препарат Елькар

Елькар

Ціни в інтернет-аптеках:

Елькар - лікарський засіб, що поліпшує енергозабезпечення та метаболізм тканин, що надає липолитическое дію і нормалізує секрецію шлунка. Випускається Елькар в формі жувальних таблеток, розчину для прийому всередину, розчину для внутрішньовенного введення.

Фармакологічні властивості Елькар

Міжнародна назва Елькар - Левокарнітін.

Головне діюча речовина препарату - левокарнітіна - заповнює дефіцит карнітину, сприяє швидкому відновленню організму після психічних і фізичних навантажень.

Допоміжні компоненти кошти: метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, лимонна кислота і вода очищена.

L-карнітин - природний елемент, споріднений вітамінам групи B. Він бере участь в обмінних процесах організму, виступаючи переносником жирних кислот, в тому числі пальмітинової, з цитоплазми через клітинні мембрани в мітохондрії, де дані кислоти піддаються процесу окислення з утворенням ацетил-КоА і АТФ .

Згідно з інструкцією, Елькар є вітаміном, що активує жировий обмін, нормалізує метаболічні процеси, що стимулює регенеративні функції організму.

Медикамент надає анаболічну, метаболічну, липолитическое, стимулюючий і антигіпоксичну дії. Левокарнітін підвищує захисні функції організму, сповільнює розпад білків, зміцнює м'язову систему.

Елькар за відгуками надає хорошу загальнозміцнюючу дію, так як активує ферментну функцію і сприяє швидкому відновленню працездатності після навантажень незалежно від їх характеру.

В результаті застосування Елькар відновлюються пошкоджені нервові тканини, знижується витрата глікогену, нормалізується підвищений основний обмін при гіпотиреозі.

Швидко всмоктуючись, максимальної концентрації в плазмі крові ліки досягає протягом 3 годин. Терапевтичний ефект надає протягом 9-10 годин. З організму виводиться за допомогою нирок у вигляді складних ефірів.

Лікарський засіб підвищує ферментативну активність і секрецію кишкового і шлункового соків, прискорюючи таким чином засвоєння їжі, а також знижує вміст жиру в м'язах, зменшує надлишкову масу тіла, нормалізує жировий і білковий обмін. Елькар забезпечує економну витрату глікогену, збільшуючи його запаси в м'язах і печінці, зменшує ступінь лактатацидозу - неспецифічного синдрому, що розвивається на тлі важких захворювань з підвищеним утворенням і накопиченням в крові молочної кислоти.

За інструкцією Елькар підвищує стійкість організму до навантажень.

За схожим фармакологічній дії аналогами Елькар є такі препарати: Левокарнітін, Каніт і Карніфіт.

Показання до застосування Елькар

Аналоги і Елькар по інструкції призначають у складі комплексного лікування або в якості монотерапевтичного кошти при таких захворюваннях і станах, як:

 • порушення секреторної функції, панкреатит, гастрит;
 • анорексія;
 • псоріаз, себорея, екзема, склеродермія, алопеція, червоний вовчак;
 • гіпертиреоз;
 • неврологічні порушення внаслідок судинних, токсичних, травматичних та інших уражень головного мозку;
 • міопатія, мітохондрія і інші захворювання, пов'язані з дефіцитом карнітину.

Медикамент також рекомендують застосовувати людям в період відновлення після серйозних навантажень або спортивних травм, під час післяопераційних реабілітацій, для профілактики посттренировочного синдрому, з метою поліпшення фізичних показників.

У педіатрії Елькар застосовують при виходжуванні недоношених новонароджених або народилися в строк, але з ослабленим смоктальним рефлексом, а також при лікуванні дітей з родовими травмами, порушеннями психічної або рухової функцій, дефіцитом маси тіла.

Всередину Елькар за інструкцією приймають за півгодини до їжі, розбавляючи засіб невеликою кількістю води.

Дозування кошти і тривалість лікування залежать від виду і тяжкості захворювання, але, як правило, складають:

 • 2 г (2 ч.л.) двічі на добу при синдромі нервової анорексії, в період після хірургічних втручань і важких захворювань. Курс лікування - 1-2 місяці;
 • 1-2 г 2-3 рази на добу при тривалих фізичних навантаженнях;
 • 2,5-3 г 2-3 рази на день при спортивних травмах і з метою профілактики посттренировочного синдрому. Тривалість лікування Елькар - 3-5 тижнів.
 • 500 мг (0,5 ч.л.) двічі на добу з метою стимуляції апетиту у пацієнтів з хронічним гастритом, що протікає на тлі зниженою секреторною функції, і хронічним панкреатитом, що супроводжується зовнішньосекреторноїнедостатністю. Час прийому - 1-1,5 місяця;
 • 1 г двічі на добу при лікуванні шкірних захворювань. Термін лікування - 2-4 тижні;
 • 250 мг (1/4 ч.л.) 2-3 рази на день при гіпертиреозі і затримки росту. Лікування проводять протягом 20 днів, після чого роблять перерву на 1-2 місяці і повторюють курс, або приймаю розчин Елькар протягом 3 місяців без перерви;
 • 0,5-1 г один раз на добу при ураженнях головного мозку. Тривалість застосування - 3-5 днів. Повторюють курс лікування при необхідності через два тижні;
 • з розрахунку 50-100 мг на 1 кг маси тіла 2-3 рази на добу при карнитиновой недостатності. Курс - 3-4 місяці.

Елькар для дітей рекомендується додавати до солодких напоїв (в соки, компот, кисіль і т.п.). Дітям 3-6 років призначають по 14 крапель (100 мг) 2-3 рази на добу, 6-12 років по 200-300 мг (приблизно 1/4 ч.л.) 2-3 рази на добу. Курс лікування становить 1 місяць. Дітям у віці до 3 років дозування лікарського засобу призначає лікуючий лікар індивідуально.

Згідно з інструкцією, Елькар не призначають людям з гіперчутливістю або непереносимістю компонентів, що входять до його складу, пацієнтам з важкими захворюваннями травної системи і підвищеним вмістом в організмі карнітину.

З обережністю медикамент призначають дітям до 3 років, вагітним і годуючим жінкам.

Згідно відгуками, Елькар може викликати такі небажані реакції, як біль у шлунку, метеоризм, блювання, діарея, запаморочення.

При тривалому застосуванні препарату можуть розвинутися алергічні реакції у вигляді дерматиту, ангіоневротичного набряку, шкірної висипки, кропив'янки.

У пацієнтів з уремією можливий розвиток міастенії.

У відгуках про Елькар повідомляється, що при передозуванні лікарським засобом відбувається посилення описаних вище побічних ефектів. З метою лікування слід промити шлунок та прийняти активоване вугілля.

Якщо під час лікування даним препаратом з'являються болі в епігастральній ділянці, то слід зменшити дозування.

При одночасному застосуванні Елькар і аналогів з глюкокортикостероїдами останні сприяють накопиченню карнітину у всіх тканинах, за винятком печінки. Підсилюють ефект медикаменту анаболічні засоби.

Елькар по інструкції слід зберігати в прохолодному місці, захищеному від попадання прямих сонячних променів і недоступному для дітей.

Термін придатності - 3 роки, після відкриття флакона - 2 місяці за умови зберігання в холодильнику.

З аптек Елькар відпускає в безрецептурний режимі.

Елькар р-р внутр 30% 25мл n1

Елькар розчин 300 мг / мл 25 мл

Елькар розчин 300мг / мл 25мл

Елькар розчин 300 мг / мл 50 мл

Елькар розчин для прийому всередину 30% 25 мл

Елькар гран.шіп. д / внутр. прим. лимон 5г n10

Елькар розчин 300мг / мл 50мл

Кожна людина хоча б кілька разів у своєму житті стикався з таким неприємним захворюванням, як нежить. Найчастіше закладений ніс з п.

Чому я худну без причини? Які наслідки захворювання? Чи потрібно звертатися до лікаря або «саме пройде»? Кожна людина повинна знати, чт.

Це питання цікавить дуже багатьох. Якщо ще зовсім недавно баню на 100% вважали корисною, то останнім часом з'явився ряд побоювань, підтем.

Те, що ми їмо кожен день, починає хвилювати нас в той момент, коли лікар ставить несподіваний діагноз «атеросклероз» або «ішемічна більш.

Запобігти проникненню і розвиток різних інфекцій може кожна людина, головне - знати основні небезпеки, які підстерігають на к.

Мазок на онкоцитологию (аналіз по Папаніколау, Пап-тест) - це спосіб мікроскопічного дослідження клітин, які беруться з поверхні ш.

При використанні матеріалів сайту, активне посилання обов'язкове.

Елькар

Розчин для прийому всередину прозорий, безбарвний або злегка забарвлений; допускається наявність специфічного запаху.

Допоміжні речовини: лимонної кислоти моногідрат - 1.2 мг, метилпарагідроксибензоат - 0.5 мг, пропілпарагідроксибензоат - 0.2 мг, вода очищена - до 1 мл.

25 мл - флакон-крапельниці темного скла (1) - пачки картонні.

50 мл - флакон-крапельниці темного скла (1) в комплекті з мірною ложкою - пачки картонні.

100 мл - флакони темного скла (1) в комплекті з мірним стаканчиком - пачки картонні.

Препарат для корекції метаболічних процесів.

L-карнітин - природна речовина, споріднене вітамінам групи B. Бере участь в процесах обміну речовин в якості переносника довголанцюгових жирних кислот (в т.ч. пальмітинової) через клітинні мембрани з цитоплазми в мітохондрії, де ці кислоти піддаються процесу β-окислення з утворенням АТФ і ацетил-КоА.

Покращує білковий і жировий обмін, підвищує секрецію і ферментативну активність шлункового і кишкового соків, покращує засвоєння їжі, знижує надлишкову масу тіла і зменшує вміст жиру в м'язах. Підвищує стійкість до фізичних навантажень, пригнічує утворення кетокислот і гліколіз, зменшує ступінь лактатацидозу, сприяє економному витрачанню глікогену і збільшує його запаси в печінці і в м'язах.

Елькар надає анаболічну і липолитическое дію. Нормалізує підвищений основний обмін при гіпертиреозі, будучи периферичних (непрямим) антагоністом дії тиреоїдних гормонів, а не прямим інгібітором функції щитовидної залози.

Покращує обмін речовин і енергозабезпечення тканин.

Всмоктування і розподіл

Після прийому всередину добре всмоктується в кишечнику, Cmax досягається через 3 год. Терапевтична концентрація підтримується протягом 9 год. Добре проникає в печінку, міокард, повільніше - в м'язи.

Метаболізм і виведення

Виводиться нирками, переважно у вигляді ацильних ефірів.

У складі комплексної терапії:

- інтенсивні фізичні навантаження і психоемоційні навантаження: для підвищення працездатності, витривалості, зниження стомлюваності, в т.ч. у літніх осіб;

- в період реабілітації після перенесених захворювань та хірургічних втручань, травм, в т.ч. для прискорення регенерації тканин;

- комплексна терапія хронічного гастриту із зниженою секреторною функцією і хронічного панкреатиту з зовнішньосекреторної недостатністю;

- комплексна терапія шкірних захворювань (псоріаз, себорейна екзема, вогнищева склеродермія, дискоїдний червоний вовчак);

- гіпертиреоз легкого ступеня;

- неврологічні прояви при ураженнях головного мозку судинного, токсичного і травматичного генезу;

- синдром нервової анорексії;

- захворювання, що супроводжуються недоліком карнітину або його підвищеної втратою (в т.ч. міопатії, кардіоміопатії, мітохондріальні захворювання, спадкові захворювання з супутньою мітохондріальної недостатністю) - для поповнення його дефіциту в складі комплексної терапії.

У педіатричній практиці (лікування дітей до 3 років під наглядом лікаря):

- виходжування недоношених і новонароджених, які перенесли родову травму або асфіксію;

- дітям з млявим смоктальним рефлексом і низькою збільшенням маси тіла, зниженим м'язовим тонусом, при недостатньому розвитку рухових і психічних функцій, а також з метою профілактики цих порушень у дітей з групи ризику;

- при затримці росту і нестачі маси тіла у дітей і підлітків молодше 16 років.

У дорослих в спортивній медицині та при інтенсивних тренуваннях (в період тренувального процесу при відпрацюванні аеробного продуктивності):

- для поліпшення швидкісно-силових показників і координації рухів;

- для збільшення м'язової маси і редукції жирової маси тіла;

- для профілактики посттренировочного синдрому (прискорення відновлювальних процесів після фізичних навантажень);

- при травматичних ушкодженнях з метою прискорення регенерації м'язів.

Препарат приймають всередину за 30 хв до їди, додатково розбавляючи рідиною.

дорослим при тривалих фізичних і психоемоційних навантаженнях препарат призначають в дозі від 750 мг (1/2 мірної ложки або 2.5 мл) 3 рази / добу до 2.25 г (1.5 мірної ложки або 7.5 мл) 2-3 рази / добу.

при нервової анорексії, а також в період реабілітації після перенесених захворювань та хірургічних втручань і травм - по 1.5 г (1 мірна ложка або 5 мл) 2 рази / добу. Курс лікування - протягом 1-2 міс.

В комплексної терапії хронічного гастриту і хронічного панкреатиту зі зниженою секреторною функцією препарат призначають по 375 мг (1/4 мірної ложки або 1.25 мл) 2 рази / добу. Курс лікування - протягом 1-1.5 міс.

для лікування шкірних захворювань - по 750 мг (1/2 мірної ложки або 2.5 мл). Курс лікування - протягом 2-4 тижнів.

при гіпертиреозі легкого ступеня препарат призначають по 250 мг (13 крапель) 2-3 рази / добу. Курс лікування - 20 днів. Курс лікування повторюють після 1-2 місячної перерви або застосовують протягом 3 міс без перерви.

при ураженнях головного мозку судинного, токсичного і травматичного генезу - по 750 мг (1/2 мірної ложки або 2.5 мл) / сут. Курс лікування - протягом 3-5 днів. При необхідності через 12-14 днів призначають повторний курс.

при захворюваннях, що супроводжуються недоліком карнітину (первинна та вторинна карнітіновая недостатність) препарат призначають в дозі з розрахунку до 50-100 мг / кг (2-5 крапель / кг) маси тіла. Кратність прийому - 2-3 рази / добу. Курс лікування - протягом 3-4 міс.

дітям препарат призначають у вигляді добавки до солодких страв (кисіль, компот, соки).

Дітям у віці до 3 років режим дозування встановлюють індивідуально. дітям від 3 до 6 років - в разовій дозі 100 мг (5 крапель) 2-3 рази / добу, добова доза - 200-300 мг (11-16 крапель). Курс лікування - 1 місяць. Дітям у віці від 6 до 12 років призначають в разовій дозі 200-300 мг (11-16 крапель) 2-3 рази / добу, добова доза - 400-900 мг (22-48 крапель). Курс лікування - не менше 1 місяця.

при затримки росту - по 250 мг (13 крапель) 2-3 рази / добу. Курс лікування - 20 днів. Курс лікування повторюють після 1-2 місячної перерви або призначають протягом 3 міс без перерви.

дорослим в спортивній медицині та при інтенсивних тренуваннях призначають по 2.5 г 1-3 рази / добу (добова доза 2.5-7.5 г); в разі використання з лікувальною метою - 70-100 мг / кг / добу (5-7.5 г / сут). Курси прийому: 3-4 тижні в предсоревновательний період, в період тренувального процесу - до 6-8 тижнів.

З боку травної системи: біль у шлунку, диспепсія.

Інші: можливі алергічні реакції, міастенія (у пацієнтів з уремією).

симптоми: диспепсичні розлади, миастенические розлади (у пацієнтів з уремією).

лікування: промивання шлунка, прийом активованого вугілля.

Використання в педіатрії

лікування дітей у віці до 3 років слід здійснювати під наглядом лікаря.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Препарат не впливає на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої ​​уваги та швидкої реакції (керування автомобілем та іншими транспортними засобами, робота з рухомими механізмами, робота диспетчера і оператора і т.п.)

У зв'язку з відсутністю досліджень застосування при вагітності та в період лактації не рекомендується.

Препарат слід зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° C. Термін придатності - 3 роки.

Після відкриття флакона препарат слід зберігати в холодильнику протягом 2 міс.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Елькар - інструкція із застосування, форма випуску, дозування для дітей і дорослих, побічні ефекти і ціна

Для поліпшення метаболізму тканин мозку, підвищення вироблення енергії використовується препарат Елькар - інструкція по його застосуванню говорить, що він підходить людям практично будь-якого віку. Медикамент випускається в декількох зручних форматах, містить природна речовина L-карнітин, яке є учасником обмінних процесів всередині організму і підвищує працездатність.

Медична класифікація відносить ліки Елькар до групи препаратів, що поліпшують метаболічні процеси і енергетичний обмін в тканинах. Це дозволяє використовувати засіб в якості коректора обмінних процесів. Активною речовиною складу є левокарнітіна або карніфіт - натуральний компонент, що підвищує стійкість тіла до фізичних навантажень.

Елькар випускається в трьох формах: гранули для приготування розчину, пероральні краплі і ампули для ін'єкцій. Склад і опис кожного типу дивіться в таблиці:

Прозорі безбарвні зі специфічним ароматом

Концентрація левокарнітіна, мг

900 на 1 пакетик

100 на 1 мл розчину

Моногидрат лимонної кислоти, вода, пропіл- і метилпарагідроксибензоат

Ацесульфам калію, лимонна безводна кислота, харчовий ароматизатор лимон, карбонат натрію, діоксид кремнію

Флакони-крапельниці по 25 або 50 мл, флакони з мірним стаканчиком по 100 мл

10 ампул по 5 мл

Елькар відноситься до препаратів, коригуючих метаболічні процеси. Препарат покликаний поліпшити жировий і білковий обміни, підвищити секрецію і активність ферментів шлункового соку, прискорить засвоєння їжі, знизити вміст жиру в м'язах і зайва вага. Компонент переносить пальмітинову кислоту з цитоплазми в мітохондрії, де вона піддається процесу окислення, не впливає на функцію щитовидної залози.

Активна речовина L-карнітин родинно вітамінів росту групи В, бере участь в процесах обміну речовин, виступаючи переносником довголанцюгових жирних кислот через клітинні мембрани, підвищує апетит. L-карнітин знижує ступінь лактацидоза, збільшує запаси глікогену в м'язах і печінці, скорочує витрачання компонента.

За рахунок активної речовини препарат проявляє липолитическое та анаболічний дії, нормалізує обмін речовин при гіпертиреозі, виступаючи непрямим антагоністом дії тиреоїдних гормонів. Після всмоктування в кишечнику Елькар досягає максимуму концентрації через три години, діє протягом 9 годин (трьох - для внутрішньовенного введення), виявляється в печінці, міокарді, м'язах. L-карнітин виводиться нирками.

Згідно з інструкцією із застосування, Елькар для дорослих призначається в складі комплексної терапії за наступними показниками:

 • підвищення працездатності, витривалості, зниження стомлюваності;
 • інтенсивні фізичні та психоемоційні навантаження;
 • реабілітація після перенесених захворювань, хірургічних втручань, травм;
 • прискорення регенерації тканин;
 • хронічний гастрит і панкреатит;
 • псоріаз, себорейна екзема, вогнищева склеродермія, червоний вовчак;
 • легка ступінь гіпертиреозу;
 • неврологічні прояви при ураженнях головного мозку;
 • нервова анорексія, фізичне виснаження;
 • недолік карнітину, підвищена втрата при захворюваннях (міопатія, кардіоміопатія, мітохондріальні хвороби, спадкові захворювання з мітохондріальної недостатністю);
 • поліпшення швидкісно-силових показників, збільшення м'язової маси і редукції жирового обміну тіла (покращує обмін);
 • профілактика посттренировочного синдрому, прискорення відновних процесів після фізичної активності;
 • травматичні ушкодження, для прискорення регенерації м'язів.

Під наглядом лікаря препарат до трирічного віку може використовуватися в педіатрії за наступними показниками:

 • недоношені новонароджені, діти після родової травми, гіпотрофії, гіпотонії або асфіксії;
 • млявий смоктальний рефлекс, низька прибавка або маленький вага, знижений м'язовий тонус, відсутність апетиту;
 • недостатність розвитку рухових, психічних функцій організму, профілактика цих порушень;
 • затримка росту і недолік маси тіла у підлітків молодше 16 років.

Лікарі часто прописують Елькар - інструкція із застосування препарату включає відомості про його способі використання і дозуванні, які залежать від віку пацієнта, типу хвороби і тяжкості перебігу. Доза, кратність прийому, тривалість курсу і режим визначаються лікарем в індивідуальному порядку для пацієнтів. Краплі і гранули приймають всередину, ампули використовують парентерально.

Вміст одного пакетика гранул розбавляють в 150 мл води або соку, приймають раз в день. За інструкцією, краплі приймають всередину за півгодини до прийому їжі, розбавляючи рідина. Курс, режим і дозування дорослим залежать від типу захворювання (див. Таблицю):

Тривалі навантаження фізичного або психоемоційного типу

Анорексія нервових тканин, реабілітація після травм

20 днів, перерва на 1-2 місяці

Ураження головного мозку

3-5 днів, повтор через 12-14 діб

Недолік карнітину, знижений тонус м'язів

Спортивна медицина, інтенсивні тренування в предсоревновательний період

За інструкцією, розчин Елькар вводять внутрішньовенно крапельно або внутрішньом'язово. Перед внутрішньовенним введенням вміст ампули змішують з 100-200 мл розчину хлориду натрію або глюкози. Дозування і режим залежать від типу захворювання:

Гострі порушення мозкового кровообігу

Потім 0,5 г / день курсом тиждень, через 10-12 діб - повтор курсу тривалістю 3-5 днів.

Дефіцит карнітину, ураження мозку

Через 12-14 днів можна повторити, при внутрішньом'язовому введенні ін'єкції робляться 2-3 рази / добу.

Вторинний дефіцит карнітину при гемодіалізі

Гострий інфаркт міокарда, гостра серцева недостатність

Після 2-3 діб доза знижується вдвічі, вводять 2-3 рази / добу.

2-3 рази / добу до виходу з шоку.

У вигляді добавки до страв призначається Елькар для дітей. Батьки вводять краплі в кисіль, компоти або соки. Разова і добові дози залежать від віку дитини: 3-6 років - 100 мг разово 2-3 рази / добу, 200-300 мг суточно, курс лікування місяць; 6-12 років - 200-300 мг разово 2-3 рази / день, 40-900 мг суточно. При затримці росту призначається по 250 мг 2-3 рази / день курсом 20 діб. Терапію можна повторити через 1-2 місяці, або вона триває безперервно терміном три місяці.

В інструкції із застосування слід ознайомитися з особливими вказівками по використанню препарату:

 • лікування дітей до трьох років здійснюється під контролем лікаря;
 • засіб не впливає на концентрацію уваги і швидкість реакції, тому може застосовуватися при управлінні автотранспортом і механізмами;
 • сьогодні вивчається можливість застосування ліків для терапії мітохондріальної міопатії, що виникла на тлі прийому Зидовудина.

У зв'язку з відсутністю досліджень на безпеку і ефективність Елькар його застосування під час вагітності не рекомендується інструкцією. За відгуками матерів, які отримували карнітин при виношуванні дитини, новонароджений не мав відхилень у розвитку і зростанні, але під час всього лікування їх спостерігав лікар, співвідносив користь і ризик. В період лактації прийом препарату також не рекомендується.

Краплі Елькар для новонароджених

За інструкцією, краплі Елькар можуть застосовуватися у новонароджених за показаннями: недоношеність, гіпотонія, асфіксія, травми, отримані при проходженні через родові шляхи. Лікування дітей до трьох років має здійснюватися під суворим контролем педіатрів, тому що є ризик розвитку негативних побічних реакцій у немовлят, що негативно впливають на організм.

При поєднанні Елькар з іншими медикаментами можуть розвинутися неприємні наслідки, тому в інструкції попереджено про лікарську взаємодію:

 • глюкокортикостероїди сприяють накопиченню карнітину в тканинах, крім печінкових;
 • анаболічні засоби підсилюють його ефективність;
 • розчин для внутрішньом'язового або внутрішньовенного введення поєднується з 0,9% розчином хлориду натрію або 5% розчином глюкози (глюкози).

В інструкції із застосування Елькар сказано про побічну дію, які можуть розвинутися на тлі його прийому:

 • біль у шлунку, диспепсія, втрата апетиту;
 • алергічні реакції, міастенія;
 • нудота, блювота, слабкість м'язових тканин;
 • діарея, болі в животі;
 • при швидкому введенні розчину (понад 80 крапель / хвилину) може відчуватися біль по ходу вени;
 • специфічний запах від тіла.

Симптомами передозування краплями, гранулами і розчином Елькар служать диспепсичні розлади - біль у животі, нудота, блювота, алергічні реакції. У пацієнтів з уремией можливо прояв міастенічних відхилень. Лікування передозування полягає в промиванні шлунка пацієнта, прийомі активованого вугілля, по можливості - виклик блювоти.

З обережністю призначається препарат Елькар при вагітності, грудному вигодовуванні, у дітей молодше трирічного віку. Єдиним протипоказанням для прийому, зазначеним в інструкції до препарату, є індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу. За відгуками, перед початком терапії Елькар слід проконсультуватися з лікарем.

Розчин Елькар відпускається за рецептом, інші форми випуску можна купити без нього. Препарати зберігаються далеко від світла і доступу дітей при температурі не вище 25 градусів протягом трьох років для крапель і гранул, двох років - для розчину.

Серед аналогів Елькар виділяють левокарнітіносодержащіе замінники (схожі за активної речовини складу) і препарати, що показують однаковий терапевтичний ефект, але мають в складі іншої діючий компонент. Популярними засобами на полицях аптек є:

Купити Елькар можна через аптечні мережі або інтернет-відділи за цінами, на які впливають форма випуску препарату, обсяг флаконів і рівень торговельної націнки. Орієнтовна вартість медикаментів складе (див. У таблиці):

Інтернет-ціна, в рублях

Аптечний цінник, в рублях

Шипучі гранули 5 г пакетики 10 шт.

Ампули 100 мг / мл 5 мл 10 шт.

Краплі 30% 100 мл

Катерина, 28 років

За останній рік я трохи поправилася, не могла скинути п'ять кілограмів, і по відкликанню знайомої, спробувала препарат Елькар. Він містить карнітин, який дуже корисний для поліпшення апетиту. Додатково до терапії стала займатися спортом і переглянула харчування. Результат - за місяць я повернулася в свій обсяг, до того ж стала менше втомлюватися.

Анастасія, 31 рік

Коли мій другий дитина тільки народилася, йому поставили асфіксцію - він був занадто великий і при проході по родових шляхах став задихатися. Його відразу ж перевели у відділення інтенсивної терапії, ставили крапельниці з Елькар. Тиждень лікування, і нас відразу виписали з пологового будинку здоровими. Добре, що цей препарат допоміг.

Я спортсмен, посилено тренуюся перед виступами, тому не завжди вистачає сил і енергії. Щоб відновити витривалість, п'ю краплі Елькар, які мені порадив знайомий лікар. Вони містять карнітин, який додатково спалює зайвий жир в організмі, так що перед виступами у мене завжди «сухий» прес.

Я страждаю хронічним гастритом, який заробив ще в студентські роки, неправильно харчуючись. Щоб згладити гострі напади, дотримуюся спеціальної дієти. Вичитав в інтернеті, що краплі Елькар можна пити для комплексного впливу на хворобу. Мені вони не сподобалися - толку від них я так і не побачив, хіба що став трішки краще спати.

Інформація представлена ​​в статті носить ознайомлювальний характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Оставьте комментарий

− 4 = 1