Препарат для продовження статевого акту

Які препарати (таблетки) дієво допоможуть продовжити статевий акт чоловіка

Передчасне сім'явиверження призводить до суттєвого порушення статевої функції. Нерідко саме незадоволеність в інтимній сфері призводить до проблем і конфліктних ситуацій в сім'ї або з статевим партнером. В такому випадку народні засоби (відвар кори дуба) або таблетки для продовження статевого акту стають справжнім порятунком.

Для збільшення тривалості статевого акту застосовують різні способи. Це можуть бути спеціальні вправи, модифікація способу життя, лікарські препарати та народні засоби.

В першу чергу слід переглянути свій спосіб життя. Важливо відмовитися від шкідливих звичок, звернути увагу на режим роботи і відпочинку, режим харчування. При необхідності внести корективи.

Відомо, що підвищену сексуальну збудливість можна зняти за допомогою регулярних фізичних навантажень. А наслідком деякого зниження збудливості буде продовження статевого акту. Необхідно пам'ятати не тільки про тренування опорно-рухового апарату, а й про вправи для інтимних м'язів. Це так звана тренування для чоловіків по Кегелю. Нижче представлені найбільш поширені вправи, що застосовуються для продовження тривалості статевого акту:

 1. Ритмічне скорочення і розслаблення м'язів тазового дна з поступовим подовженням тривалості тренування, швидкості виконання і кількості підходів.
 2. Метод «припинити і продовжувати», суть якого полягає в спробі затримки струменя під час сечовипускання.

Слід зазначити, що на тривалість статевого акту впливає частота сексуальних контактів. Важливо розуміти, що чим рідше у чоловіка секс, тим складніше йому себе стримувати. І навпаки, регулярне статеве життя призводить до збільшення тривалості інтимної близькості.

Препарати для продовження статевого акту можуть випускатися в різних фармакологічних формах.

В аптеках спрей представлений в широкому асортименті. Популярними представниками є спрей STUD 5000, PEINEILI, Гармонія Control, LOVESPRAY MARAFON і Longinex. Основна діюча речовина - це лідокаїн. Таким чином діє спрей шляхом зниження чутливості рецепторів і порушення передачі імпульсу від статевих органів. Використовувати спрей досить просто. Потрібно розпорошити його рівномірним шаром на головку і стовбур пеніса. Ефект від препаратів настає через кілька хвилин.

Відрізняється нетривалим дією.

До складу таких засобів, як крем, мазі і гель, також входять місцево анестезуючі компоненти. Крем і гель також можна використовувати в якості мастила і пом'якшує кошти.

Популярним представником є ​​таблетки Дапоксетін. Спочатку ліки застосовувалося для боротьби з депресією, але потім було відмічено вплив на статеву функцію. Дія обумовлена ​​затримкою настання оргазму. Такі таблетки сприяють продовженню статевого акту в чотири рази. Ефект настає через пару годин після прийому однієї таблетки, що значно довше, ніж при використанні коштів для зовнішнього застосування. Для більшого ефекту таблетки слід приймати регулярно.

До цієї групи також належать Віагра і Сіаліс, деякі ліки, виготовлені на основі рослинних компонентів. Ці препарати застосовуються для боротьби з імпотенцією, проте вони здатні пролонгувати статевий акт. Важливо згадати комбіновані препарати, до складу яких входять два і більше компонентів. До них відносять такі найбільш популярні таблетки:

 1. P-Force Power (дапоксетін і силденафіл).
 2. Super Zhewitra (дапоксетін і варденафіл - аналог силденафілу).

Таблетки відрізняються більш вираженим і тривалим ефектом.

Перевагою таблеток є системність дії, яка не тільки проявляється у впливі на статеву функцію, але також надає тонізуючий ефект, викликає прилив сил і бадьорості. Ліки для зовнішнього застосування більш популярні, так як мають місцеву ефектом і практично не викликають побічних ефектів.

Ще одним способом продлеванія статевого акту є презервативи. Це один з найбільш доступних за ціною методів. Ефективність демонструють як звичайні презервативи, так і презервативи, покриті спеціальним мастилом. У першому випадку відзначається притуплення відчуттів через наявність вироби. При недостатньому ефекті додатково під презервативи можна наносити спеціальний крем, мазь або гель. Також існують презервативи, які містять анестетик.

Допомогти чоловікові можуть народні засоби. Одним з найбільш поширених методів є відвар, для приготування якого використовується кора дуба. Якщо протягом тижня вживати такий відвар з кори дуба, то через деякий час помітний позитивний ефект, який проявляється в продовження тривалості статевого акту. А все завдяки тому, що екстракт дуба містить тіамін. Дія полягає в тому, що кора дуба знижує чутливість нервових закінчень, розташованих в області статевих органів. В результаті тривалість статевого акту збільшується.

Не гірше дуба допомагають впоратися з недугою листя смородини або малини. Важливо пам'ятати, що, якщо причиною нездатності до повноцінного статевого акту є не підвищена чутливість інтимних місць, а інші причини, то ефект від екстракту дуба буде незначним.

Передчасне сім'явиверження є основною причиною малої тривалості статевого акту, тому вносить негативні корективи в інтимне життя. На жаль, з даною проблемою стикаються дуже багато пар. В результаті неминучі нервові зриви і сварки. При появі цього симптому необхідно звернутися до уролога або андролога для виявлення причини даного стану і підбору необхідних препаратів. Адже виявлення причини - це запорука раціонального лікування.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(10 голосів, в середньому: 2.6 out of 5)

При прийомі Дапоксетіна, зауважив, що крім ефекту продовження, поліпшується якість ерекції. Це якийсь побічний ефект або так і повинно бути?

Copyright © 2015-2016 MensGen.ru: онлайн довідник про чоловічому статевому здоров'я. Копіювання матеріалів сайту без вказівки активного посилання на першоджерело заборонено.

Не займайтеся самолікуванням. При перших ознаках захворювання зверніться до лікаря.

Найефективніші таблетки для продовження статевого акту чоловіка

Що таке передчасне сім'явиверження - знають не з чуток багато чоловіків. Періодично такі ситуації виникають у молодих чоловіків з невеликим сексуальним досвідом. Але якщо така проблема не проходить з часом, і коротка сексуальна близькість призводить до проблем у відносинах з протилежною статтю або до невпевненості в собі, її слід вирішувати.

Існує багато засобів для продовження статевої близькості. Серед них виділяють і презервативи з пролонгує дію, і мастила, і креми, і краплі, і спреї. Але більшою популярністю користуються все-таки таблетки. Це пов'язано з їх ефективністю і простотою використання.

Єдиного механізму дії у таких препаратів немає. Виділяють кілька груп:

 1. Інгібітори фосфодіестерази. Віагра, Сіаліс.
 2. Антидепресанти. Сертралін, пароксетин.
 3. Деякі анальгетики. Тромадол.
 4. Активатори NO-синтази. Імпаза.
 5. Гормональні (тестостерон).
 6. БАДи. Червоний корінь, вука-Вука і ін.

Кращі таблетки для продовження статевого акту чоловіка: список

Сучасний фармакологічний ринок пропонує достатню кількість препаратів. Їх можна придбати і в аптеці, і в інтернеті, і в інтим-магазинах. Розглянемо деякі з них:

 • дапоксетін. Цей препарат дозволений до застосування в Америці і Європі. Призначають в більшості випадків. Спочатку використовувався як антидепресант, але з часом стало актуальним при лікуванні передчасного сім'явиверження. Дапоксетін зменшує захоплення молекул серотоніну за рахунок блокади рецепторів кори головного мозку. Гормон серотонін при активному синтезі викликає ранню еякуляцію.

Діє препарат швидко, протягом 30-ти хв. Прийом таблетки продовжує акт в чотири рази. Ефект стабілізується при курсовому прийомі протягом місяця. Дапоксетін добре комбінується із засобами, що підсилюють потенцію. Також нормалізує психо-емоційний стан.

 • SuperP-force. Комбінований препарат, діючі речовини: дапоксетін і силденафіл. Останній входить до складу віагри і впливає на кровотік малого таза і кавернозних тіл статевого члена. Діє близько 5-ї години.
 • SuperVidalista. Складається з Дапоксетін і тадалафілу. Препарат не тільки подовжує тривалість сексу, але і підсилює ерекцію. Не викликає звикання.
 • SuperVilitra. Включає в себе дапоксетін і варденафіл. Викликає приплив крові до статевого члена, сприятливо впливає на продукцію тестостерону, підвищує витривалість.
 • Аванафіл. Засіб успішно пройшло клінічні випробування. Допомагає довго не кінчати і скорочує час відновлення сексуальної функції між статевими актами. Діє через 30 хв., Протягом 5-ти годин.

лікарі виділяють кілька причин, що викликають раніше сім'явиверження: Невеликий сексуальний досвід, підвищена чутливість головки статевого члена, гормональні порушення, гіповітаміноз, шкідливі звички, психологічні проблеми (хвилювання перед сексуальної близькістю, невпевненість в собі, депресія, стреси).

Таблетки, щоб довго не кінчати, діють симтоматична. Вони підсилюють кровообіг в статевих органах, розслаблюють певні групи м'язів. Але не усувають причину. Лікарі не рекомендують довго приймати ці таблетки. Необхідно з'ясувати етіологію - через що виникла проблема. Саме позбавлення від причин швидкої еякуляції зробить статеве життя повноцінної.

Регулярні фізичні навантаження, спеціальні техніки тренування м'язів малого тазу, певні пози під час сексу дозволяють вирішити проблему в деяких випадках.

Іноді потрібне хірургічне втручання. наприклад, обрізання - призводить до зниження чутливості головки і пролонгації статевої близькості в 2-3 рази. Або ін'єкції гіалуронової кислоти - процедура теж для зниження чутливості, результат тривати 9-12 місяці, але за цей час формується інший еякуляторний рефлекс. У цю ж групу методів входить пластика вуздечки і деіннерваціі члена.

Це просто елементарно! Щоб повернути і посилити потенцію, потрібно щовечора.

Протипоказання і побічні дії

Всі таблетки, що приймаються щоб довго не кінчати, проходять через шлунок, тонкий кишечник, печінку, нирки, і тому мають протипоказання і «побочки».

Отже, не рекомендується приймати такі таблетки такими групами осіб:

 • Мають схильність до кровотеч
 • неповнолітнім
 • Які приймають препарати з нітратами.
 • При непереносимості компонентів
 • Епілепсії, психоневрологічних розладах
 • онкологічних захворюваннях
 • Зниженому артеріальному тиску
 • Патології травної та видільної систем в стадії декомпенсації.

При тривалому прийомі, недотриманні дозування частіше виникають побічні ефекти, такі, як: порушення імунної системи, головний біль, запаморочення, серцева недостатність, прискорене серцебиття, діарея або запор, хвороблива ерекція, закладеність носа. З боку органів зору: зміна колірного сприйняття, підвищена чутливість до світла.

Короткий статевий акт - часта причина незадоволеності жінки. А проблеми в інтимній сфері призводять до розладу у взаєминах. І навіть, якщо чоловік не обтяжений сім'єю, його влаштовують «короткі романи» і почуття партнерки не особливо важливі, наявність такої проблеми позначається на самооцінці. На сьогоднішній день медицина пропонує безліч варіантів вирішення цієї проблеми. І часто прийом таблеток є найоптимальнішим рішенням.

Будьте першим коментатором

Звичайна ціна: 3960 руб.

Ціна зі знижкою: 990 руб.

 • Кращі збудники для жінок швидкої дії Категорія: Порушення і потяг
 • Як пити Канефрон: інструкція із застосування і. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Що робити, щоб довго не кінчати хлопцю. Категорія: Про ЦЕ
 • Через що і чому чоловік довго не. Категорія: Про ЦЕ
 • Найефективніші таблетки для продовження статевого акту. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Препарати, що підвищують тестостерон у чоловіків: в аптеці. Категорія: Медичні засоби для чоловіків

Таблетки для продовження статевого акту чоловіків: 5 найефективніших засобів

Будь-яка, навіть дрібна, невдача в сексуальному житті може підкосити емоційний стан чоловіка. Ніхто не застрахований від стресових ситуацій на робочому місці або проблем зі здоров'ям, які можуть спровокувати імпотенцію або початок її розвитку. На сьогоднішній день фармацевтичний ринок пропонує широкий спектр препаратів, в тому числі і таблетки для продовження статевого акту чоловіків. Які краще, як правильно і часто їх приймати, де придбати - докладні відповіді на кожне з питань - нижче!

Кращі таблетки, що продовжують статевий акт. ТОП-5

Випускаються різні таблетки для продовження статевого акту, тому чоловік може підібрати вигідні для себе за дією і за ціною.

Для того щоб вибрати вірний засіб, необхідно знати, якими властивостями повинен володіти препарат:

 • В першу чергу, це безпека. Не варто вживати медикаментозний засіб, якщо у людини є патологія, при якій воно протипоказане або є індивідуальна непереносимість компонентів.
 • Відсутність звикання, інакше при кожному наступному прийомі дія буде менш виражено.
 • Покращувати гемоциркуляції в органах малого таза.
 • Збільшувати тривалість статевого акту.
 • Посилювати лібідо.
 • Бажано мати додаткові ефекти (протизапальну, наприклад).

Основною діючою речовиною препарату Левітра, який відноситься до інгібіторів фосфодіестерази, є варденафіл. Ефективність медикаменту підтверджена за допомогою клінічних випробувань і міжнародних сертифікатів.

Головний компонент Левітра стимулює вироблення власного оксиду азоту, який сприяє розслабленню гладких волокон в печеристих тілах статевого члена і перешкоджає синтезу речовини, що впливає на відтік крові з пеніса. Внаслідок цього збільшується кровонаповнення чоловічого органу, і у відповідь на активну стимуляцію посилюється ерекція.

Показаннями служать еректильна дисфункція (тобто неможливість досягти ерекції або закінчення статевого акту) і передчасна еякуляція. Виробники також заявляють, що місячний прийом препарату сприяє відновленню ерекції навіть в разі повної імпотенції.

Рекомендовано вживати не більше однієї таблетки за добу. Бажано, в цей день виключити алкоголь, жирну і гостру їжу. Приймають таблетку за 30-40 хвилин до статевого контакту, запиваючи достатньою кількістю води. Великим плюсом препарату є те, що він дозволений чоловікам, які страждають ендокринною патологією (ожиріння, цукровий діабет) і артеріальною гіпертензією.

Протипоказання не численні:

 1. Важкі захворювання серця (ішемічна хвороба зі стенокардією, серцева недостатність будь-якого ступеня, перенесений інфаркт міокарда).
 2. Артеріальна гіпотонія.
 3. Хронічні захворювання печінки і нирок.
 4. Підвищена чутливість до компонентів з розвитком алергічної реакції.
 5. Заборонено приймати разом з медикаментами з групи нітратів (нітрогліцерин і т.п.).

Придбати Левітру можна без праці майже в будь-якій аптеці. Ціна вища за середню і коливається в районі 800-1400 рублів, через що багато споживачів вважають за краще дженерики. Разом з тим, на думку багатьох чоловіків - це кращі таблетки для продовження статевого акту.

Також входить до групи інгібіторів фосфодіестерази, але діюча речовина представлено тадалафілом. Ефект схожий з таким у Левітра - активуючи гуанілатциклазу, Сіаліс сприяє м'язовому розслабленню і притоку крові в статевий орган, як наслідок - хороша ерекція.

Препарат показаний тільки в разі еректильної дисфункції, при повній імпотенції і відсутності лібідо якийсь позитивний ефект малоймовірний. За клінічним досвідом більшості урологів, Сіаліс в мінімальному дозуванні може застосовуватися у чоловіків, які страждають на запалення передміхурової залози і дизурическими симптомами.

З метою уникнення непередбачених станів настійно рекомендується ознайомитися з протипоказаннями:

 1. Серцева недостатність 2-4 ступеня, ішемічна хвороба і артеріальна гіпертензія.
 2. Наявність в анамнезі інсультів і інфарктів міокарда.
 3. Прийом органічних нітратів або доксазозина.
 4. Ішемічна нейропатія зорового нерва.
 5. Лактазная недостатність.
 6. Хронічна хвороба нирок з високим рівнем креатиніну.

Таблетки, що подовжують статевий акт - Сіаліс випускаються в таблетованій формі по 20, 5 і 2,5 мг. Разова доза становить 5 мг (тобто одна таблетка). Рекомендується приймати препарат, як мінімум, за 30 хвилин до передбачуваного статевого акту в один і той же час доби, незалежно від прийому їжі.

Ціна таблеток варіює від 400 до 7000 рублів за упаковку, що залежить від фірми виробника. Купити їх можна в аптеці або замовити через Інтернет.

Згідно відгуками, Сіаліс ефективно бореться з еректильною дисфункцією різного ступеня тяжкості і позитивно впливає на психоемоційний стан чоловіка.

Хорошою альтернативою для лікування порушень ерекції і продовження статевого акту послужить гомеопатичний препарат ІМПАЗА. Маючи в своєму складі ендотеліальну NO-синтази, призводить до розслаблення гладкої мускулатури, сприяє гарному притоку крові до статевих органів, що забезпечує сильну і тривалу ерекцію.

Імпаза застосовується для терапії різного роду порушень ерекції, ефективно усуває у чоловіків симптоми клімактеричного розлади (зниження сексуального потягу, підвищена стомлюваність і слабкість). З успіхом використовується в разі вікової імпотенції у чоловіків, що мають артеріальну гіпертензію, цукровий діабет і стенокардію. Також регулярний прийом препарату збільшує концентрацію тестостерону в периферичної крові, за умови, що його вихідний рівень був нижче норми.

Для нормалізації потенції і продовження сексу рекомендується приймати по одній-дві таблетки на день, бажано у вечірній час. Курс повинен тривати не менше 3-х місяців. При необхідності - його повторюють через 4-5 місяців. Таблетки слід тримати в роті до кінця розчинення до або після прийому їжі.

Протипоказаннями служать хвороби шлунково-кишкового тракту (лактазная недостатність, галактоземія, мальабсорбція) і непереносимість компонентів лікарського засобу. У разі передозування можлива поява диспепсії (нудота, іноді блювота).

Судячи з відгуків, таблетки, що продовжують статевий акт ІМПАЗА, ефективні при тривалому їх застосуванні і в тому випадку, якщо відсутня органічна патологія репродуктивної системи. Ціна досить прийнятна (250-600 рублів), а придбати товар можна в найближчій аптеці.

Таблетки для лікування еректильної дисфункції і продовження інтиму Зідена відмінно справляються зі своїм завданням за умови відсутності повної імпотенції. Уденафіл - основний компонент, при сексуальної стимуляції сприяє релаксації м'язової стінки дрібних артерій і швидкому притоку крові до статевого органу.

Препарат призначений при незадовільній потенції і тривалості статевого акту. Великим плюсом є те, що Зідену можна приймати разом з алкоголем і жирною їжею, а тривалість «роботи» (до 24 годин) дозволяє чоловікові розслабитися і не відчувати дискомфорту щодо терміну дії таблетки.

Використовувати засіб можна один раз в день в дозі 100 мг. Приймати таблетку потрібно за 30 хвилин до статевого контакту, незалежно від їжі. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до його компонентів, прийомі нітратів, неконтрольованої артеріальної гіпертензії та патології серця.

Упаковка містить 1 або 4 таблетки, і в залежності від їх кількості ціна знаходиться в діапазоні від 2-х до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Купити таблетки для продовження статевого акту можна в аптеці або замовити в Інтернет-магазині.

Прочитавши відгуки про цей засіб, можна зробити висновки, що достатня кількість чоловіків, регулярно його брали, в повній мірі відновили потенцію.

Серед рослинних засобів препаратом вибору для стимуляції потенції є Лаверон. Завдяки наявності в своєму складі коренів горянки, гінкго білоба, цістанхеі пустельній, плодів манго і багато чого іншого, він підвищує сексуальну активність і витривалість, продовжує секс, збільшує кількість еякуляту за рахунок посилення місцевого кровотоку.

Слід зазначити, що цей препарат пройшов клінічні випробування в Сполучених Штатах і Росії. Випускається Лаверон в таблетках, які необхідно приймати за 30-40 хвилин до сексу (по 1-2), запиваючи водою. Перевагою є те, що воно не викликає звикання, а в разі передозування побічні ефекти не наступлять, так як всі компоненти рослинні і не токсичні. Приблизний термін терапії: 1 місяць.

Має наступні протипоказання:

 1. Гіпертонічна хвороба.
 2. Периферичний атеросклероз судин.
 3. Безсоння.
 4. Порушення ритму серця.
 5. Синдром підвищеній нервовій збудливості.

Купити можна дані таблетки для тривалості статевого акту в аптеках за 700-1500 рублів. Грунтуючись на відгуках чоловіків, цей препарат допоміг їм швидко і ефективно відновити потенцію, поліпшити якість сперми. До того ж це хороший засіб саме для пролонгації статевого акту.

Чи варто застосовувати таблетки для тривалості статевого акту?

Перш ніж зважитися на прийом перерахованих вище препаратів необхідно зрозуміти, що у еректильної дисфункції будь-якої етіології є причина. Це може бути стрес, перенесений гостре захворювання, якийсь психологічний бар'єр або органічна патологія статевої системи. Всі ці фактори вимагають медичної допомоги або корекції.

Тривалий прийом таких коштів може викликати фізичне звикання і психологічну залежність, що ще більше погіршить ситуацію. Тому щоб уникнути можливих ускладнень, чоловік повинен з'ясувати першопричину своєї недуги і звернутися до фахівця за лікуванням та рекомендаціями щодо того, які таблетки продовжують статевий акт і підходять конкретно в його ситуації.

Ми з чоловіком зіткнулися з такою проблемою після моєї вагітності і годування груддю. Весь цей тривалий період статевим життям ми не жили зовсім. І коли зважилися відновити - процес роздягання займав в 2 рази більше часу, ніж сам секс. Так тривало протягом двох місяців. Чоловік ще й нервувати став з цього приводу, що ще більше погіршило ситуацію. Я запропонувала звернутися до фахівця, і він порадив чоловікові препарат «Зідена». Ми придбали всього 3 таблетки. Ефект моментальний, нарешті все повернулося на свої кола. Сподіваюся, скоро зможемо обходитися без таблеток.

А є кошти натурального походження, за допомогою яких можна продовжити статевий акт? Ну, типу БАДи і подібні препарати? Бажано щоб можна було підсипати хлопцю і він не знав.

Надана на сайті інформація викладена людьми, що володіють медичною освітою, однак носить виключно теоретичний характер. Ні в якому разі не варто займатися самолікуванням. При маєтку описуваних проблем обов'язково зверніться до установи відповідного напряму, або до свого лікаря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

71 + = 78