Панавір свічки інструкція із застосування ціна

панавір

Опис актуально на 25.04.2014

 • Латинська назва: Panavir
 • Код АТС J05AX
 • Діюча речовина: Полісахариди пагонів Solanum tuberosum
 • Виробник: Зелена Діброва ЗАТ (Росія)

склад розчину для внутрішньовенного введення наступний: активна речовина - полісахариди пагонів Solanum tuberosum, а також присутні в складі допоміжні речовини - натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Препарат у вигляді гелю містить аналогічне діюча речовина, а також в ньому містяться гліцерин, макрогол 400, макрогол 4000, натрію гідроксид, етанол 95%, лантану нітрату гексагідрат, вода в якості допоміжних речовин.

ректальні супозиторії містять активну речовину полісахариди з пагонів Solanum tuberosum, також до складу входять речовини допоміжні: твердий жир або кондитерський, парафін, емульгатор.

Вагінальні свічки панавір мають в складі аналогічне активна речовина, також в ньому містяться поліетиленоксид 1500 (або макрогол 1500), поліетиленоксид 400 (або макрогол 400).

Розчин для введення - безбарвна рідина без запаху, іноді може мати світло-коричневий відтінок. Міститься в ампулах або в скляних прозорих флаконах по 5 мл. Картонна пачка вміщує 2, 5 або 10 ампул в полімерній чарунковій упаковці з пластику.

Гель для застосування місцевого і зовнішнього випускається у вигляді однорідної білої маси, що має слабо виражений специфічний запах. Випускається в тубі з алюмінію по 3, 5, 10 або 30 г, в картонній пачці є 1 алюмінієва туба.

ректальні супозиторії можуть мати білий або жовтувато-білий колір, циліндричну або конусоподібну форму. Запаху не мають, допускається наявність вкраплень жовтувато-сірого кольору. Містяться в полімерній чарунковій упаковці по 5 шт. Реалізуються в коробках з картону, в які вкладена одна або дві упаковки.

вагінальні супозиторії мають циліндричну або конусоподібну форму. Колір сірувато-білий, напівпрозорий. Контурна упаковка містить 5 супозиторіїв, в пачці з картону - одна упаковка.

Панавір - препарат з противірусною та імуномодулюючою дією. У ньому міститься екстракт пагонів Solanum tuberosum. Головною діючою речовиною екстракту є гексозних глікозид, в який входять манноза, Рамноза, галактоза, арабиноза, глюкоза, ксилоза і уроновие кислоти.

В процесі лікування панавір відзначається активізація вироблення інтерферону, підвищення неспецифічного імунітету.

Препарат надає антивірусне вплив завдяки здатності активного речовини пригнічувати синтез вірусної ДНК в клітинах, які були вражені вірусом.

Панавір в терапевтичних дозах переноситься нормально, не відзначається негативних впливів (алергізуючої, мутагенного, тератогенного, канцерогенного, ембріотоксичної) на організм.

Лікарський засіб має також анальгетические і протизапальні властивості, виробляє певний регенеративний ефект, прискорює процес рубцювання виразок. Також має жарознижувальну дію. Відзначається здатність препарату поліпшити функції зорового нерва і сітківки.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

При введенні розчину внутрішньовенно полісахариди можна виявити в крові приблизно через п'ять хвилин після того, як препарат був введений. Полісахариди далі захоплюються клітинами ретикуло-ендотеліальної системи селезінки і печінки. Виводиться в основному нирками та легенями. Процес виведення відбувається швидко, полісахариди є в сечі і в повітрі, що видихається людиною, вже через 20-30 хвилин.

Розчин для введення внутрішньовенно і ректальні супозиторії застосовуються при таких захворюваннях і станах:

 • герпесвірусні інфекції (в тому числі герпес зостер, рецидивний генітальнийгерпес, офтальмогерпес);
 • вторинні стану імунодефіциту, що виникли внаслідок інфекційних хвороб;
 • цитомегаловірусна інфекція (Застосовується для лікування жінок з невиношуванням вагітності, а також при підготовці до зачаття для лікування пацієнток з хронічною вірусною інфекцією).

У складі комплексного лікування:

Гель панавір застосовується при шкірних хворобах і захворювання слизових оболонок інфекційно-запального характеру, які спровоковані вірусом простого герпесу першого і другого типу (в тому числі при генітальний герпес).

Вагінальні супозиторії в гінекології застосовуються в комплексному лікуванні при розвитку генітального герпесу у жінок.

Протипоказання при застосуванні розчину панавір наступні:

 • індивідуальна непереносимість;
 • алергія до складових ЛЗ;
 • період грудного годування;
 • вік дитини до 12 років.

Протипоказання при застосуванні гелю панавір наступні:

 • індивідуальна непереносимість і висока чутливість до компонентів препарату;
 • вік до 18 років.

Ректальні і вагінальні супозиторії можна приймати в наступних випадках:

В процесі лікування розчином для внутрішньовенного введення, а також ректальними супозиторії можуть відзначатися ускладнення, які пов'язані з високою чутливістю до компонентів панавір, а також з індивідуальною непереносимістю препарату.

Якщо використовується крем для зовнішнього застосування, може з'явитися свербіж і почервоніння на тих ділянках, куди він наноситься. Однак ці симптоми швидко зникають.

При лікуванні супозиторії вагінальними рідко виявляються алергічні реакції.

Якщо виявляються зазначені вище або інші побічні ефекти, необхідно призупинити лікування і проконсультуватися з фахівцем.

Інструкція по застосуванню (Спосіб і дозування)

Інструкція на панавір наступна. Ін'єкції розчину проводяться внутрішньовенно, повільно, струминно. Терапевтичної дозою є 200 мкг активної речовини, тобто розчин з одного флакона або ампули.

при лікуванні герпесвірусної інфекції і кліщового енцефаліту препарат застосовують двічі, при цьому інтервал дорівнює 48 або 24 годинам. Якщо є така необхідність, можна повторити лікування через один місяць.

при лікуванні папилломавирусной і цитомегаловірусної інфекцій препарат застосовується три рази протягом першого тижня (інтервал становить 48 годин) і два рази протягом другого тижня (інтервал становить 72 години).

при загостренні виразковій хворобі уколи внутрішньовенно проводяться п'ять разів через день протягом десяти днів.

при лікуванні ревматоїдного артриту, який поєднується з герпесвирусной інфекцією, проводиться п'ять ін'єкцій внутрішньовенно, інтервал становить 24-48 години. Курс при необхідності повторюється через два місяці.

при грипі і ГРВІ проводиться два внутрішньовенних уколу з інтервалом від 18 до 24 годин.

при хронічному бактеріальному простатиті проводиться п'ять внутрішньовенних уколів з інтервалом 48 годин.

Інструкція на гель панавір Инлайт наступна. Він застосовується місцево, зовнішньо. Мазь накладається тонким шаром на ті ділянки, які були уражені захворюванням. Гель слід наносити 5 разів на добу, лікування триває 4-5 днів. При необхідності лікар може продовжити лікування до десяти днів.

Інструкція по застосуванню Панавір (свічки ректальні) наступна. При терапії герпесвірусних інфекцій і кліщового енцефаліту застосовується по одному супозиторію два рази, при цьому інтервал становить 48 або 24 години. Якщо існує необхідність, через місяць лікування повторюється.

При лікуванні грипу та ГРВІ застосовується по 1 супозиторію через 24 години протягом п'яти днів.

При лікуванні цитомегаловірусної і папіломавірусної інфекцій показано застосування 1 супозиторія тричі на першому тижні (інтервал при цьому становить 48 годин) і два рази на другому тижні (інтервал - 72 години).

Супозиторії (таблетки) вагінальні застосовуються вагінально. Вводити потрібно якомога глибше, в лежачому положенні, зігнувши ноги. Протягом 5 днів вводиться по 1 супозиторію щодня. Повторювати лікування можна тільки після консультації з лікарем.

Інструкція на спрей інтимний панавір передбачає, що перед застосуванням флакон потрібно струсити і при застосуванні тримати його вертикально. Зовнішньо наносити на уражену область, натискаючи на клапан 1-2 рази. Для використання вагінально передбачена спеціальна насадка.

Чи не зареєстровано випадків передозування. Доклінічні дослідження свідчать, що препарат нізкотоксічен.

Розчин панавір не змішується в одному шприці з іншими парентеральними препаратами.

гель і спрей панавір Інтим не можна наносити на один і той же ділянку шкіри одночасно з будь-яким іншим препаратом для місцевого застосування.

розчин, ректальні і вагінальні супозиторії відпускаються за рецептом.

гель панавір відпускається в аптеках без рецепта.

Зберігати препарат потрібно в сухому і темному місці, при температурі 2-25 ° C. Препарат слід берегти від дітей.

Панавір може зберігатися 3 роки.

Панавір внутрішньом'язово вводиться тільки за вказівкою лікаря. Якщо розчин помутнел, він непридатний до подальшого застосування.

Лікування гелем для місцевого застосування рекомендується починати на найбільш ранніх етапах недуги, при появі перших її симптомів. Гель не застосовується в офтальмології. Не слід допускати його потрапляння в очі.

Відсутні дані щодо впливу препарату на здатність керувати транспортом і роботі зі складними механізмами.

За активної речовини структурних аналогів панавір не існує. Аналоги підбирає лікар, залежно від діагнозу пацієнта. Схожим механізмом дії мають препарати Арбідол, йодантипирин, Детоксопірол, Ферровіл. Якщо хворому призначається панавір, аналоги дешевше при необхідності може порекомендувати тільки фахівець.

Панавір в розчині може використовуватися для лікування дітей, починаючи з 12-річного віку. Призначається внутрішньовенно в дозі 100 мкг (половина 1 ампули).

Сумісність з алкоголем лікарського засобу детально не описується. Проте, фахівці не рекомендують вживати алкоголь під час лікування панавір, так як можливе виникнення небажаних наслідків. Зокрема, підвищується токсична дія на ряд органів, посилюється реакція гіперчутливості, зростає ризик розвитку інших побічних ефектів.

Розчин панавір при вагітності призначається тільки у випадку перевищення потенційної користі для жінки потенційної шкоди для плода. Вагітність є приводом для обов'язкової консультації з лікарем перед початком застосування препарату.

Грудне вигодовування на час лікування розчином і ректальними свічками панавір необхідно припиняти.

Відгуки про панавір Инлайт, а також відгуки на свічки ректальні свідчать, що в терапевтичних дозах лікарський засіб переноситься нормально і не викликає негативних побічних явищ. Люди, які проходили курс лікування препаратом, а також лікарі відзначають, що уколи панавір внутрішньовенно надають ефективну дію вже після першого застосування при різних захворюваннях. Однак, застосовуючи ампули, слід чітко дотримуватися тієї схеми лікування, яку призначив лікар.

Відгуки про Панавір - гелі від герпесу також позитивні. За словами пацієнтів, препарат, у порівнянні з іншими засобами від герпесу і от папілом, діє вже через кілька днів, усуваючи зовнішні прояви герпесу.

Користувачі відзначають, що інтимний спрей панавір Инлайт більш простий і зручний у використанні, ніж мазь або свічки. Він дозволяє швидко позбутися від неприємних відчуттів в інтимній зоні і вилікувати інфекційні захворювання.

Панавір гель від бородавок дозволяє позбутися не у всіх випадках. Користувачі відзначають, що він більш ефективний в комплексній терапії.

Скільки коштує розчин для внутрішньовенного введення, слід уточнювати, так як ціна панавір в / в (5 шт.) в Москві варіюється в межах від 3700 до 4000 рублів. Купити ампули (5 шт. В упаковці) можна дешевше за умови наявності акцій і знижок.

В Україні уколи панавір (5 ампул) можна придбати за ціною 900-1200 грн. Якщо потрібно зробити 2 ін'єкції, упаковка (2 шт.) Буде коштувати від 300 грн.

Ціна гелю панавір 30 г в середньому становить 800-900 руб. Вартість гелю 3 г становить в середньому 150 руб. Мазь від герпесу панавір (3 г) в Україні в срднем коштує від 50 до 60 грн.

Ціна панавір Инлайт складає в середньому 350-400 руб. за 1 флакон. Спрей інтимний в Україні можна придбати за ціною від 220 грн.

Вагінальні свічки (таблетки) панавір обходяться в середньому 1700 руб. за упаковку 5 шт.

ректальні свічки обійдуться в середньому 1800 руб. за упаковку 5 шт.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

БІОСФЕРА

Освіта: Закінчила Рівненський державний базовий медичний коледж за спеціальністю «Фармація». Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М.І.Пирогова та інтернатуру на його базі.

Досвід роботи: З 2003 по 2013 р - працювала на посадах провізора і завідувача аптечним кіоском. Нагороджена грамотами та відзнаками за багаторічну і сумлінну працю. Статті на медичну тематику публікувалися в місцевих виданнях (газети) і на різних Інтернет-порталах.

Герпес з юності і завжди неприємність на губах після болячок, але панавір це щось! Купив його три роки тому, спробувати. Так ось два роки герпіса не було взагалі. А як трапилася виразка на губах, так я нахрен забув як він називається! (((((В аптеці рівень фармацевтів мінус 1 і на словах, що на основі картоплі, сунуть мені цей паскудний ацикловір, толку від якого НУЛЬ і якщо і допомагає, то після тижня з ходінням всюди цього білого крему на губах. Варто ацикловір дорого , а ефективність тільки фармкомпаніям від нього. Зараз буду шукати в аптеці цей гель, добре хоч в інтернет заліз пошукав, пригадав. Всім рекомендую, препарат реально працює, не дарма витратите!

І знову Індінол) Абсолютно очевидно, що сама компанія-виробник "шарудить" за всіма формами і залишає відгуки.

Призначили панавір від ВПЛ! Залізла почитати відгуки, не дуже хороші. Тепер не знаю чим лікуватися, схиляюся до Індінол, багатьом допомагає.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Панавір, свічки

Панавір випускається в різних лікарських формах: гель, спрей, ін'єкції і свічки. Повних аналогів немає.

Як аналогів в деяких випадках можна використовувати інші противірусні препарати а також імуномодулятори та адаптогени. Перед покупкою аналога, ознайомтеся з його інструкцією.

Середня ціна онлайн *: тисячу шістсот сорок одна р.

Противірусні засоби знайшли широке застосування серед великої кількості людей. Хтось використовує їх тільки в крайніх випадках, хтось - як допоміжний засіб при будь-якої хвороби. Але є стани, при яких допомога імунітету просто необхідна. Одним із противірусних препаратів є панавір.

Панавір має противірусну, імуностимулюючу та протизапальну дію. Він здатний підвищувати стійкість організму до несприятливих факторів, інфекції, стресу. Панавір ректально призначають при:

 • інфекціях вірусу простого герпесу першого та другого типів;
 • віруси кліщового енцефаліту;
 • папіломавірус;
 • цитомегаловірус;
 • грипі;
 • віруси гострих респіраторних захворювань;
 • вторинних імунодефіцитних станах.

Вагінальні свічки використовуються тільки в складі комплексної терапії генітального герпесу.

Свічки панавір бувають двох видів:

Ректальні свічки призначені тільки для введення в пряму кишку. Перед введенням свічки обов'язково потрібно помити руки. Свічка вводиться в положенні лежачи. Перед цим бажано спорожнити кишечник.

Вагінальні свічки вводяться в піхву, лежачи на спині і зігнувши ноги в колінах. Бажано ввести супозиторій якомога глибше. Найбільш ефективно застосовувати препарат увечері, перед сном. Перед введенням необхідно підміни.

При віруси герпесу і кліщовий енцефаліт курсова доза панавір становить 2 супозиторії, які вводяться з інтервалом 48 або 24 години. Щоб уникнути рецидивів захворювання застосування препарату можна повторити через місяць.

При цитомегаловірусної і папілломаінфекціі панавір слід застосовувати кожні 48 годин. Після використання 3 супозиторіїв інтервал збільшують до 72 годин. Стандартний курс зазвичай становить 5 свічок.

При грипі та ГРВІ пацієнтові призначають по 1 супозиторію на добу протягом 5 днів.

Тривалість курсу лікування визначає лікар. Вона може залежати від перебігу захворювання та стану здоров'я хворого.

Особливих протипоказань до прийому панавір немає. Однак при наявності індивідуальної чутливості до компонентів застосовувати препарат не можна. Також панавір не призначають дітям.

Застосування при вагітності та лактації

Панавір не можна приймати вагітним жінкам. Лактацію також слід припинити при необхідності прийому панавір.

Препарат може призначатися перед вагітністю, на етапі планування, - для підготовки жінок з цитомегаловірусною інфекцією.

Даних про випадки передозування немає.

Препарат переноситься добре, побічні ефекти практично відсутні. Були зафіксовані поодинокі випадки прояви індивідуальної гіперчутливості. Можливі незначні місцеві прояви - свербіж, висипання, почервоніння шкіри. При виникненні будь-яких побічних ефектів, слід звернутися до лікаря за заміною препарату.

У терапевтичних дозах панавір не робить канцерогенного дії, а також не робить негативного впливу на плід - мутагенного, тератогенного, ембріотоксичної.

Панавір - препарат на натуральній основі. Містить екстракт пагонів Solanum tuberosum (200 мкг), при застосуванні якого у пацієнтів значно підвищується продукція інтерферонів. Складний глікозид з 6 складових, а також уроновие кислоти - головні активні компоненти екстракту. Вони здатні пригнічувати розвиток вірусу в уражених клітинах.

Фармакокінетика препарату у формі супозиторія не вивчалась.

 • Панавір можна застосовувати з іншими лікарськими засобами, так як ніяких негативних взаємодій не виявлено.
 • Свічки панавір слід зберігати в холодильнику при температурі 2-8 градусів.
 • Було відмічено знеболювальну дію препарату при болях запального характеру внаслідок його протизапальної дії.
 • Під час менструацій переривати лікування вагінальними свічками не обов'язково.

(Залиште Ваш відгук у коментарях)

* - Середнє значення серед кількох продавців на момент моніторингу, не є публічною офертою

Задайте питання чергового лікаря:

1 Коментар на "панавір, свічки"

Призначали ої ВПЛ, ні скільки не допоміг.

Щоб побачити нові, натисніть Ctrl + F5

Ваша думка про сайт?

Консультація лікаря безкоштовно

Без підступу. Просто залиште ваше запитання в коментарях і фахівець відповість на нього.

Повний список (більше 150 шт) з цінами, оновлюється регулярно.

Впізнаємо грибок по фото

Коли відправлятися на прийом до лікаря? Пропонуємо дізнатися, як виглядає грибок нігтів на різних стадіях.

Чи можна вилікувати за 1 день? Види, як уникнути зараження, шляхи передачі, препарати.

Чи можна вилікувати за 1 день? Види, як уникнути зараження, шляхи передачі, препарати.

Як самому видалити бородавки?

Бородавки у дітей, папіломи і кондиломи у дорослих, ніж небезпечно їх видалення в домашніх умовах?

Молочниця у жінок

Молочниця або вагінальний кандидоз не з чуток відомий кожній другій жінці.

Дерматити: фото і опис

Можливо, що пляма на шкірі це зовсім не грибок. Порівняйте фото щоб переконатися.

Якщо є характерний висип, то потрібно бігти до лікаря, або як мінімум в аптеку.

Кандидоз у чоловіків

Представники сильної половини людства чомусь вважають, що молочниця - прерогатива жінок, але це не так.

Чим лікувати грибок

Список препаратів для різних видів грибка. Мазі, креми, лаки, свічки, таблетки - порівняння, огляди, вартість.

Тест для лікарів

Перевірте свої знання з дерматології, якщо ви фахівець або студент.

панавір

Противірусний засіб рослинного походження. Високомолекулярний полісахарид, що відноситься до класу гексозних глікозидів. Підвищує неспецифічну резистентність організму до різних інфекцій і сприяє індукції синтезу інтерферону.

При кліщовий енцефаліт вводять 2 рази з інтервалом 48 або 24 ч. При необхідності через 1 міс курс лікування повторюють.

Можливо: алергічні реакції.

З обережністю застосовувати при вагітності. Протипоказаний в період лактації.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Оставьте комментарий

12 + = 17