Побічні ефекти регулона

Содержание

Регулон - побічні явища

Відгуки

В цілому препаратом задоволена.

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Регулон

REGULON - латинська назва лікарського препарату Регулон

Власник реєстраційного посвідчення:

GEDEON RICHTER Plc.

G03AA09 (Дезогестрел і естроген)

Аналоги препарату Регулон за кодами АТС

Перед використанням препарату Регулон ви повинні проконсультуватися з лікарем. Дана інструкція із застосування призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника.

Регулон: Клініко-фармакологічна група

23.032 (Монофазний пероральний контрацептив)

Регулон: Форма випуску, склад і упаковка

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою білого або майже білого кольору, круглі, двоопуклі, з маркуванням «Р8» на одному боці та «RG» - на інший.

Допоміжні речовини: α-токоферол, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, стеаринова кислота, повідон, крохмаль картопляний, лактоза.

Склад плівкової оболонки: пропіленгліколь, макрогол 6000, гіпромелоза.

21 шт. - блістери (1) - пачки картонние.21 шт. - блістери (3) - пачки картонні.

Регулон: Фармакологічна дія

Монофазний пероральний контрацептив. Основне контрацептивний дію полягає в інгібуванні синтезу гонадотропінів і придушенні овуляції. Крім того, за рахунок підвищення в'язкості цервікального слизу сповільнюється рух сперматозоїдів через цервікальний канал, а зміна стану ендометрію перешкоджає імплантації заплідненої яйцеклітини.

Етинілестрадіол є синтетичним аналогом ендогенного естрадіолу.

Дезогестрел має виражену гестагенним і антиестрогенну дією, подібним ендогенного прогестерону, слабкою андрогенної і анаболической активністю.

Регулон сприятливо діє на ліпідний обмін: підвищує концентрацію холестерину в плазмі крові, не впливаючи при цьому на вміст ЛПНЩ.

При прийомі препарату значно скорочуються втрати менструальної крові (при початковій менорагії), нормалізується менструальний цикл, відзначається сприятливий вплив на шкірні покриви, особливо при наявності вульгарних вугрів.

Дезогестрел швидко і практично повністю абсорбується з шлунково-кишкового тракту і відразу метаболізується в 3-кето-дезогестрел, який є біологічно активним метаболітом дезогестрелу.

Cmax досягається через 1.5 ч і складає 2 нг / мл. Біодоступність - 62-81%.

3-кето-дезогестрел зв'язується з білками плазми крові, в основному з альбумінами і з глобуліном, що зв'язує статеві гормони (ГЗСГ). Vd складає 1.5 л / кг. Css встановлюється до другої половини менструального циклу. Рівень 3-кето-дезогестрелу збільшується в 2-3 рази.

Крім 3-кето-дезогестрелу (який утворюється в печінці і в стінці кишечника) утворюються інші метаболіти: 3α-ОН-дезогестрел, 3β-ОН-дезогестрел, 3α-ОН-5α-Н-дезогестрел (метаболіти першої фази). Ці метаболіти є неактивними і частково, шляхом кон'югації (друга фаза метаболізму), перетворюються в полярні метаболіти - сульфати і глюкуронати. Кліренс з плазми крові - близько 2 мл / хв / кг маси тіла.

T1 / 2 3-кето-дезогестрелу становить 30 год. Метаболіти виводяться із сечею та з калом (у співвідношенні 4: 6).

Етинілестрадіол швидко і повністю абсорбується з шлунково-кишкового тракту. Cmax досягається через 1-2 години після прийому препарату і становить 80 пг / мл. Біодоступність препарату через пресистемної кон'югацію та ефект «першого проходження» через печінку становить близько 60%.

Етинілестрадіол повністю зв'язується з білками плазми крові, в основному, з альбумінами. Vd складає 5 л / кг. Css встановлюється до 3-4 дня прийому, при цьому рівень етинілестрадіолу в сироватці на 30-40% вище, ніж після одноразового прийому препарату.

Пресистемна кон'югація етинілестрадіолу значна. Минаючи стінку кишечника (перша фаза метаболізму) він піддається кон'югації в печінці (друга фаза метаболізму). Етинілестрадіол і його кон'югати першої фази метаболізму (сульфати і глюкуроніди) виділяються в жовч і вступають в ентерогепатичну циркуляцію. Кліренс з плазми крові приблизно 5 мл / хв / кг маси тіла.

T1 / 2 етинілестрадіолу становить в середньому близько 24 год. Близько 40% виводиться з сечею і близько 60% - з калом.

Препарат призначають всередину.

Прийом таблеток починають з 1-го дня менструального циклу. Призначають по 1 таб. / Сут протягом 21 дня, по можливості в один і той же час доби. Після прийому останньої таблетки з упаковки роблять 7-денну перерву, під час якої виникає менструальноподібна кровотеча внаслідок відміни препарату. На наступний день після 7-денної перерви (через 4 тижні після прийому першої таблетки, в той же день тижня) відновлюють прийом препарату з наступної упаковки, також містить 21 таб., Навіть якщо кровотеча не припинилася. Такий схеми прийому таблеток дотримуються доти, поки є необхідність в контрацепції. При дотриманні правил прийому, контрацептивний ефект зберігається і на час 7-денної перерви.

Перший прийом препарату

Прийом першої таблетки слід починати з першого дня менструального циклу. В цьому випадку не потрібно використовувати додаткові методи контрацепції. Прийом таблеток можна починати і з 2-5 дня менструації, але в цьому випадку в першому циклі використання препарату треба застосовувати додаткові методи контрацепції в перші 7 діб прийому таблеток.

Якщо минуло більше 5 днів після початку менструації, потрібно відкласти початок прийому до наступної менструації.

Прийом препарату після пологів

Чи не годують грудьми жінки можуть починати прийом таблеток не раніше 21 дня після пологів, попередньо проконсультувавшись з лікарем. У цьому випадку немає необхідності в застосуванні інших методів контрацепції. Якщо після пологів вже був сексуальний контакт, тоді прийом таблеток слід відкласти до першої менструації. Якщо приймається рішення про прийом таблеток пізніше, ніж через 21 день після пологів, тоді в перші 7 діб необхідно використовувати додаткові методи контрацепції.

Прийом препарату після аборту

Після аборту, при відсутності протипоказань, починати прийом таблеток слід з першого дня після операції, і в цьому випадку немає необхідності в застосуванні додаткових методів контрацепції.

Перехід з іншого перорального контрацептиву

При переході з іншого перорального препарату (21- або 28-денного): першу таблетку рекомендується прийняти наступного дня після завершення курсу 28-денний упаковки препарату. Після завершення 21-денного курсу необхідно зробити звичайний 7-денну перерву і потім приступити до прийому Регулона. Немає необхідності в застосуванні додаткових методів контрацепції.

Перехід до Регулону після використання пероральних гормональних препаратів, що містять тільки прогестаген ( «міні-пили»)

Першу таблетку Регулон слід прийняти в 1-й день циклу. Немає необхідності в застосуванні додаткових методів контрацепції.

Якщо при прийомі «міні-пили» не виникає менструація, то після виключення вагітності можна починати прийом Регулона в будь-який день циклу, але в цьому випадку в перші 7 діб необхідно застосовувати додаткові методи контрацепції (використання шийного ковпачка зісперміцидним гелем, презерватива, або утримання від статевих контактів). Застосування календарного метод в цьому випадку не рекомендується.

Відстрочка менструального циклу

Якщо є необхідність у відстрочці менструації, треба продовжувати прийом таблеток з нової упаковки, без 7-денної перерви, за звичайною схемою. При відстрочці менструації можуть з'являтися проривні або мажучі кровотечі, але це не знижує протизаплідний дію препарату. Регулярний прийом Регулона можна відновити після звичайної 7-денної перерви.

Якщо жінка забула прийняти таблетку своєчасно, і після пропуску минуло не більше 12 ч, потрібно прийняти забуту таблетку, а далі продовжити прийом у звичайний час. Якщо між прийомом таблеток пройшло більше 12 год - це вважається пропуском таблетки, надійність контрацепції в цьому циклі не гарантовано і рекомендується застосування додаткових методів контрацепції.

При пропуску однієї таблетки на першому або другому тижні циклу, необхідно прийняти 2 таблетки. в наступний день і потім продовжувати регулярний прийом, використовуючи додаткові методи контрацепції до кінця циклу.

При пропуску таблетки на третьому тижні циклу треба прийняти забуту таблетку, продовжити регулярний прийом і не робити 7-денну перерву. Важливо пам'ятати, що в зв'язку з мінімальною дозою естрогену підвищується ризик овуляції та / або кров'янистих виділень при пропуску прийому таблетки і тому рекомендується застосування додаткових методів контрацепції.

Якщо після прийому препарату з'являється блювання або діарея, тоді всмоктування препарату може бути неповноцінним. Якщо симптоми припинилися протягом 12 год, то треба прийняти ще одну таблетку додатково. Після цього вона продовжує приймати таблеток звичайним чином. Якщо блювота або діарея тривають більше 12 год, то необхідно використовувати додаткові методи контрацепції під час блювоти або діареї і в наступні 7 діб.

Симптоми: нудота, блювота, у дівчаток - кров'янисті виділення з піхви.

Лікування: в перші 2-3 годин після прийому високих доз рекомендується проведення промивання шлунка. Специфічного антидоту немає, лікування симптоматичне.

Регулон: Лікарська взаємодія

Лікарські засоби, що індукують печінкові ферменти, такі як гидантоин, барбітурати, примідон, карбамазепін, рифампіцин, окскарбазепін, топірамат, фелбамат, гризеофульвін, препарати звіробою звичайного знижують ефективність пероральних контрацептивів і підвищують ризик виникнення проривних кровотеч. Максимальний рівень індукції зазвичай досягається не раніше 2-3 тижнів, але може тривати до 4 тижнів після відміни препарату.

Ампіцилін і тетрациклін знижують ефективність Регулона (механізм взаємодії не встановлений). При необхідності спільного прийому, рекомендується використовувати додатковий бар'єрний метод контрацепції протягом усього курсу лікування і протягом 7 днів (для рифампіцину - протягом 28 днів) після відміни препарату.

Пероральні протизаплідні засоби можуть зменшувати толерантність до вуглеводів, підвищувати потребу в інсуліні або пероральних протидіабетичних засобах.

Регулон: Вагітність і лактація

Застосування препарату при вагітності та в період годування груддю протипоказано.

У період годування груддю слід вирішити питання або про відміну препарату, або про припинення грудного вигодовування.

Побічні явища, що вимагають відміни препарату

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія; рідко - артеріальні і венозні тромбоемболії (в т.ч. інфаркт міокарда, інсульт, тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок, тромбоемболія легеневої артерії); дуже рідко - артеріальна або венозна тромбоемболія печінкових, мезентеріальних, ниркових, ретінальних артерій і вен.

З боку органів чуття: втрата слуху, обумовлена ​​отосклерозом.

Інші: гемолітико-уремічний синдром, порфірія; рідко - загострення реактивної системного червоного вовчака; дуже рідко - хорея Сиденхема (проходить після відміни препарату).

Інші побічні явища, які зустрічаються частіше, але менш важкі. Доцільність продовження застосування препарату вирішується індивідуально після консультації з лікарем, виходячи зі співвідношення користь / ризик.

З боку статевої системи: ациклічні кровотечі / кров'янисті виділення з піхви, аменорея після відміни препарату, зміна стану вагінального слизу, розвиток запальних процесів піхви, кандидоз, напруга, біль, збільшення молочних залоз, галакторея.

З боку травної системи: нудота, блювота, хвороба Крона, виразковий коліт, виникнення або загострення жовтяниці і / або свербіння, пов'язаного з холестазом, холелітіаз.

Дерматологічні реакції: вузлувата еритема, еритема, висип, хлоазма.

З боку центральної нервової системи: головний біль, мігрень, лабільність настрою, депресія.

З боку органу зору: підвищення чутливості рогівки (при носінні контактних лінз).

З боку обміну речовин: затримка рідини в організмі, зміна (збільшення) маси тіла, зниження толерантності до вуглеводів.

Інші: алергічні реакції.

Регулон: Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 15 ° до 30 ° С. Термін придатності - 3 роки.

 • контрацепція.
 • наявність важких і / або множинних факторів ризику венозного або артеріального тромбозу (в т.ч.
 • артеріальна гіпертензія важка або середнього ступеня тяжкості з АТ ≥ 160/100 мм рт.ст.);
 • наявність або вказівка ​​в анамнезі на провісники тромбозу (в т.ч.
 • транзиторна ішемічна атака,
 • стенокардія);
 • мігрень з осередковою неврологічною симптоматикою,
 • в т.ч.
 • в анамнезі;
 • венозний або артеріальний тромбоз / тромбоемболія (в т.ч.
 • інфаркт міокарда,
 • інсульт,
 • тромбоз глибоких вен гомілки,
 • емболія легеневої артерії) в даний час або в анамнезі;
 • наявність венозної тромбоемболії в анамнезі;
 • цукровий діабет (з ангиопатией);
 • панкреатит (у т.ч.
 • в анамнезі),
 • що супроводжується вираженою гіпертригліцеридемією;
 • дисліпідемія;
 • важкі захворювання печінки,
 • холестатичнажовтуха (в т.ч.
 • при вагітності),
 • гепатит,
 • в т.ч.
 • в анамнезі (до нормалізації функціональних і лабораторних показників і протягом 3 місяців після нормалізації їх);
 • жовтяниця при прийомі ГКС;
 • жовчнокам'яна хвороба в даний час або в анамнезі;
 • синдром Жильбера,
 • синдром Дубіна-Джонсона,
 • синдром Ротора;
 • пухлини печінки (в т.ч.
 • в анамнезі);
 • сильне свербіння,
 • отосклероз або його прогресування при попередній вагітності або прийомі ГКС;
 • гормонозалежні злоякісні новоутворення статевих органів і молочних залоз (в т.ч.
 • при підозрі на них);
 • вагінальні кровотечі неясної етіології;
 • куріння у віці старше 35 років (понад 15 сигарет в день);
 • вагітність або підозра на неї;
 • період лактації;
 • підвищена чутливість до компонентів препарату.

З обережністю слід призначати препарат при станах, що підвищують ризик розвитку венозного або артеріального тромбозу / тромбоемболії: вік старше 35 років, куріння, сімейний анамнез, ожиріння (індекс маси тіла більше 30 кг / м2), дисліпопротеїнемія, артеріальна гіпертензія, мігрень, епілепсія, клапанні пороки серця, фібриляція передсердя, тривала іммобілізація, велике хірургічне втручання, хірургічне втручання на нижніх кінцівках, важка травма, варикозне розширення вен і поверхневий тромбофлебіт, післяпол овий період, наявність тяжкої депресії (в т.ч. в анамнезі), зміни біохімічних показників (резистентність активованого протеїну С, гіпергомоцистеїнемія, дефіцит антитромбіну III, дефіцит протеїну С або S, антифосфоліпідні антитіла, в т.ч. антитіла до кардіоліпіну, в т.ч. вовчаковий антикоагулянт), цукровий діабет, не ускладнений судинними порушеннями, ВКВ, хвороба Крона, виразковий коліт, серповидно-клітинна анемія, гіпертригліцеридемія (у т.ч. в сімейному анамнезі), гострі і хронічні захворювання печінки.

Перед початком застосування препарату необхідно провести общемедицинское (детальний сімейний та особистий анамнез, вимірювання артеріального тиску, лабораторні дослідження) і гінекологічне обстеження (в т.ч. обстеження молочних залоз, органів малого таза, цитологічний аналіз цервікального мазка). Подібне обстеження в період прийому препарату проводять регулярно, кожні 6 міс.

Препарат є надійним контрацептивом: індекс Перля (показник числа вагітностей, що наступили під час застосування методу контрацепції у 100 жінок протягом 1 року) при правильному застосуванні становить близько 0.05.

У кожному разі перед призначенням гормональних контрацептивів індивідуально оцінюються переваги або можливі негативні ефекти їх прийому. Це питання необхідно обговорити з пацієнткою, яка після отримання потрібної інформації прийме остаточне рішення про перевагу гормонального або будь-якого іншого методу контрацепції.

Стан здоров'я жінки необхідно ретельно контролювати. Якщо під час прийому препарату з'являється або погіршується будь-яке з нижче перерахованих станів / захворювань, необхідно припинити прийом препарату і перейти до іншого, негормональний засіб контрацепції:

 • захворювання системи гемостазу;
 • стану / захворювання,
 • призводять до розвитку серцево-судинної,
 • ниркової недостатності;
 • епілепсія;
 • мігрень;
 • ризик розвитку естроген залежної пухлини або естроген гінекологічних захворювань;
 • цукровий діабет,
 • не ускладнений судинними порушеннями;
 • важка депресія (якщо депресія пов'язана з порушенням обміну триптофану,
 • то з метою корекції можна застосовувати вітамін В6);
 • серповидно-клітинна анемія,
 • тому
 • в окремих випадках (наприклад,
 • інфекції,
 • гіпоксія) естрогенвмісні препарати при цій патології можуть провокувати явища тромбоемболії
 • поява відхилень в лабораторних тестах оцінки функції печінки.

Епідеміологічні дослідження довели, що є зв'язок між прийомом пероральних гормональних протизаплідних засобів і підвищенням ризику розвитку артеріальних і венозних тромбоемболічних захворювань (в т.ч. інфаркт міокарда, інсульт, тромбоз глибоких вен нижніх кінцівок, тромбоемболія легеневої артерії). Доведено підвищений ризик венозних тромбоемболічних захворювань, але він значно менше, ніж при вагітності (60 випадків на 100 тисяч вагітностей).

Деякі дослідники припускають, що ймовірність появи венозних тромбоемболічних захворювань більше при застосуванні препаратів, що містять дезогестрел і гестоден (препарати третього покоління), ніж при застосуванні препаратів, що містять левоноргестрел (препарати другого покоління).

Частота спонтанного появи нових випадків венозних тромбоемболічних захворюванні у здорових невагітних жінок, які не беруть протизаплідні засоби, становить близько 5 випадків на 100 тисяч жінок в рік. При застосуванні препаратів другого покоління - 15 випадків на 100 тисяч жінок в рік, а при застосуванні препаратів третього покоління - 25 випадків на 100 тисяч жінок в рік.

При застосуванні пероральних протизаплідних препаратів дуже рідко спостерігається артеріальна або венозна тромбоемболія печінкових, мезентеріальних, ниркових судин або судин сітківки.

Ризик появи артеріальних або венозних тромбоемболічних захворювань підвищується:

 • з віком;
 • при курінні (інтенсивне куріння і вік старше 35 років відносяться до факторів ризику);
 • при наявності в сімейному анамнезі тромбоемболічних захворювань (наприклад,
 • у батьків,
 • брата або сестри).
 • При підозрі на генетичну схильність,
 • необхідно перед застосуванням препарату проконсультуватися з фахівцем;
 • при ожирінні (індекс маси тіла більше 30 кг / м2);
 • при дислипопротеинемий;
 • при артеріальній гіпертензії;
 • при захворюваннях клапанів серця,
 • ускладнених гемодинамічнимипорушеннями;
 • при фібриляції передсердь;
 • при цукровому діабеті,
 • ускладненому судинними ураженнями;
 • при тривалій іммобілізації,
 • після великого оперативного втручання,
 • після оперативного втручання на нижніх кінцівках,
 • після важкої травми.

У цих випадках передбачається тимчасове припинення застосування препарату (не пізніше ніж за 4 тижні до оперативного втручання, а відновити - не раніше, ніж через 2 тижні після ремобілізації).

У жінок після пологів підвищується ризик виникнення венозних тромбоемболічних захворювань.

Слід враховувати, що цукровий діабет, системний червоний вовчак, гемолітико-уремічний синдром, хвороба Крона, неспецифічний виразковий коліт, серповидно-клітинна анемія, підвищують ризик розвитку венозних тромбоемболічних захворювань.

Слід враховувати, що резистентність до активованого протеїну С, гіпергомоцистеїнемія, дефіцит протеїнів С і S, дефіцит антитромбіну III, наявність антифосфоліпідних антитіл, підвищують ризик розвитку артеріальних або венозних тромбоемболічних захворювань.

При оцінці співвідношення користь / ризик прийому препарату слід враховувати, що цілеспрямоване лікування даного стану знижує ризик тромбоемболії. Симптомами тромбоемболії є:

 • раптовий біль в грудях,
 • яка іррадіює в ліву руку;
 • Раптова задишка;
 • будь-яка незвично сильні головні болі,
 • триваюча довгий час або з'являється вперше,
 • особливо при поєднанні з раптовою повною або частковою втратою зору або диплопія,
 • афазією,
 • запамороченням,
 • колапсом,
 • фокальній епілепсією,
 • слабкістю або вираженим онімінням половини тіла,
 • руховими порушеннями,
 • сильною односторонньої болем в литкового м'яза,
 • гострим животом.

У деяких дослідженнях повідомлялося про почастішання виникнення раку шийки матки у тих жінок, які довгий час приймали гормональні протизаплідні засоби, але результати досліджень суперечливі. У розвитку раку шийки матки грають значну роль сексуальну поведінку, інфікування вірусом папіломи людини і інші чинники.

Метааналіз 54 епідеміологічних досліджень показав, що є відносне підвищення небезпеки раку молочних залоз серед жінок, які приймають пероральні гормональні протизаплідні засоби, однак більш висока Виявлення раку молочних залоз могла бути пов'язана з більш регулярним медичним обстеженням. Рак молочних залоз зустрічається рідко серед жінок молодше 40 років, незалежно від того, приймають вони гормональні протизаплідні засоби чи ні, і збільшується з віком. Прийом таблеток може розцінюватися як один з багатьох факторів ризику. Проте, жінка повинна бути поставлена ​​до відома про можливість ризику розвитку раку молочних залоз, виходячи з оцінки співвідношення користі і ризику (захист від раку яєчника і ендометрія).

Є нечисленні повідомлення про розвиток доброякісної або злоякісної пухлини печінки у жінок, які тривалий час приймають гормональні протизаплідні засоби. Це слід мати на увазі при диференційно-діагностичної оцінки болю в животі, які можуть бути пов'язані зі збільшенням розміру печінки або внутрішньоочеревинному кровотечею.

Хлоазми можуть розвиватися у жінок, що мають це захворювання в анамнезі при вагітності. Тим жінкам, у яких є ризик появи хлоазм, треба уникати контакту з сонячними променями або ультрафіолетовим випромінюванням під час прийому Регулона.

Ефективність препарату може знизитися при наступних випадках: пропущені таблетки, блювота і діарея, одночасне застосування інших препаратів, що знижують ефективність протизаплідних таблеток.

Якщо пацієнтка одночасно приймає інший препарат, який може знижувати ефективність протизаплідних таблеток, слід застосовувати додаткові методи контрацепції.

Ефективність препарату може знижуватися, якщо після декількох місяців їх застосування з'являються нерегулярні, мажучі або проривні кровотечі, в таких випадках доцільно продовжити прийом таблеток до їх закінчення в наступній упаковці. Якщо в кінці другого циклу кровотеча починається не чи ациклічні кров'янисті виділення не припиняються, припинити прийом таблеток і поновити його тільки після виключення вагітності.

Зміни лабораторних показників

Під дією пероральних протизаплідних таблеток - у зв'язку з естрогенним компонентом - може змінюватися рівень деяких лабораторних параметрів (функціональні показники печінки, нирок, наднирників, щитовидної залози, показники гемостазу, рівні ліпопротеїнів і транспортних протеїнів).

Після перенесеного гострого вірусного гепатиту препарат слід приймати після нормалізації функції печінки (не раніше ніж через 6 міс).

При діареї або кишкових розладах, блювоті контрацептивний ефект може знизитись. Не припиняючи приймання препарату, необхідно використовувати додаткові негормональні методи контрацепції.

Жінки, що палять мають підвищений ризик розвитку судинних захворювань з серйозними наслідками (інфаркт міокарда, інсульт). Ризик залежить від віку (особливо у жінок старше 35 років) і від кількості викурених сигарет.

Слід попередити жінку, що препарат не захищає від ВІЛ-інфекції (СНІД) та інших захворювань, що передаються статевим шляхом.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та роботу з механізмами.

Регулон: Застосування при порушенні функції нирок

З обережністю і тільки після ретельної оцінки користі і ризику застосування слід призначати препарат при нирковій недостатності (у т.ч. в анамнезі).

Регулон: Застосування при порушенні функції печінки

Протипоказаний при печінкової недостатності.

Регулон: Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

Регулон: Реєстраційні номера

таб., покр. плівковою оболонкою, 30 мкг + 150 мкг: 21 або 63 шт. П N015054 / 01 (2009-10-08 - 0000-00-00)

Експериментальне визначення аналогів препаратів:

Додати коментар Скасувати відповідь

Експериментальне визначення аналогів препаратів:

 • Дезогестрелом Клініко-фармакологічні группи23.032 (Монофазний пероральний контрацептив) 23.034 (Трифазний пероральний контрацептив) 23.036 (гестагени для пероральної ...
 • Новинета 23.032 (Монофазний пероральний контрацептив), Таблетки, вкриті ...
 • Логеста 23.032 (Монофазний пероральний контрацептив), Драже білого ...
 • Лактинету ® 23.036 (гестагени для пероральної контрацепції), Таблетки, ...
 • ТРИ-РЕГОЛ 23.034 (Трифазний пероральний контрацептив), Таблетки, вкриті ...
 • Дивин 23.042 (Протівоклімактеріческій препарат), Таблетки двох відов.Таблеткі ...
 • ТРИ-РЕГОЛ 21 + 7 23.034 (Трифазний пероральний контрацептив), склад і ...
 • РІГЕВІДОН 23.032 (Монофазний пероральний контрацептив), Таблетки, вкриті ...
 • ТРИ-МЕРСІ 23.034 (Трифазний пероральний контрацептив), Таблетки, вкриті ...
 • Етинілестрадіол Клініко-фармакологічні группи23.035 (Монофазний пероральний контрацептив з антиандрогенними властивостями) 15.046 (Естрогенний препарат) 23.032 (Монофазний ...
 • БАГОМЕТ 15.014 (Пероральний гіпоглікемічний препарат), Таблетки, вкриті ...
 • Лівіалу 23.042 (Протівоклімактеріческій препарат), Таблетки білого або ...

Інформація, розміщена на сайті, носить довідковий характер і не може вважатися консультацією медичного працівника або замінити її. Для отримання більш докладної інформації ми рекомендуємо вам звернутися до фахівця.

Регулон інструкція із застосування, протипоказання, побічні ефекти, відгуки

Регулон - інструкція препарату, Ви зможете прочитати протипоказання, показання до застосування, дозування ліків Регулон. Корисні відгуки про Регулон -

Монофазний гормональний контрацептивний препарат для прийому всередину.

Активна речовина препарату: desogestrel, ethinylestradiol

Кодування АТС G03AA09

КФГ: Монофазний пероральний контрацептив

Реєстраційний номер: П №015054 / 01-2003

Дата реєстрації: 18.06.03

Власник рег. удост .: GEDEON RICHTER Ltd.

Форма випуску Регулон, упаковка препарату і склад.

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою білого або майже білого кольору, двоопуклі, у формі диска, з маркуванням «Р8» на одному боці та «RG» - на іншій стороні.

21 шт. - блістери (3) - пачки картонні.

Опис препарату базується на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню.

Фармакологічна дія Регулон

Монофазний гормональний контрацептивний препарат для прийому всередину, що містить комбінацію естрогену (етинілестрадіол) і гестагена (дезогестрел). Пригнічує гипофизарную секрецію гонадотропних гормонів. Контрацептивний ефект обумовлений впливом на гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової систему.

Показання до застосування:

Дозування і спосіб застосування препарату.

Препарат призначають по 1 таб. / Сут (по можливості в один і той же час), починаючи з 1 дня менструального циклу протягом 21 дня. Потім слід 7-денну перерву, під час якої виникає менструальноподібна кровотеча. Потім відновлюється прийом таблеток з наступної упаковки (навіть якщо кровотеча ще не припинилась). При дотриманні правил прийому контрацептивна дія зберігається і на час 7-денної перерви.

Важкі побічні явища, що зустрічаються вкрай рідко, що вимагають відміни препарату

- вагітність або підозра на неї;

Застосування при вагітності та лактації.

Регулон протипоказаний до застосування при вагітності. Прийом Регулона слід припинити за 3 міс до терміну планованої вагітності. У разі настання вагітності препарат слід відмінити.

Особливий вказівки по застосуванню Регулон.

Перед початком застосування препарату необхідно провести общемедицинское (детальний сімейний та особистий анамнез, вимірювання артеріального тиску, лабораторні дослідження) і гінекологічне обстеження (в т.ч. обстеження молочних залоз, органів малого таза, цитологічний аналіз цервікального мазка). Подібне дослідження в період прийому препарату проводять регулярно, кожні 6 міс.

Симптоми: метрорагія. Прийом препарату в високих дозах не супроводжувався появою важко протікають симптомів.

Взаємодія Регулон з іншими препаратами.

При одночасному застосуванні Регулона зі спазмолітиками, похідними фенобарбіталу, антибіотиками (тетрациклін, ампіцилін, рифампіцин, ізоніазид, неоміцин, пеніцилін, хлорамфенікол), карбамазепіном, фенілбутазоном, анальгетиками, анксиолитиками, активованим вугіллям, сульфаніламідами, нитрофуранами, протимігренозними препаратами, гризеофульвіном, проносними препаратами і деякими лікарськими рослинами (наприклад, звіробій) можлива зміна характеру менструацій і зменшення контрацептивного ефекту Регулона.

Препарат відпускається за рецептом.

Терміни у умови хранінія препарату Регулон.

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 15 ° до 30 ° С. Термін придатності - 3 роки.

Related Posts

Релаксон інструкція із застосування, протипоказання, побічні ефекти, відгуки

Снодійне засіб з групи похідних ціклопірролана. Автор: Світлана Стати автором Related PostsРенітек інструкція із застосування,.

Матеріал публікується виключно в ознайомлювальних цілях і ні за яких обставин не може вважатися заміною медичної консультації з фахівцем в лікувальному закладі. За результати використання розміщеної інформації адміністрація сайту відповідальності не несе. З питань діагностики та лікування, а також призначення медичних препаратів і визначення схеми їх прийому рекомендуємо звертатися до лікаря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 1 = 1