Порвав вуздечку що робити

Що робити, якщо порвав вуздечку на голівці?

Перша допомога і які можуть бути наслідки

Порвана вуздечка - дуже неприємна ситуація, що доставляє чоловікові сильний біль і може призвести до кровотечі. Тому якщо таке трапилося, незалежно від причин, важливо відразу ж звернутися за допомогою до лікаря. Вуздечкою є поздовжня тонка складка шкіри, яка існує для з'єднання крайньої плоті пеніса з його голівкою. Як правило, передувати розриву вуздечки може надмірна сухість або подразнення в цьому місці.

За статистикою, така ситуація є однією з найбільш частих чоловічих травм, при цьому якщо порвав вуздечку, чоловік повинен звернутися до лікаря для консультації. Самолікування в силу малої поінформованості зазвичай закінчується ускладненнями. Найчастішою причиною розриву може бути недостатня еластичність шкіри, а також недостатня довжина вуздечки.

При нормальному будові статевих органів чоловіки вуздечка пеніса повинна бути нормальної довжини, щоб під час еякуляції повністю оголювалася головка. Якщо ж у чоловіка з народження спостерігається укорочена вуздечка, надалі представляється небезпека регулярних її розривів. В такому випадку чоловік регулярно буде відчувати дискомфорт під час фрикций, а під час інтенсивних статевих актів вона може надриватися.

Крім того, якщо чоловік порвав вуздечку на голівці, передувати цьому можуть і інші аномалії і патології, результатом яких є зниження еластичності шкіри. наприклад:

 • різкі інтенсивні руху під час статевого акту;
 • неакуратне поводження c пенісом під час мастурбації;
 • сухість статевих органів під час статевого акту;
 • дефлорація;
 • утворення рубців і наступні повторні розриви.

Якщо причинами розриву вуздечки є інтенсивні статеві зв'язки і недостатня змащення, фахівці радять користуватися допоміжними засобами - лубрикантами.

Для багатьох чоловіків відразу важко визначитися, як дати собі раду, якщо порвав вуздечку, а адже перша допомога відіграє важливу роль в подальшому розвитку ситуації. Лікарі в один голос постійно забороняють проводити самостійні перев'язки статевого органу, так як це порушує циркуляцію крові і може обіцяти серйозні наслідки. Для початку потрібно знати, як правильно зупинити кровотечу.

Кров зупиняють, якщо порвана вуздечка, в такий спосіб:

 • місце розриву потрібно затиснути пальцями рук, які перед цим потрібно помити з милом;
 • затиснути рану потрібно у напрямку до голівки;
 • пальцями рук потрібно злегка придавлює рану;
 • тривалість такої процедури повинна складати близько 20 хвилин.

Обробляти рану антисептиками та іншими дезінфікуючими засобами можна тільки після того, як вдалося зупинити плин крові. Далі можна перев'язати бинтом, але не дуже туго, щоб не порушувати кровообіг. Якщо ж рана буде відкритою, це може призвести до інфікування. Тепер настала черга віддати ситуацію в руки медичних фахівців, їх можна викликати додому або відправитися в клініку своїм ходом.

Після того, як стало відомо, за яких обставин може статися розрив, і як порвати вуздечку під час сексу, варто окрему увагу приділити важливості медикаментозного лікування. Навіть якщо чоловікові вдалося самостійно зупинити кров і накласти пов'язку, показатися лікарю потрібно, щоб попередити подальші повторні травми.

Рішення проблеми в даному випадку може бути різним:

Це просто елементарно! Щоб повернути і посилити потенцію, потрібно щовечора.

 1. Френулотомія - пластична операція по подовженню вуздечки, що триває не більше 20 хвилин. Лікар використовує місцеву анестезію, робить поперечний надріз, зашиваючи його в подальшому в поздовжньому напрямку. Це захистить вуздечку в майбутньому від надмірного натягу під час сексу.
 2. V-Y пластика - таку методику найчастіше фахівці не рекомендують, так як вона призводить до неестетичного зовнішнім виглядом. Також після цього можуть значно зрости ризик розвитку фімозу.
 3. Обрізання - відкриття головки, через хворобливості таку операцію проводять під місцевим або загальним наркозом.

До будь-якого виду процедур є свої певні показання і протипоказання, які повинен враховувати лікар. Найчастіше операція не тягне за собою ризиків, все виконується швидко і безболісно.

Якщо не знати, що робити при розриві вуздечки, можна звернутися в швидку допомогу, де чоловікові фахівець дасть вказівки з приводу першої допомоги. Найчастіше незначні травми заживають самі по собі, але чоловікові обов'язково потрібно відвідати лікаря, щоб знайти причини розриву і вирішити питання в подальшому. Якщо ж розрив був сильний, на шкірі залишається рубець, що робить складку ще коротше.

Чи не вирішуючи проблем в стінах клініки, коротка вуздечка і рубці можуть призвести до розладів еректильної функції, з сім'явипорскуванням і регулярність статевого життя в цілому. Такі статеві дисфункції часто закінчуються нервовими розладами, стресами і невпевненістю в собі, що позначається на потенції. І тільки своєчасне звернення до уролога дозволить уникнути всіх зазначених ускладнень.

Незалежно від того, вирішив чоловік лікувати вдома порвану вуздечку або відвідав клініку, рана вимагає ретельного догляду для попередження запалення або інфікування. Потрібно спочатку зупинити кров, після чого обробити місце антисептиком. Лікарі радять готувати ванни з додаванням марганцівки, в яких потрібно тримати статевий орган по 10-15 хвилин щодня для дезінфекції та швидкого загоєння.

Також дуже важливо відвідати лікаря з метою вирішення, наскільки доцільна буде операція. Не варто боятися хірургії, так як найчастіше вона триває швидко і абсолютно безболісно. Крім того і не передбачається знаходження в стаціонарі, чоловік легко і швидко відновлюється. Це допоможе попередити наступні розриви вуздечки під час сексу.

Будьте першим коментатором

Звичайна ціна: 3960 руб.

Ціна зі знижкою: 990 руб.

 • Кращі збудники для жінок швидкої дії Категорія: Порушення і потяг
 • Як пити Канефрон: інструкція із застосування і. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Що робити, щоб довго не кінчати хлопцю. Категорія: Про ЦЕ
 • Через що і чому чоловік довго не. Категорія: Про ЦЕ
 • Найефективніші таблетки для продовження статевого акту. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Препарати, що підвищують тестостерон у чоловіків: в аптеці. Категорія: Медичні засоби для чоловіків

Чоловік порвав вуздечку. Що робити?

З чоловіком можуть трапитися різні неприємності. Але деякі проблеми можуть повалити його в жах. Наприклад, якщо він порвав вуздечку. Що робити в цьому випадку?

Деякі версії, які активно мусуються в інтернеті, вкрай далекі від правди. Наприклад, багато хто думає, що вуздечка у чоловіка - це аналог дівочої пліви у жінки. А значить, при першому статевому акті вона обов'язково повинна порватися. Але це переконання в корені не вірно.

Це абсолютно нормальна особливість будови статевих органів. Її наявність природно. А надрив вуздечки - це не передбачений природою процес. Тому він говорить не про втрату невинності, а про отримання досить серйозну травму. Причому, можливо, що ніяких наслідків і не буде, але є ризик серйозних ускладнень. Природно, благополучний результат можливий тільки при певних діях. Але, знову ж таки, не потрібно шукати ради в інтернеті або питати у друзів: "Порвав вуздечку. Що робити?" Відразу ж зверніться до лікаря. Інакше не варто потім дивуватися тому, що від незначної травми ви отримаєте масу серйозних клопотів.

Порвав вуздечку. Що робити в першу чергу?

Як і іншу рану, пошкоджену область потрібно обробити. Не варто використовувати для цих цілей горілку або спирт - ці речовини можуть викликати важкий опік шкіри. Інша побічне явище - чутливість головки може кардинально знизитися, а значить, від сексу ви станете отримувати значно менше задоволення. Найкраще використовувати для промивання перекис водню. Це засіб не тільки дезінфікує рану, але і сприяє згортанню крові. Потім потрібно легко перев'язати член. Обов'язково залиште отвір для сечовипускання (таке, щоб процесу нічого не заважало, а сеча не потрапляла на рану).

Порвав вуздечку. Що робити далі?

Всім відомо, що на статевому члені мешкає незліченна кількість мікробів. Не всі з них безпечні. Тому не варто соромитися - обов'язково відвідайте лікаря. Інакше можливі неприємні наслідки. Найкраще звернутися до андролога, який спеціалізується на чоловічих статевих органах. Інший варіант - прийти на консультацію до уролога або до сімейного лікаря. Доктор повинен оцінити те, наскільки сильно пошкоджена вуздечка і, при необхідності, призначити лікування. Можливо, вам доведеться лише і далі промивати її перекисом, але може статися і так, що буде потрібно зашити рану.

Порвав вуздечку. Що робити, якщо я не хочу йти до лікаря?

Звичайно, можна зайнятися самолікуванням. Тільки ви не завжди в змозі адекватно оцінити стан органу. При відсутності належного втручання вуздечка може зростися. В цьому випадку член може перестати розкриватися. А в цьому випадку вже буде потрібна операція, яку можна було легко уникнути. Можливий варіант, що після самолікування вуздечка буде рватися досить часто. Природно, вам це принесе масу неприємних відчуттів. Також пам'ятайте про те, що при наявності відкритої рани на статевому органі ви зі 100% ймовірністю заразитеся ЗПСШ при незахищеному сексі. Як бачите, наслідки серйозні. Тому якщо порвалася і болить вуздечка, відразу звертайтеся до лікаря.

Що робити чоловікові, якщо на голівці порвалася вуздечка

Іноді чоловікам доводиться стикатися з досить неприємними травмами на зразок розриву вуздечки. Дане пошкодження викликає сильні болі і супроводжується кровотечею. Більш того, самі чоловіки переймаються питанням, що буде якщо вуздечка на голівці порветься.

Вуздечкою називають тонку шкірну подовжню складочку, яка з'єднує крайню плоть з головкою пеніса. У нормі у чоловіків подібна складка має цілком прийнятну довжину, щоб без будь-якого дискомфорту і натягу оголювати головку пеніса в процесі здійснення фрикційних рухів. Якщо ж вуздечка дещо коротший норми, то вона приносить пацієнтам всілякі труднощі, часто травмується і викликає проблеми в ліжку.

Якщо подібне трапляється часто, то у чоловіків з'являються психологічні комплекси, тому як на нормальні статеві стосунки він вже не здатний.

Коротка вуздечка може розірватися під впливом певних факторів, тоді чоловік відчує виражений дискомфорт. Зазвичай подібні проблеми трапляються в ході статевої близькості, якщо секс носить різкий, грубий, інтенсивний характер. У подібних ситуаціях шкірна складка може надірватися частково або повністю. Але не потрібно серйозно лякатися, тому як проблема ця цілком поширена і має просте рішення.

На фото вуздечка головки статевого члена

Заздалегідь передбачити ймовірність розриву практично неможливо, адже коротка вуздечка зовні виглядає цілком природно. Тому у дітей такі патології виявити неможливо. У підлітків проблема стає більш помітною, тоді і можна вжити відповідних заходів.

Найчастіше вуздечка може порватися з наступних причин:

 • Різкі і грубі фрикційні руху в процесі статевої близькості або при недостатньому зволоженні жіночого піхви, або при спробі розірвати невинну пліву.
 • Вроджена патологія у вигляді короткої вуздечки. Щоб уникнути можливих ускладнень у майбутньому, краще лікувати таку патологію ще в підлітковому віці.
 • Якщо жіночі статеві органи недостатньо зволожені. Так може бути при наявності різного роду патологій, а також при недостатньому порушення жінки перед ПА.
 • Також вуздечка може розірватися при надто інтенсивної мастурбації.

За статистикою, близько 25% випадків травм при сексі припадає саме на таке пошкодження. Якщо має місце сухість у піхві або чоловік віддає перевагу грубий секс, то краще використовувати кошти з категорії лубрикантов.

Що робити якщо порвався вуздечка на голівці

Якщо чоловік зіткнувся з подібною проблемою, то необхідно вжити певних заходів. При подібних травмах спостерігається виражене кровотеча, яка не завжди зупиняється відразу, а тому потрібно розуміти як лікувати.

Особливо великими кровопотерями такий розрив теж не є небезпечним, тому потрібно заспокоїтися і приступати до дії:

 1. Потрібно притиснути до голівки або затиснути пальцями вуздечку, щоб зупинити кров. Потримати пошкоджену складку в такому стані близько 10 хвилин.
 2. Коли кровотеча пройде, треба обробити ранку хлоргексидину, перекисом та іншими антибактеріальними і антисептичними препаратами.
 3. Не потрібно робити перев'язку будинку, тому як вона чревата перетяженіем пеніса і може спровокувати кровезастой.
 4. Якщо турбує інтенсивна болючість, то можна прикласти холодний компрес, що допоможе зняти набряклість, зупинити кров і знизити больову симптоматику.
 5. Тепер можна звернутися до фахівця, який визначить масштаб пошкоджень і підбере оптимальну і ефективну терапію.

Щодо того, скільки заживає вуздечка, то процес досить швидкий. Але, не варто відкладати візит до фахівця, інакше шкіра на місці рани почне рубцеваться, знижує еластичність складки, що в подальшому може призвести до повторного розриву. Мало того, рубець загрожує проблемами при статевої близькості, тому як істотно знижує оргастические відчуття і провокує розвиток комплексів психологічного характеру.

Пеніс так влаштований, що в вуздечці присутній маса капілярів і нервових закінчень. Крім того, під вуздечкою розташовується артерія, через яку пеніс харчується кров'ю. Саме тому при розриві виникає сильна кровотеча і інтенсивні болі.

Якщо розрив відбувся вночі, то можна звернутися до приймального покою в хірургію. Зазвичай для лікування застосовується мікрохірургічна пластика. Чому необхідно звернення до лікаря?

Вуздечка після загоєння коротшатиме, що при порушенні викликатиме сильне викривлення органу, що викликає неестетичний вигляд і комплекси у чоловіка. Крім того, повторні розриви на тлі вже трапилася травми будуть відбуватися неодноразово, що теж не призведе ні до чого хорошого. Тому для вирішення проблеми необхідна пластика вуздечки.

Сьогодні усунення розриву вуздечки здійснюється декількома хірургічними методиками:

 • Френулотомія. Дана процедура передбачає проведення хірургічних маніпуляцій, спрямованих на збільшення довжини вуздечки. Дане втручання рекомендовано підліткам, своєчасно помітили своє відхилення. Втручання проходить без будь-яких ускладнень і виключає виникнення проблем з вуздечкою в майбутньому, коли молода людина почне вести активне статеве життя.
 • V-Y-пластика. Ця методика сприяє зменшенню ризику травматичного пошкодження вуздечки у дорослих пацієнтів. Але у такої процедури є один істотний мінус - підвищується ймовірність розвитку ускладнення у вигляді звуження крайньої плоті.
 • Обрізання. Подібне втручання знижує ризик розвитку фімозу і інших неприємних побічних реакцій. Крім цього, циркумцизия профилактирует розвиток безлічі інфекційних уражень, які розвиваються при скупченні смегми в складках плоті.

Не варто побоюватися пластики, адже вона вбереже пацієнта від подальших проблем з вуздечкою. Хірург виконають надріз уздовж пеніса, що послаблює натяг вуздечки і дозволяє зашити її без будь-яких перешкод. Потім доктор зашиває вироблений надріз, після чого не залишається ніяких шрамів, тому як шов буде розташовуватися у напрямку самої вуздечки. Плоть відводиться до основи пеніса, щоб головка в процесі загоєння була повністю відкрита.

Шви досить швидко заживають, еластичність і довжина вуздечки збільшується. Знаходження в лікарні після операції не потрібно, тому чоловіка через кілька годин відпускають додому. Реабілітація передбачає проведення місцевих марганцевих ванночок для швидкого загоєння і попередження інфекції, а також дотримання статевого спокою протягом 20 діб, після чого чоловік зможе знову відчувати всі радощі статевого життя без ризику повторного розриву і дискомфортних відчуттів.

Якщо пацієнт знехтував рекомендаціями щодо звернення до уролога, то на місці пошкодження формується великий рубець. Сполучна тканина знижує еластичність вуздечки і підвищує її крихкість, що обов'язково призведе до повторного розриву. В результаті пацієнта чекають психологічні проблеми, зниження статевого потягу і навіть еректильна дисфункція психологічного характеру. Пацієнт буде побоюватися повторення травми, що негативно позначиться на процесі статевої близькості.

Самостійне лікування також може спровокувати різного роду ускладнення на кшталт інфікування рани, освіти тріщин і додаткових ушкоджень.

Що стосується профілактичних рекомендацій, то вони полягають в наступному:

 • Якщо коротка вуздечка виявлена ​​у підлітка, погоджуйтеся на операцію. Це допоможе уникнути проблем в майбутньому і вбереже хлопця від психологічної травми і невдач в сексі.
 • Якщо чоловік вже знає, що у нього коротка вуздечка, то при близькості йому треба уникати будь-яких різких рухів. Бажано вибрати найбільш оптимальну для себе позицію, при якій травматизація буде виключена.
 • Якщо у партнерки сухо в піхву, то приділяйте більше уваги прелюдиям, а також використовуйте всілякі мастила. Достатня вологість допоможе скоротити ступінь тертя об вагінальні стінки і попередить ймовірну травматизацію органу. Аналогічні дії рекомендовані і при мастурбації.

Розрив вуздечки супроводжується безліччю неприємних наслідків, тому для їх запобігання рекомендується лікувати проблему кваліфікованим шляхом. Сьогоднішні мікрохірургічні технології швидко і безпечно усунуть травму без будь-яких наслідків у майбутньому.

На відео про причини і лікуванні розриву вуздечки статевого члена:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 8 = 9