Полісорб вартість

Полісорб

Опис актуально на 17.05.2016

 • Латинська назва: Polisorb MP
 • Код АТС A07BC10
 • Діюча речовина: Кремнію діоксид колоїдний (Silicium dioxide colloidal)
 • Виробник: Полісорб (Росія)

Форма випуску

Полісорб МП проводиться у вигляді порошку для приготування пероральної суспензії.

Порошок аморфний, легкий, має білий колір або білий з блакитним відтінком, без запаху. Якщо збовтати порошок з водою, утворюється суспензія.

Міститься в пакетах або в банках. Пакети вкладаються в картонну пачку. Сорбент також може міститися в банках з полістиролу або поліетилену.

Анотація свідчить, що ліки надає дезінтоксикаційну, адаптогенну, адсорбуюче дію.

Полісорб медичний пероральний - це поліфункціональний, неселективний, неорганічний ентеросорбент. Його основою є високодисперсний кремнезем з розмірами частинок до 0,09 мм. Хімічна формула активного компонента SiO2. При вживанні всередину сорбційна ємність ліки становить 300 м2 / г.

Засіб виробляє детоксикаційної і сорбційний ефект. Потрапляючи в просвіт шлунково-кишкового тракту, речовина зв'язує ендогенні і екзогенні токсини і виводить їх з організму. Також ліки виводить бактеріальні токсини, бактерії патогенні, алергени харчові, антигени, радіонукліди, ліки і отрути, солі важких металів, алкоголь.

Також активна речовина в організмі сорбує ряд продуктів обмінних процесів, виводячи з організму надлишковий білірубін, сечовину, ліпідні комплекси, метаболіти, які провокують прояв ендогенного токсикозу.

Фармакокінетика і фармакодинаміка

Потрапляючи в травну систему, речовина не всмоктується і не розчиняється, з організму воно виділяється в незміненому вигляді.

Полісорб діє приблизно через 2-4 хв. після прийому.

Застосування препарату полісорб практикується в наступних випадках:

 • інтоксикаціїгострого та хронічного характеру у дітей і дорослих пацієнтів;
 • кишкові інфекції гострі будь-якого походження, в тому числі харчові інфекції, діареянеінфекційного походження;
 • дисбактеріоз(Входить в комплексне лікування);
 • гнійно-септичні хвороби, при яких відзначається виражена інтоксикація;
 • алергія харчової і лікарської походження;
 • гострі отруєння отрутами і сильнодіючими речовинами;
 • гіпербілірубінемія і гиперазотемия.

Також засіб показано до застосування як профілактичний ЛЗ жителями екологічно неблагополучних регіонів, а також людьми, які працюють на шкідливих виробництвах.

Відзначаються такі протипоказання для прийому ЛЗ Полісорб МП:

Іноді можливий розвиток побічних дій в процесі прийому кошти Полісорб МП:

У разі тривалого лікування пацієнтам рекомендовано приймати препарати кальцію і полівітаміни з метою профілактики.

Інструкція по застосуванню полісорб МП (Спосіб і дозування)

Ліки потрібно приймати перорально, виключно у вигляді водної суспензії.

Тому інструкція із застосування полісорб передбачає спочатку приготування суспензії. Для цього порошок слід розмішати в чверті або половині ст. води. Свіжу суспензію потрібно готувати перед кожним прийомом. Пити засіб за 1 год. До їжі або прийому лікарських засобів.

Дорослі пацієнти на добу приймають середню дозу 0,1-0,2 г на 1 кг ваги (6-12 г). Приймати сорбент потрібно 3-4 рази в день. Найбільша допустима доза для дорослих пацієнтів на добу - 0,33 г / кг.

В разі алергії на їжу засіб приймають перед їжею або під час її прийому. Дозу в добу потрібно розділити на три прийоми. Як приймати Полісорб при алергії, і скільки часу потрібно практикувати таке лікування, залежить від тяжкості хвороби. В разі гострої інтоксикації засіб потрібно приймати 3-5 днів, при інтоксикації хронічної форми, а також в разі харчової алергії пити Полисорб слід 10-14 днів. Якщо лікар рекомендує, через 2-3 тижні лікування повторюють.

В разі токсичної інфекції або гострого отруєння потрібно починати прийом ліків в перший час після розвитку симптомів. Слід промити шлунок 0,5-1% суспензією ЛЗ Полисорб. Якщо стан пацієнта важкий, практикують промивання шлунка в першу добу. Для дорослих показана доза 0,1-0,15 г / кг за 2-3 р. в день.

при гострих кишкових інфекціях практикують прийом полісорб в перші години хвороби в комбінації з іншими засобами. У першу добу потрібно пити ЛЗ щогодини протягом п'яти годин з інтервалом 1 год в дозі з розрахунку 0,2 г / кг. На другий день дозу ділять на 4 прийоми. Лікування триває 3-5 днів, при необхідності його продовжують ще на кілька днів.

при терапії вірусного гепатиту ліки використовують в комплексній терапії як засіб для детоксикації. Як застосовувати препарат, визначає лікар, але, як правило, призначають звичайні дози в перші 10 днів хвороби.

при хронічної ниркової недостатності призначають прийом ліків протягом 25-30 днів, доза на добу - 0,15-0,2 г / кг. Такі курси терапії можна повторювати через 2-3 тижнів.

Полісорб застосовується для терапії алкогольного отруєння, в такому випадку потрібно приймати засіб з розрахунку 0,2 г / кг / сут., 5-10 дн. або дізнатися, як пити сорбент, у фахівця.

В інструкції зазначено, що такий засіб входить в комплексне лікування набряку Квінке, еозинофілії, гострої кропив'янки, бронхіальної астми, полінозу. Спосіб застосування та дози визначає фахівець, але, як правило, приймають засіб в дозі 0,2 г / кг до тих пір, поки не настане клінічний ефект.

З метою профілактики дозування полісорб МП становить 0,1 г / кг, курс прийому - 10-14 днів. Людям з хворобами, які пов'язані з розвитком атеросклерозу, рекомендований прийом такої добової дози протягом від 1 до 1,5 міс. Курс профілактики можна повторити через 1-1.5 міс.

Інструкція по застосуванню дітям

Дозу для дітей розраховують залежно від того, скільки важить дитина. При вазі до 10 кг призначають 0,5-1,5 ч. Л. порошку на добу, розводять в 30-50 мл води. При вазі малюка 11-20 кг потрібно розвести одну ч. Л. кошти в 50-70 води. При вазі пацієнта 21-30 кг - 1 ч. Л. з гіркою розводять в 50-70 води. При вазі 31-40 кг 2 ч. Л. потрібно розвести в 70-100 мл води. При вазі пацієнта 41-60 кг 1 повну ст. л. беруть на 100 мл води. Якщо вага перевищує 60 кг, то 1-2 ст. л. сорбенту розводять в 100-150 води.

Відгуки свідчать, що застосування цього засобу з метою лікування акне можливо як перорально так і в якості маски для обличчя. Маска з Полисорб від прищів готується так: потрібно розвести засіб до консистенції сметани, після чого нанести його на місця, уражені акне, на 10-15 хвилин. Область біля очей і рота потрібно залишити чистою. Після цього маску змивають, наносять крем. Практикують такі процедуру 1-2 р. в тиждень. Якщо шкіра у пацієнта суха, то маску можна робити не частіше, ніж один раз в 10 днів. Після перерви на 1 тиждень. курс масок можна повторити.

Як приймати Полісорб від прищів всередину, слід питати у фахівця. Як правило, це доза 3 г на добу, розділена на 3 рази. Лікування триває до 3 тижнів.

Як приймати для очищення організму цей препарат, також залежить від стану пацієнта.

Вікіпедія свідчить, що даних про передозування ЛЗ не зафіксовано.

При одночасному застосуванні будь-яких інших ліків Полісорб МП може зменшити їх ефективність.

Полісорб МП можна купити без рецепта.

Зберігати порошок полісорб МП можна при t не більше 25 ° C. Після того, як упаковка була розкрита, потрібно зберігати її щільно закритою. Готову суспензію можна зберігати не більше двох діб.

Зберігати Полісорб МП можна 5 років.

Заборонено категорично приймати сухий порошок всередину. Слід чітко дотримуватися рекомендацій інструкції з приводу того, як розводити дорослим і дітям препарат полісорб МП.

Якщо засіб застосовується протягом тривалого часу, у пацієнта може відзначатися порушення всмоктування кальцію і вітамінів.

Порошок можна використовувати зовнішньо в комплексній терапії трофічних виразок, опіків, ран гнійних.

Маска з полісорб - засіб, який застосовують в боротьбі з прищами.

Полісорб або Смекта - що краще?

Як Полисорб, так і смекта застосовуються при отруєннях, діареї, блювоті і т.п. У Смекти більше протипоказань. Активний компонент Смекти - смектит діоктаедріческій. В цілому обидва препарати ефективні, але підбирати найбільш підходящий повинен фахівець.

Інструкція свідчить, що Полісорб можна приймати дітям відразу після народження. В офіційній анотації містяться всі відомості про те, як розводити для дітей порошок і як приймати Полісорб. Дозування полісорб для дітей завжди розраховується в індивідуальному порядку, при цьому враховується вага дитини. Відгуки свідчать, що ці ліки ефективно для дітей в різному віці.

Полісорб для немовлят призначають в основному для профілактики і лікування діатезу, розладів травлення. Важливо вивчити рекомендації про те, як розводити Полисорб для немовлят, враховуючи дозування. Новонародженим можна розводити засіб в молоці, зцідженим перед прийомом ліків. Відгуки свідчать, що для немовлят ці ліки досить ефективно.

ЛЗ застосовують для того, щоб нормалізувати процес травлення і вивести токсини в процесі схуднення. Однак відгуки про Полісорб МП для схуднення свідчать, що препарат доцільно використовувати тільки як один із засобів, при цьому потрібно правильно харчуватися, практикувати фізичну активність. Але все ж кілька кілограмів засіб допомагає прибрати, покращуючи процес травлення. Як пити для схуднення Полисорб, залежить від мети худне людини. Рекомендується протягом двох тижнів приймати по 2 ч. Л. кошти двічі в день.

Полісорб при вагітності і лактації

Засіб можна застосовувати при вагітності та грудному годуванні, так як негативної дії на плід і малюка не зафіксовано. Приймати засіб в ці період потрібно під контролем лікаря і в рекомендованих дозах.

В основному відгуки про полисорба для дітей, а також для дорослих в мережі позитивні. Користувачі часто пишуть, що отримали бажаний ефект, використовуючи цей засіб від алергії, при псоріазі, при екземі та ін. При регулярному прийомі пацієнти відзначали, що вже через деякий час симптоми хвороби ставали менш вираженими, так як препарат швидко усуває ознаки інтоксикації.

Часто зустрічаються і позитивні відгуки про полисорба від прищів, причому, як при застосуванні всередину, так і при практиці застосування полісорб зовнішньо - як маска для обличчя. Деякі жінки пишуть, що в період вагітності ліки допомагало усунути неприємні ознаки токсикозу. Відгуки лікарів також часто вміщують позитивні коментарі про даний засобі. Батьки позитивно оцінюють ліки, використовуючи його для немовлят.

Негативні враження пов'язані з неприємним смаком кошти і тим, що суспензія може дратувати горло в процесі проковтування. Чи не є однозначними і відгуки при використанні ліків для схуднення. Але в більшості випадків користувачі відзначали, що в процесі прийому кілька кілограмів вдалося скинути, особливо, якщо застосування ЛЗ поєднувалося з правильним харчуванням.

Скільки коштує в аптеці порошок, залежить від упаковки, місця продажу. Ціна ентеросорбенту Полісорб МП від прищів 50 г - в середньому 320 рублів. Купити Полісорб в Москві, в Воронежі (пакетики 3 г, 10 шт.) Можна за ціною близько 400 руб. Вартість банки 25 г - близько 220 рублів.

Ціна полісорб в аптеках в Україні - від 200 грн. (Банку 25 г). Купити засіб для дітей і дорослих в Мінську, в Казахстані можна в аптеках або на замовлення в Інтернеті.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Освіта: Закінчила Рівненський державний базовий медичний коледж за спеціальністю «Фармація». Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова та інтернатуру на його базі.

Досвід роботи: З 2003 по 2013 р - працювала на посадах провізора і завідувача аптечним кіоском. Нагороджена грамотами та відзнаками за багаторічну і сумлінну працю. Статті на медичну тематику публікувалися в місцевих виданнях (газети) і на різних Інтернет-порталах.

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

"Полісорб МП": інструкція із застосування, відгуки, ціни

Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з такими неприємними ситуаціями, як отруєння неякісними або простроченими продуктами, не в міру прийнятим алкоголем, хімічними речовинами. Особливо небезпечні такі випадки, якщо постраждали діти або вагітна жінка. Тоді допоможе медичний препарат «Полісорб МП». Ціна, відгуки, дозування і спосіб застосування описані в даній статті.

Проводиться «Полісорб9raquo; у вигляді сухого порошку. Але вживати всередину його в такому вигляді не можна - препарат вимагає попереднього розведення водою. А ось зовнішнє застосування як раз передбачає використання нерозведеного препарату. Розфасовується порошок різними дозуванням: в зручні для разового прийому паперові пакетики; в великі пакети з поліетилену по 50 грамів і в пластикові банки.

Економічніше і практичніше купувати в домашню аптечку ліки «Полісорб МП» в пластиковій тарі в необхідної дозуванні.

Активною речовиною препарату є кремній діоксид колоїдний. Він, в свою чергу, утворюється хімічним шляхом з мінералу, що має назву кремнезем, або діоксид кремнію. Цей камінь широко застосовується в гомеопатії при самих різних захворюваннях.

Порошок має білий колір з блакитним відтінком. Він не має вираженого запаху. При розведенні водою утворюється суспензія.

У трехграммовом одноразовому пакеті (який є найбільш затребуваною дозуванням у споживачів і являє собою разову норму прийому для дорослої людини) міститься 3 грами кремнію діоксиду.

Механізм дії препарату полягає в сорбаціі і детоксикації. Як же відбувається процес виведення отруйних речовин з організму? При прийомі всередину препарат «Полісорб МП» утворює плівку на слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту. Активна речовина утворився захисного бар'єру зв'язується хімічними процесами з отруйними організм речовинами. Заклопотані таким чином отрути разом із залишками активної речовини безпечно виводяться з організму, що не поширюючись в кровотік.

Таким чином, «Полісорб МП» виконує покладені функції тільки місцево, що не всмоктуючись в організм, не уявляючи тим самим небезпеки для пацієнта. Виводиться протягом декількох годин в незміненому вигляді.

У деяких випадках лікарі радять прийом даного препарату при головних і м'язових болях, а також для лікування гострої респіраторної інфекції, так як сорбент зменшує прояв неприємних симптомів, пов'язаних з отруєнням організму продуктами життєдіяльності вірусу, а також прискорює процес одужання.

Лікар призначає при різних інтоксикаціях станах в організмі препарат «Полісорб МП». Застосування даного сорбенту може бути як пероральним, так і зовнішнім. Ліки використовують при наступних патологічних станах:

 • гострих отруєннях: неякісними продуктами, побутовою хімією, алкоголем, лікарськими засобами, солями металів;
 • хронічної інтоксикації організму;
 • кишкових інфекціях;
 • діареях як інфекційного, так і неінфекційного походження;
 • порушеннях мікрофлори шлунково-кишкового тракту в складі комплексного лікування;
 • вірусному гепатиті;
 • ниркової недостатності в хронічній формі;
 • алергії різного походження.

Також рекомендується прийом «Полісорба9raquo; працівникам шкідливих виробництв і людям, які проживають в несприятливій екологічній зоні.

«Полісорб МП» використовується і зовнішньо:

 • при гнійних ранах;
 • опіках;
 • шкірних виразках;
 • вугрової висипки;
 • дерматозах різної етіології.

Препарат використовують для лікування як дорослих, так і дітей. Не має він протипоказань до застосування і при терапії новонароджених дітей, вагітних жінок, а також у період лактації.

Крім широкого спектру дії сорбенту, привертає споживачів вартість препарату «Полісорб МП». Ціна цього вітчизняного ліки значно нижче в порівнянні з імпортними.

Але існує і ряд станів, при яких застосування даного лікарського засобу протипоказано. До них відносяться:

 • виразка шлунка або дванадцятипалої кишки в період загострення захворювання;
 • шлункові кровотечі;
 • індивідуальна непереносимість кремнію діоксиду.

Прийом «Полісорба9raquo; під час вагітності

Під час вагітності жінкам не рекомендується приймати будь-які медичні препарати. Але саме в цей період майбутні мами схильні до інтоксикації організму, яка проявляється у вигляді важких токсикозів. У такій ситуації лікар, оцінивши всі можливі ризики, може призначити ліки, які допоможуть найбільш безпечно для плоду вивести з організму отруйні речовини і поліпшити загальне самопочуття вагітної: зменшить нудоту, запаморочення, слабкість.

Одним з таких препаратів є «Полісорб МП». Інструкція по застосуванню під час вагітності має свої особливості.

Чому ж цей сорбент можна використовувати під час виношування малюка? Він не всмоктується в кровотік, ефективно виводячи токсичні речовини. Для вагітних жінок зазвичай призначається стандартна для дорослої людини добова доза (більш докладно описано у відповідному розділі). При лікуванні токсикозу лікар може порекомендувати приймати ліки курсом в 10-12 днів.

Самостійно призначати собі ліки проте не варто. В обов'язковому порядку слід проконсультуватися з лікарем про необхідність прийому препарату і можливої ​​його дозуванні.

Застереження при прийомі препарату під час вагітності

Беручи «Полісорб МП» під час вагітності, слід врахувати такі особливості:

 1. Крім отруйних токсинів, препарат виводить з організму і корисні речовини, тому їжу і вітамінні добавки слід приймати через годину після вживання лікарського засобу.
 2. «Полісорб9raquo; володіє закріплює ефектом, тому при схильності до запорів не варто зловживати прийомом препарату.

Препарат в педіатричній практиці

Застосовується «Полісорб МП» для дітей. Цей сорбент призначається за показаннями навіть дітям грудного віку. Найчастіше приводом для прийому таких ліків бувають діатези і різні розлади в роботі шлунково-кишкового тракту. Застосовується він в педіатрії і при отруєннях різного характеру.

Але незважаючи на порівняльну безпеку препарату, часто давати малюкові такі ліки не можна. Несформована мікрофлора дитини може бути легко порушена, викликаючи тим самим ряд проблем і побічних реакцій.

Для немовлят лікарі рекомендують розбавляти суху речовину молоком. Дітям старшого віку можна розбавити ліки соком, компотом або мінеральною водою безпосередньо перед прийомом препарату.

Кількість препарату для дітей визначають, спираючись на вагу малюка. Для того щоб розрахувати максимально допустиму разову дозу «Порлісорба МП», потрібно дотримуватися наступної формули: розділіть вага дитини на число 10. Одержаний результат визначає, яку кількість препарату в грамах допустимо вжити за 1 прийом. Дітям можна приймати максимальну разову дозування ліків не частіше трьох разів на добу.

Став популярним засобом в домашній аптечці вагітних жінок і молодих мам «Полісорб МП». Ціна, відгуки людей, випробували на практиці ефективність цього сорбенту, викликають довіру нових споживачів.

Дозування препарату для дорослих

Дорослим пацієнтам в залежності від тяжкості захворювання лікар призначить разову дозу від 6 до 20 грам. Найчастіше ліки приймають до зникнення симптомів інтоксикації. У рідкісних випадках лікар може призначити повний курс лікування.

«Полісорб МП»: інструкція із застосування при різних станах

Особливості застосування при різних захворюваннях наступні:

 1. У разі отруєння або гострого стану інтоксикації організму різного походження, а також вираженої алергічної реакції бажано в першу чергу провести промивання шлунка однопроцентним розчином «Полісорба9raquo ;. Тільки після цього ліки приймати за стандартною схемою до настання клінічного ефекту.
 2. Перша допомога при кишкових інфекціях за допомогою «Полісорба9raquo; проводиться за наступною схемою: прийняти добову дозу препарату необхідно протягом 5 годин, розділивши на кілька прийомів. Проміжок між застосуванням лікарського засобу повинен становити не менше 1 години.
 3. При наявності хронічних станів, наприклад, харчової алергії або токсикозу у вагітних, лікар може призначити курс прийому сорбенту тривалістю від 7 до 25 днів.

Відпускається в аптеці без спеціального медичного рецепту препарат «Полісорб МП». Інструкція є або на вкладиші, або на самій упаковці (в разі придбання поштучно одноразового пакетика). Але приймати слід за вказівкою лікаря.

Але слід врахувати, що безконтрольний прийом препарату може принести шкоду здоров'ю. Так, наприклад, важливо відзначити, що застосування сорбенту довше двох тижнів призводить до авітамінозу, втрати мінералів та інших необхідних речовин. Тому в таких випадках фахівець призначає відповідні полівітамінні препарати.

Показання до зовнішнього застосування

Як було зазначено вище, «Полісорб МП» використовують і для зовнішнього застосування. Підходить ліки для лікування ран, гнійників, різної шкірної висипки, псоріазу, дерматиту, вугрової висипки і інших дерматологічних захворювань. Зовнішньо застосовується нерозведений сухий порошок «Полісорба9raquo ;. Активна речовина лікарського засобу ефективно очищає поверхню шкіри від забруднень, гнійних виділень і відмерлих тканин, сприяє прискоренню регенеративних процесів, підсушування рани.

Для того щоб прискорити процес загоєння ураженої ділянки шкіри, необхідно присипати рану нерозведеним «Полісорбом9raquo ;. Зверху накласти марлеву пов'язку, попередньо злегка її зволоживши. Міняти засіб потрібно кожні 4 години до поліпшення стану пошкодженої ділянки.

Щоб позбутися від докучливих висипань на обличчі, рекомендується пропити десятиденний курс препарату. Таке лікування можна проводити двічі на рік.

Крім того, сорбент часто використовують в якості маски для обличчя від прищів. Для її приготування потрібно розвести в столовій ложці молока 1 г препарату. Вийде густа сметанообразная маса. У неї можна додати трохи меду, оливкового масла або рідкого вітаміну Е для посилення оздоровчого ефекту. Нанесіть масу на обличчя і тримаєте 20 хвилин. Після чого слід змити залишки кошти за допомогою теплої води. Проводити таку процедуру можна двічі в тиждень до повного усунення вугрової висипки.

Сьогодні багато жінок знають про такий доступному і ефективному косметологічному засобі, як «Полісорб МП». Відгуки підтверджують, що препарат справляється з шкірними запаленнями, очищає, вирівнює колір обличчя, активізує процес регенерації.

Найчастіше «Полісорб9raquo; переноситься пацієнтами без виникнення будь-яких небажаних реакцій. Але все ж реєструються випадки розвитку алергічного висипу і інші індивідуальні реакції на активну речовину лікарського засобу.

Крім того, «Полісорб МП» - ентеросорбент. А це означає, що дані ліки виводить з шлунково-кишкового тракту не тільки отрути, але і корисні речовини.

Також препарат нерідко призводить до запорів і порушень мікрофлори кишечника. Тому при схильності до даних проблем, наприклад в дитячому віці або під час вагітності, слід вжити заходів профілактики таких ускладнень. А також в таких випадках не рекомендується тривалий прийом «Полісорба9raquo ;.

Рекомендується приймати «Полісорб МП» в часових проміжках між прийомами інших препаратів, так як сорбент знижує терапевтичний ефект інших ліків. У тому числі не варто одночасно приймати вітамінні комплекси або приступати до прийому їжі - корисні речовини не засвояться і не принесуть організму користі.

Зберігати «Полісорб9raquo; потрібно в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 градусів. Термін придатності становить 5 років.

Якщо упаковка вже була розкрита, помістіть препарат в ємність з герметично закривається кришкою. А ось розведений рідиною порошок потрібно приймати відразу - зберігати його не рекомендується. У крайньої необхідності можна залишити готову суспензію в холодильнику, але не більше ніж на 48 годин.

Має препарат і аналоги. «Полісорб МП» - це сорбент, тому замінити його можна будь-яким препаратом схожого дії, хоча вони не завжди мають одну діючу речовину. Це такі лікарські засоби, наприклад, як:

Неоднозначну репутацію завоював препарат «Полісорб МП». Відгуки про нього різні - ефективність лікарського засобу залежить від того, наскільки правильно воно застосовується. Крім того, слід враховувати індивідуальні особливості організму людини. Деякі пацієнти скаржаться на неприємний смак і консистенцію суспензії, що може викликати нудоту і блювотний рефлекс. У інших такий недолік препарату не викликає ніяких побічних реакцій.

Дискутують як лікарі, так і споживачі даного сорбенту з приводу безпеки тривалого прийому «Полісорба9raquo ;. При проведенні курсу лікування часто виникають порушення в роботі шлунково-кишкового тракту за рахунок зміни мікрофлори.

Але в більшості випадків пацієнти відзначають високу ефективність і безпеку сорбенту. Особливо актуальним цей препарат є при лікуванні отруєнь і важких токсикозів у вагітних жінок. Чи не всмоктуючись у кров, ліки жодним чином не шкодить нормальному розвитку плоду.

Також став незамінним помічником «Полісорб9raquo; і для годуючих мам - препарат не потрапляє в грудне молоко, а значить, і малюк не отримає нічого зайвого.

Гідно оцінили препарат і педіатри. Сорбент швидко і м'яко виводить отруйні речовини з організму дитини при отруєннях.

Але ось для немовлят все ж лікарі рекомендують вибирати інший, більш щадний сорбент, наприклад «Ентеросгель9raquo ;, так як« Полісорб9raquo; досить агресивно бореться з отруйними речовинами в шлунково-кишковому тракті. У малюків не повністю сформований кишечник, з слабкою мікрофлорою. Він не завжди сприятливо переносить дію «Полісорба9raquo; - з'являється дисбактеріоз, запор.

Важливим фактором в оцінці лікарського засобу є доступність. Таким гідністю володіє «Полісорб МП». Ціна його цілком по кишені людям з невеликим достатком.

«Полісорб9raquo; виготовляється російськими фармацевтичними компаніями, тому варто даний препарат набагато дешевші за імпортні аналоги. Скільки коштує «Полісорб МП» сьогодні? Ціни в аптеках можуть варіюватися за рахунок витрат доставки, зберігання і процентної ставки націнки. Так, трехграммовий одноразовий пакет препарату коштує 30-60 рублів, в п'ятдесятиграмової поліетиленовому пакеті «Полісорб9raquo; обійдеться приблизно в 300-400 рублів, а в банку з такою ж дозуванням - в 260-350 рублів.

У даній статті ми розповіли вам про такому медичний препарат, як «Полісорб МП». Інструкція, ціна, відгуки, аналоги також вказані в наданому матеріалі. Але, не дивлячись на високу безпеку ліки, призначити його і визначити необхідне дозування може тільки фахівець. Тому в разі виявлення симптомів інтоксикації організму зверніться за допомогою до лікаря. Пам'ятайте, що у важких випадках може врятувати життя і здоров'я кожна хвилина - не витрачайте час на самолікування.

Полісорб МП

Порошок для приготування суспензії для прийому всередину; легкий, аморфний, білий або білий з блакитним відтінком, без запаху; при збовтуванні з водою утворює суспензію.

Пакет одноразового використання.

Пакет одноразового використання (10) - пачка картонна.

Порошок для приготування суспензії для прийому всередину; легкий, аморфний, білий або білий з блакитним відтінком, без запаху; при збовтуванні з водою утворює суспензію.

Полісорб МП - неорганічний неселективний поліфункціональний ентеросорбент на основі високодисперсного кремнезему з розмірами частинок до 0.09 мм і з хімічною формулою SiO2.

Полісорб МП має виражені сорбційними і детоксикаційні властивості.

В просвіті шлунково-кишкового тракту препарат зв'язує і виводить з організму ендогенні та екзогенні токсичні речовини різної природи, включаючи патогенні бактерії і бактеріальні токсини, антигени, харчові алергени, лікарські препарати і отрути, солі важких металів, радіонукліди, алкоголь. Полісорб МП сорбує також деякі продукти обміну речовин організму, в т.ч. надлишок білірубіну, сечовини, холестерину і ліпідних комплексів, а також метаболіти, відповідальні за розвиток ендогенного токсикозу.

- гострі та хронічні інтоксикації різної етіології у дітей і дорослих;

- гострі кишкові інфекції різної етіології, включаючи харчові токсикоінфекції, а також діарейнимсиндром неінфекційного походження, дисбактеріоз (в складі комплексної терапії);

- гнійно-септичні захворювання, що супроводжуються вираженою інтоксикацією;

- гострі отруєння сильнодіючими і отруйними речовинами, в т.ч. лікарськими препаратами і алкоголем, алкалоїдами, солями важких металів;

- харчова і лікарська алергія;

- гіпербілірубінемія (вірусний гепатит та інші жовтяниці) і гиперазотемия (хронічна ниркова недостатність);

- жителям екологічно несприятливих регіонів і працівникам шкідливих виробництв з метою профілактики.

- виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення;

- індивідуальна непереносимість препарату.

Полісорб МП приймають всередину тільки у вигляді водної суспензії. Для отримання суспензії необхідну кількість препарату ретельно розмішують в 1 / 4-1 / 2 склянки води. Рекомендується готувати свіжу суспензію перед кожним прийомом препарату і випивати її за 1 год до їди або прийому інших препаратів.

дорослим препарат полісорб МП призначають в середній добовій дозі 0.1-0.2 г / кг маси тіла (6-12 г). Кратність прийому - 3-4 рази / добу. Максимальна добова доза у дорослих становить 0.33 г / кг маси тіла (20 г).

Разова доза препарату полісорб МП для дітей залежить від маси тіла (табл).

Добова доза = разова доза × 3 рази на добу.

Таблиця рекомендованих доз препарату полісорб МП.

1 чайна ложка "з гіркою" - 1 г препарату.

1 столова ложка "з гіркою" - 2.5-3 г препарату.

при харчової алергії препарат слід приймати безпосередньо перед прийомом їжі. Добову дозу ділять на 3 прийоми протягом дня.

Тривалість лікування залежить від діагнозу і тяжкості захворювання. Курс лікування при гострих інтоксикаціях становить 3-5 днів; при алергічних захворюваннях і хронічних інтоксикаціях - до 10-14 днів. Через 2-3 тижні можливе повторення курсу лікування.

Особливості застосування препарату полісорб МП при різних захворюваннях і станах

при харчової токсикоінфекції та гострих отруєннях терапію рекомендують почати з промивання шлунка 0.5-1% суспензією препарату полісорб МП. При важких отруєннях в першу добу промивання шлунка проводять через зонд кожні 4-6 год, поряд з цим препарат дають і всередину. Разова доза для дорослих складає 0.1-0.15 г / кг маси тіла хворого 2-3 рази / добу.

при гострих кишкових інфекціях лікування препаратом Полісорб МП рекомендують починати в перші години або добу захворювання в складі комплексної терапії. У першу добу добову дозу препарату приймають протягом 5 год з інтервалом між прийомами в 1 ч. У другу добу кратність прийому препарату - 4 рази / добу. Тривалість лікування - 3-5 днів.

при лікуванні вірусного гепатиту Полісорб МП використовують як детоксикаційну засіб в середній добовій дозі протягом перших 7-10 днів хвороби.

при гострих алергічних реакціях (Лікарських або харчових) рекомендують попереднє промивання шлунка і кишечника 0.5-1% суспензією препарату полісорб МП. Далі препарат призначають в звичайних дозах до настання клінічного ефекту.

при хронічної харчової алергії рекомендують курси терапії препаратом Полісорб МП тривалістю 7-10-15 днів. Препарат приймають безпосередньо перед їжею. Аналогічні курси призначають при гострої рецидивуючій кропив'янці, набряку Квінке, еозинофілії, поллинозах і інших атопічних захворюваннях.

при хронічної ниркової недостатності використовують курси лікування препаратом Полісорб МП в дозі 0.1-0.2 г / кг / добу протягом 25-30 днів з перервою 2-3 тижні.

При тривалому прийомі препарату полісорб МП (понад 14 днів) можливе порушення всмоктування вітамінів і кальцію, в зв'язку з чим рекомендується профілактичний прийом полівітамінних препаратів та препаратів, що містять кальцій.

Зовнішньо порошок препарату полісорб МП можна використовувати при комплексному лікуванні гнійних ран, трофічних виразок та опіків.

Призначення препарату полісорб МП при вагітності не чинить негативний вплив на плід.

Можливе застосування препарату полісорб МП при вагітності і в період лактації за показаннями і в рекомендованих дозах.

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 5 років.

Після відкриття упаковки препарат слід зберігати в щільно закривається ємності. Термін зберігання суспензії - не більше 48 ч.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Оставьте комментарий

4 + 6 =