Пентоксифілін таблетки ціна

пентоксифілін

Опис актуально на 08.03.2015

  • Латинська назва: Pentoxifylline
  • Код АТС C04AD03
  • Діюча речовина: пентоксифілін
  • Виробник: Органіка (Росія), Північна зірка (Росія), Мосхімфармпрепарати ім. М. О. Семашка (Росія)

Діюча речовина пентоксифілін.

У таблетках міститься 100 і 400 мг цієї речовини.

Додаткові елементи: діоксид титану, лактоза, крохмаль картопляний, пропіленгліколь, стеарат магнію, гіпромелоза, повідон, дисперсія метакрилатного сополимера, тальк, кармоїзин.

Концентрат розчину і розчин Пентоксифіліну в / в і в / а введення містять 20 мг речовини на 1 мл. Розчин для інфузій також може містити 2 мг на 1 мл.

Таблетована форма, а також концентрати розчинів і розчини для в / в і в / а введення в ампулах.

спазмолітик. Покращує мікроциркуляцію, надає ангіопротектівним, антиагрегационное дію. Розширює судини.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Медикамент робить позитивний вплив на релогіческіе властивості крові, помірно покращує мікроциркуляцію, насичує енергетичним потенціалом і підвищує концeнтрацію цAМФ в тромбоцитах, пригнічує фосфодіестеразу, викликає вазоділатaцію, не впливає на частоту серцевих скорочень. Лікарський засіб збільшує просвіт коронарних артерій, що значно підвищує кількість поставляється до міокарда кисню (антиангінальну дію); розширює легеневі судини, що дозволяє поліпшити оксигенацію крові. Препарат підвищує тонус діафрагми, міжреберних м'язів і дихальної мускулатури. При внутрішньовенно введення посилюється колатеральний кровообіг, підвищує обсяг крові, що протікає через одиницю перетину. Пентоксифілін позитивно впливає на біоелектричну aктивности і деятельнoсть нервової системи, підвищує рівень АТФ в головному мозку. Застосування ліки підвищує еластичність еритроцитів (завдяки впливу на патологічну деформованість червоних тілець крові), викликає дезагрегацию тромбоцитів, знижує в'язкість крові. У зонах з порушеним кровопостачанням препарат значно покращує мікроциркуляцію. Пентоксифілін усуває болі і судоми в ікроножнихмишцах, дозволяє збільшити дистанцію ходьби при перемежовується кульгавості (Оклюзійне пошкодження периферичних розташованих артерій).

Швидко всмоктується. Здебільшого виводиться сечею метаболітами, меншою - з калом. Максимальна концентрація речовини досягається через годину після застосування.

Показання до застосування Пентоксифіліну

Від чого таблетки і розчин? Засіб призначають при порушеннях в периферичному кровопостачанні, порушення трофіки тканин, хвороби Рейно, облітеруючому ендартеріїті, посттромботической синдромі, при відмороженнях, гангрени, трофічних виразках гомілки, варикозному розширенні вен, церебральному атеросклерозі, вірусної нейроінфекції, дисциркуляторної енцефалопатії. Також показаннями до застосування Пентоксифіліну є: перенесений інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, бронхіальна астма, гострі порушення в кровопостачанні сітківки, судинної оболонки ока, отосклероз, імпотенція судинного генезу.

Пентоксифілін не призначають при непереносимості похідних ксантину, при порфірії, гострому інфаркті міокарда, геморагічному інсульті, масивної крововтрати, вагітності, крововиливах в сітківку, годуванні грудьми. Внутрішньовенні ін'єкції препарату неприпустимі при неконтрольованому перебігу артеріальної гіпотензії, атеросклерозі мозкових і коронарних артерій вираженого характеру, при аритмії. При нестабільності кров'яного тиску, після оперативних втручань, при виразкових ураженнях травної системи, хронічної серцевої недостатності, патології ниркової і печінкової систем препарат призначають з обережністю.

Шкірні покриви: Підвищена ламкість нігтьових пластинок, набряклість, гіперемія шкірних покривів, «припливи» до шкіри обличчя і тіла.

Травна система: холестатичний гепатит, загострення холециститу, атонія кишечника, зниження апетиту, сухість у роті.

Можливо порушення зорового сприйняття, скотома, тромбоцитопенія, кровотечі з кишечника, алергічні реакції, анафілактичний шок, підвищення активності печінкових ферментів, лужної фосфатази.

Інструкція по застосуванню Пентоксифіліну (Спосіб і дозування)

Розчин Пентоксифіліну, інструкція із застосування

Препарат в ампулах вводять внутрішньом'язово і внутрішньоартеріально в положенні хворого лежачи.

При патології ниркової системи дозування зменшують до 50-70 відсотків стандартної дози.

внутрішньовенно вводять повільно, розраховують за схемою: 50 мг на кожні 10 мл хлориду натрію 0,9%, вводять 10 хвилин, після чого переходять на введення крапельницею: 100 мг розводять в 250-500 мл хлориду натрію 0,9% або розчині глюкози 5% .

внутрішньоартеріально: 100 мг розводять в 20-50мл хлориду натрію.

внутрішньом'язово глибоко вводять тричі на добу по 100-200 мг.

Таблетки Пентоксифілін, інструкція із застосування

Припустимо крім парентерального введення приймати препарат всередину після їди двічі на добу по 800-1200 мг. Початкова добова доза в таблетованій формі становить 600 мг, поступово кількість препарату знижують до 300 мг в день. Пролонговані форми лікарського засобу приймають двічі на добу.

Прийом підвищених доз препарату Пентоксифілін викликає падіння кров'яного тиску, запаморочення, тахікардію, запаморочення, гіпертермію, збудження, тоніко-клонічні судоми, Арефлексія, блювота «Кавовою гущею» та інші ознаки кровотеч з травного тракту. Потрібно вчасне промивання травної системи, прийом ентеросорбентів, посімптомная терапія. При розвитку кровотеч проводять невідкладні заходи щодо зупинки кровотеч.

Пентоксифілін здатний підсилювати ефективність медикаментів, які впливають на роботу системи згортання крові (тромболітичні засоби, антикоагулянти), антибактеріальних препаратів, вальпроєвоїкислоти. Пентоксифілін підвищує ефективність пероральних гіпоглікемічних засобів, інсуліну, гіпотензивних медикаментів. Циметидин здатний підвищувати рівень препарату в крові, а значить підвищується ризик розвитку побічних ефектів. При спільному призначенні з іншими ксантинами відзначається нервове збудження.

Умови зберігання

В недоступному для дітей місці при температурі не більше 30 градусів Цельсія.

Не більше 3-х років.

Лікування пентоксифіліном проводять під контролем кров'яного тиску. У пацієнтів з на цукровий діабет потрібна додаткова корекція дозувань прийнятих гіпоглікемічних засобів. При одночасному призначенні антикоагулянтів потрібно контроль над згортання крові. У пацієнтів після оперативних втручань проводять контроль гемоглобіну і гематокриту. При нестабільності артеріального тиску дозу препарату зменшують. Тютюновий дим знижує ефективність лікарського засобу. Сумісність інфузійних розчинів з пентоксифіліном необхідно перевіряти перед кожним вливанням.

Часто використовується Пентоксифілін в бодібілдингу та спорті. Це пов'язано з тим, що препарат покращує кровопостачання, викликаючи сильний «пампінг», який може тривати кілька годин. Однак, слід пам'ятати, що це засіб лікарський, і не варто жартувати зі своїм здоров'ям, безконтрольно приймаючи такі медикаменти.

Рецепт на латинській:

Rp .: Tab. Pеntoxyphillini 0.1 №60

D.S. По 1 таб. 3 рази на день

Відгуки про Пентоксифіліну

На підставі безлічі думок можна зробити висновок, що препарат є дійсно ефективним, допомагаючи справитися з проблемами судинної системи. Дієво допомагає з поліпшенням кровопостачання.

Часто і ефективно використовується при облітеруючому ендартеріїті.

Відгуки про пентоксифіліну при вагітності

Хоч препарат протипоказаний в цей період життя (через нестачу досліджень), його часто призначають лікарі при фето-плацентарної недостатності, наприклад, крапельницю Пентоксифіліну при вагітності. В основному думки використовували ліки позитивні, побічних дій не було помічено.

Ціна Пентоксифіліну, де купити

Ціна Пентоксифіліну в таблетках по 0,1 г становить від 85 до 130 рублів за упаковку 60 штук.

Ціна ампул Пентоксифіліну 2% по 5 мл дорівнює 40 рублям за 10 штук.

  • Інтернет-аптеки Росії Росія
  • Інтернет-аптеки України Україна
  • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Освіта: Закінчила Башкирська державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2011 році отримала диплом і сертифікат по Терапії. У 2012 році отримала 2 сертифікати і дипломи за «Функціональної діагностики» і «кардіології». У 2013 році пройшла курси по «Актуальним питанням оториноларингології в терапії». У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації за фахом «Клінічна ехокардіографія» і курси за спеціальністю «Медична реабілітація».

Досвід роботи: З 2011 по 2014 рік працювала терапевтом і кардіологом в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа. З 2014 року працює кардіологом і лікарем функціональної діагностики в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа.

Дуже добре і детально розписана інформація про ліки Пентоксифілін лікарем Ельвірою Гіляевой. Було б непогано доповнити інформацію курсом лікування.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

пентоксифілін

Таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою рожевого кольору, плівковою; круглі, двоопуклі.

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат двоосновний, полівінілпіролідон, магнію стеарат, натрію кроскармелоза, тальк.

Склад оболонки: сополімер метакрилової кислоти, діетилфталат, титану діоксид, кармоізіновий лак.

10 шт. - блістери (6) - пачки картонні.

Таблетки ретард, вкриті плівковою оболонкою рожевого кольору, у формі капсул, з лінією розлому з одного боку.

Допоміжні речовини: етилцелюлоза, кальцію фосфат двоосновний, магнію стеарат, тальк.

Склад оболонки: титану діоксид, гідроксипропілметилцелюлоза, діетилфталат, кармоізіновий лак.

10 шт. - блістери (2) - пачки картонні.

Вазоділататор. Пентоксифілін покращує мікроциркуляцію і реологічні властивості крові. Механізм дії Пентоксифіліну пов'язаний з ігібірованіем фосфодіестерази і накопиченням цАМФ в клітинах гладкої мускулатури судин і формених елементів крові. Пентоксифілін гальмує агрегацію тромбоцитів і еритроцитів, підвищує їх еластичність, зменшує рівень фібриногену в плазмі і підсилює фібриноліз, що зменшує в'язкість крові і поліпшує її реологічні властивості.

Виявляє слабку міотропну судинорозширювальну дію. Пентоксифілін трохи зменшує загальний периферичний опір і незначно розширює коронарні судини.

В цілому, Пентоксифілін викликає поліпшення мікроциркуляції і постачання тканин киснем в ЦНС і в кінцівках, в меншій мірі - в нирках.

Після прийому всередину пентоксифілін швидко та майже повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту. Cmax пентоксифиллина в плазмі крові після одноразового прийому всередину відзначається через 1 год. До 8-ї години концентрація значно знижується (до 10% від початкової).

Препарат майже не зв'язується з білками.

Велика частина пентоксифиллина метаболізується в печінці і виводиться нирками у вигляді водорозчинних метаболітів (більше 90%).

T1/2 пентоксифиллина становить 1.6 ч.

У хворих з тяжкими порушеннями функції нирок екскреція метаболітів уповільнена.

- порушення периферичного кровообігу, обумовлені атеросклерозом, цукровим діабетом (діабетична ангіопатія), запалення;

- гострі та хронічні порушення мозкового кровообігу ішемічного типу;

- атеросклеротичні і дисциркуляторні енцефалопатії;

- ангіонейропатії (парестезії, хвороба Рейно);

- трофічні порушення тканин внаслідок порушення артеріальної або венозної мікроциркуляції (трофічні виразки, посттромбофлебічний синдром, відмороження, гангрена);

- гостра, підгостра та хронічна недостатність кровообігу в сітківці або в судинній оболонці ока;

- порушення слуху судинного генезу.

- гострий геморагічний інсульт;

- виражений коронарний або церебральний атеросклероз;

- виражені порушення ритму серця;

- крововиливи в сітківці ока;

- вагітність і період годування груддю;

- вік до 18 років;

- підвищена чутливість до пентоксифіліну, інших метилксантинів або інших компонентів готової лікарської форми.

слід дотримуватися обережність при призначенні пентоксифіліну хворим з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки, хворим недавно перенесли оперативне втручання (ризик виникнення кровотеч). Хворим з лабільним артеріальним тиском і зі схильністю до гіпотензії і хворим з вираженими порушеннями функцій нирок дозу збільшують поступово і підбирають індивідуально.

Тривалість лікування і режим дозування Пентоксифіліну встановлює лікуючий лікар індивідуально, залежно від клінічної картини захворювання і одержуваного терапевтичного ефекту.

Препарат приймають всередину відразу після їжі, не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини.

дорослим препарат призначають, починаючи з 200 мг 3 рази / добу.

Пролонговані лікарські форми призначають 2 рази / добу. Курс лікування 2-3 тижні і більше.

Найбільш часто при прийомі Пентоксифіліну можуть з'являтися небажані явища з боку шлунково-кишкового тракту (нудота, відчуття переповнення в животі, спазм шлунка, блювота, пронос). Іноді може виникнути запаморочення і головний біль. Зрідка можна спостерігати зниження артеріального тиску, стенокардію, порушення серцевого ритму, відчуття припливу.

У рідкісних випадках реакції підвищеної чутливості спостерігалися почервоніння шкірних покривів, свербіж, кропив'янку.

В окремих випадках може з'являтися жовтяниця (інтрагепатіческій холестаз) і підвищення рівня печінкових ензимів (трансаміназ, лужної фосфатази).

В поодиноких випадках описували виникнення дуже важких реакцій надчутливості - ангіоневротичний набряк, що розвиваються протягом декількох хвилин після прийому Пентоксифіліну, судомні спазми мускулатури бронхів, анафілактичний шок.

При перших ознаках реакції підвищеної чутливості необхідно терміново припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Є окремі повідомлення про можливість виникнення кровотеч (в шлунково-кишковому тракті, в шкіру, в слизові), тромбоцитопенії і апластичної анемії. У зв'язку з цим при лікуванні пентоксифіліном необхідно проводити регулярний контроль картини крові.

Клінічна картина: запаморочення, позиви на блювоту, падіння артеріального тиску, тахікардія, почервоніння шкірних покривів, втрата свідомості, підвищення температури тіла (озноб), ажитація, арефлексія, тоніко-клонічні судоми, блювота "кавовою гущею", аритмії.

лікування передозування симптоматичне. Особлива увага повинна бути спрямована на підтримку артеріального тиску і функції дихання. Судомні напади знімаються введенням діазепаму.

Термінові заходи при виникненні важких анафілактичних реакцій (шоку):

- при появі перших ознак (пітливість, нудота, ціаноз) негайно припинити прийом препарату;

- крім інших необхідних заходів забезпечують більш низьке положення голови і верхньої частини тулуба і забезпечують свободу для дихання;

- термінові медичні заходи: вводять в / в адреналін (адреналін). При необхідності введення адреналіну можна повторити.

Пентоксифілін здатний підсилювати дію антигіпертензивних засобів та антикоагулянтів.

У хворих на цукровий діабет, які перебувають на лікуванні інсуліном або приймають протидіабетичні засоби, Пентоксифілін може посилити цукрознижувальної дії протидіабетичних засобів, аж до виникнення гіпоглікемічних реакцій.

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 3 роки.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Пентоксифілін в Владивостоці

  • Власник реєстраційного посвідчення: Shreya Life Sciences, Pvt.ltd. (Індія) Атолл, ТОВ (Росія) Білорусько-Голландське Спільне Підприємство ТОВ "фармленд" (Республіка Білорусь) Біннофарм, ЗАТ (Росія) Біосинтез, ВАТ (Росія) Біохімік, ВАТ (Росія) Борисовський Завод медпрепаратів, ВАТ (Республіка Білорусь) Валента Фармацевтика, ВАТ (Росія) Лекхім, Ао (Україна) Мосхімфармпрепарати Їм. М. О. Семашка ВАТ (Росія) Новосібхімфарм, ВАТ (Росія) Нпо Мікроген, ФГУП (Росія) Органіка, ВАТ (Росія) Північна Зірка, ЗАТ (Росія) Слов'янська Аптека, ТОВ (Росія) Уралбіофарм, ВАТ (Росія) Фармпроект, ЗАТ (Росія)
  • Виробник: Озон Фарм, ТОВ (Росія)

Навігатор за дешевими цінами на ліки Пентоксифілін в аптеках Владивостока. Пошук кращої вартості і наявність в аптечній мережі вашого міста. Пропонуємо купити оригінальний препарат або аналоги вітчизняного та імпортного виробництва онлайн в інтернеті з доставкою в Владивостоці. Показання і протипоказання, відгуки, інструкцію із застосування ліків, використання при вагітності і у дітей можна подивитися за посиланням Пентоксифілін.

Ціна і аналоги Пентоксифілін в Владивостоці

Оставьте комментарий

67 + = 72