Перінева таблетки ціна

Перінева

Опис актуально на 23.04.2014

 • Латинська назва: Perineva
 • Код АТС C09AA04
 • Діюча речовина: периндоприл
 • Виробник: ТОВ «КРКА ФАРМА», Росія

Ліки Перінева включає в себе наступні компоненти:

 • периндоприла ербумін;
 • лактозимоногідрат, кальцію хлориду гексагідрат, кросповідон;
 • кремнію діоксид колоїдний, МКЦ, магнію стеарат.

Препарат випускається у вигляді круглих білих двоопуклих таблеток з рискою на одному боці по 8, 4 або 2 мг. У блістері знаходиться 10, 14 або 30 таблеток.

Перінева має гіпотензивну, вазодилатирующее і кардиопротективное дію.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Периндоприл має терапевтичний ефект завдяки периндоприлату (Активний метаболіт). Він знижує систолічний та діастолічний тиск, ОПСС, в результаті чого артеріальний тиск зменшується. Кровотік периферичний при цьому прискорюється, а ось пульс не зростає.

Максимальний ефект проявляється після прийняття в середньому через 4-6 годин і триває протягом доби.

Артеріальний тиск знижується досить швидко. Стабілізація тиску спостерігається приблизно через місяць терапії. Після припинення лікування синдром відміни не розвивається.

Підвищує еластичність артерій, сприяє усуненню їх структурних змін. Нормалізує роботу серцевого м'яза, зменшує преднагрузку і постнагрузку.

Максимальна концентрація периндоприла в крові після прийняття спостерігається через годину. Він швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Біодоступність - 65-70%.

Одночасне прийняття їжі з препаратом зменшує перетворення периндоприлу в періндопрілат, що, відповідно, знижує його біодоступність. Виводиться через нирки, не кумулює.

Від чого таблетки Перінева? Препарат Перінева призначають в наступних випадках:

Препарат не слід приймати при:

 • чутливості до будь-якого компонента препарату;
 • синдром мальабсорбції глюкози / галактози;
 • вік до 18 років;
 • дефіцит лактази;
 • ангіневротіческій набряк в анамнезі (Ангіоневротичний, ідіопатичний або спадковий набряк в результаті прийому інгібіторів АПФ);
 • непереносимість галактози.

З обережністю препарат застосовують при:

В результаті прийому препарату Перінева можуть виникнути такі побічні ефекти:

Інструкція по застосуванню Періневи (Спосіб і дозування)

Препарат слід приймати 1 раз, вранці, всередину, до прийому їжі.

В інструкції на таблетки відзначено, що доза підбирається для кожного пацієнта індивідуально, залежно від ступеня тяжкості захворювання і реакції на терапію.

при артеріальної гіпертензії ліки Перінева може застосовуватися як в монотерапії, так і одночасно з іншими препаратами, що знижують тиск. Початкова добова доза не повинна перевищувати 4 мг. У разі якщо протягом місяця терапія не приносить результату, дозу можна підняти до 8 мг (при нормальному перенесення попередньої дози).

Перед тим, як почати приймати даний препарат, необхідно мінімум за 3 дні припинити прийом діуретиків, так як спільне застосування цих препаратів може призвести до гіпотензії.

літнім пацієнтам не рекомендується на початку курсу приймати в день дозу вище 2 мг. У разі необхідності при нормальній переносимості можна збільшити до 4 мг, а потім і до 8 мг.

при хронічної серцевої недостатності приймати препарат потрібно виключно під наглядом лікаря, починати слід з мінімальної дози (2 мг). Збільшувати до 4 мг дозу можна не раніше, ніж через тиждень.

В якості профілактичний засіб від повторного інсульту доза препарату для початку становить 2 мг. Починати приймати препарат можна вже через два тижні після перенесення інсульту.

Рекомендована доза при ІХС становить 4 мг. При контролі функції нирок вже через два тижні збільшити дозу можна в два рази (8мг).

при захворюваннях нирок доза препарату призначається індивідуально, на основі діагнозу і ступеня порушень. Необхідно постійно контролювати стан пацієнта, а зокрема, рівень креатиніну і іонів калію в крові.

Коригувати дозу при захворюваннях печінки необхідності немає.

При передозуванні у пацієнта можуть спостерігатися такі симптоми: шок, ниркова недостатність, брадикардія, різке зниження артеріального тиску, гіпонатріємія, запаморочення, кашель, гіперкаліємія, тахікардія, тривога, гіпервентиляція, серцебиття.

При різкому зниженні артеріального тиску пацієнт повинен прийняти положення лежачи, злегка підняти ноги, так само необхідно провести заходи по заповненню ОЦК. при брадикардії, яка не піддається терапії (зокрема, антропіном), Необхідно встановити пейсмейкер (Штучний водій ритму). З кровотоку периндоприл може бути видалений гемодіалізом.

Одночасне прийняття Періневи з діуретиками може привести до артеріальної гіпотензії. Знизити ризик її появи можна шляхом заборони їх діуретиків або ж приймати препарат в нижчих дозах. Надалі підвищення дози Періневи має призначатися з обережністю.

Комбінація периндоприлу з калійзберігаючимидіуретиками, продуктами і добавками, а також препаратами калію може привести до розвитку гіперкаліємії. Призначати їх слід виключно при гіпокаліємії з максимальною обережністю, контролюючи при цьому рівень іонів.

Периндоприл спільно з препаратами літію може стати причиною літієвої токсичності та підвищення рівня літію в крові, тому не рекомендується призначати їх одночасно. При необхідності такої комбінації слід контролювати концентрацію літію в крові.

Зниження антигіпертензивного ефекту може статися в результаті комбінації Періневи з НПЗП. Так само така терапія може призвести до погіршення стану нирок. У деяких випадках це може призвести до гострої ниркової недостатності.

Посилити антигіпертензивний ефект периндоприлу може одночасне прийняття інших засобів, що знижують тиск, або вазодилататорів.

гіпоклікемічний кошти (в т.ч., інсулін) І Перінева в спільному застосуванні можуть стати причиною посилення гіпоглікемічного ефекту, аж до глікемії.

симпатоміметики знеславлює терапевтичний ефект периндоприлу, при їх призначенні необхідно контролювати ефективність Періневи.

Можлива комбінація Періневи з нітратами, анцетілсаліціловой кислотою, бета-адреноблокаторами і тромболітичними засобами.

Умови зберігання

У темному місці при температурі 25 ° С.

особливі вказівки

Периндоприл не рекомендується приймати одночасно з препаратами літію, калійзберігаючимидіуретиками і що містять калій препаратами, продуктами і добавками.

при цукровому діабеті перші 3 місяці прийому Періневи у пацієнтів слід контролювати рівень в крові глюкози.

При управлінні автомобілем слід враховувати ризик виникнення таких побічних ефектів як запаморочення і різке зниження тиску.

Відгуки про Періневе

Серед пацієнтів відгуки про даний лікарський засіб досить суперечливі. З одного боку багато хто відзначає його ефективність, з іншого - ефект від прийняття ліків псують побічні дії, зокрема кашель і запаморочення.

Вартість таблеток в Росії в залежності від упаковки становить 220 рублів (4 мг), 330 рублів (8 мг). В Україні ціна 8 мг - 180 грн., 4 мг - 130 грн.

WER.RU

Аптека ІФК

У листопаді з нормодепіна перейшла на препарат Периндоприл перенева, за рекомендацією лікаря. Були сильні набряки обличчя і ніг. Майже три місяці було все чудово, ні найменшого підвищення тиску. А ось з середини січня все і почалося. Сильні головні болі, тиск скаче постійно, що навіть капотен не рятує, тільки з 3 таблетки знижується. Спочатку думала, що це через таблеток Аторвостатін. Перестала його пити, але немає, все триває. Ось в четвер тільки потраплю до кардіолога, що він мені скаже.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Аналоги таблеток Перінева

Перінева (таблетки) Рейтинг: 100

Виробник: КРКА (Словенія)

Можливі замінники препарату Перінева

Лізиноприл (таблетки) Рейтинг: 85

Аналог дешевше від 161 руб.

Виробник: Озон (Росія); Алсі Фарма (Росія)

Форми випуску:

 • Таблетки 5 мг. 30 шт. (Озон); Ціна від 73 рублів
 • Таблетки 5 мг. 30 шт. (Алсі Фарма); Ціна від 74 рублів

Ціни на Лізиноприл в інтернет-аптеках

Аналог дешевше від 101 руб.

Виробник: Гедеон Ріхтер (Угорщина)

Форми випуску:

 • Таблетки 10 мг. 56 шт .; Ціна від 498 рублів
 • Таблетки 20 мг. 56 шт .; Ціна від 704 рублів
 • Таблетки 10 мг. 14 шт .; Ціна від 133 рублів
 • Таблетки 20 мг. 14 шт .; Ціна від 198 рублів

Ціни на Диротон в інтернет-аптеках

Аналог дешевше від 98 руб.

Виробник: Брістол-Майерс Сквібб Компані (США)

Форми випуску:

 • Табл. 25 мг, 28 шт .; Ціна від 136 рублів
 • Табл. 25 мг, 40 шт .; Ціна від 193 рублів

Ціни на Капотен в інтернет-аптеках

Ко-Перінева

Ко-Перінева: інструкція із застосування і відгуки

Латинська назва: Co-Perineva

Код ATX: C09BA04

Діюча речовина: индапамид + периндоприл (indapamide + perindopril)

Виробник: KRKA (Словенія), КРКА-РУС, ТОВ (Росія)

Актуалізація опису і фото: 19.09.2017

Ціни в аптеках: від 282 руб.

Ко-Перінева - комбінований препарат з судинорозширювальну, діуретичну, гіпотензивну дію, застосовується при лікуванні есенціальної гіпертензії.

Випускають Ко-Періневу у вигляді таблеток: двоопуклі, круглої форми, майже білі або білі; 0,625 мг + 2 мг - на одній зі сторін викарбувано коротка лінія; 1,25 мг + 4 мг - з рискою на одному боці та з фаскою; 2,5 мг + 8 мг - з рискою на одному боці (в картонній пачці 3, 6 або 9 блістров по 10 шт. В кожному).

Діючі речовини в складі 1 таблетки:

 • индапамид - 0,625; 1,25 або 2,5 мг;
 • ербуміна периндоприл - 2, 4 або 8 мг (напівфабрикат-гранули ербумін периндоприла K - 37,515; 75,03 або 150,06 мг).

Додаткові компоненти (0,625 мг + 2 мг / 1,25 мг + 4 мг / 2,5 мг + 8 мг):

 • напівфабрикат-гранули: гексагідрат хлориду кальцію - 0,6 / 1,2 / 2,4 мг; кросповідон - 4/8/16 мг; моногідрат лактози - 30,915 / 61,83 / 123,66 мг;
 • таблетки: стеарат магнію - 0,225 / 0,45 / 0,9 мг; мікрокристалічна целюлоза - 11,25 / 22,5 / 45 мг; колоїдний діоксид кремнію - 0,135 / 0,27 / 0,54 мг; гідрокарбонат натрію - 0,25 / 0,5 / 1 мг.

Фармакодинаміка

Ко-Перінева відноситься до числа комбінованих препаратів з антигіпертензивним, диуретическим і вазодилатирующим дією. У його склад входить периндоприл - інгібітор АПФ (ангіотензинперетворюючого ферменту) і индапамид - споріднені діуретики.

В результаті застосування препарату спостерігається розвиток вираженого антигіпертензивного дії, яке має дозозалежний характер і не супроводжується рефлекторною тахікардією. Дія Ко-Періневи не залежить від положення тіла пацієнта і його віку. На метаболізм ліпідів [загального холестерину, ЛПНЩ (ліпопротеїнів низької щільності), ЛПДНЩ (ліпопротеїнів дуже низької щільності), ЛПВЩ (ліпопротеїнів високої щільності), вуглеводів і ТГ (тригліцеридів)] не впливає, в т. Ч. У хворих на цукровий діабет. Знижує ймовірність появи гіпокаліємії, яка обумовлена ​​монотерапией диуретиком.

Гіпотензивну дію зберігається протягом 24 годин.

На тлі прийому Ко-Періневи стабільне зниження артеріального тиску (артеріального тиску) досягається протягом 1 місяця без збільшення частоти серцевих скорочень (частоти серцевих скорочень). Припинення застосування препарату до появи синдрому відміни не приводить.

Механізм дії периндоприлу пов'язаний з пригніченням активності АПФ, в результаті чого зменшується утворення ангіотензину II і знижується секреція альдостерону. Не викликає затримку натрію і рідини, рефлекторну тахікардію (при тривалому курсі). Розвиток антигіпертензивного ефекту спостерігається у пацієнтів з низькою / нормальною активністю реніна плазми крові.

Основним метаболітом периндоприлу, котрі виявляють активність, є періндопрілат, інші метаболіти неактивні.

За рахунок розширення вен і зменшення ОПСС (загального периферичного опору судин) зменшується перед- і постнавантаження на серце.

При серцевої недостатності периндоприл викликає такі ефекти:

 • збільшення серцевого викиду і серцевого індексу;
 • зменшення тиску наповнення двох шлуночків;
 • підвищення в м'язах регіонарного кровотоку.

Периндоприл також виявляє дію при всіх формах артеріальної гіпертензії. Розвиток максимального антигіпертензивного ефекту спостерігається через 4-6 годин після одноразового прийому всередину, його тривалість - 24 години.

Завдяки судинорозширювальну властивостями, речовина сприяє відновленню еластичності великих артерій. У поєднанні з споріднені діуретики спостерігається посилення (адитивний синергізм) антигіпертензивного ефекту периндоприлу.

Індапамід є діуретиком (похідних сульфонаміду). Він пригнічує реабсорбцію натрію в кортикальному сегменті ниркових канальців, що призводить до підвищення виділення нирками хлору і натрію, і, як наслідок, посилення діурезу, в меншій мірі збільшує екскрецію магнію і калію.

Завдяки здатності селективно блокувати повільні кальцієві канали индапамид знижує ОПСС і підвищує еластичність стінок артерій. Надає гіпотензивну дію в дозах, які не володіють вираженим діуретичним ефектом. При збільшенні дози посилення антигіпертензивного ефекту не відбувається, при цьому зростає ймовірність появи побічних реакцій.

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією, включаючи хворих на цукровий діабет, індапамід не впливає на метаболізм ліпідів і вуглеводів.

Фармакокінетичніпараметри активних компонентів при комбінованому застосуванні в порівнянні з монотерапією не змінюються.

Після перорального прийому периндоприл швидко всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Його біодоступність знаходиться в межах 65-70%. Перетворення периндоприлу в периндоприлат знижується через прийом їжі. T1/2 (Період напіввиведення) з плазми крові - 60 хвилин.

Cmax (максимальна концентрація речовини) в плазмі крові досягається через 3-4 години після прийому. Периндоприл слід приймати вранці до сніданку 1 раз в день. При дотриманні такого режиму дозування рівноважна концентрація досягається протягом 4 днів.

Периндоприл піддається метаболізму в печінці з утворенням одного активного метаболіту (периндоприлату) і п'яти неактивних метаболітів.

Зв'язування периндоприлату з білками плазми крові носить дозозалежний характер і становить 20%. Периндоприлат легко проходить крізь гістогематичні бар'єри, виключаючи гематоенцефалічний, в незначній кількості проникає в грудне молоко і через плаценту. Виводиться речовина нирками, T1/2 - приблизно 17 годин. Чи не кумулює.

Виведення периндоприлату загальмовано у пацієнтів похилого віку, хворих з серцевою і нирковою недостатністю

При нирковій недостатності рекомендовано застосовувати знижені дози препарату (на підставі ступеня тяжкості). Діалізний кліренс периндоприлату становить 70 мл / хв.

Кінетика периндоприлу при цирозі печінки змінюється (печінковий кліренс зменшується в 2 рази). При цьому загальна кількість периндоприлату, що утворюється не змінюється, тому в проведенні корекції дози немає необхідності.

Індапамід практично повністю і швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Через прийому їжі відбувається деяке уповільнення всмоктування, проте це істотного впливу на кількість абсорбованого индапамида не робить. Час досягнення Cmax в плазмі крові після прийому внутрішньо разової дози - 60 хвилин. Зв'язування речовини з білками плазми крові - 79%. T1/2 знаходиться в діапазоні 14-24 години (середнє значення - 18 годин). Чи не кумулює.

Метаболізм відбувається в печінці. Велика частина дози (70%) виводиться нирками, головним чином, у вигляді метаболітів (фракція незміненого препарату - приблизно 5%), близько 22% - виводиться кишечником з жовчю (неактивні метаболіти). Параметри фармакокінетики индапамида у пацієнтів з нирковою недостатністю значимо не змінюються.

Згідно з інструкцією, Ко-Періневу призначають для лікування есенціальної гіпертензії.

 • виражена ниркова недостатність при КК (кліренс креатиніну) < 30 мл / хв;
 • вказівки в анамнезі на ангіоневротичний набряк (ангіоневротичний, ідіопатичний або спадковий) на тлі прийому інших інгібіторів АПФ;
 • рефрактерная гіперкаліємія;
 • стеноз артерії єдиної нирки, двосторонній стеноз ниркових артерій;
 • печінкова недостатність в тяжкому перебігу, в т. ч. у поєднанні з енцефалопатією;
 • нелікована декомпенсована серцева недостатність (достатній досвід застосування відсутній);
 • непереносимість лактози, глюкозо-галактозна мальабсорбция або дефіцит лактази;
 • комбіноване застосування з лікарськими засобами, що подовжують інтервал QT на ЕКГ, а також препаратами з антиаритмічну дію, які здатні викликати шлуночкову тахікардію типу пірует;
 • проведення діалізу (достатній досвід застосування відсутній);
 • вік до 18 років;
 • вагітність і період грудного годування;
 • індивідуальна непереносимість будь-якого компонента препарату.

Відносні (Ко-Перінева призначається під лікарським контролем):

 • системні хвороби сполучної тканини, в т. ч. системний червоний вовчак, склеродермія;
 • пригнічення кістковомозкового кровотворення;
 • комбінована терапія імунодепресантами (пов'язано з ймовірністю розвитку агранулоцитозу і нейтропенії);
 • стенокардія;
 • зниження об'єму циркулюючої крові (солі дієта, прийом діуретиків, діарея, блювота);
 • реноваскулярная гіпертензія;
 • цереброваскулярні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • гіперурикемія (особливо протікає з уратних нефролітіазом і подагрою);
 • хронічна серцева недостатність (за класифікацією NYHA IV функціональний клас);
 • лабільність АТ;
 • період перед процедурою аферезу ліпопротеїнів низької щільності;
 • гемодіаліз, при проведенні якого використовуються високопроточних поліакрилонітрилових мембрани;
 • стан після трансплантації нирок;
 • поєднання з проведенням десенсибилизирующей терапії алергенами (зокрема, з використанням отрути перетинчастокрилих);
 • гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія;
 • стеноз аортального / мітрального клапана;
 • похилий вік.

Інструкція по застосуванню Ко-Періневи: спосіб і дозування

Таблетки Ко-Перінева приймають всередину, запиваючи рідиною в достатній кількості, бажано в ранкові години до прийому їжі.

Кратність прийому - 1 раз в день.

По можливості застосування Ко-Періневи потрібно починати з підбору доз препаратів, що містять один компонент. У випадках клінічної необхідності комбінована терапія може призначатися відразу після монотерапії.

Початкова доза становить 1 таблетка 0,625 мг + 2 мг 1 раз в день. Якщо через 30 днів щоденного застосування адекватний контроль АТ не досягнуто, дозу препарату необхідно збільшити до 1,25 мг + 4 мг. Максимальна добова доза - 2,5 мг + 8 мг.

Пацієнтам похилого віку Ко-Перінева призначається після контролю ниркової функції і АТ в початковій добовій дозі 0,625 мг + 2 мг.

Максимальна добова доза для пацієнтів з помірною нирковою недостатністю (КК 30-60 мл / хв) - 1 таблетка 1,25 мг + 4 мг.

Пацієнтам з КК ≥ 60 мл / хв корекція дози не потрібна. У період застосування препарату потрібно здійснювати регулярний контроль концентрації креатиніну і сироваткового вмісту калію в крові.

Периндоприл впливає на РААС (ренін-ангіотензинову систему) і на тлі прийому індапаміду знижує виведення іонів калію нирками. Ризик виникнення гіпокаліємії при застосуванні Ко-Періневи становить 2, 4 або 6% (при прийомі 0,625 мг + 2 мг, 1,25 мг + 4 мг або 2,5 мг + 8 мг відповідно).

Можливі побічні реакції (> 10% - дуже часто; > 1% і < 10% - часто; > 0,1% і < 1% - нечасто; > 0,01% і < 0,1% - рідко; < 0,01%, включаючи окремі повідомлення - дуже рідко; з невстановленої частотою - у випадках, коли визначити частоту появи порушень за наявними даними неможливо):

 • нервова система: часто - парестезії, вертиго, запаморочення, головний біль; нечасто - порушення сну, лабільність настрою; дуже рідко - сплутаність свідомості;
 • органи кровотворення: дуже рідко - тромбоцитопенія, лейкопенія / нейтропенія, агранулоцитоз, апластична анемія, гемолітична анемія, анемія;
 • серцево-судинна система: часто - виражене зниження артеріального тиску, в т. ч. ортостатичнагіпотензія; дуже рідко - аритмії, в т. ч. миготлива аритмія, брадикардія, шлуночкова тахікардія, а також інфаркт міокарда, стенокардія, можливо вторинні, що пов'язано зі зниженням артеріального тиску у хворих, що відносяться до групи високого ризику; з невстановленої частотою - шлуночкова тахікардія типу пірует (можливо з летальним результатом);
 • органи чуття: часто - шум у вухах, порушення зору;
 • травна система: часто - запор, ксеростомія, порушення смакового сприйняття, диспепсія, блювання, зниження апетиту, нудота, біль в животі і епігастрії, діарея; дуже рідко - ангіоневротичний набряк кишечника, панкреатит, жовтяниця; з невстановленої частотою - печінкова енцефалопатія (у пацієнтів з печінковою недостатністю);
 • дихальна система: часто - довгостроково зберігається сухий кашель, що зникає після відміни Ко-Періневи, задишка; нечасто - бронхоспазм; дуже рідко - риніт, еозинофільна пневмонія;
 • скелетно-м'язова система: часто - м'язові спазми;
 • шкірні покриви і підшкірно-жирова клітковина: часто - шкірний висип / свербіж, макулопапульозні висипання; нечасто - кропив'янка, ангіоневротичний набряк, що поширюється на кінцівки, обличчя, губи, слизову оболонку порожнини рота, язик, гортань і / або голосові складки; реакції підвищеної чутливості (головним чином, дерматологічні, у хворих з обтяженим анамнезом по алергічних реакцій); погіршення перебігу системного червоного вовчака; дуже рідко - мультиформна еритема, реакції фоточутливості, токсичний епідермальний некроліз, синдром Стівенса - Джонсона;
 • репродуктивна система: нечасто - імпотенція;
 • сечовидільна система: нечасто - ниркова недостатність; дуже рідко - гостра ниркова недостатність;
 • лабораторні показники: рідко - гіперкальціємія; з невстановленої частотою - збільшення QT на ЕКГ, незначне підвищення концентрації креатиніну в плазмі крові (після припинення терапії порушення проходить; в більшості випадків воно виникає на тлі стенозу артерії єдиної нирки або стенозу ниркових артерій, ниркової недостатності, артеріальної гіпертензії на тлі лікування діуретиками), гіпонатріємія з гіповолемією (може призводити до ортостатичноїгіпотензії і зниження об'єму циркулюючої крові), підвищення концентрації сечової кислоти і глюкози в сироватці крові у в емя прийому препарату, підвищення активності печінкових ферментів, гіпохлоремія (може призводити до компенсаторного метаболічного алкалозу; тяжкість ефекту і ймовірність його розвитку оцінюється як низька), гіпокаліємія (має особливе значення для пацієнтів, які відносяться до групи ризику), гіперкаліємія (частіше оборотного характеру) ;
 • інші: часто - астенія; нечасто - підвищене потовиділення.

Згідно з даними клінічних досліджень, побічні реакції, що виникають під час застосування Ко-Періневи, відповідають профілю безпеки комбінації периндоприлу з індапамідом, встановленому раніше. В окремих випадках спостерігається розвиток серйозних небажаних явищ у вигляді гіпотензії, кашлю, гострої ниркової недостатності, гіперкаліємії і, можливо, ангіоневротичного набряку.

Основні симптоми: м'язові судоми, виражене зниження артеріального тиску, блювота, нудота, запаморочення, сплутаність свідомості, сонливість, олігурія аж до анурії (пов'язано зі зниженням об'єму циркулюючої крові); Може спостерігатися порушення водно-електролітного балансу.

Терапія: призначення активованого вугілля / промивання шлунка, відновлення водно-електролітного балансу в стаціонарних умовах. Пацієнтів з вираженим зниженням АТ потрібно перевести в положення лежачи на спині і підняти ноги вгору, після чого призначають заходи, спрямовані на збільшення об'єму циркулюючої крові (внутрішньовенне введення 0,9% розчину хлориду натрію). Периндоприлат з організму може бути виведений за допомогою діалізу.

Тимчасова гіпотензія для подальшого продовження терапії протипоказанням не є.

У деяких випадках, без попереднього порушення функції нирок, під час прийому препарату спостерігається розвиток ознак гострої ниркової недостатності, що вимагає скасування Ко-Періневи. Надалі можливе відновлення комбінованої терапії з використанням низьких доз або прийом препаратів периндоприл і індапамід у вигляді монотерапії. Які стосуються цій групі пацієнти потребують регулярного контролю вмісту калію і креатиніну в сироватці крові через кожні 2 тижні з моменту початку лікувального курсу і кожні наступні 2 місяці прийому Ко-Періневи.

Розвиток гострої ниркової недостатності частіше спостерігається у пацієнтів з тяжкою серцевою недостатністю або вихідним порушенням ниркової функції.

При динамічному спостереженні за станом хворих потрібно звертати увагу на зниження вмісту електролітів в плазмі крові і можливі симптоми зневоднення (зокрема, після тривалого блювання або діареї). Це пов'язано з високим ризиком раптового зниження артеріального тиску.

Прийом Ко-Періневи виникнення гіпокаліємії не запобігає, особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю або цукровим діабетом.

В період лікування не виключено розвиток нейтропенії / агранулоцитозу, анемії і тромбоцитопенії. Нейтропенія у хворих з нормальною функцією нирок при відсутності інших ускладнень розвивається рідко, зазвичай вона проходить самостійно після відміни інгібітору АПФ.

Через вірогідність розвитку важких інфекцій, які чинять спротив інтенсивної терапії антибактеріальними препаратами, Ко-Перінева необхідно призначати з дотриманням обережності у пацієнтів з хворобами сполучної тканини і отримують одночасно імуносупресивну терапію, прокаїнамід або алопуринол, особливо на тлі існуючих порушень функції нирок. При призначенні препарату рекомендовано періодично контролювати кількість лейкоцитів у крові. У випадках появи будь-яких ознак захворювання інфекційної етіології (болі в горлі, підвищення температури) потрібно відразу звернутися за консультацією до лікаря.

У рідкісних випадках під час прийому препарату може спостерігатися розвиток ангіоневротичного набряку губ, обличчя, язика, гортані і / або язичка верхнього неба, що вимагає негайної відміни препарату. Пацієнти повинні перебувати під наглядом до тих пір, поки ознаки набряку повністю не зникнуть.

Якщо ангіоневротичнийнабряк поширився тільки на обличчя і губи, порушення в більшості випадків проходить самостійно. Для симптоматичного лікування можуть застосовуватися антигістамінні препарати. Набряк гортані або мови може призвести до обструкції дихальних шляхів і летального результату. При появі таких симптомів показано негайне підшкірне введення адреналіну в дозі 0,3-0,5 мл в розведенні 1: 1000 і / або забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Якщо в анамнезі хворого є вказівки на непов'язаний із застосуванням інгібіторів АПФ набряк Квінке, ризик його появи під час прийому Ко-Періневи підвищений.

На тлі терапії інгібіторами АПФ в окремих випадках розвивається ангіоневротичний набряк кишечника, що характеризується болем у животі з / без нудоти і блювоти, іноді без попереднього ангіоневротичного набряку обличчя. Порушення діагностується за допомогою УЗД / комп'ютерної томографії або в момент хірургічного втручання. Після відміни препарату симптоми зникають.

Розвитку анафілактоїдних реакцій при проведенні процедур десенсибілізації можна уникнути тимчасовим скасуванням інгібітору АПФ не менш, ніж за 24 години.

Для запобігання анафілактоїднихреакцій при проведенні аферезу ЛПНЩ потрібно припиняти терапію інгібітором АПФ перед кожною процедурою.

При появі сухого кашлю слід враховувати можливий зв'язок з проведенням лікування. Питання про подальше прийомі препарату вирішується лікарем індивідуально.

Прийом Ко-Періневи може викликає блокаду РААС, в зв'язку з чим можливе різке зниження артеріального тиску і / або підвищення концентрації креатиніну в плазмі крові, що є свідченням виникнення гострої ниркової недостатності. Порушення частіше спостерігається при прийомі першої дози препарату або протягом перших 2 тижнів терапії.

Перед призначенням Ко-Періневи літнім пацієнтам потрібно оцінити ниркову функцію і полум'яне вміст калію в крові. Початкова доза повинна підбиратися в залежності від ступеня зниження АТ, що дозволяє мінімізувати ймовірність його різкого зниження.

Відносно ризику гіпотензії найбільш вразливими є пацієнти з недостатністю мозкового кровообігу та ішемічну хворобу серця. Ко-Перінева хворим цієї групи повинен призначатися в початковій дозі 0,625 мг + 2 мг. Препарат в такий же початковій дозі застосовується у пацієнтів з діагностованим / передбачуваним стенозом ниркової артерії (в стаціонарних умовах під контролем функції нирок і вмісту калію в плазмі крові), хронічною серцевою недостатністю і цукровим діабетом типу 1.

Периндоприл у пацієнтів негроїдної раси в порівнянні з представниками інших рас надає менш виражену гіпотензивну дію.

Застосування Ко-Періневи у хворих, що піддаються хірургічному втручанню під загальною анестезією, може призводити до вираженого зниження артеріального тиску, особливо у випадках застосування засобів для загальної анестезії з гіпотензивну дію (препарат слід відмінити за 12 годин до проведення операції).

При появі значного підвищення активності печінкових трансаміназ або жовтяниці Ко-Періневу скасовують.

У пацієнтів після трансплантації нирки або у що знаходяться на гемодіалізі хворих в період терапії можливий розвиток анемії.

Під час застосування Ко-Періневи можливий розвиток гіперкаліємії, яка може стати причиною появи серйозних порушень серцевого ритму, іноді з летальним результатом. До факторів ризику відноситься ниркова недостатність, цукровий діабет, похилий вік, деякі супутні стану (зниження об'єму циркулюючої крові, гостра серцева недостатність в стадії декомпенсації, метаболічний ацидоз), одночасне застосування з калійзберігаючимидіуретиками (спіронолактоном, еплереноном, триамтереном, амілоридом), препаратами калію або калійвмісними замінниками харчової солі та іншими лікарськими засобами, які сприяють збільшенню плазмового вмісту калію в крові (зокрема, епаріна).

У випадках розвитку в період терапії реакції фоточутливості, Ко-Періневу потрібно скасувати. При необхідності відновлення терапії відкриті ділянки шкіри потрібно захищати від впливу штучних ультрафіолетових і сонячних променів.

Необхідно брати до уваги ймовірність виникнення гіпонатріємії, яка призводить до серйозних ускладнень. До початку лікування слід визначити полум'яне вміст натрію в крові і в період терапії проводити регулярний контроль електролітів в плазмі крові.

На тлі прийому препарату існує підвищена ймовірність розвитку гіпокаліємії (менше 3,4 ммоль / л). До групи ризику належать пацієнти похилого віку, виснажені хворі, пацієнти з цирозом печінки, асцитом, периферійними набряками, ішемічною хворобою серця, хронічною серцевою недостатністю. У цих хворих гіпокаліємія посилює токсичну дію серцевих глікозидів і збільшує ризик розвитку аритмії.

Також до групи підвищеного ризику відносяться хворі із збільшеним інтервалом QT на ЕКГ. Гіпокаліємія сприяє розвитку тяжких порушень серцевого ритму, особливо аритмії типу пірует, яка може бути летальною. Перший раз визначення плазмового вмісту калію в крові повинно бути проведено протягом першого тижня застосування препарату.

Ко-Перінева зменшує виведення кальцію нирками, що призводить до тимчасового і незначного збільшення вмісту кальцію в плазмі крові. Виражена гіперкальціємія може бути пов'язана з прихованим гиперпаратиреозом. До проведення дослідження функції паращитовидних залоз препарат потрібно скасувати.

При підвищеній концентрації сечової кислоти в плазмі крові прийом Ко-Періневи може призводити до збільшення частоти загострення перебігу подагри.

Гіповолемія, пов'язана зі зниженням об'єм циркулюючої крові або гіпонатріємією, на початку лікування може призводити до зниження швидкості клубочкової фільтрації і супроводжуватися збільшенням концентрації креатиніну і сечовини в плазмі крові.

Спортсмени повинні враховувати, що при проведенні допінг-контролю индапамид може дати хибно позитивну реакцію.

Вплив на здатність керувати автотранспортом і складними механізмами

З огляду на ймовірність індивідуальної реакції на Ко-Періневу, пацієнти при керуванні автотранспортом повинні бути обережними.

Застосування при вагітності та лактації

Приймати таблетки Ко-Перінева жінкам в період вагітності / грудного годування протипоказано.

Приймати Ко-Періневу дітям до 18 років протипоказано.

Призначати Ко-Періневу при вираженій нирковій недостатності (КК < 30 мл / хв) протипоказане.

Призначати Ко-Періневу при тяжкій печінковій недостатності, що протікає в т. Ч. З енцефалопатією, протипоказано.

Приймати Ко-Періневу пацієнтам похилого віку слід під наглядом лікаря.

Чи не рекомендовані поєднання:

 • препарати літію: пов'язане з оборотним підвищенням концентрації літію в сироватці крові, що збільшує ризик його токсичної дії; у випадках необхідності комбінованої терапії показники концентрації літію потрібно ретельно контролювати;
 • калійзберігаючі діуретики (амілорид, спіронолактон, триамтерен, еплеренон): пов'язане з можливим підвищенням сироваткового вмісту калію в крові аж до летального результату. При необхідності проведення комбінованої терапії потрібен регулярний контроль параметрів ЕКГ і змісту калію в плазмі крові.

Сполучення, що вимагають особливої ​​обережності:

 • баклофен: пов'язане з потенцированием гіпотензивного ефекту; потрібно контроль функції нирок, артеріального тиску, при необхідності дози гіпотензивних засобів коректують;
 • нестероїдні протизапальні препарати, в т. ч. ацетилсаліцилова кислота у високих дозах (від 3000 мг в день): пов'язане зі зниженням гіпотензивний ефект інгібіторів АПФ, підвищенням ризику виникнення порушень функції нирок, аж до розвитку гострої ниркової недостатності, підвищенням вмісту калію в сироватці крові , особливо при вже існуючих порушеннях ниркової функції; в особливої ​​обережності потребують пацієнти похилого віку; до початку лікування потрібно компенсувати втрату рідини, а також регулярно на початку / в процесі терапії контролювати функцію нирок;
 • інсулін і гіпоглікемічнізасоби для перорального прийому (похідні сульфонілсечовини): пов'язане з посиленням їх гіпоглікемічного ефекту (в дуже рідкісних випадках) у пацієнтів з цукровим діабетом; може спостерігатися підвищення толерантності до глюкози і зниження потреби в інсуліні, що вимагає корекції дози;
 • препарати, здатні викликати шлуночкову полиморфную тахікардію типу пірует - антиаритмічні засоби (аміодарон, хінідин, гідрохінідин, дизопірамід, дофетилід, тозилат бретілія, ібутилід, соталол); деякі нейролептики (тіоридазин, ціамемазин, хлорпромазин, левомепромазин, трифлуоперазин), бензаміди (сультоприд, амісульприд, сульпірид, тіаприд), бутирофенони (дроперидол, галоперидол), інші нейролептики (пімозид), інші препарати, зокрема, бепридил, мізоластин, галофантрин, цизаприд, метілсульфат дифеманіл, еритроміцин (внутрішньовенно), моксифлоксацин, терфенадин, спарфлоксацин, пентамідин, вінкамін (внутрішньовенно), астемізол, метадон: пов'язане зі збільшенням ризику виникнення гіпокаліємії; поєднання рекомендується уникати, у випадках необхідності проведення комбінованої терапії потрібно контролювати вміст калію в сироватці крові і інтервал QT на ЕКГ;
 • серцеві глікозиди: пов'язане з посиленням токсичної дії серцевих глікозидів; при комбінованої терапії потрібно контролювати полум'яне вміст калію в крові, показники ЕКГ і, в разі необхідності, коригувати дозу цих препаратів;
 • лікарські засоби, які можуть викликати гіпокаліємію - тетракозактид, амфотерицин В (внутрішньовенно), минерало- і глюкокортикоїди (системне призначення), кошти з проносним дією, які стимулюють моторику кишечника (застосування засобів, які не впливають на моторику кишечника, можливо): пов'язано зі збільшенням ризику розвитку гіпокаліємії; при проведенні комбінованого лікування слід контролювати вміст калію в плазмі крові, особливої ​​уваги потребують пацієнти, які отримують серцеві глікозиди.

Сполучення, що вимагають обережності:

 • антипсихотичні засоби, трициклічні антидепресанти: пов'язане з посиленням гіпотензивного ефекту і збільшенням ризику появи ортостатичноїгіпотензії;
 • інші препарати з гіпотензивну дію: пов'язане з посиленням гіпотензивного ефекту;
 • тетракозактид, глюкокортикоїди: пов'язане зі зниженням гіпотензивного ефекту;
 • алопуринол, прокаїнамід, цитостатичні імунодепресанти, глюкокортикостероїди (при системному застосуванні): пов'язане зі збільшенням ризику розвитку лейкопенії;
 • діуретики у високих дозах (петльові та тіазидні): пов'язане з ймовірністю розвитку гіповолемії, вираженого зниження артеріального тиску;
 • засоби для загальної анестезії: пов'язане з посиленням їх гіпотензивний ефект;
 • метформін: пов'язане зі збільшенням ризику розвитку молочнокислого ацидозу;
 • йодовмісні контрастні засоби: пов'язане зі збільшенням ризику появи гострої ниркової недостатності, особливо при застосуванні речовин з вмістом високих доз йоду; до застосування цих препаратів потрібно заповнити об'єм циркулюючої крові;
 • циклоспорин: пов'язане з підвищенням плазмової концентрації креатиніну в крові (концентрація циклоспорину залишається незмінною), навіть у випадках відсутності дегідратації і вираженої втрати іонів натрію;
 • препарати з вмістом солей кальцію: пов'язане з ймовірністю виникнення гіперкальціємії.

Аналогами Ко-Періневи є: Індапамід / Периндоприл-Тева, Ко-Парнавел, Ко-пренесса, Періндід, НОЛІПРЕЛ, Періндапам, Периндоприл-Индапамид.

Зберігати в місці, недоступному для дітей, при температурі до 30 ° C.

Термін придатності - 3 роки.

Відпускається за рецептом.

Згідно відгуками, Ко-Перінева ефективно і швидко знижує артеріальний тиск. Препарат має тривалий стійке дію. У багатьох випадках пацієнти відзначають, що в період терапії розвиваються побічні реакції різного ступеня вираженості.

Орієнтовна ціна на Ко-Періневу за 30 таблеток в упаковці складає:

 • дозування 0,625 мг + 2 мг - 265-324 рублів;
 • дозування 1,25 мг + 4 мг - 407-470 рублів;
 • дозування 2,5 мг + 8 мг - 476-596 рублів.

Ко-Перінева таблетки 0.625 мг + 2 мг 30 шт.

Ко-перінева 0,625 + 2 мг №30 таблетки

Ко-перінева таб. 2 мг + 0,625мг n30

Ко-перінева таб. 4мг + 1,25 мг n30

Ко-перінева 1,25 + 4 мг №30 таблетки

Ко-Перінева таблетки 2,5 мг + 8 мг 30 шт.

Ко-перінева таб. 8мг + 2,5 мг n30

Освіта: Ростовський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа".

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Люди, які звикли регулярно снідати, набагато рідше страждають ожирінням.

Загальновідомий препарат «Віагра» спочатку розроблявся для лікування артеріальної гіпертонії.

Впавши з осла, ви з більшою ймовірністю звернете собі шию, ніж впавши з коня. Тільки не намагайтеся спростувати це твердження.

Препарат від кашлю "терпінкод» є одним з лідерів продажів, зовсім не через своїх лікувальних властивостей.

При регулярному відвідуванні солярію шанс захворіти на рак шкіри збільшується на 60%.

Існують дуже цікаві медичні синдроми, наприклад, нав'язливе заковтування предметів. У шлунку однієї пацієнтки, яка страждає від цієї манії, було виявлено 2500 чужорідних предметів.

Людина, яка приймає антидепресанти, в більшості випадків знову буде страждати депресією. Якщо ж людина впорався з пригніченістю своїми силами, він має всі шанси назавжди забути про цей стан.

Наші нирки здатні очистити за одну хвилину три літри крові.

Стоматологи з'явилися відносно недавно. Ще в 19 столітті виривати хворі зуби входило в обов'язки звичайного перукаря.

74-річний житель Австралії Джеймс Харрісон ставав донором крові близько 1000 разів. У нього рідкісна група крові, антитіла якій допомагають вижити новонародженим з важкою формою анемії. Таким чином, австралієць врятував близько двох мільйонів дітей.

У нашому кишечнику народжуються, живуть і вмирають мільйони бактерій. Їх можна побачити тільки при сильному збільшенні, але, якби вони зібралися разом, то помістилися б у звичайній кавовій чашці.

На ліки від алергії тільки в США витрачається більше 500 млн доларів на рік. Ви все ще вірите в те, що спосіб остаточно перемогти алергію буде знайдений?

Коли закохані цілуються, кожен з них втрачає 6,4 ккалорій в хвилину, але при цьому вони обмінюються майже 300 видами різних бактерій.

У Великобританії є закон, згідно з яким хірург може відмовитися робити пацієнту операцію, якщо він курить або має надлишкову вагу. Людина повинна відмовитися від шкідливих звичок, і тоді, можливо, йому не потрібно оперативне втручання.

Вчені з Оксфордського університету провели ряд досліджень, в ході яких прийшли до висновку, що вегетаріанство може бути шкідливо для людського мозку, так як призводить до зниження його маси. Тому вчені рекомендують не виключати повністю зі свого раціону рибу і м'ясо.

Кожен раз, коли у дитини піднімається температура, болить горло, з'являється нежить і кашель, батьків турбує питання - це звичайна застуда або грип? В пов.

Оставьте комментарий

51 − = 46