Пропала ерекція що робити

Що робити, якщо у чоловіка пропадає ерекція

Зниження потенції у чоловіків - явище досить часте на сьогоднішній день. Сексуальне життя є однією з найважливіших складових. Хороша і тривала ерекція - це запорука щасливих і довгих відносин. В даний час важко знайти чоловіка у віці 50-60 років, який би відчував себе впевненим в сексуальному плані і був задоволений своєю потенцією. У цьому віці в зв'язку зі старінням організму відбувається поступове зниження статевої функції, і це цілком нормальний стан. А ось якщо подібне трапляється з молодим чоловіком або юнаків, то даний факт вказує на деякі порушення в стані здоров'я.

Що робити, якщо ерекція починає пропадати і зовсім не з'являється? Однозначну відповідь на це питання дати не можна. Тут потрібен індивідуальний підхід, що включає обстеження і збір анамнезу. Чому пропадає ерекція?

Причинами даної патології можуть бути органічні захворювання внутрішніх органів, психічні травми, стрес, сильна перевтома, невдалі сексуальні відносини в минулому, які можуть знизити лібідо у чоловіка.

Дуже часто ерекція пропадає тоді, коли втрачається інтерес до партнерки. Причиною тому може бути одноманітність в сексі, поганий догляд за собою з боку дівчини і так далі. Розглянемо докладно, від чого зникає ерекція, можливі причини, лікування цієї недуги, надання психологічної допомоги чоловікам при зниженні потенції.

Органічні причини зниження ерекції

Якщо пропала ерекція, то це може бути сигналом якого-небудь захворювання. Сюди можна віднести хвороби серцево-судинної системи (атеросклероз, підвищений артеріальний тиск), ендокринні захворювання (цукровий діабет), гормональний збій, вживання алкоголю та інших шкідливих речовин, венеричні хвороби, радіацію і електромагнітне опромінення і багато іншого. Найбільш важливими є хвороби внутрішніх органів. Якщо пропадає ерекція, то це може бути наслідком ураження передміхурової залози. Аденома і простатит може викликати погіршення ерекції і її повне зникнення.

У тому випадку, якщо ерекція швидко падає, потрібно звернути увагу на стан органів сечовидільної системи. Етіологічним фактором нерідко буває запалення сечового міхура або сечових шляхів. Запальні процеси яєчок - ще одна причина того, чому швидко пропадає ерекція. Не потрібно забувати і про захворювання серцево-судинної системи. Чому зникає ерекція при атеросклерозі? Все досить просто.

Справа в тому, що ерекція відбувається завдяки гарному притоку крові до статевого члена, в результаті чого входять в його склад порожнини швидко заповнюються кров'ю. Атеросклероз зменшує просвіт судин, в результаті чого зменшується обсяг кровотоку, що і призводить до зменшення ерекції. Факторами в даному випадку є ожиріння, гіподинамія, спадкова схильність.

При поганій ерекції пропадає і саме бажання займатися сексом в подальшому. До даного питання необхідно підходити і з психологічної точки зору. За статистикою дорослі чоловіки найчастіше страждають від імпотенції саме через фізіологічних зрушень в організмі. Молоді ж особи більш схильні до психологічного фактору.

Найбільш значущими з них є стреси, тривалі депресії, пережиті в дитинстві травми, нераціональне сексуальне виховання в сім'ї, невдалий сексуальний досвід з дівчатами. Надалі такій людині буде важко перебороти свій страх і почати повноцінне сексуальне життя. У такій ситуації рекомендується звертатися за допомогою до фахівця. Він підкаже можливі шляхи вирішення даної проблеми.

Гормональні порушення та деякі інші фактори

Погана ерекція дуже часто спостерігається у осіб з порушеною виробленням гормонів, чому ерекція і знижується. Одним з найважливіших гормонів, що беруть участь в підтримці ерекції і сексуального потягу, є тестостерон. Виробляється він у чоловічих статевих залозах (яєчках). При запальних процесах, новоутвореннях синтез його може порушуватися. Нормальна ерекція багато в чому визначається саме цим гормоном. Крім тестостерону є й інші активні речовини, які відіграють важливу роль в житті чоловіка.

До них можна віднести пролактин і естроген. Пролактин виробляється в жіночому організмі. У чоловіків він циркулює в крові, але тільки в малих кількостях. Від пролактину залежить вироблення тестостерону. Якщо пролактину виробляється занадто багато, то він гальмує утворення тестостерону. При порушенні вироблення останнього розвивається захворювання під назвою гіпогонадизм. Ерекція поступово зникає.

Важливо, що естрогени також перешкоджають синтезу основного чоловічого гормону, що відповідає за ерекцію і статеву функцію. Якщо ерекція впала, то це привід звернутися до лікаря. Ерекція може знижуватися і зникати при різних шкідливих факторах: курінні, вживанні спиртного, наркотиків, сильних психотропних речовин (транквілізаторів, нейролептиків). Потенція пропадає і після погано проведених оперативних втручань, травм.

Якщо ерекція падає, то необхідно вживати термінових заходів. По-перше, потрібно звернутися до лікаря. По-друге, в даний час існує безліч препаратів, які допомагають підвищити потенцію і поліпшити ерекцію. Одним з найбільш ефективних засобів є «Алікапс». Він підвищує сексуальний потяг у чоловіків і сприяє швидкому одужанню. По-третє, усунути симптоми патології - це тільки частина справи. Якщо падає сексуальна функція, то спершу потрібно усунути причину захворювання. Якщо це атеросклероз, то призначаються антисклеротические препарати.

При гормональних порушеннях доцільно нормалізувати рівень тестостерону в крові. У рідкісних випадках вдаються до таких методів лікування, як протезування, голковколювання. Якщо пропала ерекція, велике значення має психотерапія. Таким чином, якщо у чоловіка пропадає сексуальний потяг і ерекція, то не потрібно впадати у відчай. Рекомендується консультація фахівця і комплексне обстеження. Завдяки сучасній медицині в більшості випадків подібна патологія легко виліковується.

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Пропала ерекція - жіночий погляд на проблему

Пропала ерекція - це досить складна ситуація не тільки для чоловіка, але і для його партнерки. Найчастіше жінки, замість того щоб допомогти, ще більше погіршують становище неадекватною реакцією і діями. Але ж у багатьох випадках саме правильна поведінка і участь жінки може сприяти вирішенню проблеми.

Чим небезпечне погіршення ерекції для відносин в парі

Порушення ерекції - одне з найсерйозніших випробувань для будь-якої пари незалежно від тривалості відносин і віку партнерів. Багато жінок схильні вважати, що причина чоловічих проблем з еректильною функцією криється у втраті їх сексуальної привабливості і спокусливості. Наслідком цього може стати розвиток певних комплексів і відсутність бажання інтимної близькості, або ж спроби переконатися в своїй жіночій привабливості у інших представників сильної статі.

Погіршити відносини між партнерами також може небажання чоловіка звернутися до лікаря, і почати лікування. Така поведінка з жіночої точки зору може означати наявність іншого зв'язку, хоча насправді може бути викликано елементарним упередженням проти обговорення зі сторонньою людиною своїх інтимних проблем.

Тривала відсутність сексуального задоволення негативно позначається на психічному стані обох партнерів, ускладнюючи і так досить непросту ситуацію. Щоб зберегти відносини і впоратися з проблемою знадобиться участь обох партнерів.

Що варто знати жінкам про чоловічу ерекції

Виникнення ерекції - складний процес, в якому беруть участь нервова система кровоносні судини і гладка мускулатура статевого органу. Спочатку під впливом сексуального збудження головний мозок передає сигнали до нервових закінчень статевого члена. Завдяки цьому збільшується приплив крові, яка заповнює порожнини печеристих тел органу. При нормальному функціонуванні статевої системи член стає більше і твердне.

Неправильне функціонування однієї з систем викликає порушення ерекції у чоловіків. Еректильна дисфункція може бути ознакою розвитку захворювань серця і судин, нервової системи, простатиту або цукрового діабету. Саме тому важливо пройти обстеження у фахівця.

Викликати розлад здатні деякі медикаментозні препарати. Після закінчення їх прийому або заміни на більш підходящі аналоги проблема вирішується сама собою. Впливає на статеву функцію чоловіки і регулярність сексуальних контактів. Занадто бурхлива статеве життя або тривалі перерви однаково негативно позначаються на ерекції. Крім фізіологічних факторів, перерахованих вище, на здатність до статевого акту впливають і деякі психічні чинники. Так, після кількох невдалих контактів у чоловіків може розвиватися страх перед інтимною близькістю. Боязнь виявитися не на висоті не дає розслабитися і призводить до подальших невдач. В результаті бажання інтимної близькості може, взагалі, зникнути.

Іноді проблеми з ерекцією у чоловіків виникають під час сексуального контакту в екстремальних умовах або незвичайній обстановці. Однією з причин може стати і зменшення сексуального інтересу до партнерки. У кожній із цих ситуацій можна знайти рішення, яке допоможе зберегти сексуальні відносини.

Жінка повинна знати сама і переконати свого партнера в тому, що часткове розлад еректильної функції не означає імпотенцію. Це тимчасове явище, яке при своєчасному зверненні до фахівця успішно лікуватися.

У чоловіка пропала потенція - що робити жінці, і чого робити не слід?

За спостереженнями психологів, порушення ерекції у чоловіків викликає практично однакові почуття у обох партнерів: розчарування, незадоволеність, страх бути відкинутим, незручність. Проблема в тому, що багатьом парам не вдається відверто обговорити ситуацію, що склалася і в результаті кожен залишається зі своїми труднощами і переживаннями наодинці. Якщо раптом трапилося, що у партнера немає ерекції, дуже важливо в цей момент знайти потрібні слова для підтримки, разом проаналізувати свої почуття і подумати над тим, що робити далі.

Окремо слід зупинитися на найпоширеніших помилках жінок. Отже, чого не слід робити дружинам?

 • Проявляти надмірну турботу про потерпілого невдачу чоловікові. Така підвищена увага ще більше підкреслює неспроможність і посилює депресію.
 • Не варто говорити, що для вас це не має значення. Може скластися враження, що ви ігноруєте проблеми партнера.
 • Якщо ви налаштувалися на інтимну близькість, а у вашого чоловіка раптом пропала ерекція, не варто шукати негайне вирішення проблеми і вимагати продовження. Це тільки погіршить ситуацію і посилить стрес. Кращий вихід в даному випадку - перенести секс на інший раз.
 • Якщо у вашого чоловіка проблеми з еректильною функцією, не обговорюйте їх з подругами, колегами або родичами. Єдиний, з ким ви можете поділитися - це лікар.
 • Незважаючи на складності в інтимному житті, переживання і нервову напругу, утримайтеся від докорів, звинувачень в статевому безсиллі і з'ясування відносин.

Якщо у чоловіка почалися проблеми з ерекцією, в першу чергу необхідно переглянути спосіб життя. Для повноцінного функціонування чоловічого організму необхідний певний набір вітамінів, мікроелементів і поживних речовин. Постарайтеся максимально зменшити кількість жирних і гострих страв. У щоденному раціоні обов'язково повинні бути присутніми продукти, багаті цинком. Позитивно впливають на чоловічу силу морська риба, креветки, мед, яйця, селера, імбир, петрушка.

Деякі продукти, наприклад, м'ясо, вимагають від організму великих енергетичних витрат. Враховуйте це при складанні меню для романтичної вечері.

Велике значення має також повноцінний сон, відсутність стресів і негативних емоцій, відмова від шкідливих звичок.

Після консультації з лікарем можна застосовувати відвари і настої з лікувальних трав. Миттєвого ефекту вони не дадуть, але при регулярному застосуванні можна домогтися певного результату. З цією метою використовують корінь женьшеню, кропиву, алое, чебрець для чоловіків і болотний аїр.

Еректильна дисфункція - може проблема в голові?

Якщо у чоловіка різко пропала ерекція під час статевих актів, однак відбувається мимовільне порушення вранці і вночі, це говорить про психічні причини розладу. В цьому випадку можна спробувати урізноманітнити сексуальне життя і змінити усталені звички. Не варто забувати і про свій зовнішній вигляд.

Якщо ви припускаєте, що дисфункція з'явилася через невпевненість в своїх силах, нагадайте партнеру, що зробити приємність жінці можна і без участі статевого члена. Необхідно переконати партнера в тому, що ерекція - це необов'язкова умова інтимної близькості. Як правило, після декількох таких актів чоловіки перестають боятися майбутньої невдачі, і ерекція відновлюється.

У деяких випадках, якщо проблему не вдається вирішити самостійно, може знадобитися візит до психолога або сексопатолога. Завдання жінки - налаштувати свого партнера на необхідність візиту до лікаря і потримати його. Іноді для більшої ефективності впливу може знадобитися участь обох партнерів, потрібно бути готовою і до цього.

Хронічні проблеми з потенцією - коли чоловіка треба відправити до лікаря?

Якщо у хлопця або чоловіка проблеми з ерекцією викликані органічними факторами, розлад настає поступово. При цьому не спостерігаються і мимовільні ранкові та нічні ерекції.

У цьому випадку відновлення може зайняти набагато більше часу, так як потрібно лікування захворювання, що викликало дисфункцію. Буває, що і після проведеного лікування поліпшень не настає. Це абсолютно не привід впадати у відчай, тому що сучасна медицина пропонує безліч способів повернути чоловічу силу. Це і методи фізичного впливу, і медикаментозне лікування. У самому крайньому випадку може бути застосовано оперативне втручання та протезування.

Еректильна дисфункція - це тимчасовий розлад, яке сьогодні успішно лікується. Головна роль люблячої жінки - підтримати свого чоловіка в цей непростий період його життя. Удвох набагато простіше впоратися з проблемою і повернути радість інтимного спілкування!

Лікар сексопатолог-андролог 1 категорії.

Стаж роботи: 27лет

Головна сторінка »Пропала ерекція - жіночий погляд на проблему

У мого теж була проблема з ерекцією. Довго мучилися, різний перепробували. Спершу не наважувалися купувати через інтернет. Але куди діватися, треба було пробувати. Коротше кажучи, дівчатка, скажу коротко - все працює!

Як розпізнати імпотента - це питання може здатися дивним, але тільки не для жінок, особливо, які переступили рубіж «за.

Фізичні вправи для поліпшення ерекції - це одна з методик, спрямованих на посилення і відновлення потенції у чол.

У сучасному світі слабка потенція в 30 років перестає бути екстраординарним явищем. За статистикою, з цією проблемою СТАЛКОМ.

Пропадає ерекція під час статевого акту: причини. Засоби для підвищення потенції у чоловіків

У сучасному світі через швидкість ритму чоловіки все частіше стали скаржитися на статеве безсилля. Одинична пропажа порушення зустрічається у будь-якого хлопця і вважається нормою. Головне - не піднімати відразу паніку і сприймати це як випадковість. Інший варіант, якщо через першого випадку виникло розлад психіки, і тепер пропадає ерекція під час статевого акту постійно. Як називається такий стан? Розлад отримало назву «страх тривожного очікування сексуальної невдачі» - СТОСН.

Подібна ситуація при статевому акті чимало відбивається на психічному стані чоловіків, в результаті чого може пропадати ерекція. Щоб подібного не відбувалося, треба точно встановити причину, по якій це відбулося. Також слід виключити її, поки сексуальне безсилля Герасимчука постійним.

Пропала ерекція. причини розлади

Чому пропадає ерекція? Зараз розглянемо головні підстави:

1. Психологічні причини. Зазвичай вони індивідуальні і їх можна поділити на:

 • невдалий статевий досвід; ця причина завжди залишає великий відбиток на подальшу статевого життя чоловіки;
 • невпевненість в собі, боязнь не доставити задоволення партнерці; через сильні переживань перед актом нерідко пропадає ерекція;
 • сильне хвилювання, зазвичай пов'язане з боязню невдачі;
 • невдоволення партнерки; якщо жінка сміється над чоловіком або відкрито висловлює невдоволення його сексуальними можливостями - це часто позначається на ерекції не кращим чином;
 • депресії, стресовий фактор, проблеми в житті.

2. Фізіологічні причини. Зникнення ерекції може бути пов'язано з хворобами статевої сфери. В основному це зустрічається у чоловіків старше 40 років.

3. Побутові. Ці причини не пов'язані з хворобами або проблемами в психічному стані людини. Вони можуть бути викликані великою втомою, стресом, апатією або відсутністю бажання до певної жінці.

Як можна відрізнити психологічні проблеми від фізіологічних?

Якщо у вас різко пропала ерекція при близькості з партнеркою, але ви помітили, що наодинці з собою проблем з ерекцією немає, значить причина тому - психологічні проблеми.

На ступінь і тривалість збудження впливає тютюн і спирт. Хронічні курці часто відчувають труднощі з напругою статевого члена. Люди, які люблять випити, також часто страждають статевим безсиллям.

Як впоратися з психологічними проблемами при ерекції?

Якщо пропала ерекція, що робити в цій ситуації? Це питання мучить багатьох чоловіків. Спробуємо відповісти на нього.

Психологи пропонують кілька варіантів рішення:

1. Ліквідація СТОСН. У цьому допоможе лікар-сексолог.

2. Визначте корінь проблеми. Потрібно ретельно проаналізувати наявну у вас інформацію, а саме - поставити собі певні питання (наприклад, про те, чи обґрунтовані страхи, чому пропадає ерекція під час статевого акту, впораєтеся ви з проблемою власноруч). Такі роздуми допоможуть здобути перемогу над страхом.

3. Заручіться підтримкою партнерки. Вона допоможе впоратися з невдачею. Ви повинні довіряти їй, бути впевненим в тому, що в разі невдачі вона вас простить і підтримає.

4. Алкоголь в малому обсязі. Спиртні напої допомагають розслабитися і розковують людини. Але все ж треба прагнути до того, щоб обходитися без них. Адже одного повноцінного акту зазвичай вистачає для подальших гармонійних відносин.

5. Вірте в себе. Щоб ви не придумали, це повинно підкріплювати самовпевненість.

6. Поміркуйте здраво, що може змусити вас відчувати впевненість в собі, і здійсніть це в життя. Наприклад, деяким допомагають спеціальні вправи, спрямовані на підвищення ерекції.

7. Можна їсти так звані афродізіаки для підвищення напруги.

8. Дотримуйтеся рекомендацій по ЗСЖ.

9. Ваша невпевненість живить певні страхи, тому намагайтеся завжди бути в собі упевненим.

Якщо все вищеперелічене вам не допомогло, зверніться до лікаря, напевно він вам допоможе.

Зараз є різні лікарські засоби для підвищення потенції у чоловіків. Такий продукції в продажу чимало, але вибирати треба лише минулі лабораторні дослідження і довели свою дієвість.

Є 3 групи препаратів, що поліпшують ерекцію:

 1. Інгібітори фосфодіестерази-5.
 2. Гормональні препарати на основі тестостерону.
 3. Альтернативні ліки.

Як вчинити, якщо пропадає ерекція під час статевого акту? Багато чоловіків вибирають лікарські препарати. Зараз розглянемо детально деякі з них.

Зазначені препарати забезпечує приплив крові до пеніса завдяки гальмуванню вироблення певних речовин - фосфодіестерази типу 5. Ці ліки мають, крім позитивного впливу, побічні ефекти. Найбільш знаменитими серед них вважаються: «Віагра9raquo ;,« Сіаліс9raquo ;, «Левітра9raquo; і «Зідена9raquo ;.

Мабуть, це самий популярний препарат для підвищення потенції. Використовується вже близько 13 років.

Виготовлений на основі синтетичного препарату. Головний компонент - силденафіл. Застосовується ліки за півгодини або годину до інтимної близькості. Активність спостерігається через 30 хвилин з моменту прийому, ефективність - протягом 5 годин.

Через побічних ефектів чимала кількість чоловіків відмовляються від засобу. Давайте їх розглянемо:

Використовують засіб 1 раз в день, більше не рекомендується.

Ці ліки продається в дозуванні 25, 50, 100 мг. В інтернет-магазинах зустрічається доза 150 мг, але це зайве. Так як більше 100 мг в день приймати не рекомендується. Доктор призначає препарат виходячи з особливостей організму.

Оригінальний засіб коштує 600-800 рублів, аналог «Дженерік9raquo; - 80-200.

Більш новий препарат для підвищення ерекції, на ринку з 2003 року. Проте, встиг себе добре зарекомендувати.

Багато хто вважає, що препарат «Сіаліс9raquo; краще «Віагри9raquo ;, тому що ефективний 36 годин.

Є побічні дії:

Має дози: 2.5, 5, 10 і 20 мг. Більше 20 мг в день застосовувати не можна.

Натуральний препарат коштує близько 800 рублів, аналог - 80-160.

Найновіший препарат з трійки останніх ФДЕ5. Перевага - у відсутності побічних дій. Ефективний протягом 5 годин. Найбільш сильнодіючий засіб, викликає стійку ерекцію.

Препарат має кілька доз: 5, 10, 20 мг. Остання вважається максимально допустимої.

Натуральний препарат коштує 450-600 рублів, аналог - 80-160.

Сучасний препарат, поки не отримав широкого застосування. Ефективний протягом 24 годин. Прийом спиртного і жирної їжі не впливає на дію препарату.

Випускається в дозі 100 мг, яка і є максимально можливою.

Ціна натурального препарату - 630-750 рублів, аналога не має.

Ліки завжди вибирають виходячи з мети. Якщо потрібен короткочасний ефект, то можна придбати дешеву «Віагру9raquo ;. Коли потрібен препарат, що допомагає довгий час займатися сексом, вибирайте «Сіаліс9raquo ;.

Якщо ви плануєте приймати ліки тривалий час, то вас зацікавлять ті, які викликають менше побічних дій, а саме: «Левітра9raquo; або «Зідена9raquo ;.

Перш ніж застосовувати синтетичні препарати, треба випробувати натуральні методи. потрібно:

 • Усунути причини, за якими пропадає ерекція під час статевого акту.
 • Робити вправи, які посилюють ерекцію.
 • Вести ЗСЖ.

Коли неможливо обійтися без таблеток, намагайтеся поєднувати їх прийом з традиційними методами. Результативність такого лікування з часом призведе до того, що необхідність прийому ліків відпаде.

Ліки прописує фахівець в разі, якщо своїх гормонів чоловікові недостатньо для забезпечення стійкої ерекції. Препарати можуть бути в формі: гелів, мазей, пластирів, драже і уколів.

Популярні ліки з тестостероном:

У традиційній медицині їх зазвичай не застосовують. Але альтернативні засоби для підвищення потенції у чоловіків широко використовуються нетрадиційної. Ефективність подібних ліків поки не доведена. При цьому їх дієвість може бути лише ефектом плацебо. Їх ми розглядати не будемо.

Чому під час сексу пропадає ерекція, ми з вами розібрали вище, тепер подивимося, що можна зробити, щоб впоратися з цією проблемою.

 • Проконсультуватися з лікарем.
 • Розповісти партнеру про свої проблеми.
 • Розібратися в собі і впоратися з комплексами.
 • Стати впевненим в собі.

Важлива підтримка партнерки в таких серйозних проблемах, особливо якщо пов'язано це з психологією. Той, хто любить, зможе допомогти впоратися з такими серйозними питаннями.

Якщо провокуючий фактор пов'язаний з проблемою зі здоров'ям, то треба звернутися до лікаря і вирішити її з ним, підібравши правильне лікування. Тоді все налагодиться.

Побутові фактори усунути найскладніше. Якщо спочатку будуть проблеми з ерекцією непостійні, то з часом вони можуть стати хронічними. У таких запущених випадках допоможе тільки сімейний психолог.

Якщо статеве життя не складається через шкідливих звичок, то їх треба просто виключити - і все нормалізується.

Способи відновлення ерекції

Чому під час сексу пропадає ерекція, було розглянуто раніше, проте є варіанти її відновлення.

Розглянемо їх докладніше:

1. Потрібно відпочивати достатню кількість часу в день. Це означає, що крім нічного сну потрібен і післяобідній.

2. Фізичні вправи повинні бути помірними.

3. Не допускайте стресів і перенапруги.

4. Розкажіть партнерці про свої думки на цей рахунок.

5. Займіться спортом.

7. Пройдіть обстеження.

8. Стати впевненіше.

Якщо дотримуватися наведені рекомендації, то ваше інтимне життя буде прекрасне.

Якщо пропадає ерекція під час статевого акту, то в даному випадку має значення, як відреагує на те, що відбувається дівчина. Партнерка повинна мати почуття такту, щоб спокійно відреагувати на невдачу хлопця. Жінка, яка любить свого чоловіка, ні в якому разі не стане сміятися над ним. Навпаки, вона повинна зуміти його підтримати. Гумор - не помічник в даній ситуації. Тому краще зуміти підібрати правильні ніжні слова. Потрібно спробувати заспокоїти свого чоловіка.

Якщо перед актом пропадає ерекція, то необхідно фізично розслабити партнера, помасажуйте акуратно йому яєчка і член. Крім іншого, не варто обходити своєю увагою область анального отвору. Це не тільки сприятливо позначається на ерекції, але і корисно для здоров'я.

Щоб нормалізувати ерекцію, можна спробувати пограти в рольові ігри, обов'язково обговоривши це з партнеркою.

Можете спробувати зробити приємність вашої жінці без застосування статевого члена. З того моменту, як ви зрозумієте, що успішна ерекція не є запорукою успіху, ви почнете вирішувати свою проблему. До того ж тимчасове порушення роботи статевої системи не вважається патологією, а значить, ви зможете впоратися з ситуацією.

Краще все ж в будь-якому випадку запитати думку фахівця. Не варто боятися розповісти лікарю про свої труднощі в цій справі. Адже тільки він виявить справжні причини і призначить правильне лікування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 83 = 89