Пісяє в штани

Найбільший ганьба в вашому житті

Коротше я обоссалась по повній програмі, джинси промокли до кросівок, але калюжі не було, напевно шортики допомогли, щось ввібрали. Я швидко повернулася в своє купе, залізла на другу полицю і сховалася ковдрою (добре, що заздалегідь постелила). Був ще день, а встати я не могла, була вся мокра. Проїхали ми Туапсе, туалети відкрили, а я все лежу, і переодягнутися не можу, сумка з речами на підлозі, а там сидить сусід по купе. Мені ще знову дуже захотілося по маленькому. Загалом я лежала, лежала і заснула, і уві сні повторно впісявся. Прокидаюся я вся мокра, думала спочатку, що ще не висохла, а потім дивлюся, вся спина мокра, джинси і шорти мокрі повністю, навіть зверху.

Коротше, дочекалася я ночі, взяла з сумки нові чорні шортики і на другій полиці зняла мокрі джинси і шорти і переодяглася. Ось таке було зі мною пригода влітку.

Сьогодні було дуже тепло і після дощу я йшла з іспиту в інституті додому. я одягла щільні плавочкі від купальника, чорні штанці трохи вище колін і чорну футболку. я дуже раділа що іспит здала. випила після нього велику пляшку соку. Мені дуже хотілося писати і мені дуже захотілося згадати дитинство.

Я знайшла місце, де нікого не було, і почала стоячи дутися. Було так приємно коли тепла струмінь вдарила мені в труси і розтеклася по низу живота а потім заструілссь по ногах в шльопанці. Я зняла шльопанці і омивала теплою струменем свої ніжки, а потім присіла і обдуло все позаду. мені було все одно, хай побачать, нехай вважають мене маленькою і дурною, нехай сміються, я хочу бути обдутий. потім я стала терти стегна одна об одну і отримала повний кайф, це напевно і називається закінчити. На чорних штанцях мокре було непомітно, і я додому дійшла, ніхто не бачив, хоча зі штанців капало.

Я прийшла додому і сказала мамі, що упісілась, вона сказала, що сама теж писалася так само багато раз коли була як я, їй це дуже подобалося.

А ще одного разу я по-справжньому описалась від страху. в 16 років. Я їхала на автобусі, ми проїжджали переїзд, і автобус там заглох, а двері не відчиняв. Водій намагався зрушити його з місця, але двері так і не відкрив, а народу було багато, і я стояла біля вікна і побачила, що прямо на нас мчить поїзд. Я дуже злякалася і мало не втратила свідомість, і описалась. Водій якимось дивом зумів зрушити автобус з місця і заїхати за переїзд, так що ми врятувалися, але я вся до п'ят була мокра. навіть не пам'ятаю, як це сталося, пам'ятаю тільки чуть-чуть, що ноги як віднялися.

Ще одного разу років в дванадцять їхали на південь в поїзді, я спала на верхній полиці і мене прив'язали, щоб не впала. І, як завжди, серед ночі захотілося писати, тим більше що ввечері купили кавун на станції і умялі, я більше всіх з'їла. Мені не хотілося будити тата з мамою, і я пописав в купальник і в матрац, благо тепло було, не замерзла. До ранку на простирадлі помітно не було, а матрац, напевно, вже тільки провідниця виявила.

А я один раз описалась коли готувала. Стою варю суп ну все в каструльку закинула вирішила салатики построгать. Ріжу зелень і відчуваю писати хочу стояла до останнього тому що суп! я не можу щас все в назовні вийде відчуваю! ну і не втрималася і як почала в штани писати а чоловік з сином прям зайшли за секунду як я почала писати і побачили все на власні очі. але вночі мене чоловік буде і каже що бачив як я описала. мені соромно я червонію. начанаю все пояснять а він мені каже " тихо" я замовкла. і через секунди 3 відчула на простирадлі тепле це він надудонел і сказав що на підтримку. і я теж в ліжко написала

Мені 16, я дуже люблю спеціально обпісиваться, але тільки вдома коли не побачить ніхто, я дуже збуджуюся від фантазії зробити це при людях, але соромно! А вдома дуже навіть класно, або у дворі коли ще теплло було. Я приходила зі школи в білій сорочці і в чорній спідничці з корсетом, потім терпіла довго. це таке відчуття, коли по ногах льютсая гарячі струмки. Я навіть фотік на таймер ставила і з боку себе фоткала, і прелставляла що часом не витерпіла. Спробуйте, дівчата, це дуже збуджує, я після такого люблю мастурбувати. Правда зараз у дворі я не обпісиваюсь, у нас в Підмосков'ї холодно, зате люблю надіти мій чорний довгий махровий халат - роблю уроки або за столом сиджу (хоч там і вся сім'я) і пускаю потіх'оньку цівки. незамет╢но) один раз я при подружці це робила так збудилася потім, відразу після неї стала мастурбувати в моктих трусиках. це дуже прикольно і приємно) До речі, зараз сиджу в халаті, підняла спідничок та пісьнула в трусики. так мило, як по ним пляма темне розповзається) всім дівчаткам раджу спробувати))))

а я поки пишу зараз писати) це така насолода, мм. я ходжу в туалет тільки в інституті для цього, там стидновато писатися поки що .. а коли я на вулиці я ніколи не стану терпіти, я писав в штанці прямо під час прогулянки і нічого поганого в цьому не бачу. це норпмально, ніж портітьздоровье, а ще задоволення доставляє .. а коли в спідниці взагалі добре, можна пописати і навіть непомітно потім на спідниці плями не буде) правда я рідко трусики ношу тому і удоволльстія менше, в штанцях прикольніше)) а вдома взагалі завжди писати. все почалося коли стала одна жити квартирку знімати, це так класно. ось поки писала повідомлення писалася в свої колготочкі з шортиками і мені дуже добре, я теж раніше не розуміла задоволення від цього. і хлопчикам це подобається вони завжди до мене підходять коли я описати. так що не переживай. я так знайомилася коли описалась там всі хлопці в шоці були)) а потім один з них мене до дому проводив

Ще одного разу було, вже десь в серпні. ми пішли з мамою в гості, і мені довелося одягнути сукню і колготки, дитячі, звичайні такі досить щільні. Коли ми йшли додому, пішов дощ, і я прямо в кросівках і колготках пройшла по калюжі, глибокої, було по щиколотку. Мама була в шльопанцях і ноги не промочила, а у мене все було мокре. я вже на той час часто ображалася, мама дозволяла. І я попросила маму дозволити мені надути в колготки щоб спробувати, як це буде. Було вже темно, і вона дозволила. Ми спеціально відійшли під дерева, щоб я не соромилася, і вона взяла мене за руки і сказала, писати.

Було приємніше навіть, ніж просто писати в купальник, тому що тепло знизу живота заструменіло по стегнах і залишилося там, а потім наповнило кросівки доверху. Колготки всередині стегон були дуже теплі і приємні, я спочатку писала чуть-чуть, щоб вони просочилися, а потім стала сильно, і струмінь вдарила мені в коліна в колготках. Мама на мене дуже добре дивилася, їй це подобалося, що я писав і зовсім не соромлюся це робити.

Потім я трошки посжімала ніжки, щоб вичавити що-небудь з колготок, ми пішли додому. Було дуже приємно що в кросівках доверху було теплої води, вони дуже приємно дзюрчали, і мені це дуже подобалося, як було ногам. Було темно, нас ніхто не бачив. Коли я прийшла додому, я сіла на туалет прямо в колготках, і писала знову прямо в них.

Тоді в той рік мені було дуже цікаво писати в різний одяг, і мамі напевно теж було цікаво дивитися на мене. Я одного разу захотіла спробувати надути в свій старий комбінезон, він уже був мені трошки малий і обтягав попку і ніжки, і був короткий. Я вляглася в купальнику і такому комбінезоні на надувний матрац і стала писати. Мама дозволила, вона сама хотіла подивитися, сказала, що що це таке, у неї дитина вже стільки років, і вона майже не бачила, як діти писали. Я надула дуже багато, а лежала животом вниз, і все що надула, вбралося в купальник і комбінезон на животику, і ще в штанці комбінезона, я вся спереду була мокрою, а потім я перекинулася на спинку і пописав до кінця, і я так стала мокрою вся. У мене навіть волоссячко були мокрі. Мені було дуже приємно.

Одного разу мені мама навіть сказала обдутий в автобусі, але я не наважилася, було незручно. але за це мама мені сказала, що будемо гуляти, поки я не описати, і мені довелося описати біля будинку. Я була тоді в шортиках і трусиках від купальника, і в сандалетах. Мені не дуже сподобалося писати в шортики, вони були з джинсової тканини і стали важкими і холодними, а ось в сандалі надути було приємно, в них підошва швидко промокла і стала вичавлювати теплу воду при кожному кроці і бризкатися вперед. Але мамі це дуже сподобалося, вона мене потім весь вечір цілувала і говорила, як їй подобається, що я іноді писав як маленька, що вона відчуває, що у неї є маленька дочка, яка як всі дітки дметься в штанці.

Мама ще любить коли я в одязі купаюся, і мені це теж подобається. а мені ще подобається ходити босий або в сандалетах або в капцях по калюжах, щоб ніжки були завжди мокрими.

Я завжди писав у штани коли немає по близькості туалету і оч закортить! От недавно описалась коли гуляла з подружками, при чому я була в спідниці та колготках. видовище було смішне. =) Простий туалету не було, а я більше терпіти не могла, і в підсумку несподівано для себе описалась і потім ще вся мокра гуляла близько години.

У 16 років взимку мені дуууже закортіло в туалет а його ніде не було. я терпіла щосили, а ще була одягнена в куртці короткою і в яскравих блакитних джинсах, і не змогла більше терпіти, та й до всього іншого і безлюдних місць не було, і я йшла і прям по шляху писала, і було тааак добре помітно -на яскравих світлих джинсах величезна мокра пляма на всю попу. я ледве зі сорому не сгорела.і найжахливіше, до будинку було далекооо, а я знову захотіла в туалет, і коли до будинку залишалося йти хвилин 20 я ще надула в джинси! йшла по вулиці вся мокра аш до черевиків = (

А я один раз обкакалась. Тож було помітно жодного разу. Ну, а що буває. Джинси були чорні і я потім пописав ще. Знаєте, справа була в далекі 90 ті тоді і продуктів пристойних не було))) От мене і пронесло

Літо, вийшла на роботу попрацювати в вихідний, запрацювалася так, що вчасно не добігла до туалету, трохи обписати, зняла трусики випрала повісила сушиться на стілець далі працюю і тут входить співробітник говорить я тут мимо -вирішив заглянути-німа пауза-чуть від сорому не згоріла

Я завжди писав у штани коли немає по близькості туалету і оч закортить! От недавно описалась коли гуляла з подружками, при чому я була в спідниці та колготках. видовище було смішне. =) Простий туалету не було, а я більше терпіти не могла, і в підсумку несподівано для себе описалась і потім ще вся мокра гуляла близько години.

У 16 років взимку мені дуууже закортіло в туалет а його ніде не було. я терпіла щосили, а ще була одягнена в куртці короткою і в яскравих блакитних джинсах, і не змогла більше терпіти, та й до всього іншого і безлюдних місць не було, і я йшла і прям по шляху писала, і було тааак добре помітно -на яскравих світлих джинсах величезна мокра пляма на всю попу. я ледве зі сорому не сгорела.і найжахливіше, до будинку було далекооо, а я знову захотіла в туалет, і коли до будинку залишалося йти хвилин 20 я ще надула в джинси! йшла по вулиці вся мокра аш до черевиків = (

у вас сечовий НЕ застуджений? стоку писати нереально, у вас що там 10 літрів влазіт..ужас

Ну і *** від номера [2912406870] - все на тему ссанимі) Напевно, Дрочер старий пише)

жах що за пісюльку і зассихі тут зібралися)))

"9quot; 9quot; 9quot; Одного разу мені мама навіть сказала обдутий в автобусі, але я не наважилася, було незручно. але за це мама мені сказала, що будемо гуляти, поки я не описати, і мені довелося описати біля будинку. Я була тоді в шортиках і трусиках від купальника, і в сандалетах. Мені не дуже сподобалося писати в шортики, вони були з джинсової тканини і стали важкими і холодними, а ось в сандалі надути було приємно, в них підошва швидко промокла і стала вичавлювати теплу воду при кожному кроці і бризкатися вперед. Але мамі це дуже сподобалося, вона мене потім весь вечір цілувала і говорила, як їй подобається, що я іноді писав як маленька, що вона відчуває, що у неї є маленька дочка, яка як всі дітки дметься в штанці.

Мама ще любить коли я в одязі купаюся, і мені це теж подобається. а мені ще подобається ходити босий або в сандалетах або в капцях по калюжах, щоб ніжки були завжди мокрими. "9quot; 9quot;

Кошмар. мда. ваша мама була успішною у вашому вихованні)

А у нас так смішно на роботі було))) Купили газовану воду холодну після обіду і головбух напилася від жадібності видула більше всіх. І кажучи по телефону як відригнув на весь офіс. як трактор.

Всі іржали і вона ржала і я тільки уявляю, що подумав той чоловік та іншому кінці дроту))))))))))))))

Це Настя, привітайте мене, я зважилася описати на вулиці! Будинки вже як то не цікаво було, хоча батьки пішли в гості, але мені захотілося нових відчуттів)) в загальному я зважилася. Коли одягалася, терпіла вже насилу, ледве натягнула колготки (такі хб, світло-сіренькі), старі темні джинси і стала думати яке взуття буду псувати)) зимові чобітки було шкода, недавно купила, і тут мій погляд впав на старі резіновкі, такі червоненькі, з малюнком, зараз такі в моді. Ну що ж, вибір був очевидний, зараз як раз сльота і ніхто косо не буде дивитись :)? тут хто то писав, що в них кльово пісаться.Ето правда! Але про все по порядку. Отже, я була готова на подвиги, випила ще склянку лимонаду і вийшла. На вулиці було вже темно, містечко у нас маленький, гуляти особливо ніде, так що пішла я в парк, де в таку погоду народу точно немає. Терпіти ставало все важче, пару раз я навіть не стрималася і писнув небагато. Ці струмки теплими крапельками покотилися мені по ногах, і стало так приємно! Але я стрималася, так як йшла по центральній вулиці, де людей вистачало. Хвилин через 10 я добралася до парку, ліхтарі там горіли через раз і було досить темно. Ставши біля дерева, я нарешті полегшила свої страждання)) все стікало прямо в резікі, тепло розтікається по ногах, а я посміхалася незрозуміло чому 🙂

? закінчивши писати, я пішла до найближчого ліхтаря, щоб оцінити що я тільки що накоїла))) все було не так погано, на джинсах було звичайно величезна пляма, але його не помітиш в темряві, якщо не вдивлятися, та й куртка на мені довга. Треба було рухати назад, тк скоро прийдуть батьки, і в цей раз я б точно спав. Йшла я швидше, джинси вже охололи і було не дуже приємно, але в чобітках ще хлюпала тепла рідина, і плювати що подумають перехожі. Дійшла я майже до будинку, і тут у самого під'їзду зустріла подругу. Та почала як завжди про нового хлопця базікати, а мені треба ж швидше додому)) в загальному ледве відчепилися, вона нічого не помітила, тільки про хлюпання сказала. Я набрехала що чоботи продірявилися обидва і мені додому треба ноги всі мокрі))) знала б вона. Ну коротше, зайшла я додому, все зняла з себе, помилася випрати і ось зараз сиджу пишу ето..Ізвініте за багато букв, просто емоції переповнюють, раніше я такого не робила, тільки один раз не встигла в туалет років в 8 в школі, але тоді ніхто не бачив і не думала що це може бути так приємно.

Даша була невисокою, але досить щільно складеної дівчинкою. Вони з мамою сиділи на підлозі перед телевізором і дивилися захоплюючий пригодницький бойовик. Обидві були босі, але Даша була одягнена в щільні чорні штани від пупка до колін і чорну ж обтягуючий футболку, а її мама - в закритий щільний купальник темно-синього кольору і домашнє легке плаття. Перед ними стояли дві трилітрові пляшки розбавленого яблучного соку і свіжий кавун. Крізь відчинене вікно вривався теплий липневий повітря. Фільм був дуже цікавий. Вони дивилися його, поїдаючи удвох на пару кавунові часточки і запиваючи соком. Незабаром пляшки майже повністю спорожніли, а від кавуна залишилися одні кірки. Мама навіть дивувалася, як в таку маленьку дочку може вміститися стільки рідини.

Раптово дочка заерзала на підлозі і підігнув босі ноги під себе. Було видно, що їй дещо куди треба. Але фільм був аж надто цікавий. Даша давно не отримувала такого задоволення, і навіть повний сечовий міхур їй не заважав. Втім, Даша особливо і не боялася за наслідки: недавно вона, повертаючись з прогулянки, не встигла добігти до квартири і описалась на сходовій клітці. Мама навіть нічого їй не сказала, тільки подивилася, як вона пробігла повз неї у ванну, залишаючи за собою мокрі краплі на підлозі. Втім, нічого не сказала вона тоді не тому, що не помітила або занадто розлютилася. Побачивши на порозі дочку в мокрих штанцях, вона раптово відчула той же вибух материнської ніжності, як тоді, в пологовому будинку, коли побачила її, загорнуту в мокрі пелюшки. Їй страшенно захотілося частіше дивитися на таке, і в глибині душі вона мріяла, щоб Даша частіше таким чином згадувала дитинство. Але сказати про це доньці вона не наважувалася: що та тоді про неї подумає?

Але зараз, перед телевізором, бачачи, як її дочка елозіт босими п'ятами по коврику, вона вже не витримала. "Іди до мене на коліна" - сказала мама Даші, і та заповзла їй на ноги, сівши попкою на стегна, а босі ноги впершись в мамині ступні. "Що, Даша, цікавий фільм", - запитала мама.

"Так дуже" - відповіла дочка і почала рухати ніжками по гомілках мами.

"А ти, напевно, пі-пі хочеш" - продовжувала ту. "Угу9quot; - відповіла Даша.

"Тоді можеш прямо тут, в штанці". - "Ой, мам. да ти що.

Прямо на тебе?" Мама моторошно зраділа, що Даша не прийняла її слова за маячня або жарт. "Так звичайно. Ми ж з тобою вдома - що вже, ти і описати вдома не можеш? Давай, дуй в штанці, прямо у мене на колінах".

Дашу двічі просити не довелося. Повернувшись обличчям убік і підібгавши ніжки під себе, вона розслабилася, і мамині стегна обдав теплий потік, по стегнах заструменить до промежини. Мамин купальник почав промокати спереду від дочкиной сечі, яка, растекшуюся у мами між ніг, просочилася вниз і стала розтікатися по її купальнику на попі. Даша, широко відкривши очі від нових відчуттів, трошки поелозів на колінах мами, не перестаючи писатися. Даринка штанці були майже повністю мокрі, босі ніжки поблискували від крапель. Мамин купальник знизу теж весь промок від рідини, струмком струмує по її стегнах з-під сидить на них дочки, і мама відчувала те ж саме, як якщо б сама описалась.

Нарешті Даша закінчила процес і подивилася на маму. "Мамо! Ти у мене така. така. " сказала дочка і міцно обняла маму. Та притиснула її до серця, обвивши руки навколо Даші, і стала гладити її по мокрій і теплою попці, з якої при кожному дотику струменіла тепла рідина, вичавлюють з штанців і трусів. Навколо мами і доньки була велика калюжа - Даша все ж вже з півгодини як терпіла. Відпустивши маму, Даша, ні слова не кажучи, сіла в цю калюжу животом прямо в футболці і, підперши голову рукою, стала далі дивитися фільм.

Раптово мама відчула неймовірне бажання зробити те ж, що і Даша.

Бажання посилювалося відчуттям мокрого купальника і було таким сильним, що мама не змогла втриматися і встигла тільки сісти навпочіпки і, натягнувши мокрий поділ сукні на коліна, зрушити ноги. Туга тепла струмінь прямо через купальник вдарила їй в зсунуті стопи.

Даша подивилася на маму. "Мамо. ти теж!" "Да9quot ;, відповіла та. Тут Даша вдруге кинулася мамі на шию, притулившись до її тіла. Мамина струмінь омивала її і Даринка босі ноги. Тепла калюжа на підлозі розтікалася все більше і більше. Через півхвилини ні мамі, ні Даші вже нічого не хотілося, крім як стояти ось так же, в калюжі в мокрому одязі, ще рік або два. Вони сіли прямо в калюжу, не перестаючи обніматися, і дивилися один на одного. Фільм вже скінчився, а вони всі сиділи.

"Мама, ти у мене. найкраща!" - сказала Даша перед тим, як мати з донькою все ж піднялися з підлоги. Вони пішли у ванну і разом, нічого з себе не знімаючи, встали під душ. Постоявши так, мама все ж зняла з себе сукню, залишившись в купальнику, а з дочки - штанці і майку, і та залишилася під душем в щільних синіх трусиках. Злегка витеревшісь рушником і взагалі не витираючи Дашу, мама взяла доньку і понесла в кімнату. З її купальника і Дашиних трусиків струменіла вода. Мама підійшла до Дашиної ліжка і поклала мокру дочка в ліжко, що являла собою темно-синю простирадло, постеленний на надувний матрац.

"Мамо. я так і буду спати. мокрою?" - запитала Даша.

"Так звичайно. І можеш ставати мокрою коли захочеш".

"Ой, мам. " сказала дочка, але через п'ять хвилин вже спала, повернувшись на живіт.

Мама взяла у ванній ганчірку і подтерлась калюжу, після чого лягла в своє ліжко в мокрому купальнику. Поглянувши на дочку, вона побачила, що та трохи поворухнулася, і через десяток секунд з Дашину матраца закапало на підлогу. Даша посміхнулася уві сні і поправила на собі ковдру.

Мама знову відчула позив пописати, але вирішила повторити дочкиной дію - тим більше що вона і так була у вологому купальнику. Відчуваючи, як під нею розтікається тепла калюжа, доходячи до плечей і просочуючи розпущене волосся, мама вдруге за цей день зазнала невимовне насолоду.

І чому ви, жалюгідні курки, приципах до крадіжки? Можна навести масу прикладів, коли кидають дітей і старих батьків, коли б'ють дружин, тих же дітей, змінюють, зраджують друзів, близьких, знущаються над тваринами. Так чому ви вирішили гнобити Вишню, в її випадку не було ніякого насильства, до того ж вони - дорослі повнолітні люди.

І чому ви, жалюгідні курки, приципах до крадіжки? Можна навести масу прикладів, коли кидають дітей і старих батьків, коли б'ють дружин, тих же дітей, змінюють, зраджують друзів, близьких, знущаються над тваринами. Так чому ви вирішили гнобити Вишню, в її випадку не було ніякого насильства, до того ж вони - дорослі повнолітні люди.

я якось забула портфель в школі)) мамі довелося йти забирати, тому що мені було дуже соромно))

пішла в бахилах з лікарні)

прийшла в різних шкарпетках на тренування) все це помітили, хтось сказав мені, і я згоріла з сорому.

в автобусі взялася за ручку сумки якоїсь жінки, замість того, щоб взятися за поручень) сонна була)

на іспиті забуркотів живіт, причому таким звуком, наче б я пукнула. і все саме так і подумали. )))

а у меня такой позор- хлопець весь час просить ас, я не дуже погоджуюсь, він любить мене туди палець засовувати, часто це відбувається спонтанно, не завжди я готова (помитися треба) і ось недавно він засунув, а коли висунув був просто жахливий запах , сморід говнoм (((мені соромно млинець, ужас какой.

Гуляли великою компанією в кафе. Горілки було багато і, мабуть, не дуже якісна. Нічого не пам'ятаю. Вранці відкриваю очі, дивлюся на сплячого чоловіка - у нього подряпане обличчя. Я, ніжно так "котик, де ти так подряпався?" він у відповідь послав мене дуже далеко! Виявилося що мене в кафе відвідала Білочка і напала на нього і подряпала йому обличчя (((капець як соромно. Я взагалі спокійна така. Улюблений пробачив звичайно, але стииидно. І перед друзями теж

Ой пам'ятаю давно прикол був. зустрічалася з хлопцем і ми випили дуже багато чернігівського пива. на наступні день відбувалося з нами щось непонятное.очень крутило кишечник і з нього виливалися якісь стрьомні яскраво помаранчеві справи, не какашки, а буд-то масло. жесть. ми були в шоці. і воно смерділо так. ми все таки зважилися вийти на вулицю. але далеко не зайшли. мій МЧ обісрався прямо на вулиці і ми побігли назад. коротше митися ми з ним бігали по черзі кожні 5 хвилин. з тих пір чернігівське не пью під страхом смерті))))

Коли я вчилася в школі, мене дуже сильно заколисували. І ось один раз по дорозі в школу знову заколисало. Я була класі в 9-м. Але в машині мене не вирвало, але нудило дуже. Сиджу я на першому уроці. Раптом так сильно занудило. Але це сталося так різко, що я не встигла вибігти з класу, а просто зігнулася, і мене знудило! Мені дозволили вийти, але поки я йшла зі своєю останньої парти, мені знову стало погано. І прямо біля дошки на очах у всього класу мене з розмахом витошніло! І в туалеті довго рвало. Було дуже соромно, я не можу цього забути.

Схоже з подругою було. Її теж завжди заколисували. Вона їхала в універ на таксі, і погано стало. Таксист в навушниках нічого не чує. Ну вона і відкрила вікно, вилізла з нього по пояс, коли вони майже під'їхали. І як тільки машина зупинилася, її тільки початок виривати. Хвилину десь вона висунувшись з вікна прочищала шлунок! Її не припиняло рвати. І ось в останній раз знудило, вона підняла очі і побачила, як все однокурсники і не тільки витріщаються на неї! Їй стало дуже соромно, але вона спокійно пройшла повз них в туалет. І на лекцію запізнилася, тому що її ще раз вирвало в туалеті. І на лекції довелося тихенько в пакетик витошніть, але цього ніхто не помітив.

років в 13 лежала в лікарні. палата на кілька людина була. під час чхання перданула будь здоров. стидно..ізвінілась сразу..но і смішно теж було.

А ще випадок вже в 18-19 років був. Я до косметолога пішла. Ну вона мені масочку там всякі поробила, залишила їх вбиратися, а сама пішла кудись. Але я в кабінеті одна залишилася. До цього моторошно хотіла в туалет, до такої міри, що вже мимоволі повітря виходити починає ..) Ну вийшла вона, значить, а я сиджу і Пержила на всю котушку. Голосно, соромно. але уявляю, що б було, коли б не вийшла вона. Потім ВСН-таки в глині ​​до туалету добігла

Мене заколисало в маршрутці. Зібралося вирвати, а я не знаю, що робити, куди витошніть. Намагалася терпіти, але немає. З собою нічого не було. У мене почалася паніка. Поруч зі мною сів якийсь хлопець, як потім виянілось, хотів познайомитися. А мені було погано, я на нього навіть не подивилася. Він мені "прівет9quot ;, а я йому "є блювотний пакет?". Він в подиві простягає мені з сумки пакетик, я беру його, і мене хвилин 10 починає полоскати. Він відразу пересів на інше місце і більше до мене не підходив. Я потім тільки зрозуміла який він симпатичний. Все зіпсувало моє заколисування.

напилася і мало не трахнув з двоюрідним родичем

а я перданула на уроці

А я один раз описалась коли готувала. Стою варю суп ну все в каструльку закинула вирішила салатики построгать. Ріжу зелень і відчуваю писати хочу стояла до останнього тому що суп! я не можу щас все в назовні вийде відчуваю! ну і не втрималася і як почала в штани писати а чоловік з сином прям зайшли за секунду як я почала писати і побачили все на власні очі. але вночі мене чоловік буде і каже що бачив як я описала. мені соромно я червонію. начанаю все пояснять а він мені каже " тихо" я замовкла. і через секунди 3 відчула на простирадлі тепле це він надудонел і сказав що на підтримку. і я теж в ліжко написала

капец ну і люди

Пам'ятаю, в школі, мені років 13 було, у мене місячні пішли, і я на уроці протекла. Потім як завжди пішли в їдальню, заходить до їдальні вчителька, підходить до мене і відводить убік, говорить: "Це у тебе сьогодні місячні? Просто я знаю, що це ти на першій парті сидиш, і там весь стілець в крові. Ну я витерла." Я трохи крізь землю не провалилася. Та й ніяких відмовок не було в той момент. Потім вона мабуть іншим вчительок розповіла, вони потім дивилися на мене і посміхалися = (

Пам'ятаю, подруга розповідала (від її слів):

я ж на 7-му поверсі живу, і коли нудно, кидаю в вікно що-небудь. І тут мені закортіло кинути у вікно бананову шкірку. Я думала, що ні в кого не потраплю. Біжить дівчинка (поруч сидить її мама) і ця шкірка прямо летить їй на голову. Причому її мама бачила, як з балкона летить шкірка. Коротше шкірка потрапила дівчинці на голову, зверху було видно, як дівчинка біжить з цієї капелюшком від шкірки і кричить. Я з тріском захлапиваю вікно. Було якось шкода дівчинку, і в один час смішно: D

Пам'ятаю, подруга розповідала (від її слів):

я ж на 7-му поверсі живу, і коли нудно, кидаю в вікно що-небудь. І тут мені закортіло кинути у вікно бананову шкірку. Я думала, що ні в кого не потраплю. Біжить дівчинка (поруч сидить її мама) і ця шкірка прямо летить їй на голову. Причому її мама бачила, як з балкона летить шкірка. Коротше шкірка потрапила дівчинці на голову, зверху було видно, як дівчинка біжить з цієї капелюшком від шкірки і кричить. Я з тріском захлапиваю вікно. Було якось шкода дівчинку, і в один час смішно: D

Ви ще це розповідаєте? І смішно? Ви з якого села? ПТУ-то хоч закінчили?

Так ви на рівні розвитку неандертальця -впрочем, ви це слово-то і не знаєте.

А ще я вклала математичку в класний журнал листок (букви трафаретні) з написом Любов Іванівна піська

╧240, я під столом від сміху! 🙂

А я один раз обкакалась. Тож було помітно жодного разу. Ну, а що буває. Джинси були чорні і я потім пописав ще. Знаєте, справа була в далекі 90 ті тоді і продуктів пристойних не було))) От мене і пронесло

На суспільствознавство препод запитує студентку:"Що таке Анимизм?"Ну, вона і відповідає "Онанізм-це. "

смішіть ви мене до сліз))))) просто супер історії)))))) ось трохи своїх згадала.

гуляли з подружкою в одному клубешніке, який знаходиться на березі річки, крутий такий. і після не одного коктейлю захотілося нам сходити пі-пі. оскільки в жіночий клозет (природно) була черга, то вирішили ми вийти з клубу і сходити в кущі. вони як раз знаходяться вздовж веде до клубу дороги і якби їхала машина, то нас би "осветілі9quot; фари повністю) так ось: заходить моя подруженція за кущі, прісажіватся, а я вирішила німого далі кущики зайти. ииии. там виявляється обрив метра 2-3 і я шкереберть туди в спідниці лечу (слава богу, що там був пісок)))). зробивши свої справи, моя подруга обертається, а мене немає. у неї шок. ))))) Вона давай мене шукати, а я валяюсь внизу в страшній істериці))))))) ми довго потім мене від піску обтрушував)))))))

з цієї ж подругою років в 9 сиділи у мене вдома (7 поверх) і нам якось не сильно сподобалася машина, яка під під'їздом стояла і ми її почали закидати яіцамі, картоплею, горіхами. ось триндюлей потім від мами отримали.

одна моя знайома, навчаючись в технарів, після чергової "хорошей9quot; гулянки якось збирається на навчання. шукає, що одягнути і, як на зло, всі речі брудні. вже спізнюється, знаходить найчистішу спідницю, одягає її і перед самим виходом захотілося їй пукнути і. обкакалась))))))))))) самі розумієте, вона в стрінгах і все це. ну, самі розумієте))))))) першу пару довелося їй прогуляти))))))))))

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані їм за допомогою сервісу Woman.ru.

Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі і гідності.

Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Використання і передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливо тільки з активним посиланням на ресурс.

Використання фотоматеріалів дозволено тільки з письмової згоди адміністрації сайту.

Розміщення об'єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки і т.д.)

на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Copyright (c) 2016-2018 ТОВ «Херст Шкульов Паблішинг»

Мережеве видання «WOMAN.RU» (Женщіна.РУ)

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, видано Федеральною службою з нагляду в сфері зв'язку,

інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Засновник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Херст Шкульов Паблішинг»

Головний редактор: Воронова Ю. В.

Контактні дані редакції для державних органів (в тому числі, для Роскомнадзора):

Хлопчик 8 років пісяє в штани

І ще психіатр дитині

Я зрозуміла, що проблема інша - неконтрольований сечовипускання. Мене це б напружило теж.

Ну якщо тільки ви не кричите на нього так, що він від цього пісяє в штани?

Я вгадала? Або як ви себе не правильно ведете? : Write:

зняли, дитини помили, штани переодягли, брудне випрали. спокійно без емоцій. Він або так привертає увагу (неусвідомлено!), Або є проблема нейрогенного сечового міхура. Правильно пишуть, що перед тим як сісти за телек або комп отруїти в туалет. Чим дитина зазвичай зайнятий крім школи? Виходить ви позбавляєте його розваг, самі з малюком, а він?

немає. встає і йде в туалет

ходить на теніс, в басейн, з татом хокей вечорами, грає сам багато з іграшками.

ну немає, звичайно. лаюся я після того, як він мене не слухає і не йде в туалет, коли вже очевидно, що трохи мокрі штани

у поганого невролога були. тут три варіанти - педзапущенность, неврологія або урологія.

невролога можу порадити - Соколова М.А. в дитячому доктора на нагірній, або в 11 лікарні вона ж. Вона там же і уролога порадить. проблему треба терміново вирішувати, а не кричати.

Мда. Так і живемо. : Omg:

Ви лікар? У вашої дитини було схоже, в іншого може і що серйозне. Попередити легше, ніж потім лікувати і бути як ви все життя з нетриманням.

що саме говорите? тільки чесно

може на все життя залишитися як ведмежа хвороба: трохи стрес і буде дути в штани, чудово, так?

"Швидко пішов і переодягнувся!" "Іди з очей моїх!" в основному так.

: Omg: Треба б поласковее

але як? Коли перший раз не послухав, я тримаю себе в руках, другий - теж більш менш, але коли втретє за день. таке вчора правда перший раз сталося, щоб три раз в один день.

Кошмар просто. Самою не соромно? : Shoot:

Воно вже не закрадатися має .. Саме ви причина такої поведінки ..

тобто йому все одно що він з мокрими штанами, не соромно, не противно?

имхо, якщо б писався випадково, то сам тут же втік переодягатися, це ж природно. мене насторожує те, що вашому синові все одно що він пісяє в штани

правильно сходити до лікарів і з'ясувати причину - чому дитина так робить. за підсумками вже і реакція ваша

спокій зберігати і пояснити чому Вам це не подобається, що справа не в штанах і смороду, а що переживаєте за нього, хочете йому допомогти. На хвилину поставте себе на його місце. Якщо це навіть просто маніпуляція, то рівне спокійне ставлення прибере її мета - викликати емоційну відповідь у мами. А якщо це неврологічне порушення, то крики тільки погіршать.

І ще такий момент: крім мокрих штанів син може чимось привернути таке ж ваше бурхливе увагу? щоб Ви прям все кинули і хоча б п'ять хвилин посвітили саме йому?

Ну ось, а коли малюк писати, ви йому такого не кажіть. Погодьтеся, прикро. Я сама старша, ситуацію уявляю.

Навіть не так небагато. Чи не Не подобається, а чому вас це засмучує. Поділіться з ним СВОЇМИ емоціями.

тобто дитина 8 років не повинен розуміти різницю між писав новонародженим і писати школярем?

бовтанки

дітки

чекаємо дитину

Про сайт

світ жінки

дітки

Будинок і родина

бовтанки

Будинок і родина

дітки

Про сайт

світ жінки

Будинок і родина

хобі

Будь-яке використання матеріалів U-mama.ru можливо тільки з попередньої письмової згоди ТОВ "НКС-Медіа". Адміністрація сайту

не несе відповідальності за зміст повідомлень, що публікуються в форумах, дошці оголошень, у відгуках і коментарях до матеріалів.

Моє захоплення

Усім привітик ! Розповім перед темою трошки про себе. Мене звуть Карина мені 22 роки, я живу в Естонії в місті Таллінн. Я вивчилася на офіціантку і працюю в одному ресторані (назва небуду говорити) Знімався сама квартиру і забезпечую себе теж сама. У відносинах не перебуваю. Друзів дуже мало так вже вийшло. Курю, але алкоголь рідко вживаю. Зростання 171.Брюнетка. І так я розповіла трохи про себе, але повернемося до теми яку я хочу розповісти вам. У всіх людей є різні сексуальні фантазії, свій Фетишь, свої пізнання в статевого життя але, то що подобається робити мені я навіть незнаю до чого віднести. Я люблю писати в труси і після ходити мокрой.Да та ви правильно прочитали саме мочиться в ніх.Сейчас розповім як до етому прийшла.

Спочатку я з мамою жила в Росії в місті Пскові. Коли мені виповнилося 14 років ми переїхали жити з мамою в Естонію .Тут вона знайшла собі хорошу роботу а я продовжила учіться.Сперва ми жили в гуртожитках і в одному з них я познайомилася з однією дуже дивною девочкой.Тогда мені було майже 16 років, а вона була молодша за мене на 2-3 роки. А дивна вона була тим що з перших днів знайомства вона постійно говорила що знає способи отримати задоволення. Причому її способи були дуже дивні, небуду говорити якісь за винятком одного.Било літо, ми як завжди пішли з гуртожитку на територію військову де були занедбані будівлі, там ми грали у різні ігри. В етот день вона сказала що покаже мені один класний спосіб зробити собі приємність але за умови що я нікому не скажу про ето. Ми зайшли в занедбаний будинок перевірили його, мені було дуже цікаво що вона на етот раз викине. Піднялися на 4-ий поверх і зайшли де було світліше за все, вона присіла навпочіпки, підняла трохи задню частину сукні і каже дивись. Вона закрила очі і я навіть в якийсь момент непоняла куди дивитися, перед собою бачила сидить дівчинку в сукні на корточках тримає задню частину сукні рукою ну і труси. Природно я дівчина нормальної орієнтації навіть і несмотрела в ту частину. І тут я бачу як вона починає мочиться, труси моментально намокли і з них полилася сеча на підлогу. Вона тільки при цьому слабо зітхала. За тим коли останні краплі впали на підлогу вона встала нібито не в чому не бувало і каже а тепер ти. Я стою і навіть незнаю що і сказати я просто несподівано такого, в житті не бачила. У мене було якесь відразу огиду. Я їй сказала щось на зразок ти дурепа навіщо так робиш. Я не стала етого повторювати і ми пішли в общагу. Я об етом мамі не говорила. Тримала все в секреті про неї. За тим через місяць ми переїхали з гуртожитку до маминого ухажора. І більше я не бачила ту дівчинку. Але про той випадок я думала мало не щоночі, що то недовало мені спокою. Навіть снилися сни що я писалася в трусах ітд. І чим частіше думала об етом ночами тим сильніше відчувала що я восбуждаюсь. Після я залізла в вітчима комп'ютер і почала шукати в інтернеті схоже що то і хоч тоді інтернет був на межі разватія я знайшла пару тем пов'язаних з цією. Бачила фотки де інші дівчата мочаться в труси і одяг, але сама все не наважувалася спробувати. І тут моє день народження 16 років, мама купила шампанське і ми добре святкували але крім свого одного келиха я випила ще нишком парочку. За тим я пішла проводжати своїх подруг а на зворотному шляху захотіла писати і прискорила крок. Кодга зайшла в під'їзд чи то від того що п'яна була чи то правда сильно хотіла вже вирішила піднятися на останній поверх і спробувати все ж что ето за почуття коли писав в трусах. Піднялася на ліфті на останній поверх, перевірила всі що б нікого не було. Одягнена я була пам'ятаю в теплій зимовій куртці, лижні штани фіолетові звичайні труси. Підійшла до стінки біля вікна, спустила лижні штани, сіла навпочіпки, серце билося дуже поспішав, коліна тремтіли я спробувала розслабити м'язи але сеча не пішла, тоді я натиснула рукою на сечовий міхур і перша струмінь полилася в труси, перше що я відчула ето сильне тепло а по статевих губках пройшла начебто легка вібрація. Тільки після етого я зрозуміла яка дурненька була тоді з нею ето не зробила. Натягнула лижні штани і спустилася до себе. Швидко одягла домашнє плаття але труси не знімала так як тепла тканина мені приносила задоволення а сідала я так що сукня з під себе прибирала що б не залишити след.Потом через пару днів я прийшла зі школи нікого вдома не було. Я переодяглася в домашній одяг і пішла в туалет, спустила труси і тут в голові думки просто: Так поки є можливість треба ще раз обпісатся. Після чого натягнула труси і пописав крізь них і отримала масу задоволення. Що б вони не були дуже вологі я взяла туалетний папір і протерла їх. І так я стала робити все частіше і чеще. Більше двох разів я намагалася не писати в одних і тих же трусах інакше з'являвся сильний запах який нескроешь духами. Після чого я стала вже писати після останнього уроку в школі і мені було добре. Ето була моя таємниця об етом ніхто не знав. За тим літні канікули, випивка з подружками гулянки і я писала при кожному зручному випадку. Всі чекали чергу в туалет щоб не обпісатся а я чекала в чергу в туалет щоб скоріше обоссатся в них. І ніхто недогадивался що виходила я звідти в мокрих трусах. У звичайних трусах було важко ето робити і я плавно перейшла на стринги так як вони неоставлялі слідів на спідниці якщо сидіти при літку я могла носити темні джинси або штани. За тим я закінчила школу і поступила в ПТУ на офіціантку, так вийшло що я сьехать від мами і жила в гуртожитку ПТУ. Там у мене були сусідки і я немогла по початку писати. За тим я зрозуміла що чорні труси НЕ оствляют особливо слід на собі і перейшла на темну нижню білизну. Потім перші відносини і як би я стала рідше писати. Мій МЧ не знав про моє захоплення. Ми Прозустрічалися 2 роки поки я вчилася. Писати стала дуже рідко практично взагалі викинула ету затію. Але як тільки закінчила навчання відразу разбежалісь.Я сильно переживала расставаніе.Нашла роботу ну і повернула своє захоплення. Напевно від розриву відносин мені зірвало голову і я дико стала провертати своє мокре дело. стала писати кожен день в труси.Утро, встаю йду в душь, одягаю чисту білизну, йду в туалет писаю в труси, протираю, одягаюся йду на роботу.Але роботі теж весь час. Приходжу додому і все по новому і так ось мені вже 22 роки я досих пір писаю кожен день в труси. Я навіть не знаю що і робити припинити немогу, мозок вже настільки привик що я в них ето роблю що коли знімаю труси то мені важче писати а в них відразу. Хоча раніше було все навпаки. Ось собстванно вся моя історія. Знаю що я не одна така. Хочу що б ви що то висловилися на мою приводу. Як вважаєте чи варто ето дело припиняти і якщо так то як і якщо немає то теж чому. Я дам свою фейковий сторінку в Вконтакте можете там писати в личку. По можливості всім відповім стосується і чоловічої статі і жіночої. Можу сама дещо яким радою поділиться в літку справі.

Як медик скажу, що ви постійної вологим середовищем в паху заробите собі запалення або грибок, тому що шкіра там не повинна "тухнуть9quot ;, має бути сухо і шкіра повинна дихати.

Будь-яка патологія визначається тим і тільки тим, шкодить вона індивідууму чи ні.

А це всього лише фетиш, яких незліченна безліч.

Patee.ru - жіночий інтернет портал про моду, здоров'я, жіночу красу, взаємовідносини, секс, дітей, будинку, рецептах і астрології.

В розділі Мода ти знайдеш актуальну інформацію про тенденції в світі моди, останніх колекціях одягу і модні аксесуари. Дізнаєшся, що носять зірки в цьому сезоні, як правильно поєднувати одяг і який тренд буде в моді в наступному році. Дивись останні колекції Armani, Chanel, Roberto Cavalli, Moschino, Versace, Dolce Gabbana, Louis Vuitton, Gucci і багатьох інших модних брендів в регулярних оглядах моди.

У розділах Краса і здоров'я корисна інформація про те, як стежити за фігурою, особою, волоссям, нігтями, шкірою, бути завжди привабливою і тримати себе в формі.

В відносинах ми допоможемо тобі розібратися зі своїми почуттями, розповімо, як познайомитися з хлопцем, зберегти відносини, не втратити чоловіка і правильно вибрати коханця. Статті про секс навчать тебе правильно поводитися в ліжку, приносити задоволення своєму партнеру і собі.

розділ стиль життя буде тримати тебе в курсі всіх модних тенденцій в світі музики, кіно, книг та театру, а також розповість, в яку країну поїхати цього літа або що привезти з відпустки.

На жіночому сайті patee.ru в розділі Астрологія ти дізнаєшся свій гороскоп на сьогодні, тиждень, місяць або рік, підбереш ім'я своєму майбутньому малюкові, і перевіриш свою сумісність з партнером.

В розділі будинок тебе чекають численні рецепти наших читачок - смачні рецепти гарячих і холодних страв, закуски, супи, салати, коктейлі та багато іншого.

© 2010-2018 «ТОВ ДЛ Рішення і Технології»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 49 = 53