препарат Крестор

Крестор

Опис актуально на 27.06.2014

 • Латинська назва: Crestor
 • Код АТС C10AA07
 • Діюча речовина: Розувастатин (Rosuvastatin)
 • Виробник: АстраЗенека ЮК Лімітед, Великобританія

В одній таблетці препарату міститься 5, 10, 20 або 40 мг розувастатіна кальцію і додаткові речовини (монокристалічна целюлоза, кросповідон, лактози моногідрат, фосфат кальцію, гіпромелоза, Е171, Е172, триацетат гліцерину, стеарат магнію).

Круглі або овальні (40 мг), в плівковій оболонці таблетки різного кольору, в залежності від дозування.

Кольори: жовтий (5 мг), рожевий (10, 20, 40 мг). На одній стороні гравіювання ZD4522 5, ZD4522 10, ZD4522 20, відповідно до змісту діючої речовини. Для дозування в 40 мг, з одного боку написано ZD4522, з іншого - 40.

Картонні упаковки з блістерах, по 28 штук в пачці. Для 10 мг - 7, 28 і 98 таблеток.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Діюча речовина препарату - селективний інгібітор ГМГ-КоА-редуктази. розувастатин значно знижує вміст ліпопротеїнів низькою і вкрай низької щільності в крові, шляхом підвищення числа печінкових рецепторів, що реагують на ліпопротеїни низької щільності. Таким чином, прискорюється катаболізм і процеси захоплення ліпопротеїнів низької щільності в печінці, пригнічується утворення ліпопротеїнів дуже низької щільності.

рівень холестерину, тригліцеридів, аполіпопротеїну В, ТГ ЛПДНЩ, ХС ЛПДНЩ, холестерину ЛПНЩ і т.д. знижується. Терапевтичний ефект стає помітний вже після 7 днів застосування ліків, через 14 - досягає свого максимуму.

Максимальна концентрація в крові - через 5 годин, кумуляція - в печінці. Добре зв'язується з білками плазми, практично повністю (90%). Близько 10% діючої речовини метаболізується. Висновок відбувається з калом і, в незначній мірі, через нирки. У пацієнтів з тяжкими порушеннями в роботі печінки спостерігалася зміна фармакокінетичних показників.

 • як профілактичний або лікувальний засіб при сімейної гомозиготнойгіперхолестеринемії;
 • в складі комплексних заходів (дієти, фіз. навантаження, схудненні) при змішаної гіперхолестеринемії;
 • лікування атеросклерозу;
 • в якості профілактики при схильності до серцево-судинних захворювань.
 • важкі захворювання печінки, особливо пов'язані з підвищенням рівня трансамінази;
 • годування грудьми і вагітність;
 • пацієнти приймають циклоспорин;
 • міопатія, при ризику розвитку міопатії дозування знижують;
 • діти (до 18 років);
 • алергія, на будь-які з компонентів препарату.
 • головний біль, полінейропатія;
 • міопатія, хворобливі відчуття в м'язах і суглобах;
 • різні алергічні реакції;
 • нудота, панкреатит, запор, пронос;
 • астенія;
 • канальцевая протеїнурія.

Інструкція по застосуванню Крестору (Спосіб і дозування)

Таблетки приймають незалежно від прийому їжі, що не ламаючи і не розжовуючи.

Дозування і тривалість прийому ліків повинна призначатися лікарем.

Згідно з інструкцією із застосування Крестору, вперше приймають препарат і пацієнтам з низькою потребою в ньому, добову дозу встановлюють в межа 5-10 мг. Через 21 день, при необхідності, дозування можна збільшити. При підвищенні добового споживання Crestor до 40 мг, слід уважно стежити за станом пацієнта, особливо в перші пару днів переходу на нову дозування.

У пацієнтів, із середнім ступенем ниркової недостатності, стартова доза 5 мг на добу. Далі - до 40 мг / сут.

Для монголоидов, внаслідок особливостей функціонування печінки, початкова доза становить 5 мг на день. Протипоказано призначення і прийом доз, що перевищують 20 мг на день.

У осіб, схильних до міопатії призначати більше 20 мг на добу протипоказане.

При передозуванні посилюються побічні ефекти. гемодіаліз неефективний, специфічний антидот відсутній.

Терапія - згідно симптомів + контроль печінкових ферментів.

Не рекомендується поєднувати з циклоспорином.

Спостерігається зміна плазмової концентрації Крестору при поєднанні з іншими ліпідознижуюча препаратами (геміфіброзіл).

Препарат впливає на значення протромбінового індексу, в зв'язку в цим, не рекомендується поєднувати його з антагоністами вітаміну К, варфарином.

Частота прояву і характер побічних реакцій може змінюватися при прийомі розувастатину з езетіміба.

різні фібрати, гемофібрати, нікотинова кислота і гемфіброзил підвищують ймовірність виникнення міопатії. Їх поєднання з Крестором не рекомендується.

Небажаний одночасний прийом препарату з інгібіторами протеаз, ритонавіром, лопінавіром, еритроміцином, антацидами, оральними контрацептивамиі.

Умови зберігання

Не допускати попадання до ґрунту. Зберігати в прохолодному місці.

аналоги Крестору

Крестор і його аналоги: аллеста, Астин, аторвастерол, атормак, Вабадин, вазоклін, Васта, Зост, лескол XL, торзакс, Лівостором, ліпімакс, ліпримар, ловастатин, сімвакард, етсет, Симгал, толевас, Торвакард, Туліп, торвазін, сімстат, симвакор, правапрес, літорва, ліподемін, лімістін, лівазо, Кардаков Зокор, вазиліп, атотекс, аторис, амвастан.

Ціна аналогів може істотно відрізняться від оригіналу.

Відгуків про Крестором на форумах мало. Препарат з'явився на вітчизняному ринку порівняно недавно. Ліки активно використовують для лікування гіперліпідемії, особливо у осіб, які перенесли інфаркти і інсульти. Серед побічних ефектів можуть виникнути головний біль і порушення режиму сну. Під час прийому кошти, слід приділяти особливу увагу контролю над складом крові і рівнем ферментів печінки.

Купити в Москві 28 таблеток по 5 мг можна за 972 рубля.

Ціна Крестор 10 мг в аптеках складає близько тисячі п'ятсот тридцять сім рублів за 28 штук. Ціна 20 мг Крестор від холестерину становить 2439 рублів за 20 штук.

Придбати таблетки 40 мг, 28 штук можна за 3656 рублів.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

приймала препарат цей один місяць Результат -холестірін став за показаннями ще вище.

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Крестор - інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Крестор є препарат, терапевтичний ефект якого полягає в зниженні рівня холестерину в крові. Діюча речовина препарату - селективний інгібітор ГМГ-КоА-редуктази.

Розувастатин значно знижує вміст ліпопротеїнів низької і вкрай низької щільності в крові, шляхом підвищення числа печінкових рецепторів, що реагують на ліпопротеїни низької щільності.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають Крестор, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися Крестор можна прочитати в коментарях.

Крестор випускається у формі таблеток для перорального застосування дозуванням 5, 10, 20 і 40 мг в залежності від вмісту в 1 таблетці головного активного компонента. Препарат упакований в блістери по 28 штук в картонній пачці (2 блістери по 14 таблеток).

До складу 1 таблетки входить:

 • Активна речовина: розувастатин - 5, 10, 20 або 40 мг (у вигляді розувастатину кальцію);
 • Допоміжні компоненти (для таблеток по 5/10/20/40 мг відповідно): моногідрат лактози - 93,08 / 89,5 / 179 / 164,72 мг, мікрокристалічна целюлоза - 31,02 / 29,82 / 59,64 / 54,92 мг, фосфат кальцію - 11,32 / 10,9 / 21,8 / 20 мг, кросповідон - 7,5 / 7,5 / 15/15 мг, стеарат магнію - 1,88 / 1,88 / 3 , 76 / 3,76 мг.

Клініко-фармакологічна група: гиполипидемический препарат.

Препарат Крестор має наступні показання до застосування:

 • При гомозиготною сімейною гіперхолестеринемії як доповнення до іншої холестеринзнижувальної лікуванню (наприклад, ЛПНЩ-аферез) або дієті, а так само в тих випадках, коли подібне лікування неефективне.
 • Терапія атеросклерозу для уповільнення прогресування хвороби у хворих, яким показано гиполипидемическое лікування.
 • Первинна гіперхолестеринемія тип IIа (в тому числі - сімейна гетерозиготна гіперхолестеринемія).

Також використовують як доповнення до дієти - при змішаній гіперхолестеринемії (тип IIв) в разі, коли немедикаментозні методи (зниження маси тіла, фізична активність) і зміна харчування неефективні.

Активний компонент Крестору (розувастатин) є ферментом, який перетворюється на мевалоновую кислоту, яка є попередником холестерину. Вплив медикаменту направлено на печінку, де холестерин синтезується.

Терапевтичний ефект від прийому Крестору розвивається протягом першого тижня лікування, а максимальний ефект досягається протягом 2-4 тижнів регулярного прийому.

Згідно з інструкцією із застосування таблетки Крестор призначені для прийому всередину, препарат не розжовують, запиваючи необхідною кількістю води.

До початку лікування даним лікарським препаратом пацієнтові рекомендується якийсь період часу дотримуватися спеціальної дієти, що знижує рівень ліпідів і холестерину в крові, яку продовжують і під час терапії. Добова доза ліків підбирається в індивідуальному порядку, залежно від концентрації ліпідів у крові.

 • Рекомендована початкова доза для пацієнтів, які починають приймати препарат, або для пацієнтів, переведених з прийому інших інгібіторів ГМГ-КоА-редуктази, повинна становити 5 або 10 мг препарату Крестор 1 раз / сут. При виборі початкової дози, слід керуватися індивідуальної концентрацією холестерину і брати до уваги можливий ризик серцево-судинних ускладнень, а також необхідно оцінювати потенційний ризик розвитку побічних ефектів. У разі необхідності, доза може бути збільшена до більшої через 4 тижні.
 • Препарат з дозуванням 40 мг підвищує у пацієнтів ризик розвитку побічних ефектів, тому терапію на початковому етапі проводять таблетками Крестор з більш низькою дозуванням. Таблетки з дозуванням 40 мг можуть призначатися лише пацієнтам з групи ризику, у яких високий ризик розвитку серцево-судинних ускладнень на тлі підвищеного рівня холестерину. Максимальна доза препарату призначається в тому числі особам, у яких був відсутній бажаний терапевтичний ефект від прийому таблеток з більш низьким зміст головного діючої речовини. Пацієнти, які отримують препарат Крестор в максимальному дозуванні повинні постійно перебувати під контролем фахівця.

Не рекомендується призначення препарату в дозі 40 мг пацієнтам, які раніше не зверталися до лікаря. Після 2-4-х тижнів терапії і / або при підвищенні дози препарату Крестор необхідний контроль показників ліпідного обміну (при необхідності потрібна корекція дози).

Пацієнтам із групи ризику по розвитку міопатії початкова доза препарату становить 5 мг, таблетки дозуванням 40 мг цим пацієнтам протипоказані.

Таблетки з дозуванням 5, 10 і 20 мг мають ряд наступних протипоказань до використання:

 1. Індивідуальна непереносимість входять до складу препарату компонентів;
 2. Індивідуальна непереносимість лактози, лактазная недостатність;
 3. Вік до 18 років;
 4. Важкі захворювання печінки, збільшення активності печінкових трансминаз;
 5. Серйозні порушення функції нирок;
 6. Одночасна терапія циклоспорином;
 7. Вагітність і період грудного годування;
 8. Міопатія.

Протипоказаннями до прийому таблеток Крестор з дозуванням 40 мг є такі стани:

 • надмірне вживання алкоголю;
 • стану, які можуть призводити до підвищення плазмової концентрації розувастатину;
 • одночасний прийом фібратів;
 • дитячий та підлітковий вік до 18 років;
 • одночасний прийом циклоспорину;
 • у жінок: вагітність, період лактації, відсутність адекватних методів контрацепції;
 • захворювання печінки в активній фазі, включаючи стійке підвищення сироваткової активності трансаміназ і будь-яке підвищення активності трансаміназ в сироватці крові (більш ніж в 3 рази в порівнянні з ВМН);
 • підвищена чутливість до розувастатину або будь-якого компонента препарату;
 • непереносимість лактози, дефіцит лактази або глюкозо-галактозна мальабсорбция (препарат містить лактозу);
 • пацієнтам з факторами ризику розвитку міопатії / рабдоміолізу, а саме: ниркова недостатність середнього ступеня тяжкості (ККменее 60 мл / хв), гіпотиреоз, особистий або сімейний анамнез м'язових захворювань, міотоксичність на тлі прийому інших інгібіторів ГМГ-КоА-редуктази або фібратів в анамнезі;
 • пацієнтам монголоїдної раси.

З обережністю Крестор у всіх дозуваннях слід приймати при наявності наступних станів / захворювань:

 1. Неконтрольовані судомні напади;
 2. Хвороби печінки в анамнезі;
 3. Артеріальна гіпотензія;
 4. сепсис;
 5. Ендокринні, метаболічні або електролітні порушення, що протікають у важкій формі;
 6. Травми, великі хірургічні втручання;
 7. Вік від 65 років.
 8. Крестор в добовій дозі 40 мг при слабкому ступені тяжкості ниркової недостатності (кліренс креатиніну більше 60 мл в хвилину) слід приймати з обережністю.

Досвіду застосування Крестору у хворих з печінковою недостатністю і з більш ніж 9 балами за шкалою Чайлд-П'ю немає.

Крестор може викликати і побічні ефекти, які можуть вражати різні системи організму:

 • Ендокринна система: цукровий діабет другого типу;
 • Імунна система: набряк Квінке, анафілактичний шок;
 • Ендокринна система: цукровий діабет другого типу;
 • Центральна нервова система: запаморочення, головний біль, втрата пам'яті, множинні ураження нервів;
 • Ураження шкірних покривів: кропив'янка, шкірні висипання, свербіж шкіри, синдром Стівенса-Джонсона;
 • Сечовидільна система: поява білка в сечі, поява крові в сечі;
 • Кістково-м'язова система: множинні ураження м'язової тканини, розчинення кісткової тканини, болі в м'язах, біль у суглобах;
 • З боку шлунково-кишкового тракту: запори, нудота і блювота, болі в животі, в поодиноких випадках - панкреатит.
 • Результати лабораторних досліджень: підвищення концентрації білірубіну, порушення функціонування щитовидної залози, підвищення концентрації глюкози, підвищення активності ГГТ і ЛФ;
 • Репродуктивна система: збільшення молочних залоз у чоловіків.

Побічні ефекти від прийому препарату Крестор спостерігаються досить рідко, з більшою ймовірністю виникнення безпосередньо залежить від дози. При діагностуванні у пацієнта проблем зі здоров'ям дозу необхідно знизити. У більшості випадків після цього побічні ефекти зникають.

Структурні аналоги за діючою речовиною:

Увага: застосування аналогів має бути погоджено з лікарем.

Середня ціна Крестором, таблетки в аптеках (Москва) 700 рублів.

Препарат відпускається за рецептом.

Крестор був призначений лікарем моїй мамі після того, як нею був перенесений інфаркт. За словами лікаря, прийом даного препарату необхідний для продовження життя, адже холестеринові бляшки у тих пацієнтів, хто приймав цей препарат, ущільнюються.

Півроку тому у чоловіка виявили високий рівень холестерину в крові. Можна сказати, що на той момент він просто зашкалював, і чоловікові прописали спеціальну дієту і призначили Крестор у дозі 10 мг, через місяць дозу збільшили до 20 мг. Мене, звичайно, жахнули кількість і серйозність побічних ефектів, прописаних в інструкції, але чоловік поставився до цього спокійніше, і без заперечень став і таблетки пити, і дієту дотримувати.

Крестор: інструкція із застосування

Крестор є препарат, терапевтичний ефект якого полягає в зниженні рівня холестерину в крові.

Форма випуску та склад препарату

Препарат Крестор випускається у формі таблеток для перорального застосування дозуванням 5, 10, 20 і 40 мг в залежності від вмісту в 1 таблетці головного активного компонента. Препарат упакований в блістери по 28 штук в картонній пачці (2 блістери по 14 таблеток).

Головною діючою речовиною таблеток є: Розувастіна кальцію 5 мг, Розувастіна кальцію 10 мг, Розувастіна кальцію 20 мг і Розувастіна кальцію 40 мг. Крім цього до складу препарату входить ряд допоміжних хімічних компонентів, включаючи моногідрат лактози, про що слід інформувати пацієнтів з уродженою непереносимістю лактози або лактазной недостатністю. Таблетки опуклі з обох сторін з гравіюванням з одного боку, що позначає дозування активної речовини.

Активна діюча речовина препарату зменшує рівень загального холестерину, холестерину ЛПНЩ, тригліцеридів, аполіпопротеїну В. Під впливом препарату незначно збільшується вміст ХС ЛПВЩ і АпоА-I (аполипопротеина А-I). Виражений терапевтичний ефект спостерігається вже через тиждень від початку лікування, а максимальна дія ліків помітно через 2 тижні.

Препарат Крестор має наступні показання до застосування:

 • Первинна гиперхолистеринемия по Фредриксоном 2 а типу, в тому числі сімейна гетерозиготна гиперхолистеринемия;
 • Змішана гиперхолистеринемия 2 б типу на додаток до дієти і фізичних навантажень;
 • Гіпертригліцеридемія 4 типу за Фредриксоном на додаток до дієти;
 • Для уповільнення утворення атеросклеротичних відкладень у пацієнтів з групи ризику, які дотримуються суворої дієти;
 • В якості первинної профілактики захворювань серця і судин (інсульту, інфаркту та інших), викликаних атеросклеротичними відкладеннями;
 • Пацієнтам з високим ризиком розвитку ішемічної хвороби серця, а також особам з високим ризиком розвитку артеріальної гіпертензії.

Препарат Крестор можна приймати тільки за призначенням фахівця. Перед початком терапії слід уважно ознайомитися з прикладеною інструкцією.

Таблетки з дозуванням 5, 10 і 20 мг мають ряд наступних протипоказань до використання:

 • Індивідуальна непереносимість входять до складу препарату компонентів;
 • Індивідуальна непереносимість лактози, лактазная недостатність;
 • Вік до 18 років;
 • Важкі захворювання печінки, збільшення активності печінкових трансминаз;
 • Серйозні порушення функції нирок;
 • Одночасна терапія циклоспорином;
 • Вагітність і період грудного годування;
 • міопатія;

Протипоказаннями до прийому таблеток Крестор з дозуванням 40 мг є такі стани:

 • Вживання алкогольних напоїв;
 • Виражені патології печінки і нирок, що супроводжуються порушенням функції цих органів;
 • Пацієнтам з високим ризиком розвитку міопатії;
 • Гіпотиреоз - явний або в анамнезі;
 • Одночасна терапія фібратами.
 • Особи монголоїдної раси;
 • Зараження крові, септична інфекція;
 • Знижений артеріальний тиск;
 • Нещодавно перенесені великі оперативні втручання;
 • Судоми або епілепсія;
 • Отримані травми;
 • Важкі порушення обміну речовин;
 • Дисбаланс електролітів в крові.

З обережністю препарат приймають при наступних станах:

Таблетки Крестор призначені для прийому всередину, препарат не розжовують, запиваючи необхідною кількістю води.

До початку лікування даним лікарським препаратом пацієнтові рекомендується якийсь період часу дотримуватися спеціальної дієти, що знижує рівень ліпідів і холестерину в крові, яку продовжують і під час терапії. Добова доза ліків підбирається в індивідуальному порядку, залежно від концентрації ліпідів у крові.

Рекомендована початкова доза препарату не повинна бути вище 5-10 мг 1 раз на добу. При підборі дози ліків слід обов'язково враховувати особливості організму хворого і ризик розвитку серцево-судинних ускладнень на тлі прийому. При недостатньому терапевтичному ефекті доза препарату може бути збільшена не раніше, ніж через 1 місяць від початку терапії.

Препарат з дозуванням 40 мг підвищує у пацієнтів ризик розвитку побічних ефектів, тому терапію на початковому етапі проводять таблетками Крестор з більш низькою дозуванням. Таблетки з дозуванням 40 мг можуть призначатися лише пацієнтам з групи ризику, у яких високий ризик розвитку серцево-судинних ускладнень на тлі підвищеного рівня холестерину. Максимальна доза препарату призначається в тому числі особам, у яких був відсутній бажаний терапевтичний ефект від прийому таблеток з більш низьким зміст головного діючої речовини. Пацієнти, які отримують препарат Крестор в максимальному дозуванні повинні постійно перебувати під контролем фахівця.

Початкову дозу препарату можна збільшувати тільки після оцінки показників рівня ліпідів в крові. Пацієнтам пенсійного віку в більшості випадків не потрібна корекція дози, однак терапію препаратом вони повинні проходити під постійним контролем лікаря.

Пацієнтам із групи ризику по розвитку міопатії початкова доза препарату становить 5 мг, таблетки дозуванням 40 мг цим пацієнтам протипоказані.

Використання при вагітності та лактації

Препарат Крестор протипоказаний до застосування жінкам в період вагітності і грудного вигодовування.

Жінкам статевозрілого віку, які отримують терапію даними лікарським засобом, слід звернути увагу на ефективні та адекватні методи захисту від незапланованої вагітності. У разі ненавмисного настання вагітності на тлі терапії лікування препаратом слід негайно припинити і обов'язково повідомити лікаря про використання Розувастіна.

У більшості випадків препарат дуже добре переноситься пацієнтами. Незначні побічні ефекти, які можуть виникати, слабо виражені і проходять самостійно без будь-якої медичної допомоги.

У пацієнтів з підвищеною індивідуальною чутливістю можливий розвиток наступних негативних реакцій:

 • Алергічні реакції, висип на шкірі, кропив'янка, ангіоневротичний набряк;
 • Головний біль і запаморочення;
 • Розвиток цукрового діабету 2 типу;
 • Порушення стільця, нудота, позиви до блювоти, метеоризм;
 • М'язові болі, в рідкісних випадках розвиток міопатії;
 • Поява білка в сечі, в рідкісних випадках розвиток ниркової недостатності;
 • Порушення функції печінки, збільшення активності печінкових трансминаз.

При випадковому прийомі всередину великих доз препарату у пацієнтів можливий розвиток ознак передозування, які виражаються в пригніченні роботи печінки і нирок, розвитку порушень з боку серця і судин. При появі подібних порушень пацієнту проводиться симптоматичне лікування, спрямоване на підтримку життєво важливих функцій. Гемодіаіліз при передозуванні виявляється малоефективним.

Взаємодія препарату з іншими засобами

З непрямими коагулянтами: одночасно використання таблеток Крестор може привести до збільшення протромбінового часу.

З фібратами, фенофібратами і нікотиновою кислотою: збільшується ризик розвитку міопатії. З метою профілактики розвитку подібних ускладнень початкова добова доза препарату Крестор не повинна перевищувати 5 мг.

З антацидними засобами: одночасне використання препарату Крестор призводить до значного зниження терапевтичного ефекту. Антациди необхідно приймати не раніше, ніж через 2 години після прийому таблеток Розувастіна.

Пацієнти, які приймають високі дози препарату (40 мг на добу), схильні до ризику розвитку канальцевої протеїнурії транзиторного походження. Порушення функції нирок при цьому не обумовлені гострими патологічними або запальними процесами. Пацієнти, які приймають препарат Крестор в даному дозуванні, повинні регулярно здавати аналізи і проходити комплексне обстеження з метою визначення функції нирок.

Препарат в будь-якому дозуванні може викликати у пацієнтів на тлі його застосування м'язові болі, міопатії, в рідкісних випадках розвиток рабдоміолізу.

При призначенні таблеток лікар повинен обов'язково попередити пацієнта про необхідність негайного повідомлення про появу несподіваних болів в м'язах, м'язової слабкості, недугами і загальної слабкості в поєднанні з підвищеною температурою тіла.

Перед призначенням даного лікарського засобу пацієнтам слід обов'язково провести контроль функції печінки, який повторюють через 3 місяці від початку лікування. Препарат повністю скасовують або знижують під контролем лікаря добову дозу, якщо в ході досліджень було відзначено збільшення активності печінкових трансминаз і порушення роботи органу.

Пацієнтам з генетичною схильністю до цукрового діабету в період терапії препаратом Крестор слід дотримуватися особливої ​​обережності, оскільки великий ризик розвитку цукрового діабету 2 типу.

Клінічний досвід використання препарату Крестор у водіїв автотранспорту відсутня, тому слід дотримуватися обережності або на період лікування відмовитися від водіння машини.

Безпека і ефективність препарату при використанні в педіатричній практиці не встановлена, тому таблетки не рекомендується призначати пацієнтам молодше 8 років.

Аналогічними за своїм терапевтичним ефектом з препаратом Крестор є такі засоби:

 • Розувастін канон таблетки для прийому всередину;
 • Розарт;
 • Тевастор таблетки;
 • Мертіні.

Препарат продається в аптеках за рецептом лікаря. Зберігати таблетки рекомендується подалі від дітей при оптимальній температурі не вище 30 градусів. Термін придатності ліків становить 36 місяців з дня дати виготовлення.

Орієнтовна вартість препарату Крестор в аптеках Москви становить 570 рублів.

Оставьте комментарий

+ 15 = 20