Полідекса в вуха інструкція із застосування

Полідекса

Опис актуально на 08.09.2014

 • Латинська назва: Polydexa
 • Код АТС S02CA06
 • Діюча речовина: Дексаметазон + Неомицин + Поліміксин B (Dexamethasone + Neomycin + Polymyxin B)
 • Виробник: Laboratoires Bouchara-Recordati (Франція)
 • хлорид літію;
 • тіомерсал;
 • кислота лимонна;
 • гідроксид натрію;
 • поліетиленгліколь 400;
 • полісобат 80;
 • дистильована вода.

Аерозоль для носа в якості активних діючих компонентів у своєму складі має:

 • сульфат неоміцину 6500 ОД / мл;
 • метасульфатбензоат дексаметазону натрію - 250 мкг / мл;
 • поліміксину В сульфат - 10000 ОД / мл;
 • гідрохлорид фенілефрину - 2,5 мг / мл.

Кілька відрізняються і допоміжні речовини назального спрею від складу вушних крапель:

 • метилпарабен;
 • хлорид літію;
 • гідроксид літію;
 • лимонна кислота;
 • макрогол 4000;
 • полісорбат 80;
 • очищена вода до потрібної кількості лікарського засобу.

Полідекса - комбінований препарат, який поставляється в аптеки в двох, принципово різних, фармакологічних формах:

 • Краплі у вуха у флаконах з темного скла по 10,5 мл. Крім препарату в картонну упаковку також вкладають дозировочную піпетку.
 • назальний спрей - прозора безбарвна рідина у флаконах по 15 мл зі спеціальним розпилювачем. Картонна коробка вміщує один флакон з лікарським засобом.

Фармацевтичний препарат Полідекса є комбінованим лікарським засобом, який за своїм терапевтичному дії класифікується, як протизапальну і антимікробну. Діючі компоненти, що входять до складу крапель для вух, зокрема Неомицин і Поліміксин, дозволяють придушувати такі види патологічних мікроорганізмів, як Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Pseudomonas aeroginos, Haemophilus influenzae. На жаль, стійкими до впливу фармацевтичного препарату залишилися деякі види стрептококів, стафілококів і анаеробні бактерії.

Назальний спрей має настільки ж широким терапевтичним впливом на слизову оболонку носа, як і фармацевтична форма лікарського засобів для вух. Також його корисні властивості доповнюються фенілефрином, судинозвужувальну дію якого зменшує закладеність носа і в значній мірі полегшує носове дихання.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Достовірних досліджень фармакокінетичних здібностей лікарського засобу не проводилось, так як Полідекса використовується місцево і має дуже низький ступінь всмоктуваності в периферичний і магістральний кровотік (системні ефекти розвиваються тільки при значному збільшенні дозування або вкрай тривалому курсі консервативної терапії).

Вушні краплі використовуються при наступних патологіях:

Полідекса з фенілефрину у вигляді назального аерозолю застосовується при:

 • підвищена індивідуальна чутливістьдо складових компонентів фармацевтичного препарату;
 • спадкова або придбана непереносимістьактивних речовин лікарського засобу;
 • інфекційні або травматичні ушкодження барабанної перетинки;
 • закрито вугільна глаукомаабо підозра на цю патологію;
 • період вагітностіі грудного вигодовування;
 • дитячий вік до 2,5 років;
 • нозологические одиниці, викликані вірусами вітряної віспи або герпесу;
 • альбумінуріяабо затримка сечовипускання і захворювання нирок, які призводять до даних патологічних станів;
 • схильність до шлуночкової тахікардіїза типом піруетабо прийом фармацевтичних препаратів, що сприяють появі даної аномалії.

Несприятливі наслідки лікування вушними краплями проявляються лише в одиничних випадках. можуть спостерігатися місцеві алергічні реакції, наприклад:

Так як назальний аерозоль вміщує більшу кількість активних діючих компонентів і свої терапевтичні ефекти реалізує через слизову оболонку, то прояв побічних ефектів більш імовірно. Як і у випадку з краплями для вух, перш за все, можуть спостерігатися аналогічні алергічні реакції, які доповнюються відчуттям сухості в носових ходах. несприятливі наслідки системного характеру можливі лише при тривалому курсі консервативного лікування або при дозуваннях фармацевтичного препарату, які значно перевищують запропоновані інструкцією. У такому випадку можуть спостерігатися:

Інструкція на Полідекса (Спосіб і дозування)

вушні краплі користуються широкою популярністю серед пацієнтів отоларінгологічних стаціонарів, так як дана форма лікарського засобу вкрай проста у використанні, має мізерним списком побічних ефектів, що виявляються лише в одиничних випадках. Також достовірних даних про передозування Полідекса для вух в медичній літературі описано не було.

Інструкція по застосуванню Полідекса практично не відрізняється в педіатричній практиці і для дорослих. так дозування дітям, як і старшої категорії пацієнтів, становить по 1-2 крапель для вух в кожен слуховий прохід по 2 рази в день. При відповідних показаннях та тяжкому перебігу захворювання у дорослих, кількість використовуваного лікарського засобу може бути збільшено до 5 крапель. Перед проведенням маніпуляції рекомендується трохи зігріти лікарський засіб.

тривалість курсу консервативної терапії становить 6-10 днів.

Спрей з фенілефрину застосовується інтраназально. Використовувати його також легко, як і краплі для вух. Під час маніпуляції флакон з фармацевтичним препаратом необхідно тримати вертикально, а голову нахилити трохи вперед, так діючі компоненти зрошуватимуть велику площу слизової оболонки носової порожнини.

дозування лікарського засобу становить 1 впорскування 3 рази на добу в кожну ніздрю. Для дорослих пацієнтів і дітям після 15 років частота застосування фармацевтичного препарату може бути збільшена до 5 разів на добу, якщо того вимагають терапевтичні показання.

Курс лікування, як правило, займає від 5 до 10 днів.

Випадки передозування краплями для вух в медичній літературі не описані. Тривала терапія спреєм для носа або використання дозувань, що перевищують визначені інструкцією, може привести до системних побічних ефектів.

Лікарська взаємодія, що надає клінічні ефекти, розвивається внаслідок змісту фенілефрину в назальном аерозолі. Одночасне використання даної фармацевтичної форми Полідекса з гуанетидином підсилює гіпертензивні впливу діючих компонентів спрея. Також, завдяки зниженню симпатичного тонусу, може спостерігатися тривалий мідріаз. Тому при абсолютних показаннях до застосування даних лікарських засобів поєднаної терапії рекомендується постійне спостереження лікаря і проведення відповідних клінічних аналізів.

Лікарський засіб в аптечних кіосках відпускається тільки по пред'явленню відповідного рецепторного бланка.

Зберігати фармацевтичний препарат слід при постійному температурному режимі не вище 25 градусів Цельсія і в місці, недоступному для дії прямих сонячних променів.

особливі вказівки

Краплі для вух не рекомендовано використовувати при наявності прориву барабанної перетинки. У такому випадку існує можливість токсичного впливу активних складових ліки на слуховий або вестибулярний апарат.

З особливою обережністю слід використовувати лікарський засіб при підозрі на грибкову або вірусну етіологію захворювання. Рекомендується проведення додаткових досліджень перед початком курсу консервативної терапії.

Серед діючих компонентів фармацевтичного препарату є дексаметазон, біологічно активна речовина, яка при допінг-контролі може дати позитивний результат при тривалому курсі лікування або дозуваннях значно перевищують зазначені в інструкції (діючі інгредієнти можуть надавати системний вплив).

Не можна сказати однозначно: Полідекса - це антибіотик чи ні, хоча дане питання часто спливає на фармацевтичних форумах, присвячених даній темі. Звичайно, в складі лікарського засобу є активні компоненти антибиотического характеру, наприклад, Поліміксин В або Неомицин, однак, за своєю природою, ні назальний спрей, ні краплі для вух не класифікуються, як антибіотик. Також позитивною рисою даного лікарського засобу є можливість одночасного використання його з антибіотиками системної дії, якщо є до того відповідні медичні показання, підтверджені лікарем.

Даний лікарський засіб славиться якоїсь унікальністю на ринку фармацевтичної продукції в отоларингології. Існує лише одне подібне ліки - краплі Макситрол бельгійського виробництва. Активні складові якого також включають неоміцин і поліміксин. Ціна аналогів трохи вище, так як вони представлені більш широким асортиментом форм випуску, проте в вітчизняні аптечні кіоски, як правило, постачають краплі по 5 мл.

Фармацевтичний препарат Полідекса часто використовується в педіатричній практиці, так як запальні патології носа і вуха зустрічаються у дітей повсюдно. Як тільки маленьке чадо перетинає поріг будинку, починаються кашель, соплі, нежиті, вушні болі та інші прояви риніту, синуситу, отиту або інших запальних захворювань. Лікарський засіб у вигляді крапель або назального аерозолю можна використовувати дітям по досягненню 2,5 років. Більш значущих приписів інструкція на дані ліки не дає, тобто застосовується фармацевтичний препарат вкрай легко, для цього навіть не потрібно проходження будь-яких спеціально навчальних курсів або знань медичного характеру.

Окремо слід відзначити, що ціна лікарського засобу не сильно засмучує батьків і не б'є по сімейному бюджету. Тому мати в запасі препарат Полідекса - просте завдання. Не варто забувати і про рекомендаціях на фармацевтичне виріб. Більшість тематичних форумів вихваляють Полідекса як речовина, що дозволяє в рекордно короткий курс консервативної терапії ліквідувати проблему настільки набридає риніту, синуситу або отиту як у дорослій категорії пацієнтів, так і у більш молодших.

З лікарської точки зору також схвалюється прийом Полідекса дітьми. Відгуки кваліфікованих фахівців підтверджують, що активні компоненти лікарського засобу дозволяють швидко і ефективно позбутися від запальної патології навіть в педіатричній практиці, коли молодий організм ще не достатньо сформував власні імунні системи.

Полідекса при вагітності (і лактації)

Використання фармацевтичного препарату при вагітності та під час грудного вигодовування категорично протипоказано, так як дія активних компонентів на організм, що розвивається дитини не було вивчено належним чином.

Вушні краплі Полідекса користуються доброю репутацією на відповідних тематичних форумах і фармацевтичних інтернет-ресурсах. Більшість пацієнтів, що проходили курс даними лікарським засобом, залишають вкрай позитивні відгуки, закликаючи активно використовувати краплі для консервативного лікування захворювання зовнішнього та середнього вуха.

Відгуки лікарів з професійної точки зору підтверджують, що фармацевтичний препарат Полідекса дійсно займає перші місця серед заходів консервативної терапії в отоларингології. Як вушні краплі, так і назальний спрей ефективно ліквідують причину запального процесу, що лежить в основі всього захворювання, а тому застосування такого лікарського засобу класифікується, як етіологічна санація.

Не тільки дорослі, але і діти залишаються задоволеними після проходження лікування Полідекса, адже фармацевтичний препарат повертає сухість слизової носової порожнини, дозволяє вільно здійснювати носове дихання, чути в повну силу і найголовніше - знову грати з друзями на вулиці вже через якихось 6 10 днів, адже консервативний терапевтичний курс мінімальний в даній області фармацевтичних препаратів.

Ціна вушних крапель на території Російської Федерації становить близько 200-220 рублів. Купити дану форму фармацевтичного препарату в Україні можна за еквівалентну вартість у 75-85 гривень.

Назальний спрей в аптечних кіосках обох країн можна придбати за 240 рублів або 80 гривень.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Освіта: Харківський національний медичний університет

Якщо у мене тільки краплі для носа, можна їх закопувати в вуха?

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Полідекса - інструкція із застосування. Вушні краплі і назальний спрей Полідекса з фенілефрину ціна та відгуки

Мікроби, віруси та інші інфекції є причиною запальних процесів в носовій порожнині. Тому негайно варто почати медикаментозне лікування, застосовуючи препарат Полідекса, щоб не викликати ускладнення. Це в рівній мірі стосується захворювань вуха.

Полідекса з фенілефрину - інструкція із застосування

Ліки проводиться у вигляді спрею для місцевого застосування. Відпустка проводиться строго за рецептом лікаря, тому й лікування має проводитися тільки за приписом. Правильні дози і строки застосування узгоджуються з кожним пацієнтом індивідуально і залежать від стану хворого, його віку. Не можна застосовувати спрей Полідекса від нежиті як засіб для промивання носа. Зберігати упаковку обов'язково потрібно в недоступному для дитини місці.

Препарат використовують шляхом уприскування в порожнину носового проходу одноразово від трьох до п'яти разів на добу шляхом натискання на флакон. Спосіб застосування згідно з інструкцією: голову слід трохи нахилити вперед для кращого розпилення в носовій порожнині. Препарат Полідекса з фенілефрину не можна використовувати більше десяти днів. Якщо відсутні видимі ефекти протягом п'яти-семи днів, то рекомендується припинити прийом і призначити інше лікування.

Полідекса вушні краплі - інструкція із застосування

Перед застосуванням розчин рекомендується нагріти до кімнатної температури, затиснувши флакон в руці на деякий час. Далі, нахиливши голову на бік, закопувати в вухо згідно з приписом лікаря. Зафіксувати такий стан голови на пару хвилин. Друге вухо закапати таким же способом. Препарат Полідекса вушні краплі можна для більшої зручності закопувати, поклавши хворого на бік.

В інструкції строго прописується, що краплі Полідекса для дітей, які не досягли двох з половиною років, заборонені. Назальний спрей не рекомендується застосовувати і тоді, коли дитині немає трьох років. Ліки допомагають при затяжних застудах, синуситі, отиті, гаймориті. Лікування препаратом, згідно з відгуками і лікарській практиці, добре зарекомендувало себе, оскільки прекрасно справляється з мікробними інфекціями. При неправильному використанні ліків у дитини може розвинутися алергічна реакція, свербіж, печіння і сухість носової порожнини.

Рекомендовані дози застосування по інструкції:

1-2 краплі двічі на день

Препарат Полідекса для носа з фенілефрину

1 раз вранці, вдень і ввечері

Як свідчить інструкція, препарат заборонений до застосування майбутніми мамами, оскільки здатний викликати аномалії розвитку слуху у плода. Однак, в окремих випадках, коли існує серйозна загроза здоров'ю і життю жінки, а то й можна замінити ліки на інший засіб, то допускається використання препарату Полідекса при вагітності.

Полідекса - показання до застосування

До складу препарату входять:

 • Антибіотики неоміцин і поліміксин В, які забезпечують антимікробний ефект препарат, причому їх союз тільки збільшує згубний вплив на комплекс мікроорганізмів.
 • Дексаметазон. Пригнічує запальні процеси за короткий час.
 • Фенілефрин (тільки в спреї назальном). Є судинозвужувальних засобом, здатним знімати набряклість носа.

Таке поєднання компонентів дозволяє замінити комплекс з декількох препаратів з лікування гнійних захворювань носа, глотки і придаткових пазух одним засобом. Призначення ліків залежить від форми випуску:

 • Полідекса - показання до застосування крапель. За інструкцією цей препарат застосовується при зовнішньому отиті (якщо в барабанної перетинки відсутні перфорації), інфекційні захворювання середнього і зовнішнього вуха, екзема зовнішнього вуха. Крім цього, краплі в ніс Полідекса можуть застосовуватися для лікування придаткових пазух носа.
 • Полідекса з фенілефрину застосовується виключно для лікування запальних та інфекційних захворювань носоглотки, до яких відноситься гострий і хронічний риніт, ринофарингіт і синусити.

Головними протипоказаннями до застосування медикаменту є алергічна реакція на речовини, що входять до складу, а також непереносимість певних речовин. Але, судячи з відгуків, таке майже не зустрічається. Інструкцією заборонений прийом препарату дітям до двох з половиною років, вагітним і жінкам під час грудного вигодовування. Чи не рекомендовано ліки для лікування спортсменам, оскільки викликає позитивну реакцію на допінг-пробу.

Полідекса - протипоказання для використання є при глаукомі, захворюваннях нирок, серед яких виділяють і ниркову недостатність. Якщо хворий страждає на ішемічну хворобу серця, гіпертонією і стенокардією препарат не рекомендований до застосування. Інструкція забороняє його використання при грибкових захворюваннях слухового проходу і перфораціях барабанної перетинки, отитах, викликаних вірусними інфекціями.

За інструкцією прийом препарату дозволяється лише з призначення лікаря, оскільки може викликати печіння і набряклість в порожнині носа. Якщо ви приймаєте краплі Полідекса - побічні дії можуть висловитися у вигляді алергії і висипань на шкірі, хоча, судячи з відгуків, таке трапляється рідко. Ліки можуть впливати на психофізичний стан людини, викликати безсоння, підвищену нервозність. Може спостерігатися прискорене серцебиття.

Купити препарат Полідекса можна в стаціонарних аптеках і через інтернет. Ціна різниться від 269 руб. до 419 руб. за назальний спрей і від 245 руб. до 336 руб. за вушні краплі. Середня ціна препарату за останній місяць зросла приблизно на 6%. До того ж, слід враховувати, що при замовленні онлайн вам доведеться заплатити за доставку препарату. Вартість доставки залежить від віддаленості.

Як замінник, на думку більшості лікарів, призначається препарат Макситрол. Він єдиний, який надає подібне лікувальну дію і містить аналогічні діючі речовини. Ціна їх приблизно однакова. Якщо немає рецепту для ліки Полідекса, аналоги дешевше можна придбати в аптеках:

Відео: Полідекса - інструкція із застосування, спрей для носа

Анна Валеріївна, 51 рік

Цієї осені я сильно застудилася. Отоларинголог порадив мені спрей Полідекса. Я дуже здивувалася, дізнавшись, що крім нього мені нічого більше не слід приймати. Пирскала в ніс таким способом: 4 рази в день по одному разу цілий тиждень. Ефект не змусив довго чекати. До того ж, ціна його дуже приваблива.

Нашому малюку поставили діагноз отит середнього вуха. Лікар призначила краплі Полідекса. Спочатку я дуже засумнівалася, чи варто їх приймати, оскільки в складі є гормональний засіб. Але лікар наполіг, і я дуже рада, оскільки біль у вушку пройшла, і синок відчуває себе добре. Не бійтеся, якщо доктор прописує ці краплі - вони ефективні, а алергії не було.

Минулого літа на море застудився. Температура була нормальна, але періодично могла підскакувати. З носа пішли виділення зеленуватого кольору, було важко дихати. Лікар відправив на знімок, де було видно затемнення з правого боку. Прописали препарат Полідекса. Брав тиждень. Як результат - ніякого нежитю, дихання вільне.

Інформація представлена ​​в статті носить ознайомлювальний характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Полідекса - потужний медичний препарат нового покоління

Полідекса - це потужний комбінований препарат виключно для зовнішнього застосування.

Завдяки сильним і активним речовинам, які присутні в його хімічній формулі, препарат має:

 • протизапальну;
 • протимікробну;
 • протиалергічну дію.

Протиалергічні та протизапальні дії забезпечує дексаметазон. Він активно усуває всі алергічні реакції і запальні процеси, при цьому повністю стабілізує стан клітинних мембран і знижує до мінімуму проникливість капілярів. Поліміксин В і неоміцин забезпечують антибіотичні дії, знищуючи певні групи бактерій. Однак анаеробні бактерії і стрептококи не є уразливими від цього препарату.

Препарат випускається у вигляді вушних крапель. До кожного флакона препарату пропонується докладна інструкція.

Інструкція по застосуванню вушних крапель Полідекса

Полідекса використовують для місцевого лікування інфекційних і запальних процесів всієї вірусної етіології (отитів, синуситів, ринітів), при інфекційній екземі зовнішнього вуха. Дуже хороша ефективність цього лікарського засобу обумовлена ​​його складом, який включає в себе два потужних протимікробних речовини - поліміцін і неоміцин.

Вушні краплі повинен призначати лікар отоларинголог після огляду пацієнта і виявлення синуситів або гнійних ускладнень середнього вуха. Ці захворювання є дуже серйозними і можуть нести за собою важкі наслідки, оскільки можуть призвести до більш сильному запалення вуха, що може викликати глухоту або запалення в оболонці головного мозку і швидкий розвиток менінгіту.

Дозування крапель для кожного пацієнта лікар призначає індивідуально і згідно з інструкцією.

Цей лікарський засіб користується широкою популярністю серед хворих пацієнтів отоларінгологічних стаціонарів, оскільки Полідекса дуже простий у використанні і має невеликий список побічних дій, які проявляються лише в одиничних випадках. Також ще не бувало випадків передозування даними вушними краплями.

Краплі вушні Полідекса застосовують тільки зовнішньо. Добові дози повинен призначати лікар, після проведеного огляду пацієнта. В основному, в вухо закопується по 5 крапель двічі на день. Приблизний курс лікування - 7 днів.

Під час лікування не можна використовувати холодний розчин, тому перед закапуванням флакон з препаратом слід зігріти в руках. Після того, як Полідекса закапали в одне вухо, потрібно нахилити голову на іншу сторону на кілька хвилин. Це дасть можливість вушних краплях проникнути в слуховий провід. Аналогічним способом потрібно провести процедуру з другим вухом.

Особливості прийому Полідекса в формі вушних крапель

Інструкція по застосуванню

Перед застосуванням Полідекса слід обов'язково ознайомитися з інструкцією.

Від прийому цього препарату слід відмовитися в разі підвищеної чутливості або непереносимості складових лікарського засобу.

Вагітним і жінкам в період лактації теж заборонено застосування Полідекса, оскільки дана категорія пацієнток не потрапила під клінічні дослідження.

Перед початком прийому вушних крапель необхідно досліджувати барабанну перетинку, і в разі її пошкодження слід скасувати даний курс лікування, оскільки значно підвищується ризик інтоксикації слухового і вестибулярного апаратів.

Людям, у яких хворі нирки і проблеми з сечовидільної системою, теж не варто застосовувати даний засіб, оскільки воно лише посилить цей патологічний стан.

Флакон з краплями

Важкі наслідки після курсу лікування даними вушними краплями виявлялися лише в одиничних випадках. Спостерігалися алергічні реакції у вигляді кропив'янки, висипу і свербежу.

Даний медичний препарат дуже часто використовують в педіатрії, так як запальні процеси в вусі зустрічаються найчастіше у дітей. Однак інструкція застерігає від прийому вушних крапель дітей молодше 2,5 року. Більш серйозних застережень щодо прийому Полідекса не вказано. Радує і недорога ціна препарату, тому мати в запасі флакон цих ліків не обтяжить ваш сімейний бюджет.

Оскільки Полідекса застосовують при лікуванні і усуненні запальних процесів в області отоларингології, то препарат досить часто присутня в комплексній терапії. У більшості випадків дані вушні краплі легко поєднуються з іншими ліками. Однак існує певна група засобів, при яких прийом Полідекса категорично заборонений у зв'язку з повною несумісністю їх складових компонентів. Інструкція препарату попереджає про це.

Відгуки про лікарський препарат Полідекса

При дотриманні вказівок лікаря і слідуючи інструкціям, дані вушні краплі мають хорошу репутацію на різних форумах та Інтернет-ресурсах. Практично всі пацієнти, які пройшли курс лікування даним препаратом, залишають позитивні відгуки про нього і активно рекомендують застосовувати вушні краплі при лікуванні зовнішнього і внутрішнього вуха.

Відгуки лікарів підтверджують цю точку зору. Тому не дивно, що Полідекса займає лідируючу позицію серед всієї консервативної терапії в області отоларингології. Ці вушні краплі в короткі терміни ефективно видаляють основну причину запального процесу, тому даний лікарський засіб також класифікується як етіологічна санація.

Відгук від koala2014

Діти також задоволені результатом дії Полідекса і залишають виключно позитивні відгуки, адже ці вушні краплі в дуже короткі терміни дозволяють повноцінно чути і, головне, повернутися до попереднього способу життя: грати з друзями, вчитися. Даний терапевтичний курс є найбільш консервативними в даній області і триває в основному 6-10 днів.

Однак в кожному випадку присутній фактор індивідуального ризику і реакції організму пацієнта. Тому перед застосуванням Полідекса варто проконсультуватися з лікарем і діяти відповідно до його вказівок і діючої інструкції.

Ціна на Полідекса в формі вушних крапель

Ціна на даний лікарський засіб є досить демократичною. Купити цей фармацевтичний препарат на території Російської Федерації можна за ціною від 185 до 220 рублів.

 • Як використовувати вушні краплі «Нормакс»?
 • Огляд різних видів вушних крапель з антибіотиком
 • Вушні краплі Ципромед: застосування та склад лікарського препарату
 • Краплі Отофа: ефективний засіб для лікування отиту

Інформація надається виключно в довідкових цілях. Не займайтеся самолікуванням. При перших ознаках захворювання зверніться до лікаря.

Оставьте комментарий

+ 38 = 42