуального контакту

У певної групи чоловіків може спостерігатися невдача під час сексу, яка супроводжується однією з наступних причин:

Відсутність ерекції, внаслідок впливу психологічних причин спостерігається після:

 1. Невдалого першого сексуального контакту, який поклав відбиток на подальшу статеве життя.
 2. Почуття невпевненості в своїх силах. Виникають побоювання того, що людина не зможе забезпечити отримання задоволення жінці, а також про те, як пройде сам процес статевого акту. Все це призводить до ситуації, коли в потрібний момент ерекція буде відсутній.
 3. Негативної реакції партнерки напередодні або під час сексу.
 4. Проблемної ситуації на робочому місці.

Побутові проблеми настільки сильно тиснуть на людину, що він весь час перебуває в своїх думках і навіть забуває про таке поняття, як секс.

Як визначити характер розлади

При відсутності ерекції з жінкою і присутності її наодинці, можна зробити висновок, що, швидше за все, цей розлад має психологічне походження. Для вирішення цієї проблеми потрібно уникати стресів, висипатися, поговорити зі своєю другою половиною. Повинен зникнути страх невдачі при сексі, адже саме подолання страху веде до відновлення потенції.

Намагайтеся уникати думок про виниклі проблеми. Багато чоловіків дуже багато уваги концентрують на даній ситуації. Намагайтеся приділяти своїй пасії більше уваги, вивчайте її тіло і знаходите ерогенні зони. Потрібно сконцентрувати думки на отримання задоволення від близькості і отримати її в максимальній кількості. Потрібно відзначити, що не всі чоловіки надають значення таким діям і думкам, вони, перш за все, зосереджені на фрикциях свого органу і перетворюють інтимну близькість на мастурбацію в піхву. Підвищуйте свою самооцінку, адже кожна людина повинна розуміти і пам'ятати, що він може бути щасливим.

У ситуаціях, коли людина не може самостійно впоратися зі своїми проблемами, необхідне втручання фахівця (психолога або уролога). Адже якщо зі здоров'ям статевих органів проблем немає, то причину потрібно шукати в голові.

Психолог допомагає подолати проблеми і сумніви в своїй досконалості. Якщо ж проблема пов'язана з фізіологією, то вже рятівником буде лікар-уролог, який визначить причину розвитку патології.

Виконуються лабораторні дослідження і УЗД простати. Після того, як діагноз визначений, проводяться призначення відповідного лікування.

Можливо, до цього періоду часу у вас і виникали певні невдоволення своїм сексуальним життям, але це не завжди викликає аналогічні думки у партнерки. Адже вона не буде судити з розповідей про ваші попередні невдачі. Вона буде відчувати вашу увагу і рівень близькості в даний час. У чоловіків з'являється страх негативної і зневажливою реакції жінки (навіть в думках) на відсутність ерекції, а також боязнь того, що вона може поширити інформацію про його розладі.

Але в дійсності жінка також страждає від психічного розладу, вона починає звинувачувати себе в неправильності своїх дій, в свою недостатню сексуальної привабливості. Починають також з'являтися думки «Ми не підходимо один одному», а це може привести до розлуки і розчарування. Як для чоловіка, так і для його партнерки ситуація, коли пропала ерекція складна і стресова. Потрібно не мовчати і спробувати відкритися, почати довіряти один одному, а також спільно вирішити, що робити далі.

Методи відновлення еректильної функції

А зараз надамо інформацію про те, що робити в разі слабкої ерекції або коли вона зовсім пропадає під час статевих стосунків.

Дотримання правильного харчування

Потрібно пам'ятати, що дотримання раціону харчування забезпечує утримання здоров'я людини на високому рівні, в тому числі і статевого. Харчування має бути збалансованим, повноцінним і різноманітним. Повною мірою повинні споживатися вітаміни і мінерали. Якщо є така можливість, то оптимальним варіантом для відновлення ерекції буде звернення до фахівця для складання схеми живлення.

Зазвичай такі дієти обмежують вживання кількості жирів, вони повинні складати не більше 30%. Це важливо тому, що саме ліпіди відіграють значну роль в процесі вироблення чоловічих гормонів.

Корисними для вживання будуть чай і каву, адже вони вміщають в себе кофеїн, який, в свою чергу, тонізує чоловічий організм і поліпшує статеву активність. З цією ж метою рекомендується приймати продукти і лікарські засоби, що містять вітамін Е. Адже саме цей вітамін стимулює роботу статевої системи.

Ведення здорового способу життя

Для великої кількості чоловіків даний пункт одночасно є і легким і складним. Адже буває дуже важко змінити своє життя і відмовитися від звичок.

Даний шлях вимагає дотримання наступних правил:

 • виключення прийому алкогольних напоїв і сигарет (адже вони призводять до захворювань серця);
 • стеження за масою тіла;
 • забезпечення режиму дня (повинен бути присутнім здоровий і тривалий сон, хоча б 9 годин на добу).

Зверніть увагу на те, що еректильна дисфункція виникає в разі нерегулярному статевому житті. Зазвичай підтвердження даного факту спостерігається у чоловіків середнього віку.

Таких порушень не виникає в молодості, внаслідок здатності організму моментально реагувати на причини порушення. Але, незважаючи на кількість прожитих років, кожна людина повинна прагнути до регулярного статевого життя.

Вона повинна бути помірно активної, а саме, потрібно уникати дуже частого сексу і зміни партнерів, і, звичайно, відмовитися від тривалого утримання. Але бувають випадки, що таке утримання, навпаки призводить до посилення статевого потягу і ерекції.

Регулярні заняття спортом допомагають зміцнити загальний стан організму і покращують якість ерекції. Вправою, яке дає помітний результат при зникненні ерекції є присідання, кількість присідань повинна дорівнювати 60-90 на добу.

Завдяки даного вправі відбувається поліпшення циркуляції крові в органах малого таза. Воно зручне, адже його можна виконувати в будь-якому місці. Ще одним вправою, яке допомагає поліпшити ерекцію, вважається підйом таза. Робити його потрібно лежачи на рівній поверхні із зігнутими ногами, по 25 підняттів 10 раз в день.

Корисним вправою буде також ходьба на місці. Умовою виконання даної вправи є підйом зігнутих в колінних суглобах ніг до рівня грудей. Виконувати такі підйоми необхідно до появи відчуття потепління в промежині. Зі значною ефективністю проводиться поліпшення ерекції при заняттях в басейні. Адже вправи у воді допомагають зміцнити захисні сили організму, покращують стан організму і тонус м'язів.

На даний період існує великий вибір препаратів, дія яких спрямована на відновлення і поліпшення еректильної функції. Прийом таких засобів здійснюється у випадках, коли швидко пропадає ерекція у чоловіків.

І пам'ятайте, що ваше здоров'я у ваших руках.


Пропадає ерекція під час сексу - психологічні та фізіологічні причини, методи терапії

Одиничний випадок втрати збудження під час інтимної близькості - явище прикре, але не патологічне. Інша ситуація, якщо пропадає ерекція під час сексу постійно: у чоловіка падає впевненість у власних силах і потенції, розвивається страх перед актом, і йому потрібно грамотна допомогу, щоб нормалізувати процес. Для цього необхідно зрозуміти причину походження проблеми, яка приносить так багато хвилювань.

Ерекція виникає завдяки комплексу фізіологічних і психогенних механізмів. За рахунок припливу крові в член заповнюються порожні вени, які пролягають в печеристих і губчастих тілах, пеніс починає товщати і подовжуватися, поки повністю не наповниться кров'ю. Якість еректильної функції - індикатор здоров'я. Якщо при інтимному контакті ерекція швидко зникає і член падає, такі статеві розлади можуть бути свідчити не тільки про психологічну імпотенції, але і про більш серйозні проблеми організму.

Пропадає ерекція під час статевого акту

На сексуальні збої чоловіки скаржаться набагато частіше, ніж представниці слабкої статі. Серед інших скарг існує така проблема, як втрата ерекції під час сексу, тобто збудження члена зникає. У процесі статевого акту напруга, пружність і жорсткість пеніса різко знижуються. З таким конфузом стикаються в будь-якому віці. Млявість статевого органу і неповноцінне збудження відносяться до ознак еректильної дисфункції, які вимагають лікування.

Статева чоловіча система схильна до несприятливого впливу чинників різноманітного походження. Серед причин, чому пропадає ерекція, переважають психологічні порушення. Нерідко відсутність порушення в процесі сексу пов'язано із захворюваннями сечостатевої сфери - фізіологічний чинник, властивий частіше молодим людям. Не виключаються і причини побутового походження (загальна втома, охолодження до партнерки). У таких випадках чоловічі невдачі спостерігаються в процесі ранкової ерекції.

Секс з використанням презерватива - нормальна практика, прояв турботи про здоров'я, однак у деяких чоловіків член втрачає напругу після надягання контрацептиву, і ерекція зникає. Це може статися за психологічним мотивами: одного разу трапилася негативну ситуацію чоловічий організм запам'ятав на психологічному рівні, і рефлекс закріпився. Однак не виключено, що "винен" невідповідний розмір: Пропоновані в аптеках вироби стандартного розміру підходять не всім.

Фактори, чому пропала ерекція, треба починати шукати з психологічних проблем. В основному, ці причини індивідуальні, серед них частими зазначаються:

 • невдалий сексуальний досвід;
 • невпевненість у власній потенції, страх невдачі;
 • невдоволення партнерки з приводу чоловічих можливостей;
 • депресія, життєві складності, стреси.

Обставинами, чому пропадає ерекція, служать захворювання органів сечостатевої сфери, органічні порушення (патологія передміхурової залози, судин органів). До фізіологічних факторів зникнення ерекції фахівці відносять і перезбудження, що приводить до зворотного ефекту, коли після різкого підйому сексуальне збудження так само різко падає. Сексуальні невдачі здатні виникнути при гормональному збої, через прийом медикаментів.

Що робити, якщо пропала ерекція

Кожен представник сильної статі повинен знати: якщо пропадає ерекція, проблема піддається лікуванню аж до повного зникнення! Сучасні методики посилення ерекції різноманітні, комплексну терапію вибирає тільки доктор залежно від причин порушення потенції. На сьогодні використовуються різні методи: психологічна допомога, медикаменти, хірургічні операції.

Медикаментозне лікування залежить від причин. Так, при ендокринних порушеннях призначають препарати для нормалізації рівня статевих гормонів, тестостерону. При інвазивної терапії препарати можуть вводитися прямо в уретру. При анатомічних відхиленнях пропонується оперативний шлях - судинна операція, коли відновлюється нормальний кровотік в статевому органі. Активно застосовуються вібромасажна стимуляція, лікування вакуумом.

Психологічні проблеми вирішуються комплексними методами. Важливо виключити фактори ризику, проблеми, пов'язані з побутовими причинами. Спільними рекомендаціями стануть поради щодо перегляду способу життя і ставлення до ситуації:

 • правильне харчування для недопущення підвищених ваги, тиску і холестерину;
 • помірний прийом алкоголю, відмова від куріння, наркотиків;
 • фізична активність, заняття спортом або хоча б ранковою гімнастикою;
 • повноцінний відпочинок і сон, уникнення стресових ситуацій і конфліктів;
 • регулярний секс, що виключає безладні сексуальні контакти;
 • взаємна партнерська підтримка (обговорення поведінки, сексуальних фантазій, зміна поз).

Дія лікарських засобів в цій ситуації направлено на нормалізацію кровообігу в органах, розслаблення гладкої мускулатури артерій, активізацію вироблення тестостерону, що в підсумку збільшує твердість члена. Хороший результат дають такі препарати:

 1. Сіаліс - застосовується для будь-яких проблем зниження потенції, основа: Тадалафіл. Плюси - лікування аденоми, м'якість дії на організм, трохи протипоказань. Мінус - виражений гіпотензивний ефект, людям з серцево-судинними хворобами потрібна консультація лікаря.
 2. Віагра - дає швидкий пролонгований результат для отримання повноцінного статевого акту при різних причинах розлади, основа: Силденафіла цитрат. Плюс препарату - стрімкий, потужний, стійкий ефект, мінус - багато протипоказань.
 3. Левітра - призначений при важких проблемах ослаблення ерекції, основа: Варденафил. Плюс - препарат дозволений людям з цукровим діабетом і ожирінням. Мінус - тривалість результату від 7 до 20 годин (залежить від організму, визначається в ході прийому).
 4. Зідена - коригує еректильну функціональність, стабілізує потенцію, основа: Уденафіл. Плюси препарату - алкоголь, жирна їжа не впливають на його дію, дозволений для літнього віку. Мінуси - багато протипоказань.

Спеціальна гімнастика корисна всім чоловікам, навіть здоровим. Вправи стимулюють кровообіг в область члена, допомагають відновити потенцію, тренуючи лобково-куприкова м'яз (Чим вона краще натренована, тим сильніше і довше напруга пеніса):

 • Обертання тазом. Ноги - на ширині плечей, руки - на поясі. Виконати десять обертань тазом спочатку по годинникової стрілки, потім - проти.
 • Парадний крок. Ноги - на ширині плечей, руки - на поясі. Крокувати, при цьому високо піднімаючи коліна, майже до живота.
 • Утримати камінь. Коліна - злегка зігнуті, руки - на поясі. Коліна зігнути сильніше, сильно напружувати і розслабляти м'язи сідниць поперемінно, кілька разів.
 • Міст. Положення - лежачи на спині, руки - вздовж тіла, коліна - напівзігнуті. Ступнями впертися в підлогу, підняти таз, затриматися на кілька секунд.
 • М'язи потенції. Початкове положення, як в попередній вправі. Напружувати сильно лобково-куприковий м'яз.

У разі, якщо причини проблеми лежать в області психології, фахівці радять:

 1. Перш за все, заручитися підтримкою улюбленої жінки. Підійти до проблеми спільно, продумати нюанси інтимного побачення.
 2. Провести статевий акт без обов'язкової ерекції, довівши партнерку до оргазму ласками. Задоволення жінки від дотиків і поцілунків заведе «механізм» чоловіки. Пеніс, коли його не змушують напружуватися, збудиться сам.
 3. Чи не поспішати, очікуючи від організму швидкої реакції. Поступовість розслабить організм і свідомість, очікування невдачі пройде.

Інформація представлена ​​в статті носить ознайомлювальний характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

81 + = 83