препарат Артро

артрит

Опис актуально на 12.11.2015

 • Латинська назва: Artra
 • Код АТС M09AX
 • Діюча речовина: Глюкозаміну гідрохлориду (Glucosamine hydrochloride) Хондроітин сульфат натрію (Chondroitin sulfate)
 • Виробник: Unipharm, Inc. (США)

Концентрація активно-діючих речовин в одній таблетці артрит:

В якості допоміжних компонентів до складу препарату входять: натрію кроскармелоза, МКЦ, стеаринова кислота, двозаміщений кальцію фосфат, стеарат магнію.

Плівкова оболонка: триацетин, гідроксипропілметилцелюлоза (стабілізатор Е464), двоокис титану (добавка Е171).

Таблетки в п / о. Таблетки розфасовані по 30, 60, 100 або 120 штук в білі флакони з щільного поліетилену з кришкою, що загвинчується, під якою передбачений запобіжний клапан з фольги. Кожен флакон обертається плівкою з ПЕ і разом з інструкцією поміщається в пачку з картону.

Дія препарату спрямована на корекцію обмінних процесів в хрящовій і кістковій тканині.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Препарат є стимулятором відновлювальних процесів в хрящовій тканині. Його активні компоненти беруть участь в синтезі сполучної тканини, перешкоджаючи руйнуванню хряща і стимулюючи регенерацію його тканин.

введення екзогенного глюкозаміну сприяє посиленню вироблення хрящового матриксу (міжклітинної речовини) і забезпечує неспецифічний захист хряща від хімічного пошкодження.

Що міститься в таблетках у вигляді сульфатної солі глюкозамін є попередником гексозаміна, а сульфат-аніон необхідний для вироблення мукополісахаридів (глікозаміногліканів) сполучної тканини.

Інша передбачувана функція глюкозаміну - захист пошкодженої хрящової тканини від метаболічного руйнування, спричиненого застосуванням глюкокортикоїдів / НПЗП, і власне протизапальну дію (останній є помірним).

Хондроітин, незалежно від того, в якій формі він всмоктується (в інтактною або у вигляді окремих компонентів), виконує функцію додаткового субстрату для утворення здорового матриксу хряща.

Крім того, речовина:

 • стимулює синтез гіалуронана, колагену типу II і протеогліканів;
 • пригнічуючи активність вільних радикалів, забезпечує захист гіалуронана від розщеплення під впливом ферментів і агресивного дії вільних радикалів;
 • стимулює механізми репарації хрящової тканини;
 • пригнічує активність розщеплюють хрящ ферментів (гіалуронідази і еластази);
 • підтримує необхідну в'язкість синовії.

У пацієнтів, які страждають від остеоартрозу, полегшує симптоми хвороби і зменшує потребу в застосуванні НПЗП.

біодоступність глюкозаміну при прийомі всередину - 25% (ефект першого проходження через печінку). В організмі в найбільшій концентрації виявляється в хрящах суглобів, нирках і печінці.

Приблизно третина прийнятої дози тривало залишається в м'язах і кісткової тканини. Велика частина речовини виводиться в незміненому вигляді нирками, залишок - з фекаліями. Період полуелімінаціі - 68 годин.

Після прийому всередину 800 мг хондроїтину сульфату (За 1 або 2 прийоми) плазмова концентрація речовини різко зростає протягом доби. Показник абсолютної біодоступності - 12%.

Приблизно десята частина прийнятої дози абсорбується у вигляді високомолекулярних похідних, близько 20% - у вигляді низькомолекулярних похідних.

Метаболізується переважно шляхом десульфірування. З організму виводиться нирками. Період полуелімінаціі - 5 годин 10 хвилин.

Таблетки артрит призначають при остеоартрозі хребта і периферичних суглобів I-III ступеня.

Ліки артрит протипоказано при непереносимості будь-якого з вхідних до складу таблеток речовин, вираженою дисфункції нирок, фенілкетонурії.

Відгуки про протипоказання на таблетки артрит підтверджують той факт, що препарат повинен з обережністю застосовуватися у пацієнтів, схильних до кровотеч, при кровотечах, цукровому діабеті, бронхіальній астмі.

На тлі застосування глюкозаміну досить часто фіксуються такі функціональні розлади діяльності шлунково-кишкового тракту, як метеоризм (здуття живота), запор/діарея, біль в епігастральній ділянці. Також можливі:

прийом хондроїтину може спровокувати реакції гіперчутливості.

Ліки артрит, інструкція із застосування

В інструкції із застосування артрит вказується, що в перші три тижні лікування таблетки слід приймати двічі в день по одній. У наступні тижні та місяці кратність застосувань скорочують до одного разу на день.

Препарат призначений для лікування пацієнтів старше 15-ти років. Лікувальні ефекти і всмоктуваність активних компонентів не залежать від часу доби і прийому їжі.

Для досягнення стійкого терапевтичного ефекту потрібно не менше півроку.

Як доповнення до основної терапії для поліпшення функціонального стану опорно-рухового апарату в якості добавки до їжі можуть використовуватися капсули Артро-Актив. Добова доза БАД - 4-6 капсул 300 мг.

Лікування проводять курсами тривалістю від двох тижнів до одного місяця. Оптимальний інтервал між курсами - два тижні.

Інформації про випадки передозування препаратом немає.

Таблетки артрит можуть посилювати дію антиагрегантів та антикоагулянтів, збільшувати абсорбцію тетрацикліну, знижувати дію напівсинтетичних пеніцилінів.

Сумісний з нестероїдними протизапальними і ГКС-препаратами.

Умови зберігання

Таблетки артрит повинні зберігатися при температурі від 10 до 30 ° C в захищеному від вологи, недоступному для дітей місці.

особливі вказівки

У разі розвитку небажаних реакцій з боку травної системи, рекомендується зменшити дозу, а при відсутності поліпшень - припинити прийом препарату.

Ціна аналогів - від 295 рублів.

До складу препарату дона входить тільки одна діюча речовина - глюкозамін (У формі сульфату), тоді як в таблетках артрит дію глюкозаміну гідрохлориду посилюється за рахунок хондроїтину натрію сульфату.

Проте, результати досліджень, що проводилися в групі пацієнтів з остеоартроз великих суглобів, свідчать про те, що глюкозаміну сульфат є єдиним лікарським засобом з доведеними структурно-модифікують властивості при вказаній патології.

Перевагою Дони можна вважати більшу кількість лікарських форм. Препарат випускається у формі порошку для приготування оральної суспензії, ін'єкційного розчину і таблеток.

препарат Терафлекс випускається у вигляді капсул, основу яких складають D-глюкозаміну гідрохлорид (500 мг / капс.) І хондроїтину натрію сульфат (400 мг / капс.).

Маючи практично ідентичний з артрит склад, Терафлекс, відповідно, має і приблизно однакову з ним ефективність.

Структум - це тверді капсули, в кожній з яких міститься по 500 мг хондроїтину сульфату натрію.

Препарат має подібним з артрит дією, проте останній, з огляду на те, що в ньому містяться одночасно два активних компоненти, які підсилюють дію один одного, може вважатися більш ефективним.

У педіатрії застосовується з п'ятнадцятирічного віку.

Відгуки про артрит

Відгуки хворих про препарат артрит суперечливі - хтось каже, що вже через три місяці регулярного застосування відчув істотне поліпшення, хтось же зіткнувся з неприємними побічними ефектами або взагалі не побачив результатів лікування.

Особливість препарату полягає в тому, що містяться в ньому активні речовини є природними структурними компонентами внутрішньосуглобової рідини і хрящової тканини. Ефект від його застосування пов'язаний із заповненням дефіциту цих сполук в організмі.

Крім того, будучи дуже фізіологічним для організму, ліки не впливає на фармакокінетику і ефективність інших засобів (виняток - напівсинтетичні пеніциліни і тетрациклін), а приймати його можна в будь-який зручний для себе час.

На відміну від більшості аналогів артрит зареєстрований не як БАД, а як лікарський засіб. Це дуже важливо, оскільки вимоги до клінічних досліджень ефективності ліків і їх якості вище, ніж вимоги до проведення досліджень ефективності і безпеки, а також якості біодобавок.

Висока концентрація активних речовин в кожній таблетці дозволяє приймати препарат 1-2 рази на день. При цьому артрит абсолютно безпечна навіть при тривалому застосуванні: її безпеку була доведена в ході клінічних досліджень (в тому числі у пацієнтів з супутніми патологіями та при застосуванні в комбінації з іншими препаратами).

Важливим аспектом лікування препаратом також є можливість зменшити дозу прийнятих одночасно з ним НПЗП (які, як відомо, мають масу побічних ефектів) або зовсім відмовитися від їх прийому.

Якщо говорити про думку фахівців, то відгуки лікарів про хондропротекторах взагалі дозволяють зробити висновок, що застосування препаратів цієї групи не отримало високих показників доведеності при дослідженнях за принципами доказової медицини, в зв'язку з чим їх застосування не є лікувальним процесом, а може відноситися до допоміжних методикам .

Ціна артрит в Україні

В українських аптеках ціна артрит (хондроїтин 500 мг + глюкозамін 500 мг) 500 мг №30 становить в середньому 840 грн. Вартість 60 таблеток - 1100-1200 грн, 100 таблеток - 1700-1800 грн, 120 таблеток - близько 2000 грн.

Купити артрит в Москві можна від 750 руб. У таку суму обійдеться упаковка з 30 таблетками. Препарат для суглобів артрит №60 можна придбати в середньому за 1200 руб., №100 - за 1650 руб., №120 - за 1600 руб.

Найнижчу ціну на препарат пропонують в мережі аптек Озерки в СПб.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Я артрит пила курсами 5 років і коліна стали набагато краще згинатися. Але зараз у мене виник побічний ефект, розболілися ноги і оперізуючий біль.

Дуже добре допомагає Ель вона 18уколов (шість тижнів по три уколи в тиждень) спільно з Артура форте. Болей взагалі немає, а то ходити не могла .Артроз 2_3 ступеня. Але потрібно курси повторювати. Ельбона. артрит

ось і мені теж порадив препарат артрит мій друг, взагалі став приймати її трохи менше пів року назад. Сам курс тривати по інструкції пів року, та й друг мені говорив. В цілому результат я вже відчуваю, тому в приницпе я його продовжую пити

Я артрит стала пити за порадою чоловіка. Він у мене в плані лікування суглобів більш досвідчений, ніж я. А у мене просто несподівано стало плече хворіти, досить неприємно було. Спробувала ходити на масаж, він звичайно розслабляючи діє, класно дуже, але стовідсоткового ефекту не дає. Артрит я стала пити місяців 10 тому, закінчила приблизно 3-4 місяці тому. Ніяких побічних явищ у мене не було, відчувала себе прекрасного час прийому, а плече у мене перестало боліти приблизно на 4 тижні прийому. До речі на масаж я продовжила ходити, теж відмінна профілактика проти болячок всяких)

Мені свого часу артрит порадила мама, коли я їй стала скаржитися на болі в колінах. Я професійна гімнастка, перепробувала масу коштів, щоб суставчікі захистити, але практика показала, що ефективна тільки артриті. Прийняла її 2 курсу по півроку, зараз про проблеми з суглобами не пригадую, все прекрасно!

Брав артрит при остеоартрозі плечових суглобів, 1 стадія. Плечі не хворіли сильно, але дискомфорт відчутний був, після курсу артрит про дискомфорт взагалі забув, скоро буду повторний курс для підтримки результату приймати.

Мені артрит від болю в ліктях допомогла. А перепробував я багато препаратів але особисто для мене від усіх цих препаратів це не допомагало. З артрит ж інше зовсім. Після перших двох місяців застосувань полегшення болю в ліктях відчув. Руки перестало вивертати. Після п'ятого місяця прийому стійке поліпшення. Болі немає.

Sobralas prinimat xondroprotektori.pereprochitala mnogo i viysnila, stoit prinimat tolko glukozamin sulfat Natria v doze 1500mg v den, drugie soedinenia glukozamina neeffektivni, i chondroitin pomagaet tolko ot otioka v sustave, ne lechit. I nashla tabletki ili poroshok "dona", v kotorom soderjitsy glukozamin sulfat bez lishnix dabavok.poprobuiu prinimat 1-2 mesiaca, posmotrim chto budet.

Вважаю, що зараз дуже багато обману. Брешуть всі, щоб нажитися на нас, простих обивателів. Тому я рекламі не вірю, а суглоби таблетками АРТРИТ вилікував. Про артрит від знайомих дізнався, що вже говорить на її користь. Ну висновків поспішних робити не став, тому на собі спробувати вирішив. У мене руки давно болять, ще з молодості, в армії застудив сильно. Раніше я улюбленою справою займався - столярував. Як руки боліти сильно стали, довелося закинути. Після кількох місяців використання повернувся до улюбленої справи. Тепер же ще й на замовлення став речі робити

Кажуть що хвороба суглобів вікова. Ха як би не так. При моєму зрості під два метри суглоби почали боліти коли було трохи за двадцять. До сорока років проблема стала гірше в рази. Я ніколи особливо нічим не користуюся а тут довелося погуглити що допомагає від суглобів. Відзначимо все радикальні способи (уколи, проколи) зупинив вибір на артрит. Приймаю перший курс - три місяці. Результат дуже хороший: біль з'являється толькко після тривалих навантажень (якщо багато ходжу або працюю фізично) в решту часу ж біль не турбує.

Приймаю артрит 3 місяці. Лікар рекомендував пропити її 6 місяців. У мене, грижа попереково-хрестового відділу хребта, протрузії, спонділоартрох і остеохондроз. Болі після сну, я навіть не можу описати, встаю з працею і не можу навіть зробити крок, потім походжав. Чи допомагає артрит-нічого не помітила. Але, якщо, припустимо, хороша погода, я можу цілий день ходити без болю, але, сидіти довго не можу, біль віддає в стегно і ногу.Вот коли проп'ю повний 6 місячний курс, може тоді буде видно ефективність артрит?

Професійна спортсменка, вже після 35 років почав турбувати артроз двох колінних суглобів. На тренуваннях стала помічати, що важко присідати, відразу біль в колінах. Тренер порадив попити артрит пару місяців. Я її брала в 2 курсу, по 2 місяці, больові відчуття пішли практично після 1 курсу, а другий курс ефект закріпив, тепер спокійно спортом продовжую займатися.

я п'ю більше два місяці але ніякої поліпшення потім дізнався подназіваніем хондропротектори це польний абсурд

Препарат мені допоміг вже через 3 місяці застосування. Перестало боліти коліно, на яке було боляче присідати. Плече не минуло, так і крутить вечорами. Але негативний момент, це погані аналізи крові, які характеризують роботу нирок. Спробую скасувати артрит і подивитися, чи покращиться стан нирок.

Ну не знаю, як там у кого, а мене буквально врятували артрит, коли коліна розболілися, що тільки НПЗП рятували. Лікар порекомендував, щоб ніяких уколів в суглоб не робити. Пояснив, що потрібно повноцінне якісне лікування. Я вже після першого місяця прийому значно легше себе відчувала, ноги навіть вранці вже майже не хворіли. Зараз на лікувальну фіз-ру ходжу, а загальний стан в нормі. Так що виключно хороші почуття до цих ліків залишилися. Буду повторювати.

Думала, якщо артрит дорожче Ельбони. то і допоможе краще. Нічого подібного. Ельбону я проколювала в минулому році всього місяць. а артрит вже другий місяць п'ю, уі поки ще ефекту не відчуваю. Видно, не в ціні справа.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Артрит: інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Артрит - препарат, що коректує і стабілізуючий обмінні процеси в хрящовій і кістковій тканинах. В якості діючої речовини містить глюкозамін і сульфат хондроїтину.

Хондроітин і глюкозамін беруть участь у відновленні хрящової тканини і її біосинтезі. Мають стимулюючу дію, попереджають деструкції хрящової тканини.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають артрит, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися артрит можна прочитати в коментарях.

Клініко-фармакологічна група: препарат, що стимулює процес регенерації хрящової тканини.

 • Таблетки містять глюкозамін гідрохлорид - 500 мг, і стільки ж хондроїтину сульфат натрію.
 • Додаткові компоненти це магнію стеарат, титану двоокис (Е171), кальцію фосфат двузамещённий, стеаринова кислота, МКЦ, триацетин, натріюкроскармелоза.

Вид таблетки «артрит» на зрізі: оболонка білого або схожого на білий колір, всередині біла зерниста маса з дрібними кристалічними вкрапленнями.

Артрит призначається при таких недугах:

 • спондильоз;
 • остеохондроз;
 • поліартрит;
 • пародонтоз;
 • після операцій на суглобах;
 • дегенеративно - дистрофічні захворювання суглобів;
 • остеоартрози периферичних суглобів 1 або 2 ступеня;
 • спондилоартрози;
 • дегенеративно - дистрофічні захворювання хребта;
 • реабілітація після травм.

Артрит - препарат з групи хондропротекторів комбінованого впливу, що складається з хондроїтину сульфату і глюкозаміну гідрохлориду.

 1. Хондроітин. Цей компонент здатний стати додатковою основою для подальшого формування хряща з нормальною структурою. Також дана речовина стимулює утворення гіалурону, надалі ж воно захищає його від руйнування ферментами. Також хондроїтин стимулює синтез протеогліканів і колагену 2 типу. Іншою важливою функцією цього компонента є захист існуючої хрящової від негативного впливу вільних радикалів, форсує репаративні процеси. Вплив Хондроитина при різних захворюваннях суглобів дозволяє зменшити кількість і дози використовуваних НПЗП, завдяки чому мінімізуються шанси розвитку побічних ефектів.
 2. Глюкозаміну гідрохлориду. відноситься до групи коректорів процесів метаболізму в хрящової і кісткової тканини. Глюкозамін визначає процес утворення сполучної тканини в організмі. Хрящова тканина виробляється тільки в тому випадку, якщо в організмі є досить глюкозаміну. В хрящової тканини речовина стимулює вироблення мукополісахаридів, гіалуронової кислоти, хондроїтин сульфата.Такім чином, слід розуміти, приймаючи Глюкозамина Гидрохлорид, що це такий засіб, яке ефективно стимулює синтез аміногліканов, призводить до показників норми вироблення внутрішньосуглобової рідини, знижує інтенсивність дегенеративних змін в суглобах. Також препарат має певний протизапальний і знеболюючий ефект.

У сукупності глюкозамін і хондроїтин сульфат, що входять до складу однієї таблетки артрит в оболонці, що містить порошок, будуть знижувати вираженість больового синдрому в суглобах і хребті, збільшувати рухливість і функціональність зв'язкового апарату, надавати позитивний вплив на утворення кісткової тканини. Якщо приймати ліки відповідно до інструкції, то можна домогтися зниження дозувань НПЗЗ (нестероїдних протизапальних) і знизити обсяг їх застосування згодом.

В інструкції із застосування артрит вказується, що в перші три тижні лікування таблетки слід приймати двічі в день по одній. У наступні тижні та місяці кратність застосувань скорочують до одного разу на день. Капсулу приймають всередину, незалежно від їжі.

Стійкий лікувальний ефект досягається при прийомі препарату не менше 6 міс.

Артрит не призначають в тому разі, якщо у пацієнта присутні наступні захворювання і стану:

 1. Бронхіальна астма;
 2. вагітність;
 3. Період лактації;
 4. Цукровий діабет;
 5. Схильність до кровотеч;
 6. Діти до 14 років;
 7. Ниркова недостатність;
 8. Алергія на препарат і його складові.

З обережністю необхідно застосовувати особам, які хворіють на цукровий діабет, бронхіальну астму, і при схильності до різних кровотеч.

У капсул з побічних ефектів рідко виявляються алергічні реакції. Таблетки можуть викликати ряд небажаних ефектів:

При появі побічних ефектів варто припинити прийом ліків і звернутися до лікаря. Випадків передозування лікарським засобом не виявлялося. При посиленому прояві побічних ефектів мед терапія може бути такою: промивання шлунка і симптоматична терапія.

Артрит - якісний препарат, але ціна його кусається, тому є сенс використовувати аналоги, які коштують дешевше, а допомагають не гірше. Серед аналогів найпопулярнішими є:

Всі ці препарати містять ті ж діючі речовини. Деякі з них, однак, не є повними аналогами, тобто можуть містити додатково і інші діючі речовини.

Артрит зустрічається у багатьох аптеках в силу того, що часто використовується ревматологами і неврологами. Націнка конкретної аптеки значимо впливає на ціноутворення. Середні ціни складають (актуальність на 23.02.15):

 • Таблетки №30, 640-880 рублів;
 • Таблетки №60, 1000-1450 рублів;
 • Таблетки №100, 1550-2200 рублів;
 • Таблетки №120, 1700-2400 рублів.

Для покупки артрит рецепт лікаря не потрібно.

Доброго дня. У мене хребетна грижа в поперековому відділі і артрит плечових і колінних суглобів. Пропила курс артрит. Починалося все з розлади шлунка. Потім пройшло. Зараз пройшло півроку, я намагалася знову пропити артрит, але кинула через розлади шлунка. Підкажіть, може, з яким-небудь препаратом пити разом? Лінекс не допоміг.

Спробуйте з омепрозолом, я п'ю з ним.

Здавалося, б «артрит» повинна допомагати краще за інших препаратів, якщо врахувати, що в ній два компонента, та й ціна теж звертає на себе увагу. Я з цих міркувань вирішила її спробувати. Сильно розчарувалася. Пила два місяці, ніякого ефекту. А відносно недорога «Ельбона», в якій один тільки глюкозамін, допомогла мені в минулому році за місяць. От і зрозумій.

Хондропротектор для відновлення хрящової тканини - артрит: інструкція із застосування, ціна, відгуки, аналоги медикаменту

Безліч людей страждають від дистрофічних змін в суглобах. Більшість пацієнтів із захворюваннями суглобів є літніми людьми, що погіршує ситуацію (вікові зміни виснажують хрящову тканину). Сучасна медицина розробила препарати під назвою хондропротектори. Саме до цієї групи відносять медикамент - артрит.

Ліки є популярним і ефективним препаратом на сучасному фармакологічному ринку. Активні компоненти артрит зменшують больовий синдром, справляються із запальними процесами, запобігають руйнування в хрящах.

Артрит відноситься до стимуляторів регенеративних процесів в хрящових тканинах, комбінованої дії. Лікарський препарат має протизапальну дію, відновлює хрящову тканину, покращує рухливість суглобів і прибирає неприємні симптоми. Також активні компоненти медикаменту беруть участь в обмінно-відновних процесах сполучної тканини, захищає тканини хрящів.

Регулярне використання таблеток артрит стимулює вироблення протеогліканів, колагену, захищає хрящі, вивільняючи вільні радикали, накопичені в організмі. Ліки приводить в норму в'язкість синовіальної рідини, покращуючи мастило суглобів, поліпшуючи їх рухливість. Препарат накопичується в клітинах печінки, суглобових хрящах, нирках. Виведення медикаменту відбувається через кишечник і нирки в незмінному вигляді.

Як писалося вище, Артро є комбінованим ліками, складається з глюкозаміну і хондроїтину. Сукупність ефектів цих речовин показує швидкі результати. Перший компонент показує такі ефекти:

 • прискорює обмінні процеси, справляється з дегенеративними змінами в суглобах;
 • запускає регенеративні процеси;
 • збільшує вироблення синовіальної рідини, значно покращує рухливість уражених суглобів.

Подивіться приблизний раціон і дізнайтеся про основні правила харчування при подагрі ніг.

Про можливі ускладнення після ендопротезування колінного суглоба і їх лікуванні прочитайте в цій статті.

Хондроітин відновлює сполучну тканину, створює захист для суглобів:

 • гальмує руйнування кістки, симптоми остеопорозу, стимулює відновлювальні процеси кісткової тканини;
 • зменшує запалення, знижує потребу у вживанні нестероїдних протизапальних засобах;
 • значно уповільнює дегенеративні зміни в суглобах пацієнта.

Артрит проводиться у вигляді таблеток білого кольору, кожна покрита оболонкою. Існує ще один спосіб випуску - у вигляді капсул. На одній стороні пігулки є напис - ARTRA. Одна таблетка або капсула містить:

 • хондроитин - 500 мг;
 • глюкозамін - 500 мг;
 • допоміжні елементи: кальцію сульфат, целюлозу, магнію стеарат, стеаринову кислоту.

Препарат упакований у флакони, кожен містить 30/60/100/120 штук. Таблетки мають особливий запах, солоновато-солодкий смак.

Артрит застосовують для лікування захворювань хребта, інших великих периферичних суглобів:

 • хронічний остеоартрит;
 • остеоартроз різних видів;
 • спондилоартроз;
 • остеохондроз;
 • сильний больовий синдром при захворюваннях опорно-рухової системи в гострій або хронічній формі;
 • болю, що виникають на тлі змін в суглобах, дегенеративного характеру;
 • при захворюваннях суглобів і кісток інфекційного характеру;
 • для усунення вікових змін в суглобах пацієнта.

Заборони до прийому Арти такі ж, як і до інших хондропротекторами. Основні протипоказання пов'язані з індивідуальними особливостями організму і гіперчутливістю до окремих компонентів медикаменту. Додатково виділяють кілька протипоказань:

 • якщо є в анамнезі цукровий діабет;
 • наявність бронхіальної астми;
 • під час виношування дитини, період лактації. Клінічних випробувань не проводилося, але медики не рекомендують ризикувати під час вагітності, приймаючи хондропротектори. Відмовтеся від лікування на час виношування малюка;
 • дитячий вік до п'ятнадцяти років.

У більшості випадків лікарський препарат переноситься добре, іноді виникають негативні наслідки після застосування артрит:

 • збої в роботі кишечника: виявляється запором або діареєю;
 • болю в області живота, підвищене газоутворення;
 • головний біль, часті запаморочення;
 • при індивідуальній непереносимості відзначається виникнення несильних алергічних реакцій: свербіж, висипання на шкірі, кропив'янка);
 • виникають набряки, переважно в області нижніх кінцівок;
 • підвищується тиск, істотно частішає серцебиття.

При виникненні негативних наслідків припиніть прийом медикаменту, зверніться за допомогою до лікаря. У більшості випадків допомога не потрібна, симптоми проходять відразу ж після завершення вживання медикаменту.

Артрит спрямована на відновлення обмінних процесів в хрящовій тканині, що займає чимало часу. Препарат зазвичай приймають тривалими курсами для отримання бажаного результату. Підліткам старше п'ятнадцяти років і дорослих показаний прийом по дві таблетки протягом трьох тижнів. Вживайте медикамент незалежно від прийому їжі.

Потім ліки приймають по одній пігулці або капсулі на добу до закінчення курсу терапії (тривалість вказує лікуючий лікар). Стійкий ефект помітний після шести місяців регулярного вживання. Перерва між курсами використання препарату становить не більше двох місяців, потім лікування повторюють. Запущені стадії захворювання вимагають довічного вживання артрит.

Лікарський препарат добре поєднується з нестероїдними протизапальними медикаментами, глюкокортикоїдами. Доведено, що препарати цих груп при тривалому лікуванні призводять до руйнування хрящової тканини. Артрит дозволяє знизити негативний вплив лікарських продуктів, сприяє регенерації пошкоджених ділянок суглобів.

Подивіться список препаратів і дізнайтеся про правила застосування хондропротекторів нового покоління при артрозі колінного суглоба.

Ефективні методи лікування розтягнення зв'язок колінного суглоба описані за цією адресою.

Перейдіть по посиланню http://vseosustavah.com/bolezni/artrit/loktevoj.html і прочитайте про симптоми і лікування подагричного артриту ліктьового суглоба.

Фармакологічна індустрія виробляє масу медикаментів, схожих за дією з артрит. Перед початком прийому аналога в обов'язковому порядку проконсультуйтеся з лікарем:

 • Тазу - таблетки, що мають аналогічний склад, вітчизняний виробник;
 • КОН Дронова проводиться у вигляді мазі для зовнішнього використання і капсулах. Дозування глюкозаміну - 250 мг, хондроїтину - 200 мг. Виробник ліки - Індія;
 • Хондрофлекс. Проводиться Росією, дозування активних речовин аналогічна попередньому медикаменту;
 • Хондроглюсід є повним аналогом артрит, здійснюється у вигляді таблеток з аналогічною дозуванням і гелем, який наносять на уражені ділянки;
 • Терафлекс. Випускається американською компанією, дозування активних компонентів 500: 400 мг (глюкозамін-хондроитин).

Вартість препарату в Росії:

 • 30 капсул і таблеток коштує приблизно 900 рублів;
 • 60 пігулок або капсул - близько 1300 рублів за упаковку;
 • ціна артрит 120 таблеток становить близько двох тисяч рублів.

Конкретна вартість медикаменту варіюється в залежності від місця покупки.

Артрит необхідно зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 градусів. Термін придатності лікарського препарату становить не більше п'яти років, після його завершення використовувати засіб категорично заборонено.

Багато пацієнтів позитивно відгукуються про артрит. Їм подобатися його ефективність, деяких бентежить немаленька вартість однієї упаковки. Адже курс лікування тривалий, може тривати до кінця життя.

Сподобалася стаття? Підписуйтесь на оновлення сайту по RSS, або слідкуйте за оновленнями В Контакте, Одноклассниках, Facebook, Twitter або Google Plus.

Підписуйтесь на оновлення по E-Mail:

 • Дмитро - Причини виникнення п'яткової шпори і лікування йодом: рецепти і загальні правила застосування для досягнення терапевтичного ефекту1
 • Svarmod - Клінічна картина розтягнення зв'язок кисті руки, методи лікування і корисні поради пацієнтам3
 • Микола - Ознаки та симптоми перелому кісточки без зміщення: коли можна наступати на ногу і рекомендації по реабілітації11
 • Олексій - Що таке спондилоартроз: загальна інформація про захворювання, класифікація та стадії недуги, правила лікування2

Росія, Москва, вулиця Академіка Анохіна, д. 2 (контакти, про проект).

Оставьте комментарий

4 + 3 =