Піаскледін 300 ціна

Аналоги капсул Піаскледін 300

Піаскледін 300 (капсули) Рейтинг: 105

Виробник: Лабораторія Експансьянс (Франція)

Вигідні замінники капсул Піаскледін 300

Кондронова (капсули) Рейтинг: 148

Аналог дешевше від 689 руб.

Виробник: Панацея Біотек (Індія)

Аналог дешевше від 579 руб.

Виробник: Байєр (Німеччина)

Аналог дешевше від 453 руб.

Виробник: Юніфарм (США)

Якщо призначений Піаскледін 300 чи можна замінити на Артро або ще на щось?

Аналог дорожче від 93 руб.

Виробник: Бринцалов (Росія)

Аналог дорожче від 830 руб.

Виробник: Біотехнос СА (Румунія)

Форми випуску:

 • Ампули 10 мг / мл, 2 мл, 5 шт .; Ціна від 1978 рублів
 • Ампули 10 мг / мл, 1 мл, 10 шт .; Ціна від 2008 рублів

Ціни на Алфлутоп в інтернет-аптеках

One more step

Please complete the security check to access 003ms.ru

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 3d906960a28f96e2 • Your IP: 2a02: c207: 2008: Додати 7822 :: 1 • Performance & security by Cloudflare

Піаскледін 300

Опис актуально на 27.01.2015

 • Латинська назва: Piascledine 300
 • Код АТС M01AX26
 • Діюча речовина: Авокадо масла неомиляемие з'єднання + Соєвих бобів масла неомиляемие з'єднання
 • Виробник: Laboratoires EXPANSCIENCE (Франція)

В одній капсулі міститься 100 мг авокадо масла неомильних з'єднань і 200 мг соєвих бобів масла неомильних з'єднань.

Допоміжні складові: бутилгідрокситолуол, полісорбат, колоїдний діоксид кремнію. До складу капсули входить діоксид титану (E171) і желатин.

Випускається в блістерах по 15 капсул, що мають білий ковпачок і непрозорий білий корпус з маркуванням «Р 300». Капсули містять пасту коричневого кольору. У картонній пачці знаходиться один або два блістери.

Протизапальну, противоревматическое і коригувальну дію метаболізму хрящової тканини.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Ліки рослинного походження здатне регулювати обмінні процеси в хрящовій тканині, надає протизапальний і знеболюючий ефект на суглоби. Сповільнюючи дегенеративні процеси в хрящовій тканині, зменшує біль і відновлює рухову функцію. Регенеруючу дію на хрящі відбувається за рахунок стимуляції синтезу колагену в хондроцитах суглобів.

Функції неомильних з'єднань масла бобів сої і авокадо:

 • підвищення продукції колагену і інгібування стимулюючого впливу інтерлейкіну-1на секрецію ферменту колагенази.
 • Підвищення продукції інгібітора активатора плазміногенузменшує пошкодження хряща опосередковано - за рахунок стимуляції металлопротеінази, прямим впливом на хрящ - шляхом активації деградації протеогликанов.
 • Посилення дії трансформуючого фактора TGF зростання β1 в клітинах - хондроцитах, який володіє анаболічними властивостями.
 • Стимуляція синтетичних процесів макромолекул гиалинового хряща,периодонтальной тканини, дозволяє запобігати випадання зубів.
 • В ревматології: В якості становить препарату комплексної терапії при остеоартрозі колінних і тазостегнових суглобів 1-ої - 3-ої стадії.
 • В стоматології: Підтримуюча терапія періодонтиту.
 • Гіперчутливість до складових компонентів даного ЛЗ;
 • Препарат протипоказаний в період вагітності і лактації, а також дітям до 18 років.

Піаскледін, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

По одній капсулі всередину (запивати склянкою води) один раз в день бажано зранку під час прийому їжі.

Інструкція по застосуванню Піаскледін 300 передбачає стандартний 6-місячний курс лікування, який може збільшуватися і проводиться повторно строго за рекомендацією лікаря або терапевта.

На даний момент випадків передозування препаратом не зафіксовано.

Реакції взаємодій з іншими лікарськими препаратами не були виявлені, однак, перед одночасним застосуванням препарату з іншими ЛЗ краще проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

В недоступному для неповнолітніх дітей місці. Без можливості проникнення променів світла, а також при температурі 15-25 ° Цельсія.

Не більше трьох років.

Абсолютних аналогів у даного препарату не існує, так як він є єдиним у своєму роді хондропротектором рослинного походження.

Аналоги Піаскледіна 300 опиняються ефективними, якщо в складі є такі структурні речовини, що застосовуються для лікування артрозу суглобів різної локалізації:

Відгуки про Піаскледіне в більшості випадків позитивні, пацієнти говорять про успішне застосування препарату при остеоартрозі і пародонтите, проте, багато підкреслюють, що зрушення були незначними.

Засіб вважається досить новим - на фармацевтичному ринку Росії з'явилося в 2008 р, але за останні роки знайшло свою область застосування і отримало позитивні відгуки лікарів про Піаскледіне 300, як про протиревматичні засоби.

Ціна Піаскледін 300, де купити

Піаскледін поки не має глобального поширення, хоча у великих містах є можливість його знайти. Купити препарат можна за 700 - 1000 рублів (ціна 30 капсул). Причому, ціна Піаскледіна в аптеці Озерки становить 580 рублів за 15 капсул.

WER.RU

Освіта: Закінчила Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Ембріолог, цитолог, гістолог». Також, закінчила магістратуру за фахом «Фізіологія людини і тварин, викладач біології». З відзнакою пройдений курс з дисципліни «Фармакологія».

Досвід роботи: Працювала старшим лаборантом кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського в 2010 - 2011 рр.

У мене при прийомі препарату став гучніший голос і якась агресія появілась.Скажіте, будь ласка, чи можуть бути такі побічні дії від прийому препарату?

у мене відкладення солей в нижній частині позвоночнка - лікарі визначили - остеохондроз. і рекомендували Піаскледін. Що можете рекомендувати Ви? І як боротися з непотрібним відкладенням солей або як зруйнувати? Існують такі препарати? або просто масаж і прогрівання? Що може допомогти? або це вже на все життя?

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Оставьте комментарий

+ 80 = 83