Поліоксидоній свічки для дітей відгуки

Поліоксидоній свічки для дітей відгуки

оооо, прямо як ми, точнісінько тільки ми після 9 місячної перерви. Ось на цьому тижні 2 дні сходили, поки начебто нормально, а взагалі навіть страшно говорити про це. У мене дуже великі надії чомусь на цей препарат. Наш педіатр говорила ще про якийсь (я не запам'ятала назву на жаль) з подібною дією.

ми теж такий приймаємо, уколи ставити не хочу їй.

Olenka, а які брали аналізи? що саме ви пролікували?

Нам лор написала збільшення мигдаликів 2-3 ступеня, це після місяця хвороб.

Я в це дуже вірю, у мене в родині є приклади хороші, але в цьому році море під питанням, тут переїзд терміновий намічається і дуже сумний, про море напевно доведеться забути до слід року, але на слід. рік хоч як поїдемо, там вже в коржик помри, але повезу їх.

Не_Лірік, а який вік у вашої дитини? лінієчки немає на жаль. Ви завжди так часто хворіли?

наша мен здалося теж не дуже то з ним знайома

мені його призначила лор лікар з автозаводу, вона брала у нас на будівельному, поки наша була у відпустці. Я так зрозуміла, що вона дуже добре з ним знайома.

ну вже три роки минуло, мабуть хто цікавиться той і знає

Нам виписали Полиоксидоний в свічках. Коли відкрила сам білий поліетилен, де знаходиться свічка, поки я її дістала звідти, тому що вона м'яка вона у мене деформіровалась.Часть взагалі открошілась, гостра частина якось відламалася, в результаті вийшла не свічка торпедообразной форми, а якісь крихти побільше і поменьше..Т.е. в такому вигляді її неможливо поставити, куди потрібно

Підкажіть, хто користувався, як ви діставали свічку звідти? Я робила вертикальний надріз уздовж самої свічки .. Може, якось по іншому треба ..

Можете в личку написати)) Буду дуже вдячна допомоги)

Додано (11.11.2012, 2:22)

відповідь для saraj4ik

не у всіх випадках допоможуть ваші прогулянки і правильне харчування. ми наприклад зробили імунограму і у нас так виявили серйозні збої в імунітеті, ось призначили полиоксидоний в свічках по 1 # 2; 2 шт по схеме.Нам ще 3 років нет.Очень сподіваюся що допоможе!

Після цього я негативно стала відноситься до всіх імуномодуляторів. від того ж Гріппферона теж, по-моєму, ніякого толку немає, що з ним, що без нього одужують дітки з однаковим ефектом. краще дейтсвітельно перевіреними "бабусиними" рецептами користуватися: часник давати дитині в період епідемій, з лимоном і травами чаї робити, брусницю та подібні корисності їсти, максимум свіжого повітря, зволожувач в зимовий період, босоніж гуляти влітку і вдома.

Поліоксидоній свічки для дітей відгуки

Для більш швидкої і комфортної роботи з сайтом бебі.ру

ми рекомендуємо оновити ваш браузер.

Для цього необхідно завантажити та встановити оновлення,

з офіційного сайту браузера.

Потрібні організації на мапі твого міста

Остапчук Москва Анестезіолог-реаніматолог

Поліоксидоній - лікарський препарат, основною дією якого є нормалізація імунної функції організму, а також антиоксидантну і дезінтоксикаційну дію. Препарат входить в ТОП-200 кращих ліків Росії.

Особливість дії поліоксидонію, як імунного кошти, полягає в його вплив на вироблення фагоцитів і інших клітин імунної захисту, зокрема, при важких хронічних захворюваннях нирок, легенів, носоглотки і середнього вуха. Також препарат застосовується при гострих вірусних та грибкових ураженнях самої різної локалізації, при зниженні імунітету після променевого ураження клітин і проведення променевої терапії пухлин, при лікування гормонами, після важких операцій і травм.

Препарат застосовується в декількох лікарських формах, в тому числі, у вигляді лінгвальних таблеток і свічок. При попаданні в ротову порожнину полиоксидоний діє на мікрофлору слизової рота і носоглотки, середнє і внутрішнє вухо, що є дуже цінною якістю, оскільки лікування стоматитів, особливо, молочниці, захворювань вуха часто викликає труднощі.

Застосовуватися полиоксидоний може дітям з 6-місячного віку у вигляді свічок і порошку. Існують ін'єкційні форми препарату у вигляді порошку, упакованого у флакони, що вимагають розведення дистильованою водою. Таким чином, різноманіття форм дозволяє знайти в кожному випадку зручний тип застосування з урахуванням тривалості лікування, тяжкості стану і віку хворого. Ін'єкційні розчини поліоксидонію вводяться підшкірно або внутрішньом'язово. При підвищеній хворобливості препарат розводять місцевими анестетиками.

Як антиоксидант полиоксидоний стабілізує клітинні мембрани, роблячи клітини різних органів менш чутливими до поразки різними шкідливими чинниками.

Протипоказаний препарат при вагітності та годуванні груддю, а також при наявності індивідуальної непереносимості. Схем лікування різними лікарськими формами дуже багато і призначати їх повинен лікар. Залишилося відзначити, що препарат сумісний з багатьма іншими лікарськими засобами, в тому числі антибіотиками, серцевими та легеневими препаратами, ліками від туберкульозу. Він є дуже ефективним, хоча і не таким ще відомим і широко застосовується, як, наприклад, бронхомунал, засобом. Широта терапевтичного ефекту, відсутність серйозних побічних дій робить його препаратом вибору при багатьох важких, хронічних, погано піддаються лікуванню станах.

бібліотека Хочеш зробити пропозицію

або повідомити про помилку?

Представництва бебі.ру:

Всі права захищені.

вагітності, діагностики та лікування. Консультації фахівців порталу не можуть замінити візит до вашого лікуючого лікаря.

Поліоксидоній свічки для дітей відгуки

© Максимові Іван і Аїда 2004 - 2018.

Передрук листів з форумів заборонена без вказівки посилання на сайт та авторів самих листів. Передрук матеріалів з усіх розділів сайту заборонена без письмової згоди Максимової А.Т. і авторів. Всі права захищені. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень, що публікуються в форумах, на дошці оголошень, у відгуках і коментарях до матеріалів

У вас є питання по форуму або сайту?

ICQ-консультант 379027842

Дарья_Т 12:59 → у кого є йорки? 2422 / Домашні улюбленці

Катеринка @ 12:51 → Малюки зима 17-весна 18 1205 / У МЕНЕ БУДЕ ДИТИНА!

T.O. 12:47 → А що в Челябінську і обла. 33115 / Клуб ОБС

Юві 12:34 → Aliexpress, ділимося інтер. 6621 / Шопоголік - шопоголіку

omelya 12:19 → Темка для бухгалтерів. 11454 / Освіта та кар'єра

nastya valieva 12:08 → наші кльові ляльки літо-о. 775 / Ми з тобою однієї крові, ти і я!

Ко-Ель 12:08 → Що в світі робиться? 9145 / Клуб ОБС

Taina 11:57 → Фільми, що йдуть в кінотеат. 946 / Хліба і видовищ!

Крихітка 10:58 → Втратила останню тисячу. 31910 / Клуб ОБС

Оставьте комментарий

40 − = 38